facebook
favorite button
dot icon
Recentelijk actief
member since icon
Sinds mei 2026
Leraar sinds mei 2026
Filmmaken (regie & storytelling) – NL/EN – van idee tot montage
course price icon
Van 64 € /h
arrow icon
Ik geef lessen in filmmaken met een focus op regie en storytelling voor film, tv en video. In deze lessen begeleid ik je in het volledige proces: van idee en concept tot het filmen en monteren van je project. We gaan langs elke stap.

We werken met onderwerpen zoals verhaalopbouw, scriptontwikkeling, scène-analyse en het aansturen van acteurs. Je leert hoe je emotie, spanning en betekenis overbrengt door middel van regiekeuzes en storytelling.

Daarnaast help ik je bij het praktisch uitwerken van je project: hoe je een idee omzet naar een plan, hoe een draaidag werkt en hoe je jouw beelden samenbrengt tot een kloppend geheel in de montage. De gehele productie.

De lessen worden aangepast op jouw niveau en interesses, zodat je stap voor stap kunt werken aan jouw eigen project of vaardigheden.

Door mijn achtergrond als filmregisseur krijg je inzicht in zowel het creatieve proces als de praktijk op een filmset.

De lessen zijn persoonlijk en praktisch, en geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.

De lessen kunnen in het Nederlands of Engels gegeven worden.
Extra informatie
Zorg dat je rustig kunt zitten in een stille omgeving. Houd een boekje of laptop bij de hand voor aantekeningen.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Mijn naam is Shaniqua Paesch en ik ben een afgestudeerd filmregisseur en acteur uit Nederland. Ik heb een vierjarige filmopleiding afgerond aan HKU (University of the Arts Utrecht), waar ik mij heb gespecialiseerd in regie en scenario.

Daarnaast ben ik zelf actief als acteur. Ik heb acteerlessen en workshops gevolgd (o.a. camera-acteren en auditietechniek) en heb gespeeld in korte films en commercials. Hierdoor weet ik uit eigen ervaring wat er van je verwacht wordt voor de camera en tijdens audities.

Wat mijn lessen uniek maakt, is dat ik werk vanuit zowel het perspectief van de acteur als van de regisseur. Ik help je niet alleen met spel, maar ook met hoe je overkomt op camera en hoe een set werkt.

Ik werk graag met zowel kinderen als volwassenen en vind het belangrijk dat iedereen zich op zijn gemak voelt tijdens de les. Mijn lessen zijn persoonlijk, praktisch en gericht op ontwikkeling binnen film, tv en commercials.
Opleiding
HKU University of the Arts Utrecht – Bachelor Film (Regie & Scenario). Vierjarige opleiding gericht op filmregie, scenario en het werken met acteurs voor camera. Aanvullend diverse acteerlessen en workshops gevolgd, met focus op camera-acteren en auditietechniek.
Leservaring
Ervaring als acteur in korte films en commercials
Acteertraining en workshops gevolgd (camera-acteren en auditietechniek)
Ervaring als regisseur, met focus op spelregie en werken met acteurs
Praktische kennis van audities, selftapes en werken op filmsets
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik geef filmacteerlessen met een focus op acteren voor film, tv en commercials. In deze lessen leer je hoe je natuurlijk en geloofwaardig speelt voor de camera, met aandacht voor subtiliteit, timing en bewustzijn van framing en shots.

We werken met tekst en scènes, waarbij de nadruk ligt op scriptinterpretatie, emotieopbouw en het ontwikkelen van authentiek spel voor verschillende formats. Je leert hoe je je spel aanpast aan commercials (duidelijk en direct) en aan film en series (gelaagd en subtiel).

De lessen worden aangepast op jouw spelniveau, zodat je op je eigen tempo kunt ontwikkelen en gericht kunt werken aan jouw sterke punten en aandachtspunten.

Door mijn ervaring als acteur én regisseur krijg je niet alleen inzicht in spel, maar ook in hoe een set werkt. Ik neem je mee in de praktische kant van het werkveld, zoals audities, selftapes, samenwerken met regie en camera, en wat er van je verwacht wordt op een draaidag.

De lessen zijn persoonlijk en gericht op het ontwikkelen van zelfvertrouwen en camera-acting skills. Geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.

