facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van30.00EUR/ h

Economie, marketing, marktonderzoek en scriptiebegeleiding

Economie op middelbare schoolniveau; marketing, marktonderzoek en scriptiebegeleiding tot en met HBO niveau.

Ik ben gewend om mijn begeleiding af te stemmen op jouw hulpvraag qua inhoud en qua proces. Samen kijken we wat jouw manier van leren is en hoe de bijles en begeleiding hier het beste op aansluit. Het leuke aan economie is dat je het overal tegenkomt: landelijk, in de regio, bij jou in de straat en ook in jouw huishouden! Onderzoek doen en een scriptie schrijven is een blok aan je been, maar het is zo leuk als het lukt, of uiteindelijk lukt en je vol trots je eigen eindproduct mag bekijken. Alleen, als je vastloopt in een vak en je dreigt erover te struikelen of je hebt moeite met schrijven, dan kan leren en schrijven nogal stressvol worden.
Kun jij wel wat hulp gebruiken bij de vakgebieden economie en marketing? Loop je vast bij het schrijven van een scriptie of een (afstudeer)onderzoek en wil je hierbij hulp? Wees welkom en neem contact met mij op. Ik kan qua planning flexibel zijn en in overleg met jou snel starten.

Extra informatie

Ik ben (lang geleden, in 1988) afgestudeerd als bedrijfseconoom aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Mijn recentste ervaring is praktijkmanager van een huisartsenpraktijk hetgeen ik 7 jaar heb gedaan, tot 2021. In de jaren hiervoor heb ik studenten begeleid bij afstudeeronderzoeken (in sportmanagement en in de gastvrijheidsbranche), als docent marktonderzoek. Ik heb tevens een vakgerichte opleiding tot personal coach gedaan en heb ruime ervaring met het begeleiden en coachen van volwassenen. Het geven van (bij)les aan de jongere doelgroep voeg ik graag aan mijn palmares toe!

De lessen kan ik geven op afstand (bijvoorbeeld met zoom) en de lesinhoud of uitleg is op basis van je hulpvraag. Aan de hand daarvan stippelen we samen een (kort) traject uit. Mocht je in de buurt (Drenthe) wonen dan kunnen de lessen ook op locatie.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Diepmaat, Westerbork, Nederland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands

Over

Ik ben (lang geleden, in 1988) afgestudeerd als bedrijfseconoom aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Mijn recentste ervaring is praktijkmanager van een huisartsenpraktijk hetgeen ik 7 jaar heb gedaan, tot 2021. In de jaren hiervoor heb ik studenten begeleid bij afstudeeronderzoeken (in sportmanagement en in de gastvrijheidsbranche), als docent marktonderzoek. Ik heb tevens een vakgerichte opleiding tot personal coach gedaan en heb ruime ervaring met het begeleiden en coachen van volwassenen. Het geven van (bij)les aan de jongere doelgroep voeg ik graag aan mijn palmares toe!
Bij het geven van bijles ga ik uit van de hulpvraag van de leerling en bepalen wij gezamenlijk de onderwerpen en inhoud van de bijles/coaching.

Opleiding

- Bedrijfseconomie Erasmus Universiteit Rotterdam, afgestudeerd in 1988
- Mensgericht coach aan de Academie voor Coaching & Counselling
(diploma behaald in 2009);

Leservaring

Praktijkmanager in de zorg; personal coach; docent/begeleider van afstudeerprojecten voor HBO (sport) management opleidingen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Marleen snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  Maandag om 7:00
  
  Woensdag om 7:00
  
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  
  Woensdag om 8:00
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  Maandag om 9:00
  
  Woensdag om 9:00
  
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  Woensdag om 10:00
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  
  Woensdag om 11:00
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  Dinsdag om 13:00
  
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  Dinsdag om 14:00
  
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds oktober 2022
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  Maandag om 7:00
  
  Woensdag om 7:00
  
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  
  Woensdag om 8:00
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  Maandag om 9:00
  
  Woensdag om 9:00
  
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  Woensdag om 10:00
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  
  Woensdag om 11:00
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  Dinsdag om 13:00
  
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  Dinsdag om 14:00
  
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


leer de juiste etiquette om je zelfverzekerd te voelen in verschillende sociale omgevingen
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties? Dan is deze les iets voor jou! Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz... Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren! Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.

