facebook
favorite button
member since icon
Sinds april 2023
Leraar sinds april 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engels voor basisschoolleerlingen van 4 tot en met 13 jaar oud
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Dag iedereen !

Wilt u uw niveau Engels verbeteren? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Ik ben tweetalig opgevoed en heb door heel Europa gereisd om mijn Engels te verbeteren, zodat ik het jullie nu kan leren :)

Ik geef de lessen online, en als je geïnteresseerd bent, aarzel dan niet om mij een bericht te sturen!

Tot ziens!
Extra informatie
Online verminderen
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
School
Engels als tweede taal (esl)
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Als bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles Rekenen:
- op MBO-niveau, ter voorbereiding van MBO-rekentoetsen;
- op HBO-niveau, waaronder de Wiscat/RWT-rekentoets, de Landelijke Kennis-rekentoets (LKT) en andere Pabo-rekentoetsen.

Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
verified badge
Leer Engels van een bijna moedertaalspreker Engels (woonde in het VK, Cambridge cert. of bekwaamheid, TEFL niveau 5).
Ik kan alle niveaus doceren en de cursus afstemmen op uw behoeften en motivaties. Voorbereiding op interviews of presentaties, hulp bij cv's en vertalingen worden ook aangeboden.
Ik heb 13 jaar ervaring in internationale omgevingen en beheers daarom zakelijk Engels.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
verified badge
Ben je op zoek naar online Koranlessen voor je kind? Ik ben docent met meer dan 15 jaar ervaring in het onderwijzen van de Koran en de Arabische taal. Alles wat je kind nodig heeft, is een apparaat en de wens om te leren. Maak van het leren van de Koran een plezierige en waardevolle ervaring voor je kind – start vandaag nog!
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
message icon
Contacteer Rani
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Als bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles Rekenen:
- op MBO-niveau, ter voorbereiding van MBO-rekentoetsen;
- op HBO-niveau, waaronder de Wiscat/RWT-rekentoets, de Landelijke Kennis-rekentoets (LKT) en andere Pabo-rekentoetsen.

Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
verified badge
Leer Engels van een bijna moedertaalspreker Engels (woonde in het VK, Cambridge cert. of bekwaamheid, TEFL niveau 5).
Ik kan alle niveaus doceren en de cursus afstemmen op uw behoeften en motivaties. Voorbereiding op interviews of presentaties, hulp bij cv's en vertalingen worden ook aangeboden.
Ik heb 13 jaar ervaring in internationale omgevingen en beheers daarom zakelijk Engels.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
verified badge
Ben je op zoek naar online Koranlessen voor je kind? Ik ben docent met meer dan 15 jaar ervaring in het onderwijzen van de Koran en de Arabische taal. Alles wat je kind nodig heeft, is een apparaat en de wens om te leren. Maak van het leren van de Koran een plezierige en waardevolle ervaring voor je kind – start vandaag nog!
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Rani