facebook
favorite button
member since icon
Sinds augustus 2025
Leraar sinds augustus 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Trainer Engels, TOEFL/IELTS-trainer, dramadocent, trainer soft skills
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
De lessen bij mij worden afgestemd op ieders specifieke behoeften.
De lessen worden afgestemd op de behoeften of eisen van de student. Bijvoorbeeld: de duur van elke les en het soort sessies.

De sessie- en cursusduur kunnen worden bepaald op basis van de behoefte van de student en in onderling overleg.

Naast het conventionele thema van een taalcursus, bied ik elke student een out-of-the-box leerervaring aan, waardoor het leren positiever wordt en langer duurt, wat de ontvanger ten goede komt.

Ik geef les en begrijp de zorgen van elke student vóór aanvang van een sessie. Ik maak een blauwdruk voor mijn studenten, omdat elk geval uniek is. Ik stel voor om dit te bespreken voordat we beginnen en de nodige aanpassingen te doen. Ik stem de lessessies en de duur ervan graag af op de student.
Extra informatie
U mag uw eigen laptop, boeken, schrijfwaren, etc. meenemen.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben een getrainde en ervaren docent Engels met ervaring in bijna alle leeftijdsgroepen. Of het nu gaat om training in soft skills, het schrijven van essays, spreken, retorica, drama of TOEFL/IELTS, ik beschik over gedegen expertise in al het bovenstaande.

Naast taalvaardigheid bied ik ook een gratis programma aan voor zelfvertrouwen- en persoonlijkheidsontwikkeling. Dit programma maakt deel uit van mijn lessen.

Studenten die moeite hebben met dagelijkse gesprekken in de Engelse taal en/of andere chronische problemen, kunnen hier hun vaardigheden optimaal ontwikkelen.

Samen streven wij ernaar om het optimale potentieel te bereiken.

Ik heb studenten lesgegeven in drama, spreek- en schrijfvaardigheidstrainingen op verschillende scholen, proza-activiteiten, etc. Dit kan een interessant onderdeel van de cursus zijn als iemand geïnteresseerd is.


Hartelijke groeten
Mevrouw Pooja
Opleiding
Masters in Filosofie
Bachelor of Education
Gediplomeerd hoogleraar filosofie
C2-niveau bij TOEFL-EXAMEN
Cursussen over counseling en psychologie zoals therapieën
Gecertificeerd grafoloog
Gecertificeerde lichaamstaal en leugendetector
Gecertificeerd neurolinguïst
Gecertificeerde conflictmanager
Leservaring
1,7+ jaar ervaring in het geven van trainingen in de Engelse taal, sociale wetenschappen zoals geschiedenis, staatsinrichting, politicologie en aardrijkskunde.

2. Online trainingservaring in gesproken Engels, TOEFL en IELTS-examentrainer

3.Motiverende spreker en soft skills trainer voor verschillende leeftijdsgroepen gedurende mijn hele carrière

4. Succesvol trackrecord in het opkrikken van het moreel van studenten met twijfels en verwarring

5. Bekend om het succesvol en specifiek aanpakken van de problemen van elke student en het met precisie bereiken van het gewenste doel
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Hindi
Nederlands
Vaardigheden
Engels voor volwassenen
School
Engels als tweede taal (esl)
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik bied schoolondersteuning aan kinderen en leerlingen in het voortgezet onderwijs en het hoger onderwijs. Ik geef Franse lessen aan buitenlanders die hun kennis willen verbeteren. Online lessen (via webcam; Teams). Hulp bij schoolwerk, conversatie, grammatica, schrijven en het schrijven van een scriptie.
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Ik geef Engelse les afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu net begint of je vloeiendheid wilt verbeteren, de lessen zijn interactief en persoonlijk met aandacht voor grammatica, woordenschat, uitspraak en vooral: echt kunnen communiceren.
Ik heb ruime ervaring met studenten van alle leeftijden en niveaus (550+ studenten online lesgegeven), ben TEFL-gecertificeerd en native English speaker. Ik spreek ook vloeiend Nederlands, dus ik weet precies waar Nederlandstaligen vaak tegenaan lopen bij het leren van Engels.
Lesniveau: Beginner, Gemiddeld, Gevorderden
Extra info: Geen voorbereiding nodig, ik zorg voor het materiaal. Laat me gewoon weten wat je doelen zijn.
verified badge
Wil je Nederlands leren of je spreekvaardigheid verbeteren zonder de stress van een traditionele lesomgeving? Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op integratie of je spreekvaardigheid wilt opfrissen, deze cursus is volledig op jou afgestemd.

Als gecertificeerd docent met een bachelordiploma in het voortgezet onderwijs (Nederlands en Engels) en een masterdiploma in de Nederlandse literatuur en poëzie, combineer ik academische expertise met een zeer ontspannen en boeiende aanpak. Omdat ik ook yoga- en ademhalingsoefeningen begeleid, begrijp ik hoe ik je kan helpen bij het overwinnen van spreekangst en mentale blokkades die taalstudenten vaak belemmeren.