De lessen kunnen in het Nederlands of Engels gegeven worden.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Student aan Unamur, ik geef Arabisch: mijn moedertaal, voor mensen die geïnteresseerd zijn in het leren van deze taal "Volwassene en kind". Mijn doel is om mensen te helpen hun taal te verbeteren, mijn methodologie is eenvoudig maar geeft resultaten zolang ik al lessen geef, bij elk begin van de sessie hervat ik met mijn student wat we de vorige sessie hebben gezien en ik vraag hem om te proberen zinnen te formuleren, dan vervolgen we onze cursus met oefeningen
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
- Methodologie -
Deze cursus is bedoeld voor alle niveaus, van beginners die hun eerste project willen lanceren tot professionals die hun creatieve visie willen uitdagen.

— Filosofie leren —
Ik betoog dat leren een dialoog is. Mijn aanpak is flexibel en past zich aan uw behoeften aan: case studies op het terrein, participatieve ondersteuning tijdens de creatie, en gerichte training over specifieke aspecten.

De sessies worden gepland op basis van uw behoeften en beperkingen, met een ideale frequentie van elke twee weken om een goed ritme te behouden.

- Eerste ontmoeting -
Tijdens ons eerste gesprek definiëren we samen het kader, de methode, de instrumenten en de doelstellingen van de training.

- Onderwerpen besproken -

Voorbereiding

• Het benadrukken van de specificaties, doelstellingen, intenties
• Conceptontwikkeling
• Zoeken
• Soortgelijke reeds bestaande projecten
• Verhalende/visuele esthetiek, inspiraties
• Noties van regisseren: de verantwoordelijkheden van de regisseur
• Productiebegrippen: de verantwoordelijkheden van de producent

Scenarioschrijven/gedrag

• Opmaak
• Structuur
• Dialogen
• Effectieve formules

Budgettering

• Tellen

Pre-productie

• Theoretische noties: de hiërarchie van de productie
• De verantwoordelijkheden van een productiedirecteur en een regieassistent
• Artistieke leiding
• Beeldsnijden en grammatica
• Spotten (technisch)
• Materiaalvoorbereiding, verhuurbeheer
• Werkstroom
• Herhalingen

Filmopname

• Geluidsopname
• Beheersing van de camera en het gezichtspunt
• Visuele verhalen vertellen
• Gebruik licht om emoties te beïnvloeden
• Creëer een filmisch beeld
• Regie van de acteur

Na-productie

• Redactie: de techniek, de grammatica
• Geluidsontwerp: geluidseffecten, auditieve vertelling
• Interactie met een componist
• Kalibratie: de kracht van beeldverwerking en visuele esthetiek
• Inleiding tot speciale effecten met After Effects
verified badge
Ik ben beschikbaar voor privé online lessen Engels!
Lessen kunnen worden opgebouwd op basis van een vastgesteld curriculum of worden aangepast aan de individuele behoeften van de studenten.
Op maat gemaakt betekent dat u directe feedback en ontwikkeling kunt krijgen op gebieden waar u specifiek verbetering nodig heeft!
Ik heb uitgebreide ervaring met het lesgeven in uitspraak, grammatica, zakelijk Engels, lezen, schrijven en conversatie Engels.
Het gebruikte online platform is flexibel, afhankelijk van waar u zich prettig bij voelt. Ik gebruik meestal Zoom, dat uitstekend werkt en ons in staat stelt veel interactieve media te gebruiken.
De lessen zijn interactief en leuk!
Huiswerk en lopende projecten kunnen worden gericht op individuele doelen, waaronder TOEIC- en Cambridge Certified-examens.
verified badge
Verhalen zijn zo oud als wij, maar als je een verhaal op papier wilt zetten of een verhaal in beeld brengt, blijkt het lastiger te zijn dan praten met je vrienden. Hoe zit het nou?
Niet wat je vertelt maar HOE je dat vertelt is het belangrijkste.
The basics en hoe je psychologie gebruikt voor het schrijven van een verhaal, dit is wat je hoe dan ook zult leren. Wie daarna verder wilt, leert het schrijven van een script. Fictie of feiten, jij bepaalt wat je wilt leren.
verified badge
Artikels, boeken, columns, filmscripts, persberichten, radiospots, recensies, tv-scenario’s en simpelweg copywriting met SEO: de meesten van ons hebben zich al wel eens geprobeerd om een of meerdere van dat soort schrijfsels uit de (virtuele) pen te persen. Toch blijkt het niet altijd even simpel te zijn om goede teksten af te leveren. De ene heeft geweldige ideeën, maar kan ze niet omzetten in (al dan niet digitale) inkt; de ander is creatief, maar maakt te veel spelfouten; en een derde soort persoon is een taalnazi, maar slaagt er niet in om vloeiende, natuurlijk aanvoelende dialogen te verzinnen. De schrijfcursus van biedt soelaas.

Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Onze schrijfcursus

Onze cursus bestrijkt alle mogelijke teksten en kan zowel privé als in kleine groep gevolgd worden. Bovendien leren we je vooral aan waar jij geïnteresseerd in bent. Tijdens ons eerste gesprek hebben we het uitvoerig over jouw doelen, waarna we de volledige cursus toespitsen op wat jij precies wilt en nodig hebt. Alle leeftijden en niveaus zijn bij ons welkom, dus ontvangen we je ook als je nog helemaal geen ervaring hebt of vooral bijles nodig hebt met open armen!

Over onze coach

Zeker weten: onze hoofdcoach is van alle markten thuis. Hij schreef zijn eerste boek, de sciencefantasy IJs, de verloren planeet, toen hij 11 was. De roman werd drie jaar later uitgegeven, wat Dirk onder andere de culturele meriteprijs van zijn stad en items op zowat alle nationale tv-zenders en radiostations opleverde, alsook artikels in elke toonaangevende krant en een groot aantal magazines. Dirk werd later ook de allereerste Vlaamse auteur waarvan boeken die hij zelf in het Engels had gepend uitgebracht werden door Amerikaanse uitgeverijen: Fates Worse than Death: Hunter door Vajra Enterprises en Baour, Strands of Death door BlackWyrm Publishing.

Tussendoor werd Dirk journalist. Hij schreef – of schrijft nog steeds – voor ‘fanzines’, magazines, kranten en websites als Zita, Skynet, The Fighting Bard, Mandragon, Dreun, Mindview, Keys & Chords, Bello Magazine, De Zondag, Doorgelicht.be, MetalBorn, BeauSense Magazine, PDF’zines, GameJunks, Rpg.net, de Delta Gids, Cerberus, Cerberus Too, Cerberus Food & Lifestyle, Wellness Insight, Care Insight, Move On, Cult of Cool, Cult of Chic en Cult of Design. Dankzij zijn brede interessesfeer kon hij zowat overal terecht om gepassioneerd over zijn favoriete onderwerpen te schrijven, maar er is meer.

Voor pr-bureau Oskaar en later voor zijn eigen pr-bureau, Badass pr, schreef Dirk honderden persberichten – voornamelijk voor films, televisiereeksen, de horeca en verschillende goede doelen. Voor zijn klanten verzorgt hij ook tal van nieuwsbrieven en sociale media.

Dirk is reeds sinds zijn twintigste – toen hij nog psychologie volgde aan de K.U.L. – coach en heeft als acteerleraar en scenarist meerdere film- en kortfilmscripts geschreven. Ook zijn er al tal van radiospots uit zijn brein gerold. De meest opzienbarende opdracht kwam er echter toen Modiphius Entertainment – de grootste onafhankelijke producent en distributeur van rollenspelen ter wereld – hem aanwierf om het filmscript en de audioplay voor Achtung! Cthulhu te schrijven. Die vielen zo goed in de smaak dat hij momenteel de volledige audioreeks van Achtung! Cthulhu aan het afwerken is. Bovendien is hij druk bezig met Iron Sky: The Roleplaying Game, dat omwille van het fet dat de tweede film veel later werd uitgebracht dan verwacht, problemen met de filmproducties, de dood van een van de twee hoofdschrijvers en de coronacrisis heel wat vertraging heeft opgelopen, maar volgend jaar zal uitgebracht worden tijdens de grootste rollenspelconventie ter wereld, Gen Con in Indianapolis.

Over jou

Tijdens onze schrijfcursus gaat het vanzelfsprekend niet om ons, maar om jou en om jou schrijfsels! Er zijn maar weinig dingen waar we zoveel plezier aan beleven als zien hoe iemand vooruit gaat en zijn of haar passies kan beleven. Daarom steken we ook vaak een tandje bij na de les en blijven we jou ondersteunen, wat voor teksten je ook wilt schrijven!
verified badge
Are you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.

Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.

Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
verified badge
Of het nu gaat om je huiswerk of om de mails, brieven en toespraken op je werk. Wanneer je helder en vlot schrijft en spreekt, krijg je meer gedaan. Een paar webcam lessen kunnen al het verschil maken. Je voelt je zekerder, waardoor spreken en schrijven weer leuk wordt. Probeer een lesje! Dan kijken we waar jouw pijnpunten liggen en of mijn manier van lesgeven je aanspreekt.
verified badge
Laten we tijd hebben om samen Japans te spreken met een moedertaalspreker van het Japans.

