facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2021
Leraar sinds juli 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Docent Spaans, NATIVE niveau, CELTA, A-Levels, GCSE
course price icon
Van 29 € /h
arrow icon
Hallo iedereen! Ik heb een CELTA lesbevoegdheid in Spaans en een doctoraat in Italiaans. Ik geef al meer dan 5 jaar les in Italiaans en Spaans. Ik heb studenten voorbereid voor A-Levels en GCSEs (in taal + literatuur). Ik kan u voorbereiden op specifieke examens, algemene taalcursussen of u Spaans leren voor zaken. De lessen zijn voor iedereen, ongeacht leeftijd of niveau (van kinderen tot volwassenen). Ik zal ervoor zorgen dat je de Spaanse cultuur leert kennen tijdens de lessen, dat je de juiste uitspraak leert en natuurlijk zullen we samen de grammatica doornemen. Ik sta open voor uw behoeften en kan een paar talen spreken om er zeker van te zijn dat u de lessen begrijpt (natuurlijk zullen we proberen om voornamelijk Spaans te gebruiken in al onze lessen, afhankelijk van uw niveau).

Ik kijk er naar uit om mijn nieuwe studenten te ontmoeten! 😊
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Lausanne, Zwitserland
  • In de omgeving van Antwerpen, België
  • In de omgeving van Brussel, België
  • In de omgeving van Genève, Zwitserland
  • In de omgeving van Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
  • In de omgeving van Dublin, Ierland
location type icon
Online vanuit Zwitserland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Italiaans
Frans
Spaans
Portugees
Duits
Nederlands
Vaardigheden
School
Spaans voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Hallo iedereen! Ik heb een doctoraat in de Italiaanse taal, ik geef al 5 jaar Italiaanse les en ik heb ook een CELTA lesbevoegdheid. Ik heb studenten voorbereid voor A-Levels en GCSEs (taal + literatuur). Ik kan u voorbereiden op specifieke examens, algemene taalcursussen of Italiaans leren voor het bedrijfsleven. De cursussen staan open voor iedereen, ongeacht leeftijd of niveau (van kinderen tot volwassenen). Ik zal u kennis laten maken met de Italiaanse cultuur door middel van lessen, uw uitspraak corrigeren en natuurlijk zullen we samen de grammatica leren. Ik sta open voor uw behoeften en ik kan enkele talen spreken om er zeker van te zijn dat u de lessen begrijpt (natuurlijk zullen we proberen om voornamelijk Italiaans te gebruiken in al onze lessen, afhankelijk van uw niveau).

Ik kijk er naar uit om mijn nieuwe studenten te ontmoeten! 😊
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leraar Frans, romanschrijver en filosoof, met ervaring in verband met onderzoek, biedt hulp bij het schrijven van werken of memoires en hulp bij cursussen Frans (literatuur, spelling, grammatica, enz.).

Rigoureus werk en aangepast aan mensen.

Ik kan me verplaatsen in Brussel (vooral Laken en omgeving).
verified badge
Hola! Soy Maria, Ik ben Spaanse uit een van de mooiste steden ter wereld ( Sevilla) en een ervaren Spaanse lerares ( meer dan 10 jaar) met een Masters Degree in Geschiedenis. Aan het eind van de cursus kun je je redden in eenvoudige situaties. Je kunt zonder veel moeite, zowel mondeling als schriftelijk, de tegenwoordige tijd gebruiken. Je begrijpt eenvoudige teksten en je verstaat Spaanstalige mensen als ze langzaam en duidelijk spreken. Jij verkrijgt ook een basisbegrip van de Spaanse cultuur en maatschappij.
Vamos!
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Presentatie

Welkom op mijn online site om Spaans als vreemde taal te leren.

Mijn naam is Jonathan, ik ben docent moderne talen en ik ben vertaler en tolk. Ik heb 10 jaar uitgebreide ervaring op het gebied van onderwijs en vertaling. Ik ben toegewijd aan het onderwijzen en onderwijzen van talen op alle niveaus, waarbij ik mijn methoden toepas die rekening houden met de specifieke behoeften van mijn studenten, zowel professioneel als academisch.

