facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2020
Leraar sinds april 2020
Engels voor Spaanstaligen. Word een expert!
course price icon
Van 35 € /h
arrow icon
Talen leren kan heel leuk zijn of heel vervelend**. Het is de verantwoordelijkheid van de leraar om het zo leuk mogelijk te maken en daarom zullen de lessen gepersonaliseerd worden. Het is belangrijk om te weten dat ik een vergunning nodig heb, en dat het een goede keuze is voor een rond de grammaticale structuren. Oefening baart kunst, dus ga je gang en geniet van je lessen!
Extra informatie
Anota lo más mogelijk!
Locatie
location type icon
Online vanuit Chili
Over
Hallo allemaal, mijn naam is Melvin en ik kom uit Alkmaa,r Noord-Holland. Ik woon al 10 jaar in Chili, Zuid-Amerika en vanaf de eerste dag heb ik Engelse-, Spaanse- en Nederlandse les gegeven (voor buitenlanders met de voorbereiding op het inburgeringsexamen). Ik vond mijn talent in het lesgeven en dus doe ik dit al 10 jaar en hopelijk nog vele jaren. Door het Corona virus heb ik mijn manier van werken veranderd naar online lessen. Ik weet zeker dat je je op je gemak voelt in mijn lessen vanwege mijn karakter. Probeer het een keertje en hoogstwaarschijnlijk ga je niet meer weg :)
Opleiding
Ik heb de HAVO en een koksopleiding afgerond, evenals Luchtvaartdienstverlening. Met betrekking tot het onderwijzen van talen heb ik vooral veel geleerd van mijn lesmateriaal en mijn ervaring door het wonen in het buitenland.
Leservaring
Ik heb 10 jaar privélessen gegeven, 1 op 1 en in groepen. Ik ben ook docent aan de Nederlandse School De Andes in Santiago de Chile.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Talen leren kan heel leuk zijn of heel vervelend**. Het is de verantwoordelijkheid van de docent om het zo leuk mogelijk te maken en daarom worden jouw lessen gepersonaliseerd. Jouw inbreng is erg belangrijk en als je het aan mij overlaat, zal ik allerlei soorten oefeningen selecteren en deze rond de grammaticale structuren opbouwen. Oefening baart kunst, dus ga je gang en geniet van je lessen!
Lees meer
Talen leren kan heel leuk zijn of heel vervelend**. Het is de verantwoordelijkheid van de docent om het zo leuk mogelijk te maken en daarom worden jouw lessen gepersonaliseerd. Jouw inbreng is erg belangrijk en als je het aan mij overlaat, zal ik allerlei soorten oefeningen selecteren en deze rond de grammaticale structuren opbouwen. Oefening baart kunst, dus ga je gang en geniet van je lessen!

Talen leren kan heel leuk zijn of heel vervelend**. Het is de verantwoordelijkheid van de leraar om het zo leuk mogelijk te maken en daarom zullen de lessen gepersonaliseerd worden. Uw voorkeuren zijn erg belangrijk en als u mij toestaat, zal ik allerlei soorten oefeningen selecteren en deze rond grammaticale structuren opbouwen. Oefening baart kunst, dus ga je gang en geniet van je lessen!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
Hey, curious learner!

Tegenwoordig ontkom je niet meer aan de Engelse taal. Engels is een belangrijk vak op alle middelbare scholen. Maar ook voor volwassenen op het werk is het fijn om goed Engels te kunnen begrijpen en te spreken. Wanneer het leren ervan moeizaam gaat, sta ik voor je klaar. Engels is mijn passie; vandaar dat ik English Language and Culture op de Universiteit van Utrecht heb gestudeerd (met een specialisatie in literatuur). Ik wil je graag helpen om zelfverzekerd te worden tijdens het Engels spreken. Samen maken we een planning en daarna verzamel ik lesmateriaal dat helemaal bij jou past qua vaardigheden en interesses.

