van0.13EUR/ h
Universitaire Wiskunde in al haar takken Faculteiten Wetenschappen, Engineering en Computer
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Uitleg van elke les praktijkvoorbeelden, het oplossen van oefeningen, testen en deelname tijdens de uitleg en training over lessen gerelateerd aan het onderwerp van de uitleg. De Arabische taal kan worden gebruikt om sommige Engelse wiskundige termen te vereenvoudigen. Enkele voorbeelden kunnen worden gebruikt voor training op de universitair examensysteem aan de universiteiten van Saoedi-Arabië en Koeweit.Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Gebruik de computer tijdens het uitleggenLocatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Arabisch, Engels, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ervaring in het onderwijzen van universitaire wiskunde aan de King Saud University en de staat Koeweit en een masterdiploma in het onderwijzen van moderne wiskunde Calculus en integratie en het onderwijzen van zuivere en toegepaste wiskunde en het geven van oefentests aan het einde van elke lesOpleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Zagazig University 1990, zeer goed, met als hoofdvak moderne wiskunde en wiskundeonderwijs in Saoedi-Arabië en KoeweitEn 10 jaar onderwijservaring aan de universiteit van Koeweit, 15 jaar in Saoedi-Arabië en geweldige ervaring in het vereenvoudigen van informatie voor studenten
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
25 jaar universitaire wiskunde in Saoedi-Arabië en Koeweit, een bachelor in wetenschap en onderwijs, een zeer goed cijfer en een master in wiskunde en wiskunde.Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna ابراهيم snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 0.13€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2021
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 0.13€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
online via webcam
Vergelijkbare lessen
Pure en toegepaste wiskunde. Theoretische en toegepaste wiskunde.
Als ervaren econoom met een brede kennis van zuivere en toegepaste wiskunde, geef ik bijles in verschillende vakgebieden van de wiskunde: calculus, algebra, meetkunde, statistiek, trigonometrie, ...
Ik kan lessen geven in drie talen: Engels, Frans en Nederlands.
Voel je vrij om meer informatie te vragen als je geïnteresseerd bent.
Als ervaren econoom met een zeer gedegen kennis van pure en toegepaste wiskunde, geef ik bijles wiskunde. De volgende domeinen worden oa behandeld: analyseren, algebra, meetkunde, statistiek, goniometrie, ...
Ik kan de lessen geven in drie talen: Engels, Frans en Nederlands.
Vraag gerust meer informatie indien je geïnteresseerd bent.
Ervaren wiskunde begeleider met Universitaire master. Examentraining en bijles / begeleiding - Universiteit, HBO, VWO, HAVO, VMBO
Als je moeite hebt met een specifiek vak dan kunnen we samen kijken waar je goed in bent en waar we ons tijdens de sessies het best op kunnen focussen. Een paar vakken waar ik in het verleden studenten in heb begeleid zijn: wiskunde, bedrijfseconomie, economie, rekenen, accounting/accountancy, cost accounting, managerial accounting, financial accounting, corporate finance, risk management en investments. Ik geef tips over welke informatie het meest belangrijkst is, hoe je je het beste kan voorbereiden voor het vak, en hoe je toetsvragen het best kan lezen. Deze methode blijkt erg effectief!
Tijdens mijn sessies begeleid ik vrijwel iedereen! Van scholieren op het vmbo tot (bijna) afgestudeerden aan de universiteit, in alle financieel- economische vakken. Hierdoor heb ik een begeleidingsstructuur ontwikkeld die effectief, efficiënt, en leuk is.
Tijdens examentrainingen werk ik met oude examens met een focus op de laatste ontwikkelingen in het vakgebied. Zo zorg ik ervoor dat leerlingen de examenstof goed in de vingers krijgen en met zelfvertrouwen de examens ingaan. Tijdens de trainingen leer ik de scholieren hoe een examen qua structuur in elkaar steekt zodat het zich vertrouwd voelt met het uiteindelijke examen.
Bijlessen of huiswerkbegeleiding worden in overleg vormgegeven. Sommige scholieren of studenten hebben baat bij samen opdrachten maken, waar andere meer behoefte hebben aan uitleg over de theorie.