Methodologie:
Cursusvoorstel:
-diagnostisch interview en initiële niveautest (theoretisch-mondeling)
Tijdsverdeling en definitie van lesmethodologie:
-theoretisch-praktische lessen (2u)
-conversieklassen (2 uur)
-holistische controles (elke 4 theorielessen)
-finale analytische evaluatie (aan het einde van de cursus)
-Huiswerk en praktisch werk thuis (bv. Geschreven composities [wekelijks])
-reviews (2u, vindt plaats voor het examen)
-Dele voorbereidingscursus (diploma Spaans als vreemde taal) (5 uur per dag, met een verlenging van 4 weken)
-Simulatie van officieel examen. (Ongeveer 4 uur).

Schoolondersteuning, gesprekslessen, theoretische, grammaticale en pragmatische grondslagen, taalkundig advies, herziening en stilistische correctie.

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.

Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Academische opleiding:
• Docent Spaans als vreemde taal. Instituto Cervantes, Spanje.
• Taaldocent Engels en Spaans. Universiteit van Alicante, Spanje.
• Vertaler en tolk uit Engels-Spaans, Frans en Italiaans. Universiteit van Alicante, Spanje.
• Master in institutionele vertaling studeren: juridisch-administratieve, economisch-financiële en commerciële zaken.

Beroepservaring:
10 jaar ervaring in het lesgeven van Engels en Spaans als vreemde talen.
Enkele klanten:
• Ministerie van Financiën, Spanje.
• Ministerie van Justitie, Spanje.
• Ministerie van Ontwikkeling, Spanje.
• Geneesmiddelenbureau, Spanje.
• DELE-examinator
• Cambridge Assessment Engelse examinator.


'Talen leren geeft ons toegang tot onhoorbaar klinkende werelden.'

Vriendelijke groeten!
Jonathan
verified badge
Italiaans is mijn moedertaal. Met veel passie wil ik de prachtige Italiaanse taal aanleren volgens je behoeften. Heb je nodig van een ondersteuning voor je studie op school... voor je privé- en beroepsleven? Heeft je kind nodig van hulp bij het maken van het huiswerk? Dat kan allemaal aangeboden worden in een gemoedelijke sfeer bij mij of bij je huis, maar het kan ook online.

Ik werk op een natuurlijke manier, en uit de eerste les bent je in staat eenvoudige zinnen te spreken. Als algemene regel geef ik mijn lessen in het Italiaans, zodat je vanaf het begin een effectieve ‘full immersion’ krijgt (ondersteuningstalen zoals Nederlands, Engels of Frans, worden gebruikt als het absoluut noodzakelijk is).

Ik leer je hoe de Italiaanse grammatica werkt en hoe je het best een gesprek uitvoert met een native speaker. Ik leer je de taal die tegenwoordig in Italië wordt gesproken door leuke en interactieve lessen.
verified badge
Hier leren we samen uit de woordenschat hoe we vloeiend Engels kunnen spreken en wat grammatica toevoegen zodat deze leerreis niet stressvol is, maar erg vreugdevol. Geef jezelf de ruimte en tijd om deze mondiale en belangrijke taal te leren en leer vloeiend te communiceren met Engelssprekenden ondanks het dialect, aangezien we zullen proberen om samen met meer dan één dialect om te gaan.
verified badge
Doe mee met mijn online Russische lessen – Alle niveaus zijn welkom! 🇷🇺✨

Of u nu net begint of uw bestaande vaardigheden wilt verbeteren, ik bied persoonlijke Russische lessen aan voor alle niveaus - van beginner tot gevorderd.
Aan het einde van de lessen kunt u Russisch spreken en verstaan in alledaagse situaties: uzelf voorstellen, vrienden maken, reizen, sociale interacties en zelfs diepgaandere gesprekken voeren.

