facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2018
Leraar sinds mei 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse en taaltest voorbereiden CAE en FCE-specialisatie
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
Engels is een van de meest gesproken talen ter wereld, dus het is een enorm voordeel om deze talen te kunnen spreken en schrijven.
Ik ben gespecialiseerd in CAE en FCE.
Ik vind het leuk om mijn studenten uit te dagen en hen de motivatie te geven om op verschillende manieren meer te leren.
Extra informatie
Neem een notitieboek mee
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Merchtem, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben student bedrijfsmanagement, die de hele wereld over is gereisd om nieuwe talen te leren. Ik geef graag les omdat ik geïntrigeerd ben door hoe mensen leren en nieuwe informatie opnemen. Ik zie graag prestaties en leer stap voor stap om het grotere doel te dienen.
Opleiding
Thomas More - Mechelen 2017-2020 International Business and Trade
Vives Hogeschool - Kortrijk 2020-2023 Event Management
Cambridge Advanced Exam 2017
Woonde en ging naar school in België, Parijs en Kaapstad
Nederlands geleerd
Leservaring
Door te reizen leerde ik meer over de wereld, maar ook over mensen op verschillende continenten. Ik begon scheikunde aan mijn universiteit te geven, alleen aan studenten die geïnteresseerd waren omdat we op de literatuurcampus verbleven. Door ze uit te leggen, werd ik verliefd op lesgeven en mensen uitleggen hoe dingen werken of logica vinden in abstracte dingen.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Frans
Chinese
Vaardigheden
Engels voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Deze lessen zal middelbare school studenten helpen om chemie beter te begrijpen. Dit kan zijn voor voorbereidingen voor examens, helpen met vakantietaken.
Verder is chemie altijd al een passie van mij geweest. Ik heb het ook altijd leuk gevonden om studenten te helpen en iets bij te brengen, waar ze op school misschien iets minder tijd voor hadden of het niet duidelijk was.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ze is afgestudeerd met een masterdiploma in vertalen en biedt privélessen Engels en Spaans aan voor kinderen uit het basis- en middelbaar onderwijs. Ik help je met de voorbereiding op examens of gewoon om je niveau te verbeteren!
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Engelse les aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend... en vooral vol humor!

Ik geloof dat het leren van talen vooral gebaseerd is op de ontwikkeling van een geschikte leermethode. Sommigen leren talen intuïtief door gesprekken aan te gaan. Anderen daarentegen hebben grondige blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze een gesprek beginnen. Er zijn net zoveel manieren om te leren als er leerlingen zijn... Daarom pas ik mijn lessen aan ieders behoefte aan, en bovenal probeer ik iedere leerling te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig verder kan.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen schrijven en corrigeren, enz.).

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.

Aangenaam! :-)
verified badge
Als Franstalige, heb ik mijn studies in het Nederlands gevolgd sinds mijn kleuterklas. Tijdens mijn studies hebben ik meerdere buitenlandse stages (UK, Malta) gevolgd om mijn Engels te perfectioneren.

Het eerste doel is een goede basis Engels te leren / perfectioneren met de student, met een nadruk op grammatica en een duidelijk woordenschat.
Afhankelijk van de doelstellingen van de student, pas ik de lessen / materialen aan.
verified badge
---
NL

Hallo allemaal!
Mijn naam is Maria, een Venezolaanse muzikant die in België woont. In de kunstwereld zijn talen en culturen een fundamenteel onderdeel van het elkaar kunnen begrijpen en met elkaar kunnen verbinden om samen iets moois te creëren, in mijn geval muziek. Naast dat ik kunstenaar ben, hou ik van talen en het leren ervan is een passie voor mij geworden. Daarom heb ik besloten deze passie naar een ander niveau te tillen.

Tijdens mijn lessen wil ik je helpen mijn moedertaal, namelijk Latijns-Amerikaans Spaans, op een gepersonaliseerde en dynamische manier te leren.
De lessen zijn gescheiden door niveaus (A0-B2), waar je de grammatica van de taal leert, maar ook woordenschat en uitdrukkingen die je dagelijks kunt gebruiken met andere sprekers van de taal.
Mijn idee is dat elke cursist de taal in zijn eigen tempo leert, maar het vanaf de eerste dag begrijpt en durft te spreken. Ondersteunend materiaal (boek, oefeningen, audio's, enz.) is altijd inbegrepen.

Lessen kunnen individueel of in groepen zijn, zowel online als persoonlijk (Brussel, België).
De lessen worden gegeven in het Engels en Spaans.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
Ik hoop je snel te zien en te beginnen met het ontdekken en leren van deze prachtige taal!

