Vertaald met Google
Nederlands is makkelijk, ik zal het je laten zien! Geschikt voor alle niveaus en gevorderde cursussen zakelijk Nederlands.
Van 40 € /h
Elke cursus is afgestemd op de individuele persoon en zijn of haar kennis. Ik bied eenvoudige, dynamische en leuke cursussen aan. Ik ben ook gespecialiseerd in cursussen voor bedrijfsmedewerkers die hun zakelijke vaardigheden willen verbeteren.
Extra informatie
alle lessen zijn online
Locatie
Online vanuit België
Over
Ik ben taaldocent en trainer voor bedrijfspersoneel. Ik heb gewerkt voor Proximus, Eurostar, Pfizer, BASF, Caterpillar, TotalEnergies en vele anderen.
Mijn specialiteit is om laagopgeleide leerlingen te leren hoe ze snel vooruitgang kunnen boeken en hoe ze hun bestaande kennis kunnen aanpassen aan de nieuwe concepten die ze leren.
Ik ben ook gespecialiseerd in zakelijk Nederlands.
Mijn specialiteit is om laagopgeleide leerlingen te leren hoe ze snel vooruitgang kunnen boeken en hoe ze hun bestaande kennis kunnen aanpassen aan de nieuwe concepten die ze leren.
Ik ben ook gespecialiseerd in zakelijk Nederlands.
Opleiding
Ik heb een middelbareschooldiploma Wiskunde en Moderne Talen van een Nederlandstalige school in Overijse. Later heb ik ook een Trainersdiploma behaald en het jaar daarop een Train-de-Trainerdiploma.
Leservaring
Ik geef al vijf jaar les, train en coach studenten op het gebied van examenvoorbereiding, taaltraining en zakelijk Nederlands. Ik werk met klanten over de hele wereld.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Good-fit Leraar Garantie