Ik zal je helpen studeren en je zelfvertrouwen geven.
Ben je geïnteresseerd in Japans?
Dan ben ik er voor jou.

【Bijvoorbeeld】
Beginners:
Wij concentreren ons op het spreken.
Aan het eind van de les kun je dat
klein gesprekje voeren.

Tussenliggend :
Wij concentreren ons op grammatica.
U kunt op een natuurlijke manier spreken.

Geavanceerd :
Wij concentreren ons op spreken en grammatica.
Je zult mooie zinnen kunnen spreken.

Of wilt u graag oefenen met het schrijven van Japans?
Ik laat je zien hoe je samen kunt schrijven en oefenen.
verified badge
Hulp nodig bij het schrijven van je thesis/eindwerk/paper? Als burgerlijk ingenieur, 33, ondersteun ik al 10 jaar lang studenten van alle richtingen en leeftijden bij het schrijven van eindwerken, zowel in het nederlands als engels. Of je nu aan het begin, midden of einde van je eindwerk zit, samen geraken we er zeker en vast doorheen!

Ook in mijn dagelijkse job werk ik op projecten van alle groottes en moeilijkheden. Een eindwerk is in principe een klein project en doorloopt alle stappen die ik ook in mijn dagelijkse job opneem. Dankzij mijn kennis en ervaring uit de professionele wereld, aangevuld met jarenlange ervaring in het begeleiden van studenten, ben ik dus zeker de juiste persoon om je te helpen met je eindwerk.

--- Locatie: online / bij de student thuis / bibliotheek (Antwerpen) ---

Graag tot binnenkort!
----
Tim
verified badge
Dit is individueel Japans/Japans taalonderwijs voor leerlingen uit het basis- en middelbaar onderwijs die Japans als moedertaal hebben of die opgroeien in een tweetalige omgeving.
Door een verscheidenheid aan teksten voor te lezen en composities te schrijven, zullen studenten geleidelijk hun Japanse vaardigheden verbeteren.

・Leerprogramma's aangepast aan elk niveau, doel en omgeving
・Degenen die hun Japanse vaardigheden willen verbeteren in een tweetalige omgeving
・Degenen die toelatingsexamens willen doen of hoger onderwijs willen volgen na terugkeer in Japan

Als je buiten Japan woont, de wereld van andere talen dan het Japans kent, en de taal van Japan kent, die ver van Europa ligt, hebben ze allemaal het potentieel om je horizon en de wereld te verbreden. Het is een onvervangbare ervaring. Ik zou graag mijn ervaring in Europa als kind en mijn universitaire studie als teruggekeerde in Japan willen gebruiken, en hen willen helpen samen Japans te leren, zodat ze Japans als een belangrijke taal voor hen kunnen ontwikkelen.
verified badge
Nadat ik de IB Engels Lang/Lit HL-cursus had afgerond en een 7 had gehaald voor mijn HL-essays en IO, ben ik er klaar voor om anderen te helpen hun hoogste potentieel te bereiken als het gaat om het schrijven van essays.

Voor mijn recente schriftelijke universitaire werk heb ik een 80+/100 behaald, wat de hoogste onderscheiding is.

We beginnen met een eerste les om elkaar te leren kennen en te zien of onze doelen overeenkomen. We bespreken waar je precies hulp bij nodig hebt en maken een wekelijks bijlesschema. Dit is vooral belangrijk als het gaat om het plannen en schrijven van HL-essays en IO's. Ik geef je feedback, help je je werk te structureren en lees het samen met je door. Ik stel ook deadlines vast voor de volgende les waarvan ik verwacht dat je ze haalt. Houd er rekening mee dat ik veel aandacht besteed aan grammatica, spelling en algemene duidelijkheid. IO's kunnen vooral ontmoedigend zijn, het idee om 10 minuten achter elkaar in essayvorm te spreken, maakte me ook bang, maar ik deed het en kreeg een 7, en ik ben hier om je tips en advies te geven over hoe je dit kunt bereiken.

Ik ben op zoek naar studenten die openstaan voor constructieve kritiek op hun werk. Ik beloof dat ik al onze lessen met geduld, vriendelijkheid, motivatie en steun zal benaderen!
verified badge
Vaak als je een taal wilt leren, kan dat in het begin aanvoelen als een grote "moet": nieuwe woorden, nog meer grammaticaregels...