OMPT voorbereidingscursus voor toelatingsexamens voor de universiteit
Als wiskundefanaat doe ik graag dingen die met wiskunde te maken hebben. Om die reden vind ik het fijn om mijn wiskundige kennis met anderen te delen. Ik zou graag wiskundeonderwijs geven aan middelbare scholieren of universiteitsstudenten (HAVO, HBO, VWO) met mijn ervaring van meer dan 10 jaar.
De meeste Nederlandse universiteiten vragen OMPT-A OMPT-E OMPT-F of OMPT-D (online wiskunde plaatsingstoets) voor specifieke bacheloropleidingen.
Als u OMPT (online wiskunde plaatsingstest) moet behalen, kan ik u helpen.
Mijn lessen zijn veelomvattend, duidelijk en persoonsgebonden. Ik zorg ervoor dat de studenten snel leren met een minimum aan lessen.
Wiskunde uitgelegd - Slaag voor al je examens zonder stress!
Of je nu worstelt met de basis of gevorderde onderwerpen onder de knie wilt krijgen, deze cursus biedt persoonlijke hulp in wiskunde. Ik ben een toegewijde wiskundestudent met een sterk begrip van zowel kern- als gevorderde concepten. Mijn doel is om wiskunde te vereenvoudigen en je te helpen vertrouwen te krijgen in het oplossen van problemen.
De behandelde onderwerpen kunnen vrijwel elk onderdeel van de wiskunde omvatten. Ik stem elke sessie af op het individuele tempo en de behoeften van de leerling.
Mijn doel is simpel: jou helpen de cijfers te halen die je nodig hebt.
Complexe wiskunde (algebra, calculus, statistiek)
Heb je moeite met het begrijpen van die wiskundige formules? Bang voor je aankomende examen? Dan ben ik er voor je! :)
Ik ben Robin (32), een wetenschapper en docent met een doctoraat in de natuurkunde en een lerarendiploma in wiskunde. Met meer dan 10 jaar ervaring in het begeleiden van bachelorstudenten, weet ik precies waar jij mee worstelt. Of het nu gaat om statistiek, differentiaalvergelijkingen, thermodynamica of lineaire algebra, ik sta klaar om te helpen.
Mijn studenten beschrijven mij als een leraar met een warm hart die nooit opgeeft en altijd de invalshoek vindt waarmee ze het onderwerp het beste begrijpen. Laten we samen de extra mijl gaan!
Slaag met vlag en wimpel voor je wiskunde-examens op VWO, HBO, en WO niveau!
Ik stem elke les af op jouw behoeften. Ik ontwikkel aangepast materiaal en voorzie de leerling van huiswerk om de leerervaring zo optimaal mogelijk te maken. Elke les duurt 1 tot 1,5 uur, afhankelijk van jouw wensen.
Ik ben trots op mijn bewezen resultaten: meer dan 40 studenten van verschillende niveaus zijn geslaagd voor hun examens en hebben hun opdrachten met hoge cijfers afgerond. Stap in de wereld van mijn op maat gemaakte wiskundelessen en til jouw wiskundige vaardigheden naar een hoger niveau!
Wiskunde/Informatica Universiteit (Voor bachelor studenten)
Welkom Student,
Zelf afgestudeerd aan de bachelors Wiskunde en Informatica en de master Wiskunde, heb ik opgemerkt dat er veel vakken zijn waar een gros van de studenten moeite mee heeft. Dit zijn vaak ook nog eens de vakken die het belangrijkst zijn voor de voortgang, omdat veel toekomstige vakken er op voortborduren. Ben jij nou een bachelorstudent en heb jij dit zelfde probleem, dan ben je op het juiste adres. Samen nemen we de stof door en werken we naar je tentamens toe, zodat jij zelfverzekerd je tentamens in kan.
Veel van dit soort vakken hebben vanaf een 'birds-eye view' duidelijk specifieke soorten opgaven die je moet kunnen om je tentamen te halen. Dit soort opgaven pikken we eruit en daar gaan we je samen in trainen om hier handigheid in te krijgen. Daarnaast zullen we je zwaktepunten tegengaan door opdrachten en theorie daarover door te nemen.
