Jobbe
Zangles / Zangles (algemeen of met focus op muziektheater, klassiek en 'kleinkunst')(Voor Nederlands scroll naar beneden)
Voel je de drang om je muzikale talenten buiten de badkamer te verspreiden? Verveeld met Netflix kijken en op zoek naar een nieuwe hobby? Of wil je professional worden en hulp nodig bij de voorbereiding op audities?
Goed nieuws! Vanaf december begin ik met het geven van individuele zanglessen!
Wie ik ben?
Hoi! Mijn naam is Jobbe. Ooit was ik een aspirant-academicus, maar verlangend naar een creatievere manier om mijn stem te delen, begon ik te zingen en ben ik onlangs afgestudeerd aan de Master of Music-opleiding richting Muziektheater. Ik weet hoe zwaar de artistieke reis kan zijn, we nemen het niettemin, omdat we allemaal streven naar dit kleine moment van magie dat ontstaat wanneer alles op zijn plaats valt. Voor mij zag ik dit vaak gebeuren tijdens een optreden maar ook bij het coachen van anderen en het geeft me elke keer koude rillingen. En ik zou het een eer vinden om je te helpen dit kleine vonkje magie door te geven aan anderen!
Aangezien ik pas voor een beperkte tijd met deze individuele lessen begin, zijn ze beschikbaar.
Van de techniek en theorie van het zingen tot performatieve kwaliteiten en coaching, ik kan helpen! Samen kunnen we eraan werken om jouw zang naar een hoger niveau te tillen!
Dus stuur me gerust een berichtje en ik hoop snel van je te horen!
Wil je nu ook wel eens buiten de douche zingen? Zoek je een nieuwe hobby in deze tijden.
Wil je verder in het vak? Dat treft want ik heb tijden beschikbaar om zanglessen te geven.
Wie ben ik?
Ik ben Jobbe, aangenaam! Recent afgestudeerd aan het conservatorium in tilburg in een Master of Music richting muziektheater. Mijn eigen focus ligt op musical, klassiek en kleinkunst repertoire, maar ik kan ook op andere genres coachen.
Van techniek en theorie tot prestatie, alle facetten van het zangvak kan ik je bij helpen.
Samen kunnen we werken om je zangkunsten naar een nieuw niveau te tillen!
Dus schroom niet en stuur me vooral een berichtje! Hopelijk tot snel!
Panagiotis
Gitaarlessen (elektrisch, akoestisch, klassiek), theorielessenMijn naam is Panagiotis en ik ben een professionele gitaarleraar en -speler. Ik heb een diploma in klassieke gitaar en geef de afgelopen 12 jaar les op muziekscholen en geef individuele lessen. In 2017 ben ik naar Utrecht verhuisd om mijn studie jazzgitaar aan het Utrechts Conservatorium voort te zetten. Ik geef les in elektrische, akoestische, klassieke gitaar en muziektheorie. Naast de basistechniek en theoretische kennis, die Ι ik moet voorzien voor al mijn studenten, bereid ik individueel hun studielijn voor op basis van hun smaak en capaciteiten. Mijn doel is om mijn studenten te helpen hun eigen muzikaliteit te vinden en hun innerlijke stem te onthullen door ze de meest geschikte tools te geven. Naast het lesgeven heb ik twee bands waar ik sinds 2017 veel concerten mee geef, op verschillende plaatsen en festivals (Knus Festival, Stukafest).
Hernan
Berklee Graduate biedt privélessen Compositie, Orkestratie, Arrangeren, Gehoortraining, Harmonie & Contrapunt aan in UtrechtDe manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.
Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
Xiya
Klarinetles: hoe u uw riet kunt aanpassen en onderhoudenAls je geïnteresseerd bent in het verbeteren van je riet, welkom bij mijn les, waar je meer kunt weten over de rieten en leert hoe je ze kunt aanpassen en onderhouden met enkele eenvoudige stappen!
Ik bied ook privélessen klarinet aan, ik kan je niet alleen helpen bij het verbeteren van de vaardigheden, maar ook bij het oplossen van de problemen van het instrument zelf.
Alberto
Trombonelessen in Utrecht bij Alberto. Een van de MEEST VEELZIJDIGE instrumenten!Trombone spelen is zo spannend. Veel genres om te ontdekken!
Wil je beginnen met het leren van de trombone? Misschien speel je al een aantal jaren maar wil je je techniek, ademhalingsvaardigheden verbeteren of een nieuw genre leren? Ik ben Alberto en ik zal je helpen je muzikale doelen te bereiken met een programma op maat. Mijn aanpak is om geschikte muziek te vinden voor jouw technische en expressieve niveau en specifiek te werken aan de uitdagingen die het vertegenwoordigt.