In mijn lessen probeer ik dat helemaal om te draaien. (Vlaams) Nederlands wordt iets dat je gebruikt: in echte gesprekken, op je werk, in de klas, in het dagelijks leven. Of je nu kind, tiener of volwassene bent: ik pas mijn manier van lesgeven aan aan wie jij bent en wat jij nodig hebt.

We oefenen met realistische situaties, rollenspelen en concrete voorbeelden, zodat je niet alleen leert over de taal, maar ze ook echt begint te spreken.

Van mij mag je structuur en duidelijkheid verwachten, maar ook rust en ruimte om fouten te maken. Ik werk doelgericht — als we een doel afspreken, gaan we daar stap voor stap naartoe. Tegelijk zorg ik voor een veilige sfeer waarin je durft proberen.

Mijn doel? Dat jij niet meer in je hoofd moet vertalen, maar gewoon écht dagelijkse realiteit spreekt. Dat Nederlands niet langer een drempel is, maar iets wat van jou wordt.
verified badge
Of het nu gaat om een verslag, motivatiebrief, presentatie of zakelijke tekst: ik help je om duidelijk, professioneel en foutloos te schrijven. We werken aan structuur, toon, opbouw en taalgebruik, zodat jouw boodschap krachtig overkomt. Geschikt voor iedereen die zijn schrijfvaardigheid wil aanscherpen.
verified badge
Mijn ervaring ligt met name de laatste jaren vooral in het lesgeven aan kinderen in het speciaal onderwijs. Ik heb dan ook een geduldige houding en ik geef opdrachten passend bij het niveau van een deelnemer. Mijn aanpak is gericht op het neerzetten van een veilige, gezellige en positieve leeromgeving.
Zowel kinderen als volwassenen zijn zeer welkom bij mij!

Mijn lessen zijn uiteenlopend en aan te passen aan het eigen niveau, doelen en wensen. Wil je de nadruk leggen op begrijpend lezen, conversatie in alledaagse situaties, correct schrijven en spellen? Het is allemaal mogelijk.
Ik maak graag gebruik van praktische voorbeelden en in het geval van kinderen kan ik zang inzetten, waar gewenst.

Laat mij weten waar je behoeften liggen en dan komen we er samen wel uit.
message icon
Contacteer Shaniqua
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Student aan Unamur, ik geef Arabisch: mijn moedertaal, voor mensen die geïnteresseerd zijn in het leren van deze taal "Volwassene en kind". Mijn doel is om mensen te helpen hun taal te verbeteren, mijn methodologie is eenvoudig maar geeft resultaten zolang ik al lessen geef, bij elk begin van de sessie hervat ik met mijn student wat we de vorige sessie hebben gezien en ik vraag hem om te proberen zinnen te formuleren, dan vervolgen we onze cursus met oefeningen
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
- Methodologie -
Deze cursus is bedoeld voor alle niveaus, van beginners die hun eerste project willen lanceren tot professionals die hun creatieve visie willen uitdagen.

— Filosofie leren —
Ik betoog dat leren een dialoog is. Mijn aanpak is flexibel en past zich aan uw behoeften aan: case studies op het terrein, participatieve ondersteuning tijdens de creatie, en gerichte training over specifieke aspecten.

De sessies worden gepland op basis van uw behoeften en beperkingen, met een ideale frequentie van elke twee weken om een goed ritme te behouden.

- Eerste ontmoeting -
Tijdens ons eerste gesprek definiëren we samen het kader, de methode, de instrumenten en de doelstellingen van de training.

- Onderwerpen besproken -

Voorbereiding

• Het benadrukken van de specificaties, doelstellingen, intenties
• Conceptontwikkeling
• Zoeken
• Soortgelijke reeds bestaande projecten
• Verhalende/visuele esthetiek, inspiraties
• Noties van regisseren: de verantwoordelijkheden van de regisseur
• Productiebegrippen: de verantwoordelijkheden van de producent

Scenarioschrijven/gedrag

• Opmaak
• Structuur
• Dialogen
• Effectieve formules

Budgettering

• Tellen

Pre-productie

• Theoretische noties: de hiërarchie van de productie
• De verantwoordelijkheden van een productiedirecteur en een regieassistent
• Artistieke leiding
• Beeldsnijden en grammatica
• Spotten (technisch)
• Materiaalvoorbereiding, verhuurbeheer
• Werkstroom
• Herhalingen

Filmopname

• Geluidsopname
• Beheersing van de camera en het gezichtspunt
• Visuele verhalen vertellen
• Gebruik licht om emoties te beïnvloeden
• Creëer een filmisch beeld
• Regie van de acteur

