facebook
Güneş
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van30.00EUR/ h

Turkse taal voor iedereen van een ervaren docent Turks en cultuur

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik studeerde een bachelordiploma in Turkije (ook alle afgestudeerden tot dan toe) en werkte 9 jaar als leraar in Turkije, daarna 5 jaar als docent Turks en cultuur voor studenten en volwassenen in België. Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven van Turks voor elke leeftijd. Ik ben momenteel een masterstudent in het onderwijzen van Turks als vreemde taal.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Antwerp, 2000 Antwerp, Belgium

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Nederlands

Beoordelingen (1)

Zeer goede leraar. Ik heb veel geleerd tijdens mijn eerste les.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Güneş snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  Vrijdag om 1:00
  Zaterdag om 1:00
  Zondag om 1:00
2
  
  
  
  
  Vrijdag om 2:00
  Zaterdag om 2:00
  Zondag om 2:00
3
  
  
  
  
  Vrijdag om 3:00
  Zaterdag om 3:00
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  
  
  
  
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  
  
  
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  
  
  
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  
  Donderdag om 15:00
  Vrijdag om 15:00
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  
  
  
  Donderdag om 16:00
  Vrijdag om 16:00
  Zaterdag om 16:00
  Zondag om 16:00
17
  
  
  
  Donderdag om 17:00
  Vrijdag om 17:00
  Zaterdag om 17:00
  Zondag om 17:00
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Bij de leraar thuis
van 30€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2021
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  Vrijdag om 1:00
  Zaterdag om 1:00
  Zondag om 1:00
2
  
  
  
  
  Vrijdag om 2:00
  Zaterdag om 2:00
  Zondag om 2:00
3
  
  
  
  
  Vrijdag om 3:00
  Zaterdag om 3:00
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  
  
  
  
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  
  
  
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  
  
  
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  
  Donderdag om 15:00
  Vrijdag om 15:00
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  
  
  
  Donderdag om 16:00
  Vrijdag om 16:00
  Zaterdag om 16:00
  Zondag om 16:00
17
  
  
  
  Donderdag om 17:00
  Vrijdag om 17:00
  Zaterdag om 17:00
  Zondag om 17:00
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Bij de leraar thuis
van 30€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Diana
Italiaans alle niveaus - kinderen, tieners en volwassenen
Italiaans is mijn moedertaal. Met veel passie wil ik de prachtige Italiaanse taal aanleren volgens je behoeften. Heb je nodig van een ondersteuning voor je studie op school... voor je privé- en beroepsleven? Heeft je kind nodig van hulp bij het maken van het huiswerk? Dat kan allemaal aangeboden worden in een gemoedelijke sfeer bij mij of bij je huis, maar het kan ook online. Ik werk op een natuurlijke manier, en uit de eerste les bent je in staat eenvoudige zinnen te spreken. Als algemene regel geef ik mijn lessen in het Italiaans, zodat je vanaf het begin een effectieve ‘full immersion’ krijgt (ondersteuningstalen zoals Nederlands, Engels of Frans, worden gebruikt als het absoluut noodzakelijk is). Ik leer je hoe de Italiaanse grammatica werkt en hoe je het best een gesprek uitvoert met een native speaker. Ik leer je de taal die tegenwoordig in Italië wordt gesproken door leuke en interactieve lessen.

Toon
Nederlands: spelling, grammatica, spreek-, lees- en schrijfvaardigheid
Heb je moeite met de dt-regel? Snap je helemaal niets van zinsontleding? Slaag je er maar niet in om een goeie zin op papier te zetten voor je opstel? Of wil je graag vlotter Nederlands leren spreken met vrienden, in de winkel of op het werk? Samen bekijken we wat jouw noden en behoeften zijn. Vervolgens werk ik een programma uit, op maat van jou. Zo kunnen we efficiënt aan de slag gaan, om jouw doelen te bereiken! Specifieke vragen? Stuur me gerust een berichtje.

Maher
Engels voor kinderen, beginners, volwassenen Met een leuke leermethode
Hier leren we samen uit de woordenschat hoe we vloeiend Engels kunnen spreken en wat grammatica toevoegen zodat deze leerreis niet stressvol is, maar erg vreugdevol. Geef jezelf de ruimte en tijd om deze mondiale en belangrijke taal te leren en leer vloeiend te communiceren met Engelssprekenden ondanks het dialect, aangezien we zullen proberen om samen met meer dan één dialect om te gaan.

José
Spaans door native speaker voor iedereen. Woordenschat met behulp van puzzels en raadsels. Rolspelen met meerdere kandidaten.
Ik hecht vooral veel belang aan de woordenschat, accentuatie en uiteraard de spelling. De zinsbouw komt in een later stadium. Je kan geen zinnen bouwen als je woordenschat niet optimaal is. Door dialogen kunnen we de accentuatie verbeteren. Met extra puzzels wordt de woordenschat verruimd.