Groeten,
Maria.

---
ESP

¡Hola a todos!
Mi nombre es Maria, musico Venezolana residendo en Bélgica. In de wereld van de kunst, los idiomas en las culturas son parte fundamental para poder entendernos tussen cada artista y conectar para poder crear algo hermoso juntos, en mi caso la música. Afgezien van de artiest die mij het gevoel geeft dat ik een ander idioom kan gebruiken en een passie voor mij kan omzetten, besluit hij om zijn of haar pas een ander niveau te geven.

Durante mis classes quiero ayudarte aprender de une forma personalizada and dinámica mi lengua natal, que es el español latinoamericano.
De klassen zijn van elkaar gescheiden voor niveles (A0-B2), en hebben de taal van het taalgebruik pero también vocabulaire en uitdrukkingen voor gebruik en de dag met andere hablantes van de taal.
Mijn idee is dat cada alumno aprenda el idioma een su ritmo pero entendiendo y atreviéndose a hablarlo desde el primer día. Materiaal van apoyo (libro, ejercicios, audio, enz.) is inclusief siempre.

Las classes pueden ser individuales of en grupos, tanto online como en persona (Brussel, België).
Classes se darán en Ingles y español.

No dudes en contactarme si tienes alguna pregunta.
¡Espero verte pronto y comenzar a descubrir y aprender este hermoso idioma!

Saludos,
Maria.
verified badge
Ik ben taalleraar in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen. Ook kan ik ze helpen hun kennis te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
In mijn lessen Engels combineer ik creativiteit met structuur, zodat leren niet alleen effectief is, maar ook leuk en motiverend. Elke les wordt aangepast aan het niveau, tempo en de interesses van de leerling, waardoor zelfvertrouwen en plezier in de taal centraal staan.

Engels is vandaag de dag een onmisbare vaardigheid:
het opent deuren in studie, werk, reizen en internationale communicatie. In mijn lessen leer je Engels niet alleen uit een boek, maar vooral in de praktijk zoals, spreken, luisteren, begrijpen en durven gebruiken.
verified badge
Wilt u Engelse, Spaanse of Portugese les van een taaldocent, taalleerder en enthousiasteling?
Lesgeven online of in persoon (gevestigd in België, afhankelijk van de locatie).

Met meer dan 15 jaar ervaring in verschillende leeromgevingen (groepen, individuen, bedrijven, scholen, online scholen, taalcursussen, lerarenopleidingen, vertalingen), een diploma in Engels en Portugees taalonderwijs, 5 internationale certificaten, meerdere cursussen, kennis van verschillende methodologieën en correctietechnieken en een solide carrière, is Thais de beste keuze voor:

- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, middelbare leeftijd of senioren die als hobby een taal willen leren
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die een taal willen leren voor immigratiedoeleinden
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die de taal die ze al spreken nog wat meer willen oefenen
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die taalcursussen of taallessen volgen en begeleiding nodig hebben bij specifieke onderwerpen
- Leraren die een oppepper nodig hebben in hun lestechnieken met een aantal frisse ideeën
- Mensen die een bemiddelaar/vertaler/tolk nodig hebben voor hun congres, bedrijf, congres, boek, artikel of vergadering
- Iedereen die iemand nodig heeft om zijn/haar geschreven teksten in een van deze talen te reviseren
- Scholen die iemand nodig hebben om online activiteiten met hun leerlingen te doen
- Online taalscholen die een mentor/trainer/coördinatieassistent nodig hebben

Als uw geval hiertoe behoort, neem dan gerust contact met mij op.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Frans (gevorderd niveau & ondersteuning):
Of je nu je uitspraak wilt verbeteren, je woordenschat wilt uitbreiden of je essays wilt laten nakijken, ik sta voor je klaar. Omdat ik uit een Franstalige familie kom, met een grootvader die leraar Frans was, hecht ik veel waarde aan mondelinge uitdrukking en help ik je om je natuurlijk en zelfverzekerd te voelen tijdens het spreken.

Nederlands/Engels (beginnersniveau):
Een nieuwe taal leren moet een avontuur zijn, geen vervelende klus. Ik geef beginnersvriendelijke lessen gericht op essentiële gespreksvaardigheden, correcte uitspraak en de basiswoordenschat die nodig is om zonder angst te kunnen spreken.
verified badge
Ik heb ruime ervaring met het lesgeven van Thais aan buitenlanders, waaronder partners van Thaise staatsburgers en kinderen uit gemengde Thaise gezinnen. Ik heb in België lesgegeven aan leerlingen van alle leeftijden, van jonge kinderen vanaf 5 jaar tot volwassenen.