Na-productie

• Redactie: de techniek, de grammatica
• Geluidsontwerp: geluidseffecten, auditieve vertelling
• Interactie met een componist
• Kalibratie: de kracht van beeldverwerking en visuele esthetiek
• Inleiding tot speciale effecten met After Effects
verified badge
Ik ben beschikbaar voor privé online lessen Engels!
Lessen kunnen worden opgebouwd op basis van een vastgesteld curriculum of worden aangepast aan de individuele behoeften van de studenten.
Op maat gemaakt betekent dat u directe feedback en ontwikkeling kunt krijgen op gebieden waar u specifiek verbetering nodig heeft!
Ik heb uitgebreide ervaring met het lesgeven in uitspraak, grammatica, zakelijk Engels, lezen, schrijven en conversatie Engels.
Het gebruikte online platform is flexibel, afhankelijk van waar u zich prettig bij voelt. Ik gebruik meestal Zoom, dat uitstekend werkt en ons in staat stelt veel interactieve media te gebruiken.
De lessen zijn interactief en leuk!
Huiswerk en lopende projecten kunnen worden gericht op individuele doelen, waaronder TOEIC- en Cambridge Certified-examens.
verified badge
Verhalen zijn zo oud als wij, maar als je een verhaal op papier wilt zetten of een verhaal in beeld brengt, blijkt het lastiger te zijn dan praten met je vrienden. Hoe zit het nou?
Niet wat je vertelt maar HOE je dat vertelt is het belangrijkste.
The basics en hoe je psychologie gebruikt voor het schrijven van een verhaal, dit is wat je hoe dan ook zult leren. Wie daarna verder wilt, leert het schrijven van een script. Fictie of feiten, jij bepaalt wat je wilt leren.
verified badge
Artikels, boeken, columns, filmscripts, persberichten, radiospots, recensies, tv-scenario’s en simpelweg copywriting met SEO: de meesten van ons hebben zich al wel eens geprobeerd om een of meerdere van dat soort schrijfsels uit de (virtuele) pen te persen. Toch blijkt het niet altijd even simpel te zijn om goede teksten af te leveren. De ene heeft geweldige ideeën, maar kan ze niet omzetten in (al dan niet digitale) inkt; de ander is creatief, maar maakt te veel spelfouten; en een derde soort persoon is een taalnazi, maar slaagt er niet in om vloeiende, natuurlijk aanvoelende dialogen te verzinnen. De schrijfcursus van biedt soelaas.

Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Onze schrijfcursus

Onze cursus bestrijkt alle mogelijke teksten en kan zowel privé als in kleine groep gevolgd worden. Bovendien leren we je vooral aan waar jij geïnteresseerd in bent. Tijdens ons eerste gesprek hebben we het uitvoerig over jouw doelen, waarna we de volledige cursus toespitsen op wat jij precies wilt en nodig hebt. Alle leeftijden en niveaus zijn bij ons welkom, dus ontvangen we je ook als je nog helemaal geen ervaring hebt of vooral bijles nodig hebt met open armen!

Over onze coach

Zeker weten: onze hoofdcoach is van alle markten thuis. Hij schreef zijn eerste boek, de sciencefantasy IJs, de verloren planeet, toen hij 11 was. De roman werd drie jaar later uitgegeven, wat Dirk onder andere de culturele meriteprijs van zijn stad en items op zowat alle nationale tv-zenders en radiostations opleverde, alsook artikels in elke toonaangevende krant en een groot aantal magazines. Dirk werd later ook de allereerste Vlaamse auteur waarvan boeken die hij zelf in het Engels had gepend uitgebracht werden door Amerikaanse uitgeverijen: Fates Worse than Death: Hunter door Vajra Enterprises en Baour, Strands of Death door BlackWyrm Publishing.

Tussendoor werd Dirk journalist. Hij schreef – of schrijft nog steeds – voor ‘fanzines’, magazines, kranten en websites als Zita, Skynet, The Fighting Bard, Mandragon, Dreun, Mindview, Keys & Chords, Bello Magazine, De Zondag, Doorgelicht.be, MetalBorn, BeauSense Magazine, PDF’zines, GameJunks, Rpg.net, de Delta Gids, Cerberus, Cerberus Too, Cerberus Food & Lifestyle, Wellness Insight, Care Insight, Move On, Cult of Cool, Cult of Chic en Cult of Design. Dankzij zijn brede interessesfeer kon hij zowat overal terecht om gepassioneerd over zijn favoriete onderwerpen te schrijven, maar er is meer.

