Deborah
Groepsles Algemene Muzikale Vorming. Online possibilities tooTijdens deze cursus krijgen de kinderen spelenderwijs de basis van het muziek maken mee, zoals ritme, toonhoogte en notenschrift. Daarbij worden de volgende werkvormen gebruikt: zingen, ritme tikken, luisteren naar muziek en zelf spelen op klokkenspel, ocarina (een klein blaasinstrument), blokfluit en keyboard.
In this course children can learn basics of music, such as rhythm, notes, listening and playing using different kind of (small) instruments and keyboard/piano.
Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!Ik ben een professionele violist afgestudeerd met onderscheiding aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel (Master) en bezit een bachelordiploma van Codarts (Rotterdam).
Momenteel volg ik een master in muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb negen jaar leservaring in Nederland (privé en op muziekscholen: Hart Muziekschool in Haarlem en Vioolstudio 020! In Amsterdam).
In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
Fran
PianolessenIk leer piano spelen voor beginners en volwassenen. Ik kan je lesgeven in notatie, akkoorden spelen, muziektheorie, pop, jazz, klassiek.
Ik heb ervaring met lesgeven door Skype.
Jannes
Privévioolles (voor beginners of gemiddeld niveau)Viool spelen is iets waar veel mensen van dromen. Wil je ontdekken hoe je dit prachtige instrument bespeelt? Heb je de viool gespeeld in je jeugd? Laten we de muziek onder ogen zien en spelen!
Ik ben een conservatoriumstudent die ervaring heeft met lesgeven op beginners- en intermediair niveau. We zullen de basisbeginselen van techniek doornemen, het instrument leren kennen, enz., Zodat je je eigen stem kunt vinden.
Ik ben een zeer positieve en flexibele docent, dus ik pas me volledig aan aan de behoeften van mijn studenten.
Ik spreek Nederlands, Engels, Russisch en eenvoudig Frans.
Daniele
Saxofoon, muziektheorie en improvisatie - alle niveausDeze cursus is voor iedereen die geïnteresseerd is om de saxofoon op elk niveau te spelen, van beginners tot studenten die geïnteresseerd zijn in meer geavanceerde onderwerpen zoals improvisatie, zowel op onconventionele manieren als meer gebaseerd op de traditie van Jazz.
De cursus zal worden aangepast aan de doelen en het niveau van de leerlingen, met een veeleisende maar niet overweldigende aanpak. De frequentie kan ook worden geoptimaliseerd voor de behoeften van de leerling: wekelijks, tweewekelijks of maandelijks (niet minder).
Ik geloof dat het belangrijkste doel van een mentor uiteindelijk moet zijn om de leerling zijn eigen leraar te laten worden en een empatisch tweerichtingsleerproces op te zetten.
Artur
Fluit voor beginners, gevorderden en gevorderden, amateur en / of professionalAltijd al fluit willen leren maar nooit de kans gekregen? Geen zorgen, ik kan je helpen! Of je nu een amateur of professional bent, ik kan je leren hoe je dat favoriete deuntje of die moeilijke passage speelt. Perfect voor het leren van de basis van fluitspelen, het leren van de grondbeginselen van de fluitstudent en de geheimen voor de meester.
Mijn doel is om je aan te moedigen om nu je passie na te jagen of om het beste in je naar boven te halen.
Denys
Trompet Lessen Amsterdam. Klassiek / Jazz / Barok / MuziektheorieIk ben een professionele trompettist en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb 17 jaar ervaring in het bespelen van trompet en 7 jaar onderwijservaring.
Eerst en vooral wil ik tijdens onze lessen je helpen om je doelen en ambities in de muziek te bereiken. Daarop zal ik mijn best doen om het meest effectieve programma voor je te maken. Ook zullen de meeste van mijn lessen aspecten bevatten van de basistrompetstechnieken, ontwikkeling van de jazz-improvisatievaardigheden of klassieke solostukken en basistheorie.
Behalve met het voldoende aantal studenten.
Als u vragen heeft, aarzel dan niet om het te vragen.
Geertje
Muzieklessen, privélessen, makkelijk en leukMusicwonderland is gemakkelijk en plezierig. Ik leer je met veel enthousiasme :)
Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)
Matthias
Privé pianolessen voor alle leeftijden & niveaus Mijn naam is Matthias en geef privé pianolessen aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Bent u een enthousiaste beginner of wil u na enige tijd de draad weer oppikken? Contacteer me gerust voor meer informatie.
Kleuters vanaf 4 jaar oud kunnen bij mij hun eerste stappen zetten in de wereld van de piano. Ook zijn jong volwassenen en volwassenen zeer welkom! Voor leerlingen tussen 4-6 jaar oud zijn lessen van halve uren mogelijk. Contacteer me hiervoor.