Mijn lessen omvatten:

Grammatica duidelijk en eenvoudig uitgelegd

Spreekvaardigheid oefenen om vloeiendheid en zelfvertrouwen te vergroten

Lezen en woordenschatontwikkeling

Onderwerpen uit de praktijk en bruikbare uitdrukkingen

Focus op jouw persoonlijke doelen en tempo

Mijn aanpak is ondersteunend, geduldig en effectief: ik pas elke les aan op jouw niveau en behoeften. Zo zorg ik ervoor dat je gestaag vooruitgang boekt en geniet van het proces.

Laten we samen aan je Russische leerreis beginnen!
verified badge
Hallo, :)

Een kleine verduidelijking over de cursussen voordat ik mezelf voorstel:
--> Ik ga voor mijn studie naar het buitenland, dus vanaf januari 2024 tot en met juni 2024 geef ik geen face-to-face lessen meer.
--> Ik zet de videolessen voort voor degenen die les bij mij willen volgen.

Dat is alles, laten we nu verder gaan met de presentatie :)
Mijn naam is Katia en ik studeer taal aan de ULB. Ik ben al sinds mijn kindertijd ondergedompeld in talen. Mijn ouders zijn Portugees, dus ik beheers deze taal perfect. Ik heb tot aan de universiteit ook Nederlands gestudeerd. Ik spreek ook Spaans, Frans en Engels. Daarnaast maak ik deel uit van een vereniging in Brussel die kinderen helpt met hun huiswerk. Ik zie dat ze dankzij mijn uitleg de oefeningen beter begrijpen, de ouders zijn er blij mee en ik ook.

Sinds februari 2023 ben ik geregistreerd op Apprentus. Sindsdien geef ik Nederlandse les aan leerlingen van alle leeftijden.
Ik heb leerlingen in het laatste jaar van het voortgezet onderwijs als leidinggevenden die hun begrip van het Nederlands willen verbeteren.

Aan het einde van elke les krijgt de leerling huiswerk als de leerling het kan met zijn rooster, anders doen we het de volgende les samen. Het huiswerk dat ik meegeef is belangrijk, omdat ik kijk of de leerling het echt begrepen heeft en of hij weet hoe hij de oefeningen zonder mijn hulp moet doen. Ik volg het tempo van de student en sta ook open voor alle voorstellen voor oefeningen naar keuze.

Wat mij vooral fascineert is de evolutie van de leerling te zien en te horen dat mensen van het Nederlands gaan houden. :D
verified badge
Ik kan u of uw kind(eren) Nederlands leren, thuis of online. We kunnen op verschillende manieren werken, bijvoorbeeld met spelletjes, woordenlijsten en Google Drive. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
verified badge
Hallo!
laten we spaans spreken! 🗣️
opleiding
🌟ik kijk ernaar uit om je te helpen op je reis naar het beheersen van het spaans! 💪
spaanse lessen van niveau a1 tot c2
leer van de eerste les, het leuk maken is mijn stijl!

over mij
ik ben colombiaan, heb in spanje gewoond
kan je spaans leren spaans uit spanje en ook uit zuid amerika

laten we uw avontuur in het spaans onvergetelijk maken! 🚀🎉


Hola!
¡Hablemos español! 🗣️📚

🌟📝¡estoy deseando ayudarte en tu viaje para dominar el español! 💪🇪🇸
Clases de Español desde nivel A1 a C2
aprende desde la primera clase , que sea divertido es mi estilo !
sobre mi
soy colombiana viví en españa
puedo enseñarte español - castellano de españa y de sur américa

¡hagamos que tu aventura en el español sea inolvidable! 🚀🎉

¡hablemos español! 🗣️📚

verified badge
Hallo,

Als ervaren docent bied ik persoonlijke ondersteuning aan leerlingen van de basisschool tot de middelbare school, door hen te helpen hun huiswerk af te maken en hun lessen te verwerken, vooral met het oog op de voorbereiding op examens.

Mijn lessen leggen de nadruk op lezen, uitspraak (met een minimaal accent, afhankelijk van de moedertaal van de leerling) en spelling, essentiële vaardigheden voor effectieve vooruitgang.