De Chess Mastery Saga: van beginner tot grootmeester. 100% verzekerd
👑 Gegroet, aspirant-schaakkampioenen! 👑 Met trots stel ik mezelf voor als uw toegewijde schaakinstructeur. Mijn naam is Prashil en ik kom naar je toe met een passie voor schaken die mij naar de overwinning in talloze toernooien heeft geleid en mij de gewaardeerde titel van een internationaal geprezen schaker heeft opgeleverd. Met een rating van ruim 2000 en het trotse voorrecht om ons land te vertegenwoordigen op het nationale toneel, kijk ik ernaar uit om u te begeleiden op een schaakreis als geen ander. Ook ik begon als beginnend schaker en kreeg te maken met de uitdagingen en twijfels aan mezelf die vaak gepaard gaan met het leren van dit ingewikkelde spel. Ik begrijp uit de eerste hand met welke moeilijkheden u te maken kunt krijgen, en dat is precies waarom ik hier ben: om van u een schaakvirtuoos te maken. 🌟Wat je krijgt onder mijn begeleiding 🌟 🔍 Schaken vanaf de basis: we beginnen met de basisprincipes, zodat iedereen de basisprincipes van het spel begrijpt. 🚀 Van beginner tot maestro: of je nu je eerste stappen zet of je vaardigheden verbetert, ik begeleid je bij het beheersen van het schaakspel. 🧩 Het schaakbord beheersen: we verdiepen ons in schaakstukken, pakken puzzels aan en ontwikkelen tactieken die je tegenstanders zullen verbazen. 🏰 Openingszetten: ontdek de geheimen van verschillende schaakopeningen en valstrikken en bereid zo de weg voor je toekomstige overwinningen. 🧠 Spelgeheugen: leer spellen onthouden, een vaardigheid die je gameplay naar nieuwe hoogten zal tillen. 👁️ Blinddoekschaken: voor echt gevorderde spelers leer ik je de fascinerende wereld van geblinddoekt schaken, een teken van echte schaakexpertise. 🤝 Instructie op maat: ik bied één-op-één- en groepslessen aan om aan uw unieke behoeften en voorkeuren te voldoen. 🕒 Flexibele timing: ik begrijp dat het leven zijn eisen stelt. Mijn lessen zijn beschikbaar in de ochtend, middag en avond, waardoor uitmuntend schaken gemakkelijk wordt. Ben je klaar om aan deze spannende schaakreis te beginnen met mij als je mentor? Bereid je voor om het spel te leren en beheers het om een gerenommeerde schaker te worden! Sluit u vandaag nog aan bij mijn schaakclub en zet uw stap richting schaakgrootheid. Voor inschrijvingen of vragen over lessen kunt u hier terecht. Je schaakavontuur begint hier! 🌐

Wiskunde, Economie, Bedrijfseconomie, Geschiedenis, Scriptiebegeleiding
- Wiskunde A, Geschiedenis op alle niveaus van het voortgezet onderwijs - Economie, Bedrijfseconomie op alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair - Scriptiebegeleiding alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair (economische onderwerpen)

Wiskunde, Nederlands, Natuurwetenschappen en Economie op basis-, voortgezet of hoger onderwijsniveau
Ik ben onlangs afgestudeerd als bedrijfskundig ingenieur en geef privélessen tijdens de vakanties. Ik wil niet alleen kennis overdragen, maar ook een duidelijke en motiverende werkmethode die is afgestemd op elke student. Als jongere voel ik een natuurlijke connectie met leerlingen. Ik denk dat ik hun blokkades en vragen begrijp, omdat ik het zelf onlangs heb meegemaakt. Eerlijk gezegd begreep ik nooit alles in één keer. Maar juist deze ervaring heeft me ertoe aangezet om eenvoudige, logische en concrete leertechnieken te ontwikkelen, die ik aanpas aan het profiel van de leerling. Ik deel graag met u de kleine technieken en werkwijzen die ik tijdens mijn studie heb ontwikkeld.

Bedrijfsadministratie/ economie voor beginners en gemiddeld niveau
Nederlandse man van 49 jaar met een zeer ruime praktijkervaring op gebied van Bedrijfsadministratie, bied zich aan als leraar (Bedrijfs) administratie / economie voor beginners en gemiddeld niveau (LBO/MBO/Mavo) Heb jij moeite met vakken Bedrijfsadministratie, economie of heb je hulp of tips nodig bij je eigen administratie, dan ben ik je graag van dienst.