De pianoles gaat door bij mij in Beerzel, bij u thuis of online via Zoom. Door COVID-19 is online pianoles volgen populair geworden, hoewel het zonder probleem ook bij me thuis kan.
Ik woon op korte afstand van Putte, Berlaar, Heist-op-den-Berg, Bonheiden, Sint-Katelijne-Waver, Lier en Mechelen.
Tijdens de lessen houd ik rekening met specifieke wensen, zoals bv. voorkeur aan klassieke of populaire muziek. Ik gebruik een pianomethode die afgestemd is op uw eigen leeftijd. Voorkennis van muziek is niet nodig.
Matthias behaalde het pedagogisch diploma alsook het diploma Master in de muziek aan ‘LUCA School of Arts’ te Leuven. Hij studeerde verder aan de ‘Universität für Musik und Darstellende Kunst’ te Wenen.
Pablo
Piano- en zanglessen: Jazz / Pop / Funk / Latin / theorie / improvisatie / compositie / gehoortraining en meerEen van de grootste uitdagingen bij het leren zingen of bespelen van een instrument is dat we onszelf en onze muzikale paden te serieus nemen. Vaak slagen we er niet in om een kinderlijke energie in onze studies op te nemen. Meestal worden we verdrietig en overdreven zelfkritisch als de dingen niet lopen zoals we willen. Soms vermijden we gewoon het oefenen. Zelden bereiken we "flow" - een totale, heldere onderdompeling in het moment. We vergeten gewoon te accepteren. Zodra we onszelf toestaan om van de ervaring te genieten, ongeacht de uitkomst, dan, en alleen dan, kunnen we al onze verzamelde theoretische kennis authentiek in praktijk brengen.
Zicht lezen en muziektheorie zijn nuttige vaardigheden, maar nog belangrijker is de vaardigheid om je over te geven en je instrument op een holistische manier te leren. Op deze manier zullen die zeldzame momenten van flow steeds vaker komen.
Ik bied zang- en pianolessen aan voor alle niveaus en alle leeftijden. Ik hou van wat ik doe en wil mijn passie voor muziek graag delen met mijn studenten. Ik zal mijn manier van lesgeven aanpassen aan een meer praktische, theoretische, speelse of technische manier, afhankelijk van uw doelen en behoeften. Ik bied veel kennis van theorie / compositie / improvisatie / gehoortraining om je te helpen bij je muzikale reis. Ik kan ook zangers helpen die willen leren zichzelf te begeleiden in verschillende muziekstijlen of zangers die willen leren improviseren en de vaardigheden van een instrumentalist willen introduceren om hun leerproces te versnellen.
Ik zit momenteel in mijn laatste semester van studies voor Jazz Vocal Performance aan de Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien. Sinds mijn vijfde zing en speel ik piano. In het afgelopen decennium heb ik in verschillende bands van diverse muzikale genres gespeeld (traditionele jazz, salsa, bossa nova / samba en meer). Het belangrijkste dat ik van mijn muzikale reis heb geleerd, is dat het een continu leerproces is met zijn toppen en dalen. Leer al je gevoelens te omarmen en vooral: houd het speels!
Benjamin
Solfeggio-lessen, muzikale training of ontwaken voor volwassenen en kinderenMuziektheorie is de basis van muziek, ongeacht het instrument, een goede kennis van de muziektheorie en -praktijk is een troef die je zal helpen bij het leren van je instrument. Een goede kennis van de muziektheorie zal je ook helpen bij het lezen "op zicht" of het ontcijferen van je partituren. Met een goede training en een aantal tips, zal ik je de sleutels geven om deze momenten uit te voeren, die soms als "pijnlijk" worden beschouwd door aantallen studenten, met gemak! Ook bied ik mijn hulp aan bij remediërende lessen voor kinderen of volwassenen met problemen bij groepslessen muziektheorie op de academie of andere privéscholen. Groepslessen bieden niet veel mogelijkheden om een-op-een met een student te ontmoeten om bepaalde moeilijkheden te overwinnen, een regelmatige of incidentele individuele les kan deze problemen verhelpen. Ik voltooide mijn hele cyclus van muziektheorie aan de academie, evenals 4 extra jaren muziektheorie gepusht aan het Lemmensinstituut tijdens mijn muzikale geesteswetenschappen, daarna behaalde ik mijn "muziektheorieprijs" uit mijn eerste jaar van bachelor aan het Conservatorium van Brussel. . Ik heb ook veel instrumentale, theoretische en groepslessen gegeven, waarbij bepaalde aspecten van theorie en muziektheorie regelmatig terugkomen bij mijn studenten, zij vinden deze momenten altijd erg verrijkend. Ik pas me indien nodig aan de materialen en boeken van de student aan, maar ik kan ook mijn eigen oefeningen en boeken meenemen. Ik bied deze lessen individueel of semi-collectief aan (max. 3 studenten), je kiest de duur die het beste bij je past: 30, 45 of 60 minuten afhankelijk van je wensen en je concentratie.