Daarnaast was ik eigenaar en manager van een taalschool in Thailand met ongeveer 50 leerlingen en een team van vier docenten. De school bood vier verschillende vakken aan en ik was verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken, de ontwikkeling van het curriculum en het personeelsmanagement.

Ik heb ook fulltime gewerkt als docent Engels op een school in een achterstandswijk, waar ik boeiende lessen ontwikkelde en gaf en leerlingen met diverse educatieve en sociale achtergronden ondersteunde.

Mijn gecombineerde ervaring in lesgeven, schoolmanagement en interculturele communicatie heeft me in staat gesteld sterke organisatorische, leiderschaps- en interpersoonlijke vaardigheden te ontwikkelen.
verified badge
Het strategische belang van conversatielessen. Het integreren van mondelinge oefeningen is essentieel om je te onderscheiden van traditionele academische methoden en een volwassen en professioneel publiek aan te trekken.
Vloeiendheid ontwikkelen: Leerlingen overwinnen de mentale blokkade van het vertalen van woorden naar woorden. Ze leren zich spontaan en natuurlijk uit te drukken. Zelfvertrouwen opbouwen: Een ondersteunende omgeving helpt de angst om fouten te maken te overwinnen. Spreekvaardigheid krijgt voorrang boven strikte grammaticale correctheid.
Authentieke taalverwerving: Tijdens discussies maken leerlingen kennis met idiomatische uitdrukkingen, werkwoordelijke zinsdelen en logische verbindingswoorden die essentieel zijn voor dagelijks gebruik. Bevordering van sociale verbondenheid: De ontspannen sfeer bevordert een gevoel van saamhorigheid binnen de school. Leerlingen helpen elkaar en delen hun culturele ervaringen.
verified badge
Wil je Chinees leren, bijvoorbeeld voor je kind, je studie, je werk, een reis of gewoon uit nieuwsgierigheid? Ik bied Mandarijncursussen aan, aangepast aan kinderen, tieners en volwassenen, van beginners tot gevorderden!

Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van een masteropleiding Chinese studies, spreek vier talen (Frans, Nederlands, Engels en Chinees) en heb de kans gehad om een jaar in Peking te wonen en te studeren aan de 外交学院 (China Foreign Affairs University).

Mijn carrière is ook gekenmerkt door diverse deelnames aan de Chinese Bridge Competition, een belangrijke internationale wedstrijd voor de Chinese taal. Ik behaalde tweemaal de tweede plaats in de Belgische finale en nam vervolgens deel aan het vertel-evenement (故事会), waar ik de top 50 wereldwijd bereikte.

Mijn methode is gebaseerd op een gestructureerde opbouw, met name geïnspireerd op de HSK-toets, maar aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling. We kunnen werken aan uitspraak en intonatie, woordenschat, grammatica, karakters, luistervaardigheid en mondelinge en schriftelijke uitdrukking.

Voor kinderen en tieners gebruik ik een interactieve aanpak met spelletjes, verhalen, afbeeldingen, dialogen en leeftijdsgeschikte activiteiten. Voor volwassenen kan ik de lessen meer afstemmen op conversatie, praktisch Chinees, alledaagse situaties, reizen, studie of een professionele context.

Ik wil ook graag mijn passie voor de Chinese cultuur delen, die ik tijdens mijn jaar in Peking uitgebreid heb kunnen verkennen. Omdat taal en cultuur nauw met elkaar verbonden zijn, kunnen de cursussen ook elementen van tradities, festivals, geschiedenis en het dagelijks leven in China omvatten.

Elke les wordt daarom gepersonaliseerd op basis van het niveau, de leeftijd en de doelstellingen van de student.

Of je nu een absolute beginner bent of je niveau op gemiddeld niveau wilt consolideren, mijn doel is om je op een serieuze, gestructureerde en motiverende manier vooruit te helpen in het Chinees.
message icon
Contacteer Margo
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ze is afgestudeerd met een masterdiploma in vertalen en biedt privélessen Engels en Spaans aan voor kinderen uit het basis- en middelbaar onderwijs. Ik help je met de voorbereiding op examens of gewoon om je niveau te verbeteren!
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Engelse les aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend... en vooral vol humor!