Om een duidelijk idee te krijgen van welke vakken ik gedaan heb en waar ik je precies mee kan helpen, heb ik hieronder een lijst met mijn voltooide universiteitsvakken (allemaal behaald met een 7 of hoger). Merk op dat ik zelf in Utrecht gestudeerd heb, dus jouw vakken kunnen van andere namen voorzien zijn.
Wiskunde
- Bewijzen in de Wiskunde
- Infinitesimaalrekening en Lineaire Algebra 1
- Inleiding Kansrekening en Statistiek
- Infinitesimaalrekening en Lineaire Algebra 2
- Analyse
- Inleiding Meetkunde
- Inleiding Groepen en Ringen
- Inleiding Analyse in Meer Variabelen
- Inleiding Topologie
- Functies en Reeksen
- Discrete Wiskunde
- Topologie en Meetkunde
- Inleiding Scientific Computing
- Analyse in Meer Variabelen
- Differentieerbare Variëteiten
- Groepen, Modulen en Voorstellingen
- Scriptie
Informatica
- Computerarchitectuur en Netwerken
- Imperatief Programmeren
- Functioneel Programmeren (Haskell)
- Introduction Project
- Databases
- Datastructuren
- Graphics
- Optimalisering en Complexiteit
- Talen en Compilers
- Concurrency
- Modelleren en Systeemontwikkeling
- Software Testing en Verificatie
- Beeldverwerking
- Softwareproject
Als je niet zeker weet of ik je kan helpen, dan kan je me altijd een bericht sturen!
Sam
Wiskunde voor kleuters/Wiskunde voor middelbare scholen/IB MYP/Wiskunde voor IB (AASL of AAHL)
Hallo daar!
Over mij:
Ik ben Shrika, een voormalig IB-student die ik in 2024 heb afgerond. Van de zes vakken die ik heb gevolgd, ben ik het meest gespecialiseerd in wiskunde, gevolgd door aardrijkskunde op hoger niveau. Momenteel studeer ik Data Science aan de Technische Universiteit Eindhoven.
Wat ik aanbied:
Gezien de uitdagende wiskunde die ik tijdens mijn IB-jaren en mijn huidige universitaire opleiding ben tegengekomen, ben ik zeer vertrouwd met wiskunde en wil ik graag wiskundelessen geven aan mensen die specifiek in het IB-curriculum zitten. Ik kan lessen verzorgen voor leerlingen van de wiskundeopleidingen AISL, AASL en AAHL. Vanwege de aard van de cursus ben ik natuurlijk ook bekwaam in het lesgeven aan jongere leerlingen, zoals leerlingen van de basisschool of middelbare school, aangezien IB een vak is voor middelbare scholieren.
Wat de cursus biedt:
Zoals ik in het vorige gedeelte al aangaf, wordt de cursus op maat gemaakt voor de student zelf. IB-studenten hoeven zich geen zorgen te maken, want ik heb al materiaal en lessen voorbereid. Als je een student bent die het IB-curriculum niet volgt, maar mij een wiskundeboek kunt geven waaruit ik les kan geven, is dat ook mogelijk! Neem gerust contact met me op om de details te bespreken!
Dyscalculie - ondersteuning voor slechte berekeningen en rekenstoornissen
Loop jij altijd vast bij de eenvoudigste taken? Heeft u problemen met de overgang van de tientallen of kunt u zich de 1x1 niet herinneren?
Hoe oud je ook bent: we gaan terug naar het begin!
Ik laat je leertechnieken zien die het rekenen makkelijker voor je maken.
1e, 2e,3e,4e leerjaar wiskunde, chemie en biologie leerstof met oefeningen
Beste student,
Ik ben een zeer gedreven leerkracht die jou rustig elk onderdeel uitlegt. Moeilijk bestaat niet, vragen stellen daar ben ik voor . Geen vraag is teveel. Elk student heeft capaciteiten, het willen is de sleutel tot succes. Ik geef oefeningen en leer jou hoe je samenvattingen moet maken. Stap voor stap kom je er zeker.