Daarnaast bied ik ook muzikale ontwakingslessen aan voor de allerkleinsten vanaf 3 jaar. Muziek is een grote aanwinst voor de ontwikkeling van een kind, ik heb een geweldige ervaring opgedaan gedurende drie jaar waar ik les gaf in muzikaal ontwaken op verschillende scholen in Waterloo (de gemeentelijke school van Chenois, Mont Saint Jean) . De groepen bestonden uit 8 tot 10 kleuters. In deze lessen ga ik altijd op dezelfde manier te werk voor de opbouw van de les, ik begin met een kleine warming-up waarbij de kinderen zich bewust worden van hun lichaam en de omgeving, daarna ga ik verder met 2-3 oefeningen die werken aan een aspect van de muziek zoals ritme, stem, melodie, instrumenten, ... en ik eindig altijd met een spelletje met percussie-instrumenten of een muzikaal verhaal. Wat betreft muziektheorie bied ik deze lessen op individuele of semi-collectieve manieren aan (max. 3 studenten). * Waarom geen kleine activiteit voor de broers en zussen? * De lessen kunnen 15 of 30 minuten duren, afhankelijk van het aantal kinderen en hun leeftijd.
Naar aanleiding van de coronaviruscrisis geef ik ook lessen via de webcam voor muziektheorie.
Elmar
(Bas) Gitaarles omgeving Breda voor beginners en gevorderden.Beschrijving
Hou jij ontzettend van (bas)gitaar spelen en zou je hier graag nog meer mee willen doen. Dan ben je hier aan het juiste adres!
Lessen
In de lessen gaan we aan de slag met nummers die je zelf uitkiest. De lessen kunnen variëren van 30 minuten tot 1 uur, dit kan door jou zelf aangegeven worden.
Sinds de coronacrisis hebbben we ons goed laten adviseren over digitaal lessen en bieden we deze optie ook aan indien de leerling dit graag wilt. Dit valt ook te combineren met fysieke lessen.
Ik ben voornamelijk gespecialiseerd in popmuziek, covers, technieken, soleren, toonladders, akkoorden, dynamiek en performance.
Zitten er hier kernwoorden tussen waar jij graag aan zou willen werken, mag je me altijd een mail sturen via de site.
Ook gespecialiseerd in Singer-songwriting
Gina
(Online) Zangles van een professionele zangeres, voor beginner tot gevorderdZingen is een universele taal. Iedereen houdt wel van zingen, of je er nou goed in bent of niet.
In deze les leer je je eigen stem beter te gebruiken. Of je nou al 10 jaar zingt of nog helemaal nieuw bent met zingen. Met opwarmings oefeningen leer ik je je stemtechnieken aan en die passen we aan het einde van de les toe in het nummer wat jij graag zingt. We gaan het onder andere hebben over ademsteun en stroom, belten, de klank van je stem en hoe je die in moet zetten, etc. Maar daarnaast gaan deze lessen vooral over plezier maken en het ontdekken van jou stemgeluid!
Elke muziekstijl is welkom!
Javier
LEER naar 𝐏𝐋𝐀𝐘 𝐕𝐈𝐎𝐋𝐈𝐍 🎻 | 𝐄𝐚𝐬𝐲 & 𝐅𝐮𝐧 |Wil je VIOOL spelen maar heb je geen tijd om naar een Academie te gaan? Of wil je gewoon 𝘱𝘳𝘪𝘷𝘢𝘵𝘦 𝘭𝘦𝘴𝘴𝘰𝘯 je niveau verbeteren of audities voorbereiden 🎻 terwijl je plezier hebt? 𝐓𝐡𝐢𝐬 𝐢𝐬 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐜𝐥𝐚𝐬𝐬 📘!
Onder mijn studenten vind je van 𝘊𝘩𝘪𝘭𝘥𝘳𝘦𝘯 𝘵𝘰 𝘚𝘦𝘯𝘪𝘰𝘳𝘴 👶👴.
Elke persoon heeft een andere manier van leren, dus mijn lessen passen zich aan elke student aan.
Ik geef viool maar ook altviool en muziektheorie. 🎵🎵🎵
𝐂𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 𝐦𝐞!