Muziek is voor iedereen! Kinderen en volwassenen
Misschien wil je je stel verrassen terwijl ze een bossa-nova spelen. Of misschien wil je de volgende solo-trombone worden bij het Concertgebouworkest. Iedereen heeft verschillende doelen bij het spelen van de trombone, het is mijn taak om u te helpen deze te bereiken. Als je nog geen duidelijke doelstellingen hebt, zal ik je begeleiden en de mogelijkheden van trombone spelen met jou verkennen. Ook, speciaal voor kinderen, kan ik je helpen een leuk pBone te vinden. Het zijn lichtgewicht kunststof trombones gemaakt van hoge kwaliteit en verkrijgbaar in verschillende kleuren!
Goede techniek en veel plezier
De belangrijkste les die ik in mijn carrière heb geleerd, is dat goede muziek maken alleen mogelijk is als je geniet van het proces. Natuurlijk zijn goede technische vaardigheden cruciaal, maar het bestuderen van oefeningen die je saai vindt, is niet de beste manier om je vaardigheid te verbeteren. In plaats daarvan zal het vinden van je unieke beste aanpak om je vaardigheden te verbeteren je naar de maan brengen! Zou u, om uw tempobewustzijn te verbeteren, met een metronoom oefenen of liever een drumbeat-sample gebruiken?
Je gezondheid is belangrijk! Lichaamsbewustzijn en ademhalingstechnieken
Niet alleen windspelers hebben baat bij sporten, goede houdingsgewoonten aannemen en zich bewust zijn van hun adem. Het helpt iedereen bij elk aspect van hun leven. Met een goede ademhalingstechniek kun je gemakkelijk spelen, voor een langere periode rennen of 's nachts beter slapen. Aan de andere kant helpt het lichaamshoudingsbewustzijn bij de productiviteit en bespaart het geld op de fysio. Life hacks die je niet mag missen!
Improvisatie en ruimdenkendheid
Datzelfde gevoel van ter plekke kunst maken. Er kunnen maar een paar ervaringen op betrekking hebben. Wanneer we verkennen en creëren, wordt onze stroomstatus geactiveerd. We zijn volledig ondergedompeld in de activiteit en de wereld om ons heen verdwijnt. Als je wilt, gaan we op reis om nieuwe emoties, kleuren, geluiden, harmonieën, texturen, stijlen en genres te ontdekken. En erop improviseren. Laten we creatief worden!
Technologie in muziek. Opnemen en produceren
Laten we eerlijk zijn, we bevinden ons in de 21e eeuw en de mogelijkheden van technologie zijn eindeloos op audiovisueel gebied. Opnemen voor audities, je eerste single produceren en uitbrengen, live looping, gebruik van effecten ... Dat kun je allemaal bij mij leren. Ben je nieuwsgierig? Boek nu uw les!
Ok, maar hoe zien mijn lessen eruit?
Ademhalingsoefening is een van de beste manieren om te beginnen met opwarmen. Het duurt de eerste 5 minuten van je les en je lichaam is klaar om te beginnen met spelen.
Vervolgens gaan we aan de slag met uw specifieke doelen. Misschien oefenen we muziek die verbetering op het hogere register vereist, misschien werken we verschillende schalen uit voor improvisatie, of misschien wil je een nieuw genre ontdekken en er diep in gaan. Muziek lezen, gehoortraining, frasering, muziektheorie, zoem- en embouchurepositie, articulaties (legato, staccato, accenten), dynamiek ... Dit zijn slechts een indicatie van waar we aan zouden kunnen werken.
De laatste minuten van uw les zijn het moment om te ontspannen. We kunnen creatief worden, samen deuntjes spelen, improviseren of zelfs praten over een specifiek onderwerp zoals muzikaliteit, kunst, creativiteit, techniek, theorie of de muziekindustrie bijvoorbeeld.
Groepslessen en ensembles
Alleen muziek maken is leuk, maar spelen met mensen brengt het naar een hoger niveau! Als je het idee leuk vindt, breng ik je samen met andere medestudenten voor techniekworkshops, jamsessies, duo met piano of welke andere activiteit dan ook die we interessant voor je kunnen vinden.
Wanneer en waar
Ik bied flexibiliteit in mijn schema zodat uw trombonelessen passen in uw agenda. Ik kan bij jou thuis komen, of misschien ga je liever naar mijn leslokaal in Utrecht. Ik heb koffie of thee voor je klaar staan.
Online trombonelessen
Online is een nieuwe trend geworden. Ik zal je helpen met het opzetten van je apparatuur en me concentreren op wat belangrijk is, muziek. Boek nu een les!