Met meer dan 10 jaar ervaring in België en Marokko (met name in Tanger en Marrakech), ondersteun ik regelmatig leerlingen in hun schoolcarrière.

De sessies vinden uitsluitend in het Frans plaats, zonder het gebruik van andere talen, om optimaal leren te garanderen.

Let op: Mogelijkheid tot groepslessen voor leerlingen uit dezelfde klas, tegen een voordelig tarief (max. 5 leerlingen).
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Of je nu een taal wilt leren, je kennis ervan wilt verbeteren of verdiepen, je bent hier aan het juiste adres!

Met twee masterdiploma's in Romaanse en Germaanse talen en literaturen heb ik meer dan 18 jaar ervaring in het lesgeven van talen op het basis-, middelbaar- en universitair niveau.
Ik ben gespecialiseerd in onderwijs in cultureel diverse contexten en heb gewoond en lesgegeven in Latijns-Amerika (Ecuador en Brazilië), de Verenigde Staten, Spanje en Nederlandstalig België. Dankzij deze ervaringen beheers ik het Portugees, Spaans, Engels en Nederlands bijna op moedertaalniveau.

Mijn doel is in de eerste plaats om uw begrip van de taal te vergroten, zodat u zich geleidelijk en met meer zelfvertrouwen mondeling kunt uitdrukken.
Hoe ?
Door middel van dynamische en contextuele lesmethoden: concrete activiteiten, rollenspellen en interactieve oefeningen.
Ik combineer een gedegen taalkennis met moderne en innovatieve lesmethoden, gebaseerd op onderdompeling, contextueel leren en alledaagse situaties. Ik hecht bijzonder veel belang aan de actieve deelname van leerlingen, zowel mondeling als schriftelijk.
Ik maak voornamelijk gebruik van de immersiemethode: de lessen worden in de doeltaal gegeven, waardoor een natuurlijke en effectieve voortgang mogelijk is. Uiteraard kunt u in uw moedertaal vragen stellen als dat nodig is.
Deze wetenschappelijk erkende methoden bevorderen zowel snel als duurzaam leren. Mijn cursussen zijn gestructureerd, interactief en volledig afgestemd op de specifieke behoeften van elke cursist, waardoor concrete resultaten gegarandeerd zijn.

Elke cursus wordt op maat gemaakt om aan uw specifieke behoeften en doelen te voldoen. Mijn sessies zijn dynamisch, gestructureerd en boeiend, waardoor snelle en significante vooruitgang gegarandeerd is.
Met een groot aanpassingsvermogen bouw ik een vertrouwensrelatie op met mijn leerlingen.
Mijn geduld, empathie en professionaliteit zullen je aanmoedigen om jezelf te overtreffen.
verified badge
Ik zet me ervoor in om het niveau van elke leerling te beoordelen en elke les zorgvuldig voor te bereiden, met de focus op hun individuele leerdoelen en behoeften. Ik kan kinderen/leerlingen ook ondersteunen bij uitdagend huiswerk of eventuele leerproblemen. Ik heb een diploma in speciaal onderwijs en heb daardoor ruime ervaring met het werken met kinderen met leerproblemen. Ik ben volledig tweetalig, wat de communicatie en vertaling indien nodig vergemakkelijkt.
message icon
Contacteer Antonio
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leraar Frans, romanschrijver en filosoof, met ervaring in verband met onderzoek, biedt hulp bij het schrijven van werken of memoires en hulp bij cursussen Frans (literatuur, spelling, grammatica, enz.).

Rigoureus werk en aangepast aan mensen.