Economie en wiskunde voor 1e-3e middelbaar, alle vakken voor basisschoolleerlingen en hoe effectief te leren
Ik help leerlingen in het 1e tot en met 3e middelbaar om economie helder en praktisch te begrijpen. We werken aan onderwerpen zoals vraag en aanbod, prijs en marktgedrag met behulp van praktijkvoorbeelden en schoolmateriaal. Perfect om het zelfvertrouwen en de toetsresultaten te vergroten. Of het nu gaat om algebra, meetkunde of breuken, ik help leerlingen van groep 1 tot en met 3 stap voor stap wiskunde te begrijpen. Mijn lessen zijn gericht op het opbouwen van zelfvertrouwen, het beheersen van de basis en het op een duidelijke en gestructureerde manier voorbereiden op toetsen. Ik geef leuke en leeftijdsgerichte lessen voor kinderen in de kleuterklas. We werken spelenderwijs aan rekenen, taal, creativiteit en fijne motoriek. Elke les is afgestemd op de behoeften van uw kind en stimuleert de liefde voor leren. Leer hoe je slimmer kunt studeren, niet harder! In deze cursus leer ik studenten hoe ze hun studietijd kunnen indelen, de stof kunnen samenvatten, zich kunnen voorbereiden op examens en gefocust kunnen blijven. Ideaal voor iedereen die zijn studiegewoonten en schoolprestaties wil verbeteren.

Ervaren economie begeleider met Universitaire Finance master. Examentraining en bijles / begeleiding - Universiteit, HBO, VWO, HAVO, VMBO
Heb jijzelf of heeft jouw kind problemen met economie of bedrijfskunde? Dan hoef je niet verder te zoeken naar een geschikte begeleider! Ik geef al meer dan vijf jaar bijles; zowel aan jonge scholieren als volwassenen die een masterprogramma volgen. Ik begrijp dat iedereen op een andere manier leert en in mijn begeleiding pas ik me daarop aan. Ook ben ik goed op de hoogte van de veranderende lesstof en exameneisen en van de veranderende toetsingsmethoden. Bij online begeleiding gebruik ik apps om de kwaliteit van de lessen te waarborgen. Mijn master, Finance & Investments, heb ik behaald aan de Erasmus Universiteit en mijn enthousiasme en kennis voor vakken als economie, bedrijfseconomie, finance en accounting deel ik graag met iedereen die ik begeleid! Tijdens en na mijn studie heb ik praktijkervaring opgedaan bij een investeerder, investeringsbank en wetenschappelijk onderzoeksinstituut, en momenteel ben ik mijn eigen bedrijf aan het opzetten. Met deze ervaringen weet ik theoretische concepten te vertalen naar alledaagse problemen! Stuur me gerust een bericht!

Coach Integral Sistemico - Mudar a vida em 6 semanas
- Coaching é uma metodologia relacionada a atingimento de metas, realização de objetivos e tomada de decisão. Vem ganhando cada vez mais espaço no mundo todo e compõe cursos e programas de universidades como Harvard, Wharton, Insead e Columbia. - Todo processo de coaching começa com a identificação do Estado Atual, ou seja, como estão a vida e os resultados do cliente naquele momento. Em seguida, o cliente define seus objetivos, o que chamamos de Estado Desejado. - O processo dura entre 10 a 12 sessões de 1h30 - Para quem? Para toda pessoa que deseja se conhecer melhor, como também descobrir o seu potencial e conseguir resultados significativos em todas as áreas de sua vida - - - - - - - - - - - - - - - - - Coaching is een methodiek die verband houdt met het bereiken van doelen, het bereiken van doelen en het nemen van beslissingen. Het krijgt steeds meer ruimte over de hele wereld en stelt cursussen en programma's samen aan universiteiten als Harvard, Wharton, Insead en Columbia. - Elk coachingsproces begint met de identificatie van de Huidige Staat, dat wil zeggen, hoe het leven en de resultaten van de cliënt op dat moment zijn. Vervolgens definieert de cliënt zijn doelen, die we de Gewenste Staat noemen. - Het proces duurt 10 tot 12 sessies van 1u30 - Voor wie is het? Voor iedereen die zichzelf beter wil leren kennen, zijn potentieel wil ontdekken en significante resultaten wil behalen op alle gebieden van zijn leven.

Ervaren (online) bijlesdocent en huiswerkbegeleider
Hallo! Ik ben Sofia en geef al heel veel jaren met plezier bijles en huiswerkbegeleiding aan leerlingen van verschillende middelbare niveaus (ook online!). Heeft u(w kind) structurele hulp nodig, hulp met de proefwerkweek, zijn er examens niet gehaald of moet er in de zomervakantie wat worden bijgespijkerd? Wellicht kan ik helpen! Stuur me vrijblijvend een bericht en vertel me om welke vakken het zal gaan+niveau. Dan kunnen we afstemmen wat er nodig is en/of waar ik kan helpen. Over mezelf: Naast mijn huidige werk geef ik bijles, omdat ik merk dat ik er veel leerlingen mee help en dit mij plezier geeft. Zelf heb ik altijd gestudeerd (nog steeds vind ik het leuk om studies naast mijn werk te doen) en 8 jaar terug alweer heb ik een Master behaald aan de Universiteit van Leiden. Ik geef al 10+ jaar bijles en huiswerkbegeleiding (ook examentraining). Met vriendelijke groet, Sofia PS: Natuurkunde geef ik alleen voor leerlingen in de onderbouw. PS: Tijden en afspraken altijd in overleg, kan afwijken van de agenda. :)