Alberto, de eclectische koperblazer uit Utrecht
Ik ben een koperen artiest en docent die al meer dan 15 jaar optreedt in klassieke en moderne muziekensembles. Gedurende deze tijd heb ik talloze masterclasses bijgewoond en veel plezier gehad in verschillende professionele ervaringen zoals optreden op Tomorrowland, een avant-garde muziekfestival in Malta of de grote symfonische meesterwerken met symfonische orkesten in Spanje en Nederland.
Tijdens mijn officiële studies in Spanje, Italië en Nederland heb ik een bachelor- en masterdiploma muziekprestaties en een masterdiploma muziekeducatie behaald.
Tegenwoordig vind je mij nog steeds koperen doceren in de regio Utrecht, thuis componeren en produceren van mijn eigen muziek, tuba spelen met een symfonisch orkest, trombone in een reggaeband of trompet improviseren op een techno-track.
Aida
viool / altviool lessen met een professionele leraar voor alle leeftijdenHallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
Deborah
Groepsles Kleutermuziek. Group Musiclessons for Children from 4-6 years. Online available too.Voor jonge kinderen gaan muziek en beweging samen. In deze cursus zijn kleuters bezig met muziek en beweging. Simpele instrumenten zoals trommels en ritmestokjes horen daarbij, maar ook bv. ballen en sjaaltjes. Er wordt een beroep gedaan op de fantasie, er wordt naar verschillende soorten muziek geluisterd, en veel gezongen en gedanst. Deze cursus is eigenlijk het logische vervolg op de Muziek op schootlessen, maar dan zonder ouders erbij.
For
Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!Ik ben een professionele violist afgestudeerd met onderscheiding aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel (Master) en bezit een bachelordiploma van Codarts (Rotterdam).
Momenteel volg ik een master in muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb negen jaar leservaring in Nederland (privé en op muziekscholen: Hart Muziekschool in Haarlem en Vioolstudio 020! In Amsterdam).
In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
Jannes
Privévioolles (voor beginners of gemiddeld niveau)Viool spelen is iets waar veel mensen van dromen. Wil je ontdekken hoe je dit prachtige instrument bespeelt? Heb je de viool gespeeld in je jeugd? Laten we de muziek onder ogen zien en spelen!
Ik ben een conservatoriumstudent die ervaring heeft met lesgeven op beginners- en intermediair niveau. We zullen de basisbeginselen van techniek doornemen, het instrument leren kennen, enz., Zodat je je eigen stem kunt vinden.
Ik ben een zeer positieve en flexibele docent, dus ik pas me volledig aan aan de behoeften van mijn studenten.
Ik spreek Nederlands, Engels, Russisch en eenvoudig Frans.
Renata
Klassieke fluit, improvisatie en uitgebreide techniekenGeboren in Centraal-Azië en opgegroeid in Europa, ben ik een internationale fluitist met een achtergrond in klassieke, hedendaagse en elektronische muziek, en verschillende meesters van conservatoria van België en Nederland. Ik reis door Europa en Rusland om klassieke en hedendaagse kamermuziekconcerten te spelen.
Ik zie muziek als een manier voor iedereen om verbinding te maken met hun eigen creativiteit en zich open te stellen voor hun innerlijke stem, hun ware zelf en hun unieke pad.
Ik kijk ernaar uit om de vreugde van het leren met je te delen en je te helpen je creativiteit de vrije loop te laten, waar je ook bent op je artistieke reis. Als je advies nodig hebt over hedendaagse stukken voor je eindjury, als je op zoek bent naar manieren om je repertoire op te frissen of je praktijk een nieuwe richting te geven, dan help ik je graag! Ik begeleid je graag door de klassiekers van het moderne repertoire, leer mijn tips voor creatieve interpretatie of vrije improvisatie.
Denys
Trompet Lessen Amsterdam. Klassiek / Jazz / Barok / MuziektheorieIk ben een professionele trompettist en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb 17 jaar ervaring in het bespelen van trompet en 7 jaar onderwijservaring.
Eerst en vooral wil ik tijdens onze lessen je helpen om je doelen en ambities in de muziek te bereiken. Daarop zal ik mijn best doen om het meest effectieve programma voor je te maken. Ook zullen de meeste van mijn lessen aspecten bevatten van de basistrompetstechnieken, ontwikkeling van de jazz-improvisatievaardigheden of klassieke solostukken en basistheorie.
Behalve met het voldoende aantal studenten.
Als u vragen heeft, aarzel dan niet om het te vragen.