Ik kan me verplaatsen in Brussel (vooral Laken en omgeving).
verified badge
Hola! Soy Maria, Ik ben Spaanse uit een van de mooiste steden ter wereld ( Sevilla) en een ervaren Spaanse lerares ( meer dan 10 jaar) met een Masters Degree in Geschiedenis. Aan het eind van de cursus kun je je redden in eenvoudige situaties. Je kunt zonder veel moeite, zowel mondeling als schriftelijk, de tegenwoordige tijd gebruiken. Je begrijpt eenvoudige teksten en je verstaat Spaanstalige mensen als ze langzaam en duidelijk spreken. Jij verkrijgt ook een basisbegrip van de Spaanse cultuur en maatschappij.
Vamos!
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Presentatie

Welkom op mijn online site om Spaans als vreemde taal te leren.

Mijn naam is Jonathan, ik ben docent moderne talen en ik ben vertaler en tolk. Ik heb 10 jaar uitgebreide ervaring op het gebied van onderwijs en vertaling. Ik ben toegewijd aan het onderwijzen en onderwijzen van talen op alle niveaus, waarbij ik mijn methoden toepas die rekening houden met de specifieke behoeften van mijn studenten, zowel professioneel als academisch.

Methodologie:
Cursusvoorstel:
-diagnostisch interview en initiële niveautest (theoretisch-mondeling)
Tijdsverdeling en definitie van lesmethodologie:
-theoretisch-praktische lessen (2u)
-conversieklassen (2 uur)
-holistische controles (elke 4 theorielessen)
-finale analytische evaluatie (aan het einde van de cursus)
-Huiswerk en praktisch werk thuis (bv. Geschreven composities [wekelijks])
-reviews (2u, vindt plaats voor het examen)
-Dele voorbereidingscursus (diploma Spaans als vreemde taal) (5 uur per dag, met een verlenging van 4 weken)
-Simulatie van officieel examen. (Ongeveer 4 uur).

Schoolondersteuning, gesprekslessen, theoretische, grammaticale en pragmatische grondslagen, taalkundig advies, herziening en stilistische correctie.

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.

Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Academische opleiding:
• Docent Spaans als vreemde taal. Instituto Cervantes, Spanje.
• Taaldocent Engels en Spaans. Universiteit van Alicante, Spanje.
• Vertaler en tolk uit Engels-Spaans, Frans en Italiaans. Universiteit van Alicante, Spanje.
• Master in institutionele vertaling studeren: juridisch-administratieve, economisch-financiële en commerciële zaken.

Beroepservaring:
10 jaar ervaring in het lesgeven van Engels en Spaans als vreemde talen.
Enkele klanten:
• Ministerie van Financiën, Spanje.
• Ministerie van Justitie, Spanje.
• Ministerie van Ontwikkeling, Spanje.
• Geneesmiddelenbureau, Spanje.
• DELE-examinator
• Cambridge Assessment Engelse examinator.


'Talen leren geeft ons toegang tot onhoorbaar klinkende werelden.'

Vriendelijke groeten!
Jonathan
verified badge
Italiaans is mijn moedertaal. Met veel passie wil ik de prachtige Italiaanse taal aanleren volgens je behoeften. Heb je nodig van een ondersteuning voor je studie op school... voor je privé- en beroepsleven? Heeft je kind nodig van hulp bij het maken van het huiswerk? Dat kan allemaal aangeboden worden in een gemoedelijke sfeer bij mij of bij je huis, maar het kan ook online.

Ik werk op een natuurlijke manier, en uit de eerste les bent je in staat eenvoudige zinnen te spreken. Als algemene regel geef ik mijn lessen in het Italiaans, zodat je vanaf het begin een effectieve ‘full immersion’ krijgt (ondersteuningstalen zoals Nederlands, Engels of Frans, worden gebruikt als het absoluut noodzakelijk is).

