van33.00EUR/ h
Portugees (Brazilië) op basis-, midden- en gevorderd niveau
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Portugees zoals het in Brazilië wordt gesproken. De cursus is bedoeld voor beginners, gevorderden en gevorderden en behandelt spreek-, lees- en schrijfvaardigheden, evenals feiten over de cultuur en geschiedenis van het land. Geschikt voor mensen die in Brazilië willen wonen of er al wonen.Locatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Volwassenen (18-64 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Portugees |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Debora snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | |||||||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||
9 | |||||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | |||||||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 33€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2024
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | |||||||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||
9 | |||||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | |||||||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 33€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Arno
Portugees lessons Zowel braziliaans- als europees portugees. We beginnen met de basisgrammatica van de portugese taal. Afhankelijk van het tempo en ervaring van de leerling zal er geleidelijk in het portugees geconverseerd worden. Je ontvangt nuttige en praktische tips om het leren van de taal nog leuker te maken.
Léa
Leer Frans met Léa – Gepersonaliseerde, dynamische en op maat gemaakte lessen 🌍Tweetalige Franse tutor – Algemeen & Juridisch Frans – Alle niveaus welkom
Hallo! Mijn naam is Léa, ik ben een native speaker Frans en kom uit Parijs. Ik help je graag met het leren of verbeteren van je Frans – of het nu voor school, werk, reizen of gewoon omdat je van de taal houdt.
Na mijn rechtenstudie en werk in het internationaal recht, heb ik ervoor gekozen om me volledig te wijden aan wat ik echt leuk vind: taalles geven. Ik woon nu in Nederland, waar ik zowel Frans als Engels geef aan studenten van alle leeftijden en niveaus, met een persoonlijke en vriendelijke aanpak.
🧠 Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen, naar een Franstalig land verhuist of gewoon gepassioneerd bent door de taal en cultuur: ik pas onze lessen aan op jouw behoeften, doelen en interesses.
📚 Ik geef ook lessen in juridisch Frans, perfect voor rechtenstudenten, professionals en iedereen die met Franse juridische terminologie werkt.
🎨 Ik geloof dat taalonderwijs boeiend en leuk moet zijn. Ik verwerk graag culturele elementen, popcultuur, actuele gebeurtenissen en interactieve conversatieoefeningen om de taal tot leven te brengen.
🐾 Op een meer persoonlijk vlak woon ik samen met mijn hond Rookie en kat Gus. Ik houd van cultuur, levendige gesprekken, het ontdekken van nieuwe dingen en het uitwisselen van ideeën.
Of u nu op zoek bent naar een gestructureerde leeromgeving of een informeel gesprek: ik help u graag om uw Franse doelen te bereiken in een ondersteunende en dynamische omgeving.
Laten we deze reis samen beginnen – à très bientôt!
Joyce
Online (bij)lessen Spaans voor kinderen,tieners,volwassenen, senioren. Rekenen voor de basisschool.Holaaa... Soy Joyce. Het is prettig om de taal te kunnen spreken van het land waarop je met vakantie bent of waarin je woont.
Wil je Spaans leren?Dat kun je bij mij
Ik geef sinds 2004 Spaans. Dáárvoor gaf ik les op een basisshool en kan kinderen op weg helpen met rekenen.
Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)¡Hola a todos!
Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)
Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.
Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.
Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.
In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.
Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D
Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.
Ik kijk er naar uit van je te horen!
Irma
Voorbereiding (Inburgerings)examen/ Preparation (integration) exam / Exam trainingAre you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.
Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
Olga
Bijles wiskunde en Engels voor de basisschool. Remedial TherapeutenOnline remedial therapy. Ondersteuning met Engels en rekenen op de basisschool. Ondersteuning met Engels bij lezen, begrijpend lezen en expressief schrijven. Online lessen op maat kunnen helpen bij huiswerk of een individueel therapieprogramma opstellen.