Groetjes Ihsaan
PhD in zuivere wiskunde biedt wiskundeonderwijs aan universiteitsstudenten
Ik ben gepromoveerd in de zuivere wiskunde en werk al enkele jaren als actuaris bij een verzekeringsmaatschappij. Ik houd me bezig met financiële onderwerpen, kunstmatige intelligentie en ben zeer bekend met het programmeren van complexe verzekeringsrisicomodellen.
Ik heb een grote passie voor lesgeven en het geeft mij vreugde om een worstelende student te helpen slagen voor een examen en hun bewustzijn en vertrouwen in wiskundige hulpmiddelen te vergroten. Om goede resultaten te behalen op het gebied van de wiskundevaardigheden die vereist zijn voor universitaire studies, is het enige dat nodig is geduld, oefening en een goede leraar die weet hoe hij het pad moet kiezen dat het meest geschikt is voor elk individu. Ik bied al sinds de middelbare school wiskundebijles aan middelbare scholieren, en na de eerste paar jaar dat ik wiskunde studeerde aan de universiteit, begon ik ook wiskundebijles aan studenten aan te bieden. Ik heb ervaring met het begeleiden van studenten van verschillende faculteiten zoals wiskunde, natuurkunde, techniek en geneeskunde. Tijdens mijn promotieonderzoek heb ik lezingen gegeven en werkcolleges georganiseerd in master- en doctoraatsprogramma's aan universiteiten. en postdoc. Ik heb veel studenten in verschillende landen (Duitsland, Italië en België) geholpen met het behalen van examens in lineaire algebra, calculus, calculus, meetkunde, waarschijnlijkheid en statistiek. Ik bied lessen aan in het Engels, Duits en Italiaans.
Bijles en hulp met scriptie en opdrachten Economie, Bedrijfseconomie, Econometrie
Hoi! Ik ben Dorus, en ben momenteel bezig met het afronden van mijn master Econometrics and Data Science. Ik heb een achtergrond en bachelor in Economie en Bedrijfseconomie; tijdens mijn bachelor heb ik gewerkt bij een pensioenuitvoerder en een private bank, en heb ik een bestuursjaar gedaan bij een beleggingsclub voor studenten.
Ik heb ervaring met het geven van bijles en examentraining aan bachelorstudenten econometrie, en ik help regelmatig kennissen en vrienden met het maken van assignments, opdrachten en scripties. Ik kan je bijles geven in (bedrijfs)economie en wiskundevakken op vwo en universitair niveau, en ik kan je helpen bij het maken van assignments, opdrachten en scripties.
Bijlesdocent voor wetenschappelijke vakken voor studenten, afgestudeerd in Analytische Chemie
Ik heb een sterke achtergrond in wetenschappelijke vakken, zoals wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Ik bied privé online lessen aan voor studenten die moeite hebben met deze vakken. Ik spreek vloeiend Italiaans, Engels en Spaans, dus aarzel niet om contact met mij op te nemen.
Calculus, Algebra en Trigonometrie wiskunde les tot middelbare scholieren
Wiskunde is geen vak of getallen maar meer een taal. Als het perfect wordt begrepen, kan het het begrip van de wereld veranderen.
Omdat ik een technische achtergrond heb, geloof ik dat wiskunde de basis is van elke ontwikkeling. Ik ben vooral geïnteresseerd in het lesgeven in Calculus en Algebra.
De basis en gemiddeld niveau van wiskunde (calculus, algebra, complex en integralen)!
Wiskunde is een wonder van de menswetenschappen. Het is de basis van de moderne wereld waarin we leven. En ik, een 23-jarige student civiele techniek, ben erg opgewonden om mijn kennis en begrip van wiskunde te delen.
Deze les kan de absolute basis bieden, zoals calculus, lineaire en exponentiële trends op middelbare schoolniveau en algebra, tot eerstejaarsvakken van een technische bachelordiploma zoals integralen, differentiatie en vectoren.