Ik leer je hoe de Italiaanse grammatica werkt en hoe je het best een gesprek uitvoert met een native speaker. Ik leer je de taal die tegenwoordig in Italië wordt gesproken door leuke en interactieve lessen.
verified badge
Hier leren we samen uit de woordenschat hoe we vloeiend Engels kunnen spreken en wat grammatica toevoegen zodat deze leerreis niet stressvol is, maar erg vreugdevol. Geef jezelf de ruimte en tijd om deze mondiale en belangrijke taal te leren en leer vloeiend te communiceren met Engelssprekenden ondanks het dialect, aangezien we zullen proberen om samen met meer dan één dialect om te gaan.
verified badge
Doe mee met mijn online Russische lessen – Alle niveaus zijn welkom! 🇷🇺✨

Of u nu net begint of uw bestaande vaardigheden wilt verbeteren, ik bied persoonlijke Russische lessen aan voor alle niveaus - van beginner tot gevorderd.
Aan het einde van de lessen kunt u Russisch spreken en verstaan in alledaagse situaties: uzelf voorstellen, vrienden maken, reizen, sociale interacties en zelfs diepgaandere gesprekken voeren.

Mijn lessen omvatten:

Grammatica duidelijk en eenvoudig uitgelegd

Spreekvaardigheid oefenen om vloeiendheid en zelfvertrouwen te vergroten

Lezen en woordenschatontwikkeling

Onderwerpen uit de praktijk en bruikbare uitdrukkingen

Focus op jouw persoonlijke doelen en tempo

Mijn aanpak is ondersteunend, geduldig en effectief: ik pas elke les aan op jouw niveau en behoeften. Zo zorg ik ervoor dat je gestaag vooruitgang boekt en geniet van het proces.

Laten we samen aan je Russische leerreis beginnen!
verified badge
Hallo, :)

Een kleine verduidelijking over de cursussen voordat ik mezelf voorstel:
--> Ik ga voor mijn studie naar het buitenland, dus vanaf januari 2024 tot en met juni 2024 geef ik geen face-to-face lessen meer.
--> Ik zet de videolessen voort voor degenen die les bij mij willen volgen.

Dat is alles, laten we nu verder gaan met de presentatie :)
Mijn naam is Katia en ik studeer taal aan de ULB. Ik ben al sinds mijn kindertijd ondergedompeld in talen. Mijn ouders zijn Portugees, dus ik beheers deze taal perfect. Ik heb tot aan de universiteit ook Nederlands gestudeerd. Ik spreek ook Spaans, Frans en Engels. Daarnaast maak ik deel uit van een vereniging in Brussel die kinderen helpt met hun huiswerk. Ik zie dat ze dankzij mijn uitleg de oefeningen beter begrijpen, de ouders zijn er blij mee en ik ook.

Sinds februari 2023 ben ik geregistreerd op Apprentus. Sindsdien geef ik Nederlandse les aan leerlingen van alle leeftijden.
Ik heb leerlingen in het laatste jaar van het voortgezet onderwijs als leidinggevenden die hun begrip van het Nederlands willen verbeteren.

Aan het einde van elke les krijgt de leerling huiswerk als de leerling het kan met zijn rooster, anders doen we het de volgende les samen. Het huiswerk dat ik meegeef is belangrijk, omdat ik kijk of de leerling het echt begrepen heeft en of hij weet hoe hij de oefeningen zonder mijn hulp moet doen. Ik volg het tempo van de student en sta ook open voor alle voorstellen voor oefeningen naar keuze.

Wat mij vooral fascineert is de evolutie van de leerling te zien en te horen dat mensen van het Nederlands gaan houden. :D
verified badge
Ik kan u of uw kind(eren) Nederlands leren, thuis of online. We kunnen op verschillende manieren werken, bijvoorbeeld met spelletjes, woordenlijsten en Google Drive. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
verified badge
Hallo!
laten we spaans spreken! 🗣️
opleiding
🌟ik kijk ernaar uit om je te helpen op je reis naar het beheersen van het spaans! 💪
spaanse lessen van niveau a1 tot c2
leer van de eerste les, het leuk maken is mijn stijl!

over mij
ik ben colombiaan, heb in spanje gewoond
kan je spaans leren spaans uit spanje en ook uit zuid amerika

laten we uw avontuur in het spaans onvergetelijk maken! 🚀🎉


Hola!
¡Hablemos español! 🗣️📚

🌟📝¡estoy deseando ayudarte en tu viaje para dominar el español! 💪🇪🇸
Clases de Español desde nivel A1 a C2
aprende desde la primera clase , que sea divertido es mi estilo !
sobre mi
soy colombiana viví en españa
puedo enseñarte español - castellano de españa y de sur américa

¡hagamos que tu aventura en el español sea inolvidable! 🚀🎉

¡hablemos español! 🗣️📚

verified badge
Hallo,

Als ervaren docent bied ik persoonlijke ondersteuning aan leerlingen van de basisschool tot de middelbare school, door hen te helpen hun huiswerk af te maken en hun lessen te verwerken, vooral met het oog op de voorbereiding op examens.