Wat kun je van mij als lerares verwachten?
- geduld en begrip
- creatieve leermethodes met o.a. film, kunst, muziek, fotografie, sport
- Britse of Amerikaanse uitspraak/accent training (als daar behoefte aan is)
- gezellige, laagdrempelige gesprekken in het Engels

Ik vind het belangrijk dat er duidelijkheid en overzicht is voor een leerling. Het gebrek daarvan is vaak 1 van de redenen waarom het leren van een taal lastig is. Woordjes stampen is niet een onderdeel van deze lessen, maar eerder de taalbeheersingsvaardigheden leren. Practice makes perfect :)

Alle hulpvragen zijn welkom!

Hope to see you soon ;)
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.

* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.

* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.

* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
Hallo en welkom! 😊

Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal!

Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller.

Wat kun je van mijn lessen verwachten?
Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan:

Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren.
Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving.

Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren!

Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken.

Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Ik bied leuke lestechnieken aan die minder lijken op wat we op school doen, om het leren te vergemakkelijken. Tijdens taallessen concentreer ik mij vooral op het leren door te spreken. Voor mij moet leren niet saai zijn, maar juist leuk. Ik geef online lessen, bij mij thuis en bij jou thuis. Ik kan lesgeven in het Nederlands, maar omdat het niet mijn moedertaal is. Ik kan lessen geven in wiskunde, Frans, Nederlands, wiskunde, geschiedenis, wetenschap en aardrijkskunde aan leerlingen van 3 tot 16 jaar. Ik geef ook basislessen in deze vakken aan volwassenen en daarnaast ook cursussen Frans, Nederlands en Engels voor alle niveaus.
message icon
Contacteer Melvin
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
Hey, curious learner!

Tegenwoordig ontkom je niet meer aan de Engelse taal. Engels is een belangrijk vak op alle middelbare scholen. Maar ook voor volwassenen op het werk is het fijn om goed Engels te kunnen begrijpen en te spreken. Wanneer het leren ervan moeizaam gaat, sta ik voor je klaar. Engels is mijn passie; vandaar dat ik English Language and Culture op de Universiteit van Utrecht heb gestudeerd (met een specialisatie in literatuur). Ik wil je graag helpen om zelfverzekerd te worden tijdens het Engels spreken. Samen maken we een planning en daarna verzamel ik lesmateriaal dat helemaal bij jou past qua vaardigheden en interesses.

Wat kun je van mij als lerares verwachten?
- geduld en begrip
- creatieve leermethodes met o.a. film, kunst, muziek, fotografie, sport
- Britse of Amerikaanse uitspraak/accent training (als daar behoefte aan is)
- gezellige, laagdrempelige gesprekken in het Engels

Ik vind het belangrijk dat er duidelijkheid en overzicht is voor een leerling. Het gebrek daarvan is vaak 1 van de redenen waarom het leren van een taal lastig is. Woordjes stampen is niet een onderdeel van deze lessen, maar eerder de taalbeheersingsvaardigheden leren. Practice makes perfect :)

Alle hulpvragen zijn welkom!

Hope to see you soon ;)
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.

* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.

* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.

* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
Hallo en welkom! 😊

Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal!

Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller.

Wat kun je van mijn lessen verwachten?
Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan:

Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren.
Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving.

Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren!

Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken.

Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Ik bied leuke lestechnieken aan die minder lijken op wat we op school doen, om het leren te vergemakkelijken. Tijdens taallessen concentreer ik mij vooral op het leren door te spreken. Voor mij moet leren niet saai zijn, maar juist leuk. Ik geef online lessen, bij mij thuis en bij jou thuis. Ik kan lesgeven in het Nederlands, maar omdat het niet mijn moedertaal is. Ik kan lessen geven in wiskunde, Frans, Nederlands, wiskunde, geschiedenis, wetenschap en aardrijkskunde aan leerlingen van 3 tot 16 jaar. Ik geef ook basislessen in deze vakken aan volwassenen en daarnaast ook cursussen Frans, Nederlands en Engels voor alle niveaus.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Melvin