Ekaterina
Russische taallessen | оки русского а | Russische lessen!
Hallo, Mijn naam is Ekaterina. Ik heb mijn hele leven in Rusland gewoond, in Moskou. Ik ben naar België verhuisd en woon nu in Antwerpen. Ik studeer ook Nederlands aan de universiteit. Van beroep ben ik docent en psycholoog. Ik kan gemakkelijk contact leggen met verschillende mensen. Ik wil mijn studenten altijd helpen en begeleiden bij het maken van de juiste keuzes in het leven. Ik hou van mijn werk. Formaat: Individueel en kleine groepen Niveau: Alle niveaus (grammatica, conversatietabel) Doel: academische bijscholing, professionele ontwikkeling, naar het buitenland gaan, hobby's. Mogelijkheid om aan specifieke thema's te werken. Profiel: Vijf jaar Russisch taalonderwijs aan buitenlanders (examenvoorbereiding, stages in het buitenland) Algemene beroepservaring 2014-2021: docent Russisch Opleiding 2015-2018 - MGPU, Master Pedagogische & psychologische educatie in Moskou, Rusland 2012-2015 - MGPU, Bachelor Docent Russisch in Moskou, Rusland Zorg ervoor dat u de stekker in het stopcontact steekt. Als het apparaat in het apparaat zit, kan het zijn dat dit niet het geval is. Zorg ervoor dat u de juiste keuze maakt. Het is mogelijk dat u de stekker uit het stopcontact haalt. Zorg ervoor dat u zich in het apparaat bevindt. Ik denk dat het goed is. van: Индивидуальный en мини-группы Naam: Все уровни (грамматика, разговор) Dit is het volgende: het gebruik van apparaten, het gebruik ervan, het gebruik ervan, enzovoort. Zorg ervoor dat u de stekker uit het stopcontact haalt. Proost: Zorg ervoor dat u de juiste keuze maakt (als u dit wilt, рубежо). en профессиональный van 2014-2021: еподаватель русского языка Beschimpingen 2015-2018 - МГПУ, магистр педагогического en психологического образования in Moskou, Rusland 2012-2015 - МГПУ, преподаватель русского языка на уровне бакалавра, Москва, Россия Hallo, Mijn naam is Ekaterina. Ik heb mijn hele leven in Rusland gewoond, in Moskou. Ik woon in België. Ik studeer ook Nederlands aan de universiteit. Ik geef Russisch op een school in Brussel. Ik kan gemakkelijk met verschillende mensen in contact komen. Ik wil mijn studenten altijd helpen en begeleiden bij het maken van de juiste keuzes in het leven. Ik hou van mijn werk. Vorm: Individueel en in kleine groepen Niveau: Alle niveaus (grammatica, conversatietabel) Doel: academische bijscholing, professionele ontwikkeling, naar het buitenland gaan, hobby's. Mogelijkheid om aan specifieke thema's te werken. Profiel: Vijf jaar Russische taalcursus voor buitenlanders (examenvoorbereiding, stages in het buitenland). Algemene werkervaring 2014-2021: docent Russisch Opleiding 2015-2018 - MGPU, Master Pedagogische en Psychologische Educatie in Moskou, Rusland 2012-2015 - MGPU, Bachelor Russisch docent in Moskou, Rusland

Michael
Storytelling, Speech & Public Speaking Coaching / Tutorials
De bovengenoemde categorieën zijn van vitaal belang in de dagelijkse routine, vooral voor van nature schuchtere en introverte professionele aspirant bij spreken in het openbaar, debatten, aankondigingen, verhalen vertellen, toespraken. Om professioneel een bepaalde efficiëntie te bereiken in termen van intonaties, toonhoogte, bereik, welsprekendheid, vloeiendheid, stresspatronen, vocale oefening, flexibel volume, ononderbroken stroom, spannende pauze, stemverdeling, enz., Zelfs voor niet-beginners, heeft men de juiste set nodig van assistentie ... en ben uitstekend in al het bovenstaande! De focus ligt op het leren en verbeteren van vaardigheden in het soepel vertellen van verhalen, het maken van spraakvaardigheden en het spreken in het openbaar. Beginners en gevorderden zijn welkom ... niemand mag ooit afstand doen van het leren en verwerven van nieuwe vaardigheden of verbeteringen!