Mijn lessen leggen de nadruk op lezen, uitspraak (met een minimaal accent, afhankelijk van de moedertaal van de leerling) en spelling, essentiële vaardigheden voor effectieve vooruitgang.

Met meer dan 10 jaar ervaring in België en Marokko (met name in Tanger en Marrakech), ondersteun ik regelmatig leerlingen in hun schoolcarrière.

De sessies vinden uitsluitend in het Frans plaats, zonder het gebruik van andere talen, om optimaal leren te garanderen.

Let op: Mogelijkheid tot groepslessen voor leerlingen uit dezelfde klas, tegen een voordelig tarief (max. 5 leerlingen).
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Of je nu een taal wilt leren, je kennis ervan wilt verbeteren of verdiepen, je bent hier aan het juiste adres!

Met twee masterdiploma's in Romaanse en Germaanse talen en literaturen heb ik meer dan 18 jaar ervaring in het lesgeven van talen op het basis-, middelbaar- en universitair niveau.
Ik ben gespecialiseerd in onderwijs in cultureel diverse contexten en heb gewoond en lesgegeven in Latijns-Amerika (Ecuador en Brazilië), de Verenigde Staten, Spanje en Nederlandstalig België. Dankzij deze ervaringen beheers ik het Portugees, Spaans, Engels en Nederlands bijna op moedertaalniveau.

Mijn doel is in de eerste plaats om uw begrip van de taal te vergroten, zodat u zich geleidelijk en met meer zelfvertrouwen mondeling kunt uitdrukken.
Hoe ?
Door middel van dynamische en contextuele lesmethoden: concrete activiteiten, rollenspellen en interactieve oefeningen.
Ik combineer een gedegen taalkennis met moderne en innovatieve lesmethoden, gebaseerd op onderdompeling, contextueel leren en alledaagse situaties. Ik hecht bijzonder veel belang aan de actieve deelname van leerlingen, zowel mondeling als schriftelijk.
Ik maak voornamelijk gebruik van de immersiemethode: de lessen worden in de doeltaal gegeven, waardoor een natuurlijke en effectieve voortgang mogelijk is. Uiteraard kunt u in uw moedertaal vragen stellen als dat nodig is.
Deze wetenschappelijk erkende methoden bevorderen zowel snel als duurzaam leren. Mijn cursussen zijn gestructureerd, interactief en volledig afgestemd op de specifieke behoeften van elke cursist, waardoor concrete resultaten gegarandeerd zijn.

Elke cursus wordt op maat gemaakt om aan uw specifieke behoeften en doelen te voldoen. Mijn sessies zijn dynamisch, gestructureerd en boeiend, waardoor snelle en significante vooruitgang gegarandeerd is.
Met een groot aanpassingsvermogen bouw ik een vertrouwensrelatie op met mijn leerlingen.
Mijn geduld, empathie en professionaliteit zullen je aanmoedigen om jezelf te overtreffen.
verified badge
Ik zet me ervoor in om het niveau van elke leerling te beoordelen en elke les zorgvuldig voor te bereiden, met de focus op hun individuele leerdoelen en behoeften. Ik kan kinderen/leerlingen ook ondersteunen bij uitdagend huiswerk of eventuele leerproblemen. Ik heb een diploma in speciaal onderwijs en heb daardoor ruime ervaring met het werken met kinderen met leerproblemen. Ik ben volledig tweetalig, wat de communicatie en vertaling indien nodig vergemakkelijkt.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Antonio