Geertje
Muzieklessen, privélessen, makkelijk en leukMusicwonderland is gemakkelijk en plezierig. Ik leer je met veel enthousiasme :)
Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)
Matthias
Privé pianolessen voor alle leeftijden & niveaus Mijn naam is Matthias en geef privé pianolessen aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Bent u een enthousiaste beginner of wil u na enige tijd de draad weer oppikken? Contacteer me gerust voor meer informatie.
Kleuters vanaf 4 jaar oud kunnen bij mij hun eerste stappen zetten in de wereld van de piano. Ook zijn jong volwassenen en volwassenen zeer welkom! Voor leerlingen tussen 4-6 jaar oud zijn lessen van halve uren mogelijk. Contacteer me hiervoor.
De pianoles gaat door bij mij in Beerzel, bij u thuis of online via Zoom. Door COVID-19 is online pianoles volgen populair geworden, hoewel het zonder probleem ook bij me thuis kan.
Ik woon op korte afstand van Putte, Berlaar, Heist-op-den-Berg, Bonheiden, Sint-Katelijne-Waver, Lier en Mechelen.
Tijdens de lessen houd ik rekening met specifieke wensen, zoals bv. voorkeur aan klassieke of populaire muziek. Ik gebruik een pianomethode die afgestemd is op uw eigen leeftijd. Voorkennis van muziek is niet nodig.
Matthias behaalde het pedagogisch diploma alsook het diploma Master in de muziek aan ‘LUCA School of Arts’ te Leuven. Hij studeerde verder aan de ‘Universität für Musik und Darstellende Kunst’ te Wenen.
Benjamin
Solfeggio-lessen, muzikale training of ontwaken voor volwassenen en kinderenMuziektheorie is de basis van muziek, ongeacht het instrument, een goede kennis van de muziektheorie en -praktijk is een troef die je zal helpen bij het leren van je instrument. Een goede kennis van de muziektheorie zal je ook helpen bij het lezen "op zicht" of het ontcijferen van je partituren. Met een goede training en een aantal tips, zal ik je de sleutels geven om deze momenten uit te voeren, die soms als "pijnlijk" worden beschouwd door aantallen studenten, met gemak! Ook bied ik mijn hulp aan bij remediërende lessen voor kinderen of volwassenen met problemen bij groepslessen muziektheorie op de academie of andere privéscholen. Groepslessen bieden niet veel mogelijkheden om een-op-een met een student te ontmoeten om bepaalde moeilijkheden te overwinnen, een regelmatige of incidentele individuele les kan deze problemen verhelpen. Ik voltooide mijn hele cyclus van muziektheorie aan de academie, evenals 4 extra jaren muziektheorie gepusht aan het Lemmensinstituut tijdens mijn muzikale geesteswetenschappen, daarna behaalde ik mijn "muziektheorieprijs" uit mijn eerste jaar van bachelor aan het Conservatorium van Brussel. . Ik heb ook veel instrumentale, theoretische en groepslessen gegeven, waarbij bepaalde aspecten van theorie en muziektheorie regelmatig terugkomen bij mijn studenten, zij vinden deze momenten altijd erg verrijkend. Ik pas me indien nodig aan de materialen en boeken van de student aan, maar ik kan ook mijn eigen oefeningen en boeken meenemen. Ik bied deze lessen individueel of semi-collectief aan (max. 3 studenten), je kiest de duur die het beste bij je past: 30, 45 of 60 minuten afhankelijk van je wensen en je concentratie.
Daarnaast bied ik ook muzikale ontwakingslessen aan voor de allerkleinsten vanaf 3 jaar. Muziek is een grote aanwinst voor de ontwikkeling van een kind, ik heb een geweldige ervaring opgedaan gedurende drie jaar waar ik les gaf in muzikaal ontwaken op verschillende scholen in Waterloo (de gemeentelijke school van Chenois, Mont Saint Jean) . De groepen bestonden uit 8 tot 10 kleuters. In deze lessen ga ik altijd op dezelfde manier te werk voor de opbouw van de les, ik begin met een kleine warming-up waarbij de kinderen zich bewust worden van hun lichaam en de omgeving, daarna ga ik verder met 2-3 oefeningen die werken aan een aspect van de muziek zoals ritme, stem, melodie, instrumenten, ... en ik eindig altijd met een spelletje met percussie-instrumenten of een muzikaal verhaal. Wat betreft muziektheorie bied ik deze lessen op individuele of semi-collectieve manieren aan (max. 3 studenten). * Waarom geen kleine activiteit voor de broers en zussen? * De lessen kunnen 15 of 30 minuten duren, afhankelijk van het aantal kinderen en hun leeftijd.
Naar aanleiding van de coronaviruscrisis geef ik ook lessen via de webcam voor muziektheorie.