Ik geloof dat het leren van talen vooral gebaseerd is op de ontwikkeling van een geschikte leermethode. Sommigen leren talen intuïtief door gesprekken aan te gaan. Anderen daarentegen hebben grondige blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze een gesprek beginnen. Er zijn net zoveel manieren om te leren als er leerlingen zijn... Daarom pas ik mijn lessen aan ieders behoefte aan, en bovenal probeer ik iedere leerling te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig verder kan.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen schrijven en corrigeren, enz.).

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.

Aangenaam! :-)
verified badge
Als Franstalige, heb ik mijn studies in het Nederlands gevolgd sinds mijn kleuterklas. Tijdens mijn studies hebben ik meerdere buitenlandse stages (UK, Malta) gevolgd om mijn Engels te perfectioneren.

Het eerste doel is een goede basis Engels te leren / perfectioneren met de student, met een nadruk op grammatica en een duidelijk woordenschat.
Afhankelijk van de doelstellingen van de student, pas ik de lessen / materialen aan.
verified badge
---
NL

Hallo allemaal!
Mijn naam is Maria, een Venezolaanse muzikant die in België woont. In de kunstwereld zijn talen en culturen een fundamenteel onderdeel van het elkaar kunnen begrijpen en met elkaar kunnen verbinden om samen iets moois te creëren, in mijn geval muziek. Naast dat ik kunstenaar ben, hou ik van talen en het leren ervan is een passie voor mij geworden. Daarom heb ik besloten deze passie naar een ander niveau te tillen.

Tijdens mijn lessen wil ik je helpen mijn moedertaal, namelijk Latijns-Amerikaans Spaans, op een gepersonaliseerde en dynamische manier te leren.
De lessen zijn gescheiden door niveaus (A0-B2), waar je de grammatica van de taal leert, maar ook woordenschat en uitdrukkingen die je dagelijks kunt gebruiken met andere sprekers van de taal.
Mijn idee is dat elke cursist de taal in zijn eigen tempo leert, maar het vanaf de eerste dag begrijpt en durft te spreken. Ondersteunend materiaal (boek, oefeningen, audio's, enz.) is altijd inbegrepen.

Lessen kunnen individueel of in groepen zijn, zowel online als persoonlijk (Brussel, België).
De lessen worden gegeven in het Engels en Spaans.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
Ik hoop je snel te zien en te beginnen met het ontdekken en leren van deze prachtige taal!

Groeten,
Maria.

---
ESP

¡Hola a todos!
Mi nombre es Maria, musico Venezolana residendo en Bélgica. In de wereld van de kunst, los idiomas en las culturas son parte fundamental para poder entendernos tussen cada artista y conectar para poder crear algo hermoso juntos, en mi caso la música. Afgezien van de artiest die mij het gevoel geeft dat ik een ander idioom kan gebruiken en een passie voor mij kan omzetten, besluit hij om zijn of haar pas een ander niveau te geven.

Durante mis classes quiero ayudarte aprender de une forma personalizada and dinámica mi lengua natal, que es el español latinoamericano.
De klassen zijn van elkaar gescheiden voor niveles (A0-B2), en hebben de taal van het taalgebruik pero también vocabulaire en uitdrukkingen voor gebruik en de dag met andere hablantes van de taal.
Mijn idee is dat cada alumno aprenda el idioma een su ritmo pero entendiendo y atreviéndose a hablarlo desde el primer día. Materiaal van apoyo (libro, ejercicios, audio, enz.) is inclusief siempre.

Las classes pueden ser individuales of en grupos, tanto online como en persona (Brussel, België).
Classes se darán en Ingles y español.

No dudes en contactarme si tienes alguna pregunta.
¡Espero verte pronto y comenzar a descubrir y aprender este hermoso idioma!

Saludos,
Maria.
verified badge
Ik ben taalleraar in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen. Ook kan ik ze helpen hun kennis te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
In mijn lessen Engels combineer ik creativiteit met structuur, zodat leren niet alleen effectief is, maar ook leuk en motiverend. Elke les wordt aangepast aan het niveau, tempo en de interesses van de leerling, waardoor zelfvertrouwen en plezier in de taal centraal staan.

Engels is vandaag de dag een onmisbare vaardigheid:
het opent deuren in studie, werk, reizen en internationale communicatie. In mijn lessen leer je Engels niet alleen uit een boek, maar vooral in de praktijk zoals, spreken, luisteren, begrijpen en durven gebruiken.
verified badge
Wilt u Engelse, Spaanse of Portugese les van een taaldocent, taalleerder en enthousiasteling?
Lesgeven online of in persoon (gevestigd in België, afhankelijk van de locatie).