Nouhaila
Leer Darija (Marokkaans-Arabisch dialect) en kom in contact met de Maghrebijnse cultuur, ✨ Marhaba (Hallo!)Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Dynamische lessen 100% gepersonaliseerd voor jou
Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.
Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken.
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of communicatie met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die het beste bij je past)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (als u in de buurt bent)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses
Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en adolescenten
✅ Universitaire studenten
✅Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers
Waarom zou u Arabisch bij mij leren?
Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen.
Ik maak gebruik van moderne en stimulerende lesmethoden.
U leert niet alleen de taal, maar ook de Arabische cultuur en tradities.
Het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk is!
Stuur mij een direct bericht of WhatsApp-bericht en begin vandaag nog aan uw Arabische reis.
Het beste moment om te beginnen is nu.
En Arabisch...dat zul je geweldig vinden!
✨Welkom!
Gonçalo
Interactief leren van de Portugese taal voor kinderenVerhuist u naar Portugal en wilt u dat uw kind een beetje leert voordat hij erheen verhuist?
Bent u Portugees als moedertaalspreker en woont u in het buitenland en wilt u weten hoe uw kind zich ontwikkelt?
Is een van de ouders van uw kind Portugees als moedertaal?
Wil je een oppas die je kind ondertussen een taal kan leren?
Gaat uw kind over van een internationale school naar een school met een Portugees leerplan?
Dit zijn slechts enkele van de weinige ontmoetingen die ik in het verleden heb gehad met kinderen die op een leuke en boeiende manier de Portugese taal leerden. Als uw kind PT/EN/FR/NL/SP spreekt, kan ik met hem praten.
Mijn sterkste punt als leraar is geduld en ik kan vrij gemakkelijk contact maken met kinderen (misschien omdat mijn moeder kleuterjuf is). Ik weet hoe moeilijk het is om de aandacht van een kind lang vast te houden. Zo probeer ik van het klaslokaal een speeltuin te maken en het zo interactief mogelijk te maken. De nadruk zal liggen op het leren van woordenschat in plaats van het schrijven van complexe zinnen, afhankelijk van de taalvaardigheid van uw kind.
Mijn werkwijze is super flexibel en pas ik aan elke leerling aan. Ik deel meestal mijn scherm en maak gebruik van audiovisueel materiaal zoals boeken, liedjes, video's en games. Dat laatste lijkt het meeste succes te hebben voor zover we vrolijk Portugese woordenschat roepen zoals dieren, cijfers, letters, kleuren etc.
Lianne
(Online) Bijles Engels (Vmbo, Mavo, Havo, Vwo, MBO, HBO, WO (Universiteit))Hello there! Ben je op zoek naar bijles Engels? Dan kan ik je helpen!
Mijn naam is Lianne en ik geef (online) bijlessen in Engels voor het leren/bijspijkeren van de Engelse taal (vocabulaire en grammatica):
- Middelbare school: Vmbo - Mavo - Havo - Vwo;
- Beroepsonderwijs: MBO - HBO - WO.
Maar ook volwassenen die hun Engelse taal willen bijspijkeren zijn uiteraard van harte welkom.
Eerst bespreken we waar je graag aan wilt werken en wat je moeilijk vindt aan Engels. Vervolgens kunnen we daar samen aan werken, zodat je de Engelse taal goed onder de knie krijgt. Het geeft mij veel voldoening om de leerling vaardig te zien worden in de Engelse taal en als de leerling mooie cijfers haalt.
Ook (online) bijles in de schoolvakanties mogelijk.
Laurie
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.TECHNOLOGIEËN VOOR HET LEREN.
Hallo,
Mijn naam is Laurie en ik ben een onafhankelijke FLE-leraar, afgestudeerd in het Frans en Romaanse talen en literatuur sinds 2012. Ik heb vijf jaar ervaring onder mijn riem (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode gemaakt voor online cursussen.
De cursus omvat:
-Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen ...). Ik gebruik Google Doc, dus het beste is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben.
-De correctie van oefeningen buiten de les (de schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de les, of met de student, volgens zijn behoeften).
-Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat op uw smartphone te bestuderen.
-Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica / vervoeging, verzonden na elke cursus.
-Indien nodig, een vocabulaireopname (voor beginners).
-De realisatie van online oefeningen en tests uit de verzonden vocabulairebladen.
-Motivatie, gelach, goed humeur :-)
Mijn methode:
- Het is gebaseerd op spreken.
-Voor grammatica gebruik ik een vraag / antwoord-methode (geleerd tijdens de training in het CERAN-centrum).
-We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen om je stem te zetten, voor ritme, enz.). Ik zou je misschien zelfs laten zingen! :-)
-Alles gaat door het gesproken woord voordat het geschreven woord wordt doorlopen, maar ik pas me duidelijk aan aan de behoeften van de studenten.
-De cursus is een beetje anders voor kinderen en adolescenten: ik gebruik interactieve games en kaarten via de webcam.
Tot binnenkort!
Laurie
NB: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.
Peter
Cursussen Engels Nederlands kunstwetenschappen geesteswetenschappen (conversatie, grammatica, woordenschat, dialogen, huiswerkbegeleiding, wiskunde etc.)Peter studeerde taalkunde en filosofie in Amsterdam. Hij heeft meer dan twintig jaar ervaring als docent en geeft les aan alle leeftijden en niveaus, zowel algemeen als zakelijk Engels, in China, Europa en Saoedi-Arabië.
In de jaren 2010 begon Peter met een doctoraatsopleiding in Brussel, waarmee hij bevoegd werd om Academisch Engels en Kritisch Denken te doceren aan universiteiten.
Peter is geïnteresseerd in kunst, geesteswetenschappen, wetenschappen, reizen, pingpong, tennis en zwemmen.
Peter spreekt vloeiend Nederlands en Engels en een beetje Frans, Spaans en Chinees.
Femke
Lessen Nederlands voor kinderen (Dutch lessons for children)Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken.
Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.
Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.
Marleen
Cursussen Nederlands voor anderstaligen: beginners, halfgevorderden en gevorderden.Studie van de Nederlandse taal, informele taal, formele taal en, indien gewenst, professionele correspondentie, gesproken en geschreven, en uiteraard begrip. De lessen worden op maat gemaakt, afhankelijk van de wensen, behoeften en interesses van de student. De theorie wordt gegeven of herhaald, gevolgd door oefeningen indien nodig. Dit alles gebeurt op een plezierige manier, muziek of films kunnen worden gebruikt voor de les, afhankelijk van de student. Ik kom bij u thuis, of u kunt bij mij thuis in Tremelo komen. Online is mogelijk indien de afstand dit vereist.
Juliana
Portugees met een native internationaal gecertificeerde leraarIk heb meer dan 10 jaar ervaring in het onderwijzen van Portugees als vreemde taal, zowel zelfstandig als in internationale academies voor de meest uiteenlopende doeleinden:
Internationale examens, zakelijk (interviews, werkpresentaties), Erasmus, uitwisseling en andere reis- / vrijetijdsactiviteiten, vertaling (gelijktijdig of van documenten: proefschrift, artikelen, enz.).
De lessen zijn dynamisch en veelzijdig met een methodologische benadering van grammatica, mondeling en schriftelijk begrip en productie, omgangstaal en woordenschat, periodieke presentaties en proeftoetsen. De lessen zijn speciaal ontworpen om de levensstijl en interesses van de studenten te ondersteunen, inclusief de hoeveelheid huiswerk, gepersonaliseerd materiaal en tempo.
Wilma
Basisonderwijs onderbouw/ middenbouw alle vakken vraag naar de mogelijkhedenOnline les van ervaren en gediplomeerd leerkracht/remedial teacher.
Vakken:
Lezen
Spelling
Begrijpend lezen
Online leeromgeving
Maatwerk
Lestijden: in overleg
25 jaar onderwijservaring in het basis- en speciaal basisonderwijs.
Vraag naar de mogelijkheden.