Waar we ons op zullen richten:

Gesprekken uit het dagelijks leven: Actieve spreekvaardigheidsoefening over onderwerpen die je echt interesseren.

Gestructureerde oefeningen: Het invullen van je grammatica- en woordenschathiaten met behulp van op maat gemaakt, interactief materiaal.

Stressvrije omgeving: een rustige ruimte zonder druk, ontworpen om echt zelfvertrouwen op te bouwen.

Laten we van het leren van Nederlands een plezierig en leerzaam onderdeel van je week maken!
verified badge
A1/A2/B1/B2 Engels

Gespecialiseerd in Engels lesgeven op voortgezet onderwijs niveau. Ik help leerlingen met grammatica, lezen, luisteren en schrijven — op een rustige en duidelijke manier. Naast taalvaardigheid leer ik leerlingen ook hoe ze zich beter kunnen organiseren en plannen, zodat ze niet alleen beter worden in Engels maar ook zelfstandiger leren werken. Ik heb ruime ervaring in het VO en sluit aan bij het niveau en tempo van de leerling.
verified badge
Hi! I'm a native English speaker offering friendly, personalized online English lessons for learners of all levels, from complete beginners to advanced students. Whether you want to build everyday conversation skills, strengthen your grammar, expand your vocabulary, or simply gain more confidence speaking English, I'll tailor each lesson to your goals and pace.

Lessons are relaxed and interactive, with plenty of speaking practice, real-life examples, and patient feedback. I'm just starting out as a tutor, so I bring enthusiasm, flexibility, and genuine care about helping you improve. All lessons are conducted online, so you can join from anywhere with an internet connection.
verified badge
Hallo! Ik ben Noelia, een native docent Spaans met ervaring in het lesgeven aan studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten. Ik geef les aan beginners, gevorderden, studenten, professionals en iedereen die Spaans wil leren voor reizen, werk, studie of persoonlijke interesse.

Mijn lessen zijn volledig afgestemd op jouw doelen. Wil je Spaans leren voor een examen? Een mondeling gesprek oefenen? Verhuizen naar een Spaanstalig land? Of gewoon met meer zelfvertrouwen kunnen communiceren tijdens je vakantie? Dan maak ik een persoonlijk leerplan dat perfect bij jou past.

Mijn lessen zijn dynamisch, motiverend en praktisch. We oefenen veel spreken, uitspraak, woordenschat en echte situaties. Je leert niet alleen de taal, maar ook de Spaanse cultuur en dagelijkse uitdrukkingen.

Ik heb ervaring met studenten uit Nederland, Polen, de Verenigde Staten en andere landen. Daarnaast kan ik de lessen ook in het Engels geven wanneer dat nodig is.

Tijdens de lessen werken we aan:

Spreekvaardigheid
Luistervaardigheid
Uitspraak
Woordenschat
Grammatica op een eenvoudige manier
Examentraining (DELE, school of universiteit)
Spaans voor reizen of werk

Mijn doel is dat jij snel vooruitgang boekt en met plezier Spaans leert. Iedere les wordt aangepast aan jouw niveau en jouw persoonlijke doelen.
verified badge
Tweetalige student (dubbele graad in Bedrijfskunde & AI aan ESADE, alle vakken 100% Engelstalig) met een score in het 96e percentiel op de SAT. Moedertaal Frans, tevens tweetalig in het Nederlands.

Ik bied cursussen op maat aan, afgestemd op uw doelstellingen:
- Gespreksvaardigheid en vloeiendheid in de gesproken taal
- Examenvoorbereiding (SAT, TOEFL, IELTS, Cambridge)
- Academisch Engels (essays, mondelinge presentaties)
- Professioneel Engels (interviews, e-mails, presentaties)
- Grammatica en woordenschat, alle niveaus
Tijdens de eerste les wordt je niveau vastgesteld en een persoonlijk plan opgesteld. De les vindt plaats in de taal van je voorkeur; uitleg kan indien nodig in het Engels, Frans of Nederlands worden gegeven.

Beschikbaar vanaf 3 augustus.
message icon
Contacteer Pooja
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik bied schoolondersteuning aan kinderen en leerlingen in het voortgezet onderwijs en het hoger onderwijs. Ik geef Franse lessen aan buitenlanders die hun kennis willen verbeteren. Online lessen (via webcam; Teams). Hulp bij schoolwerk, conversatie, grammatica, schrijven en het schrijven van een scriptie.
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Ik geef Engelse les afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu net begint of je vloeiendheid wilt verbeteren, de lessen zijn interactief en persoonlijk met aandacht voor grammatica, woordenschat, uitspraak en vooral: echt kunnen communiceren.
Ik heb ruime ervaring met studenten van alle leeftijden en niveaus (550+ studenten online lesgegeven), ben TEFL-gecertificeerd en native English speaker. Ik spreek ook vloeiend Nederlands, dus ik weet precies waar Nederlandstaligen vaak tegenaan lopen bij het leren van Engels.
Lesniveau: Beginner, Gemiddeld, Gevorderden
Extra info: Geen voorbereiding nodig, ik zorg voor het materiaal. Laat me gewoon weten wat je doelen zijn.
verified badge
Wil je Nederlands leren of je spreekvaardigheid verbeteren zonder de stress van een traditionele lesomgeving? Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op integratie of je spreekvaardigheid wilt opfrissen, deze cursus is volledig op jou afgestemd.

