facebook

Privélessen kunnen ook via webcam!

Vindt je perfecte online leraar op Apprentus.
Meld je aan en leer vandaag nog online met onze leraren!

3950 online leraren

Daphnie

België
4.0

2 reviews

(2)

20€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Privé-trainer-Yogalessen / Cours de Yoga / Yoga-cursussen

Privé-trainer-Yogalessen / Cours de Yoga / Yoga-cursussen

Ik ben een Indiase die gespecialiseerd is in het geven van yogalessen voor kinderen, vrouwen (vóór en na de zwangerschap) en oudere volwassenen (vanaf 50 jaar). De lessen kunnen worden gegeven voor beginners, halfgevorderden of dansers / sporters die graag meer flexibiliteit in hun lichaam willen bereiken. De lessen kunnen ook worden gegeven aan mensen met loopproblemen of neurodegeneratieve aandoeningen. Dit kan niet leiden tot een volledig herstel, maar er zou een verbetering zijn in de motorische coördinatie / angstniveau / depressie. Er kan een speciale meditatiesessie worden toegevoegd aan de mensen die er de voorkeur aan geven. Dit zijn één-op-één lessen. Zodat u de speciale aandacht van de trainer krijgt en u de technieken leert om flexibeler en sterker te worden. Yoga is een zegen voor anti-aging en is een geweldige manier om pijn te verlichten. De lessen kunnen worden aangepast aan uw behoeften. De specificaties zijn als volgt: 1) De "beginnerssessie - yoga voor kinderen" voor jonge kinderen 2) De "terug naar vorm" voor vrouwen (speciale yogasanas voor vrouwen die zich bezighouden met gewichtsverlies na de zwangerschap) 3) Meditatie en yoga voor kracht voor volwassenen (alleen vrouwen en ouderen) 4) Yoga voor "nek-schouder en rugpijn" 5) Om je bewegingscoördinatie terug te krijgen - Yoga voor lichamelijke handicaps bij lopen, traplopen, arthritis, neurologische aandoeningen.

Chandrita

verified teacher icon
Nederland
5.0

1 reviews

(1)

29€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Hindi-taallessen online, op locatie of hybride modus

Hindi-taallessen online, op locatie of hybride modus

In deze klas leer je systematisch wat de Hindi-taal is. Ik pas de lessen aan en personaliseer de lessen voor elke student op basis van hun behoeften en vereisten. De lessen concentreren zich op de uitbreiding van elk element van de Hindi-taalmatrix via verschillende leuke activiteiten. Ze kunnen u helpen bij het ontwikkelen van een van de vier vaardigheden waarnaar u streeft: 1) Lezen 2) Schrijven 3) Spreken 4) Luisteren De lessen zijn intensief gericht op de fundamentele principes van de taal: 1) Klanken (en alfabet) van de taal 2) Woordvorming 3) Grammatica 4) Zinsvorming 5) Woordenschat en interpunctie 6) Aanwezigheid van cultuur in de taal In deze cursus is de student, terwijl hij de basisprincipes van de Hindi-taal leert, uiteindelijk in staat om verschillende delen samen te voegen en de puzzel op te lossen. Ze zijn in staat om langzaam de vaardigheden te ontwikkelen waarnaar ze streven. PS: 1) Voor Nederlandse moedertaalsprekers, ik sta ervoor open om het Nederlands niet alleen te gebruiken voor lespresentaties, maar ook om te proberen hen te helpen door gesproken Nederlands te gebruiken. 2) Voor de studenten die een voorliefde hebben voor literatuur, geef ik hun lessen wat meer pit met de literariteit van de taal. 3) Voor degenen die geïnteresseerd zijn, kunnen we een diepe duik nemen in de geschiedenis, sociologie, politiek, cultuur en poëtica van de taal

Sten

verified teacher icon
Nederland
35€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Gediplomeerd ervaren bijles docent Spaans / Graduated Spanish teacher - Native speaker- 24 jaar - Unieke en effectieve leermethode -

Gediplomeerd ervaren bijles docent Spaans / Graduated Spanish teacher - Native speaker- 24 jaar - Unieke en effectieve leermethode -