Voor pr-bureau Oskaar en later voor zijn eigen pr-bureau, Badass pr, schreef Dirk honderden persberichten – voornamelijk voor films, televisiereeksen, de horeca en verschillende goede doelen. Voor zijn klanten verzorgt hij ook tal van nieuwsbrieven en sociale media.

Dirk is reeds sinds zijn twintigste – toen hij nog psychologie volgde aan de K.U.L. – coach en heeft als acteerleraar en scenarist meerdere film- en kortfilmscripts geschreven. Ook zijn er al tal van radiospots uit zijn brein gerold. De meest opzienbarende opdracht kwam er echter toen Modiphius Entertainment – de grootste onafhankelijke producent en distributeur van rollenspelen ter wereld – hem aanwierf om het filmscript en de audioplay voor Achtung! Cthulhu te schrijven. Die vielen zo goed in de smaak dat hij momenteel de volledige audioreeks van Achtung! Cthulhu aan het afwerken is. Bovendien is hij druk bezig met Iron Sky: The Roleplaying Game, dat omwille van het fet dat de tweede film veel later werd uitgebracht dan verwacht, problemen met de filmproducties, de dood van een van de twee hoofdschrijvers en de coronacrisis heel wat vertraging heeft opgelopen, maar volgend jaar zal uitgebracht worden tijdens de grootste rollenspelconventie ter wereld, Gen Con in Indianapolis.

Over jou

Tijdens onze schrijfcursus gaat het vanzelfsprekend niet om ons, maar om jou en om jou schrijfsels! Er zijn maar weinig dingen waar we zoveel plezier aan beleven als zien hoe iemand vooruit gaat en zijn of haar passies kan beleven. Daarom steken we ook vaak een tandje bij na de les en blijven we jou ondersteunen, wat voor teksten je ook wilt schrijven!
verified badge
Are you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.

Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.

Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
verified badge
Of het nu gaat om je huiswerk of om de mails, brieven en toespraken op je werk. Wanneer je helder en vlot schrijft en spreekt, krijg je meer gedaan. Een paar webcam lessen kunnen al het verschil maken. Je voelt je zekerder, waardoor spreken en schrijven weer leuk wordt. Probeer een lesje! Dan kijken we waar jouw pijnpunten liggen en of mijn manier van lesgeven je aanspreekt.
verified badge
Laten we tijd hebben om samen Japans te spreken met een moedertaalspreker van het Japans.

Ik zal je helpen studeren en je zelfvertrouwen geven.
Ben je geïnteresseerd in Japans?
Dan ben ik er voor jou.

【Bijvoorbeeld】
Beginners:
Wij concentreren ons op het spreken.
Aan het eind van de les kun je dat
klein gesprekje voeren.

Tussenliggend :
Wij concentreren ons op grammatica.
U kunt op een natuurlijke manier spreken.

Geavanceerd :
Wij concentreren ons op spreken en grammatica.
Je zult mooie zinnen kunnen spreken.

Of wilt u graag oefenen met het schrijven van Japans?
Ik laat je zien hoe je samen kunt schrijven en oefenen.
verified badge
Hulp nodig bij het schrijven van je thesis/eindwerk/paper? Als burgerlijk ingenieur, 33, ondersteun ik al 10 jaar lang studenten van alle richtingen en leeftijden bij het schrijven van eindwerken, zowel in het nederlands als engels. Of je nu aan het begin, midden of einde van je eindwerk zit, samen geraken we er zeker en vast doorheen!

Ook in mijn dagelijkse job werk ik op projecten van alle groottes en moeilijkheden. Een eindwerk is in principe een klein project en doorloopt alle stappen die ik ook in mijn dagelijkse job opneem. Dankzij mijn kennis en ervaring uit de professionele wereld, aangevuld met jarenlange ervaring in het begeleiden van studenten, ben ik dus zeker de juiste persoon om je te helpen met je eindwerk.

--- Locatie: online / bij de student thuis / bibliotheek (Antwerpen) ---

Graag tot binnenkort!
----
Tim
verified badge
Dit is individueel Japans/Japans taalonderwijs voor leerlingen uit het basis- en middelbaar onderwijs die Japans als moedertaal hebben of die opgroeien in een tweetalige omgeving.
Door een verscheidenheid aan teksten voor te lezen en composities te schrijven, zullen studenten geleidelijk hun Japanse vaardigheden verbeteren.