Hoogleraar wiskunde en economie
Als hoogleraar economie en management voor meerdere jaren en ook als vervanger in de wiskunde sta ik klaar om uw kinderen, tieners of jonge volwassenen te helpen. Ik vertrek vanuit de cursus van de student om zijn moeilijkheden te begrijpen en indien nodig aanvullende oefeningen voor te stellen.

Huiswerk begeleiding en leren leren voor 1e jaars voortgezet
Op de middelbare school komt er een hoop op jouw brugklasser af : magister, huiswerk inplannen, leren voor toetsen en het leren leren zelf. Lukt dit niet uit zichzelf en heeft jouw kind hier hulp bij nodig? Dan help ik jouw kind graag op pad. In een 1 op 1 setting kijken we samen hoe hij leert en plant. Hij krijgt tips en leerstrategie aangeboden. Met als doel dat hij het erna zelf kan oppakken. Neem je zelf contact met mij op? Warme groet, Nancy

Cursus levenscoaching ontworpen om u strategieën te bieden om met veranderingen om te gaan en vanuit een ander perspectief naar het leven te kijken.
Als gecertificeerde levenscoach is het mijn doel om u te helpen bij het definiëren van uw doelen (door middel van bewustwording), de noodzakelijke acties die u moet ondernemen om deze te bereiken en het identificeren van de obstakels en negatieve patronen die u ervan weerhouden deze te bereiken. Ik wil je ook helpen ontdekken waar je gepassioneerd over bent, dichter bij je realiteit komen en deze accepteren. Ik wil je aanmoedigen om je focus te verleggen en de zaken vanuit een nieuw perspectief te bekijken, wat je zal helpen je geestelijke gezondheid en je zelfvertrouwen te verbeteren, een beter evenwicht te bereiken door een holistische benadering, een sterke visie voor de toekomst te creëren en eindelijk te beginnen een bevredigender leven leiden. Met andere woorden: ik wil het beste in jou naar boven halen! Zelf heb ik met veel obstakels te maken gehad in het leven, maar ik heb ze weten om te zetten in kansen. De sessies kunnen online, thuis, in de natuur of op een andere prettige plek naar keuze plaatsvinden.

Conversatie Spaans op alle niveaus. Online lessen. Privé les.
- Online lessen via Teams bijvoorbeeld - Persoonlijke benadering. Op maat lessen - Grammatica wordt in het Nederlands uitgelegd - Flexibel rooster - Op alle niveau’s. A1 - C2 - Voorbereidende training voor het DELE examen - Huiswerkbegeleiding

(Bedrijfs) economie / wiskunde. Bouwstenen voor de rest van je studie carrière
Economie en bedrijfseconomie zijn de bouwstenen wanneer je verder de finance wereld ingaat. Wiskunde (rekenen) is een vereiste voor als je verder wil gaan op het HBO de basis is hierbij van belang. Met bijna 5 jaar ervaring help ik leerlingen over de drempel heen. Elke leerling is uniek en heeft zijn eigen leermethode. Per leerling wordt er naar een andere leermethode gekregen. Elke les wordt voorzien van huiswerk en theorie. Daarnaast laat ik voorbeelden uit de praktijk terug komen. De lessen zijn geschikt voor elke leerling / student door de les op maat die gegeven zal worden.

Bijlessen voor de vakken Economie en Wiskunde, waarbij ik je help de stof beter te begrijpen en je vaardigheden te verbeteren
Hoi! Ik ben Clément, 21 jaar oud. Na mijn afstuderen aan het Koninklijk Atheneum in Koekelberg ben ik Toegepaste Economische Wetenschappen gaan studeren aan de VUB, waar ik momenteel in mijn derde bachelorjaar zit. Tijdens mijn studie heb ik regelmatig medestudenten geholpen met economie en wiskunde. Ik hoop jou ook te kunnen helpen de leerstof beter te begrijpen en wie weet, je zelfs enthousiast te maken voor het vak! In mijn lessen ga ik rustig te werk: we beginnen met de kernbegrippen en bouwen van daaruit verder op, zodat je een duidelijk overzicht krijgt en zelfzeker wordt over de leerstof.