¡Hola! Mijn naam is Sten, 23 jaar oud en HBO student Spaans Leraar. Sinds 2022 ben ik bijles Spaans gaan geven, toen ben ik erachter gekomen dat ik dit ontzettend leuk vind! Inmiddels heb ik bijles gegeven aan alle soorten leerlingen, van brugklassers tot gepensioneerden, van werklozen tot investeerders, van Indonesiërs tot Amerikanen (dit betekent dus dat ik ook les kan geven in het Engels). Wat de leerlingen het leukst vinden aan de lessen is de energie die ik erin stop, wat voor motivatie zorgt bij de leerlingen en natuurlijk een goed resultaat. Vanaf mijn eerste tot achtse jaar heb ik in verschillende delen van Spanje gewoond, waardoor ik de taal vloeiend spreek en de verschillen goed herken. Jij krijgt niet alleen hulp bij de Spaanse taal, maar leert ook een beetje geschiedenis en de verbintenis van Spaans met andere talen, deze worden aangeleerd met ezelsbruggetjes die jouw gegarandeerd enorm helpen om vooruitgang te boeken met het leren van Spaans! Ik ben een erg vriendelijk en behulpzaam sociaal persoon, met mensen interacteren heb ik altijd leuk gevonden. Dit zorgt ook voor een goede sfeer tijdens de les wat ik heel belangrijk vind. Mijn manier van lesgeven is uniek, vergeleken met docenten waarmee ik gewerkt heb. Ik focus mij puur op jouw leerdoel, zonder lastige grammaticale oefeningen. Ook leer ik jou handige lees methodes en gebruik ik ‘psychologische’ trukjes zodat jij op een rap tempo Spaans leert! Naar mijn ervaring is een les van 2 uur de maximale duur. Na 2 uur les gaat je concentratie omlaag. Ik probeer jou zoveel mogelijk verschillende aspecten te leren van de Spaanse taal (en toepasselijk ook Geschiedenis en Geografie van Spanje) binnen die tijd. Wat mij erg motiveert aan bijles geven is de blijdschap die ik bij de leerlingen terug zie en de progressie die zij boeken. Dit maakt mij ontzettend trots en gedetermineerd om verder te gaan met het overbrengen van de Spaanse taal. Ik volg ook een Module C (hoogste niveau) op het Instituto Cervantes, die mij tips geven om les te geven en leerstof over te brengen. Deze module geeft mij als vergoeding een certificaat. Dus waar wacht je nog op? Goedkopere en betere bijles ga je gegarandeerd nergens anders vinden! Stuur mij een berichtje :) ¡Saludos!

Dikkie

verified teacher icon
Nederland
42€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Spaans voor iedereen: jong, oud, talenknobbel of niet...

Spaans voor iedereen: jong, oud, talenknobbel of niet...

Altijd al Spaans willen leren in ongedwongen sfeer en in eigen tempo? Het kan nu! Welkom bij La Hispanista, waar iedereen die Spaans wil leren vanaf beginnersniveau maar geen groepscursus wil volgen welkom is. Op een ongedwongen manier en in een tempo wat voor u geschikt is gaan we door de stof. Mijn cursussen Spaans zijn gericht op het snel aanleren van spreekvaardigheid en woordenschat, daarbij grammatica gebruikend als ondersteuning. U leert begroeten, de weg vragen, de getallen, bestellen in een restaurant, klokkijken en nog veel meer. Privéles bij La hispanista is dé manier om op een leuke, persoonlijke manier les te krijgen waarbij u uw doelstellingen behaalt op efficiënte wijze. Naast privélessen bied ik ook vakspecifiekere lessen aan. Dus moet u Spaans leren voor uw werk, kan ik in korte tijd een programma opzetten die u verder helpt op uw werk. Ook voor examentraining VMBO/havo/VWO ben je bij mij bij het goede adres. Daarnaast heb ik ook ervaring met het lesgeven aan jonge kinderen. Dat kan nu al vanaf 7 jaar. De enige vereiste is dat uw kind kan lezen en schrijven. Dus als u uw kind naast Nederlands en Engels nog een taal aan wilt leren kan dat nu. Op deze manier geef je je kind een mooie voorsprong voor de middelbare school, waar Spaans tegenwoordig veelal onderwezen wordt. Ook is het vanaf nu mogelijk om les te krijgen via Skype of iets dergelijks. Neem contact op voor meer informatie.

VorigeResultaten aan het tonen 3576 - 3600 van 39503576 - 3600 van 3950Volgende

Onze leerlingen beoordelen hun online leraren.

Om de kwaliteit van onze online leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.7 van 5 op basis van 22 beoordelingen.

“ Na het luisteren naar je stem zegt Gina direct waar je op moet letten en waar jullie samen de volgende lessen op gaan oefenen. Ze begint dan direct met de oefeningen die je gehoor en/of je stem gaan verbeteren. Daarnaast heb je zelf veel inbreng tijdens de les, Gina luistert naar jou mening en motiveert jou om verder te oefenen! ”

“ Super aangenaame lessen met Sarah! Ze laat je meteen op je gemak voelen en het is een veilige plek om te experimenten met je stem. Echt een aanrader! ”

“ Heel goede guitariste, ze brengt het heel goed over en is perfect voorbereid. Aanrader voor gitaristen die de volgende stap willen zetten. ”

Om de kwaliteit van onze online leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.7 van 5 op basis van 22 beoordelingen.