・Leerprogramma's aangepast aan elk niveau, doel en omgeving
・Degenen die hun Japanse vaardigheden willen verbeteren in een tweetalige omgeving
・Degenen die toelatingsexamens willen doen of hoger onderwijs willen volgen na terugkeer in Japan

Als je buiten Japan woont, de wereld van andere talen dan het Japans kent, en de taal van Japan kent, die ver van Europa ligt, hebben ze allemaal het potentieel om je horizon en de wereld te verbreden. Het is een onvervangbare ervaring. Ik zou graag mijn ervaring in Europa als kind en mijn universitaire studie als teruggekeerde in Japan willen gebruiken, en hen willen helpen samen Japans te leren, zodat ze Japans als een belangrijke taal voor hen kunnen ontwikkelen.
verified badge
Nadat ik de IB Engels Lang/Lit HL-cursus had afgerond en een 7 had gehaald voor mijn HL-essays en IO, ben ik er klaar voor om anderen te helpen hun hoogste potentieel te bereiken als het gaat om het schrijven van essays.

Voor mijn recente schriftelijke universitaire werk heb ik een 80+/100 behaald, wat de hoogste onderscheiding is.

We beginnen met een eerste les om elkaar te leren kennen en te zien of onze doelen overeenkomen. We bespreken waar je precies hulp bij nodig hebt en maken een wekelijks bijlesschema. Dit is vooral belangrijk als het gaat om het plannen en schrijven van HL-essays en IO's. Ik geef je feedback, help je je werk te structureren en lees het samen met je door. Ik stel ook deadlines vast voor de volgende les waarvan ik verwacht dat je ze haalt. Houd er rekening mee dat ik veel aandacht besteed aan grammatica, spelling en algemene duidelijkheid. IO's kunnen vooral ontmoedigend zijn, het idee om 10 minuten achter elkaar in essayvorm te spreken, maakte me ook bang, maar ik deed het en kreeg een 7, en ik ben hier om je tips en advies te geven over hoe je dit kunt bereiken.

Ik ben op zoek naar studenten die openstaan voor constructieve kritiek op hun werk. Ik beloof dat ik al onze lessen met geduld, vriendelijkheid, motivatie en steun zal benaderen!
verified badge
Vaak als je een taal wilt leren, kan dat in het begin aanvoelen als een grote "moet": nieuwe woorden, nog meer grammaticaregels...

In mijn lessen probeer ik dat helemaal om te draaien. (Vlaams) Nederlands wordt iets dat je gebruikt: in echte gesprekken, op je werk, in de klas, in het dagelijks leven. Of je nu kind, tiener of volwassene bent: ik pas mijn manier van lesgeven aan aan wie jij bent en wat jij nodig hebt.

We oefenen met realistische situaties, rollenspelen en concrete voorbeelden, zodat je niet alleen leert over de taal, maar ze ook echt begint te spreken.

Van mij mag je structuur en duidelijkheid verwachten, maar ook rust en ruimte om fouten te maken. Ik werk doelgericht — als we een doel afspreken, gaan we daar stap voor stap naartoe. Tegelijk zorg ik voor een veilige sfeer waarin je durft proberen.

Mijn doel? Dat jij niet meer in je hoofd moet vertalen, maar gewoon écht dagelijkse realiteit spreekt. Dat Nederlands niet langer een drempel is, maar iets wat van jou wordt.
verified badge
Of het nu gaat om een verslag, motivatiebrief, presentatie of zakelijke tekst: ik help je om duidelijk, professioneel en foutloos te schrijven. We werken aan structuur, toon, opbouw en taalgebruik, zodat jouw boodschap krachtig overkomt. Geschikt voor iedereen die zijn schrijfvaardigheid wil aanscherpen.
verified badge
Mijn ervaring ligt met name de laatste jaren vooral in het lesgeven aan kinderen in het speciaal onderwijs. Ik heb dan ook een geduldige houding en ik geef opdrachten passend bij het niveau van een deelnemer. Mijn aanpak is gericht op het neerzetten van een veilige, gezellige en positieve leeromgeving.
Zowel kinderen als volwassenen zijn zeer welkom bij mij!

Mijn lessen zijn uiteenlopend en aan te passen aan het eigen niveau, doelen en wensen. Wil je de nadruk leggen op begrijpend lezen, conversatie in alledaagse situaties, correct schrijven en spellen? Het is allemaal mogelijk.
Ik maak graag gebruik van praktische voorbeelden en in het geval van kinderen kan ik zang inzetten, waar gewenst.

Laat mij weten waar je behoeften liggen en dan komen we er samen wel uit.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Shaniqua