Antonio
Docent Spaans, NATIVE niveau, CELTA, A-Levels, GCSE
Hallo iedereen! Ik heb een CELTA lesbevoegdheid in Spaans en een doctoraat in Italiaans. Ik geef al meer dan 5 jaar les in Italiaans en Spaans. Ik heb studenten voorbereid voor A-Levels en GCSEs (in taal + literatuur). Ik kan u voorbereiden op specifieke examens, algemene taalcursussen of u Spaans leren voor zaken. De lessen zijn voor iedereen, ongeacht leeftijd of niveau (van kinderen tot volwassenen). Ik zal ervoor zorgen dat je de Spaanse cultuur leert kennen tijdens de lessen, dat je de juiste uitspraak leert en natuurlijk zullen we samen de grammatica doornemen. Ik sta open voor uw behoeften en kan een paar talen spreken om er zeker van te zijn dat u de lessen begrijpt (natuurlijk zullen we proberen om voornamelijk Spaans te gebruiken in al onze lessen, afhankelijk van uw niveau). Ik kijk er naar uit om mijn nieuwe studenten te ontmoeten! 😊

Vanessa
Nederlands les (spreken-schrijven-lezen-luisteren)
Ik heb ervaring met jongeren lesgeven of helpen met moeilijkheden in het vak nederlands. Ik kan ze helpen hun skills en vaardigheden te verbeteren, ook met de spraak. Ik heb goeie lees- schrijf- en spreek vaardigheden in het Nederlands. Lesmethode Ik probeer stap voor stap te kijken waar de moeilijkheden ligt bij de leerling en daar baseer ik mij op. Ik kijk ook wat ze moeten leren op school en daar ga ik verder op in zodat ze mee zijn.

Xiaodan
Hoe het Chinese niveau effectief te verbeteren, van nul tot vloeiend gesprek
Steeds meer mensen zijn van plan het Chinees te gaan leren vanwege de reizen, de werkbehoeften of gewoon omdat ze nieuwsgierig en geïnteresseerd zijn in de taal. Het uitspraak- en schrijfsysteem van het Chinees is heel anders dan dat van de Nederlandse en Latijnse talen, en het wordt ook een enorm obstakel bij het leren van Chinees. Het is de doel van de cursussen die ik geef om je te helpen alle obstakels in het Chinese leerproces op te lossen. Als student Engelse literatuur kan ik de relatie tussen talen begrijpen en hoe ik u kan helpen deze relatie tot stand te brengen.

Léa
Leer Frans met Léa – Gepersonaliseerde, dynamische en op maat gemaakte lessen 🌍
Tweetalige Franse tutor – Algemeen & Juridisch Frans – Alle niveaus welkom Hallo! Mijn naam is Léa, ik ben een native speaker Frans en kom uit Parijs. Ik help je graag met het leren of verbeteren van je Frans – of het nu voor school, werk, reizen of gewoon omdat je van de taal houdt. Na mijn rechtenstudie en werk in het internationaal recht, heb ik ervoor gekozen om me volledig te wijden aan wat ik echt leuk vind: taalles geven. Ik woon nu in Nederland, waar ik zowel Frans als Engels geef aan studenten van alle leeftijden en niveaus, met een persoonlijke en vriendelijke aanpak. 🧠 Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen, naar een Franstalig land verhuist of gewoon gepassioneerd bent door de taal en cultuur: ik pas onze lessen aan op jouw behoeften, doelen en interesses. 📚 Ik geef ook lessen in juridisch Frans, perfect voor rechtenstudenten, professionals en iedereen die met Franse juridische terminologie werkt. 🎨 Ik geloof dat taalonderwijs boeiend en leuk moet zijn. Ik verwerk graag culturele elementen, popcultuur, actuele gebeurtenissen en interactieve conversatieoefeningen om de taal tot leven te brengen. 🐾 Op een meer persoonlijk vlak woon ik samen met mijn hond Rookie en kat Gus. Ik houd van cultuur, levendige gesprekken, het ontdekken van nieuwe dingen en het uitwisselen van ideeën. Of u nu op zoek bent naar een gestructureerde leeromgeving of een informeel gesprek: ik help u graag om uw Franse doelen te bereiken in een ondersteunende en dynamische omgeving. Laten we deze reis samen beginnen – à très bientôt!

Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgering
Hallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland. Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby. Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen). Wat kan ik je leren? : - Lees en schrijf in het Nederlands - Klinkt als een native speaker - Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen - Begrijp en neem kennis van basisgesprekken Mijn lesmethode: i) Discussie starten In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt. ii) Open communicatie Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt. iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.

Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemak
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia

Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)
¡Hola a todos! Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :) Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd. Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is. Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren. In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test. Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren. Ik kijk er naar uit van je te horen!

Gigi
Spaanse bijles voor kinderen en volwassenen – oefen spreekvaardigheid en grammatica
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld! Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen. Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken. Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)