Als gecertificeerd docent met een bachelordiploma in het voortgezet onderwijs (Nederlands en Engels) en een masterdiploma in de Nederlandse literatuur en poëzie, combineer ik academische expertise met een zeer ontspannen en boeiende aanpak. Omdat ik ook yoga- en ademhalingsoefeningen begeleid, begrijp ik hoe ik je kan helpen bij het overwinnen van spreekangst en mentale blokkades die taalstudenten vaak belemmeren.

Waar we ons op zullen richten:

Gesprekken uit het dagelijks leven: Actieve spreekvaardigheidsoefening over onderwerpen die je echt interesseren.

Gestructureerde oefeningen: Het invullen van je grammatica- en woordenschathiaten met behulp van op maat gemaakt, interactief materiaal.

Stressvrije omgeving: een rustige ruimte zonder druk, ontworpen om echt zelfvertrouwen op te bouwen.

Laten we van het leren van Nederlands een plezierig en leerzaam onderdeel van je week maken!
verified badge
A1/A2/B1/B2 Engels

Gespecialiseerd in Engels lesgeven op voortgezet onderwijs niveau. Ik help leerlingen met grammatica, lezen, luisteren en schrijven — op een rustige en duidelijke manier. Naast taalvaardigheid leer ik leerlingen ook hoe ze zich beter kunnen organiseren en plannen, zodat ze niet alleen beter worden in Engels maar ook zelfstandiger leren werken. Ik heb ruime ervaring in het VO en sluit aan bij het niveau en tempo van de leerling.
verified badge
Hi! I'm a native English speaker offering friendly, personalized online English lessons for learners of all levels, from complete beginners to advanced students. Whether you want to build everyday conversation skills, strengthen your grammar, expand your vocabulary, or simply gain more confidence speaking English, I'll tailor each lesson to your goals and pace.

Lessons are relaxed and interactive, with plenty of speaking practice, real-life examples, and patient feedback. I'm just starting out as a tutor, so I bring enthusiasm, flexibility, and genuine care about helping you improve. All lessons are conducted online, so you can join from anywhere with an internet connection.
verified badge
Hallo! Ik ben Noelia, een native docent Spaans met ervaring in het lesgeven aan studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten. Ik geef les aan beginners, gevorderden, studenten, professionals en iedereen die Spaans wil leren voor reizen, werk, studie of persoonlijke interesse.

Mijn lessen zijn volledig afgestemd op jouw doelen. Wil je Spaans leren voor een examen? Een mondeling gesprek oefenen? Verhuizen naar een Spaanstalig land? Of gewoon met meer zelfvertrouwen kunnen communiceren tijdens je vakantie? Dan maak ik een persoonlijk leerplan dat perfect bij jou past.

Mijn lessen zijn dynamisch, motiverend en praktisch. We oefenen veel spreken, uitspraak, woordenschat en echte situaties. Je leert niet alleen de taal, maar ook de Spaanse cultuur en dagelijkse uitdrukkingen.

Ik heb ervaring met studenten uit Nederland, Polen, de Verenigde Staten en andere landen. Daarnaast kan ik de lessen ook in het Engels geven wanneer dat nodig is.

Tijdens de lessen werken we aan:

Spreekvaardigheid
Luistervaardigheid
Uitspraak
Woordenschat
Grammatica op een eenvoudige manier
Examentraining (DELE, school of universiteit)
Spaans voor reizen of werk

Mijn doel is dat jij snel vooruitgang boekt en met plezier Spaans leert. Iedere les wordt aangepast aan jouw niveau en jouw persoonlijke doelen.
verified badge
Tweetalige student (dubbele graad in Bedrijfskunde & AI aan ESADE, alle vakken 100% Engelstalig) met een score in het 96e percentiel op de SAT. Moedertaal Frans, tevens tweetalig in het Nederlands.

Ik bied cursussen op maat aan, afgestemd op uw doelstellingen:
- Gespreksvaardigheid en vloeiendheid in de gesproken taal
- Examenvoorbereiding (SAT, TOEFL, IELTS, Cambridge)
- Academisch Engels (essays, mondelinge presentaties)
- Professioneel Engels (interviews, e-mails, presentaties)
- Grammatica en woordenschat, alle niveaus
Tijdens de eerste les wordt je niveau vastgesteld en een persoonlijk plan opgesteld. De les vindt plaats in de taal van je voorkeur; uitleg kan indien nodig in het Engels, Frans of Nederlands worden gegeven.

Beschikbaar vanaf 3 augustus.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Pooja