Met meer dan 15 jaar ervaring in verschillende leeromgevingen (groepen, individuen, bedrijven, scholen, online scholen, taalcursussen, lerarenopleidingen, vertalingen), een diploma in Engels en Portugees taalonderwijs, 5 internationale certificaten, meerdere cursussen, kennis van verschillende methodologieën en correctietechnieken en een solide carrière, is Thais de beste keuze voor:

- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, middelbare leeftijd of senioren die als hobby een taal willen leren
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die een taal willen leren voor immigratiedoeleinden
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die de taal die ze al spreken nog wat meer willen oefenen
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die taalcursussen of taallessen volgen en begeleiding nodig hebben bij specifieke onderwerpen
- Leraren die een oppepper nodig hebben in hun lestechnieken met een aantal frisse ideeën
- Mensen die een bemiddelaar/vertaler/tolk nodig hebben voor hun congres, bedrijf, congres, boek, artikel of vergadering
- Iedereen die iemand nodig heeft om zijn/haar geschreven teksten in een van deze talen te reviseren
- Scholen die iemand nodig hebben om online activiteiten met hun leerlingen te doen
- Online taalscholen die een mentor/trainer/coördinatieassistent nodig hebben

Als uw geval hiertoe behoort, neem dan gerust contact met mij op.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Frans (gevorderd niveau & ondersteuning):
Of je nu je uitspraak wilt verbeteren, je woordenschat wilt uitbreiden of je essays wilt laten nakijken, ik sta voor je klaar. Omdat ik uit een Franstalige familie kom, met een grootvader die leraar Frans was, hecht ik veel waarde aan mondelinge uitdrukking en help ik je om je natuurlijk en zelfverzekerd te voelen tijdens het spreken.

Nederlands/Engels (beginnersniveau):
Een nieuwe taal leren moet een avontuur zijn, geen vervelende klus. Ik geef beginnersvriendelijke lessen gericht op essentiële gespreksvaardigheden, correcte uitspraak en de basiswoordenschat die nodig is om zonder angst te kunnen spreken.
verified badge
Ik heb ruime ervaring met het lesgeven van Thais aan buitenlanders, waaronder partners van Thaise staatsburgers en kinderen uit gemengde Thaise gezinnen. Ik heb in België lesgegeven aan leerlingen van alle leeftijden, van jonge kinderen vanaf 5 jaar tot volwassenen.

Daarnaast was ik eigenaar en manager van een taalschool in Thailand met ongeveer 50 leerlingen en een team van vier docenten. De school bood vier verschillende vakken aan en ik was verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken, de ontwikkeling van het curriculum en het personeelsmanagement.

Ik heb ook fulltime gewerkt als docent Engels op een school in een achterstandswijk, waar ik boeiende lessen ontwikkelde en gaf en leerlingen met diverse educatieve en sociale achtergronden ondersteunde.

Mijn gecombineerde ervaring in lesgeven, schoolmanagement en interculturele communicatie heeft me in staat gesteld sterke organisatorische, leiderschaps- en interpersoonlijke vaardigheden te ontwikkelen.
verified badge
Het strategische belang van conversatielessen. Het integreren van mondelinge oefeningen is essentieel om je te onderscheiden van traditionele academische methoden en een volwassen en professioneel publiek aan te trekken.
Vloeiendheid ontwikkelen: Leerlingen overwinnen de mentale blokkade van het vertalen van woorden naar woorden. Ze leren zich spontaan en natuurlijk uit te drukken. Zelfvertrouwen opbouwen: Een ondersteunende omgeving helpt de angst om fouten te maken te overwinnen. Spreekvaardigheid krijgt voorrang boven strikte grammaticale correctheid.
Authentieke taalverwerving: Tijdens discussies maken leerlingen kennis met idiomatische uitdrukkingen, werkwoordelijke zinsdelen en logische verbindingswoorden die essentieel zijn voor dagelijks gebruik. Bevordering van sociale verbondenheid: De ontspannen sfeer bevordert een gevoel van saamhorigheid binnen de school. Leerlingen helpen elkaar en delen hun culturele ervaringen.
verified badge
Wil je Chinees leren, bijvoorbeeld voor je kind, je studie, je werk, een reis of gewoon uit nieuwsgierigheid? Ik bied Mandarijncursussen aan, aangepast aan kinderen, tieners en volwassenen, van beginners tot gevorderden!

Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van een masteropleiding Chinese studies, spreek vier talen (Frans, Nederlands, Engels en Chinees) en heb de kans gehad om een jaar in Peking te wonen en te studeren aan de 外交学院 (China Foreign Affairs University).

Mijn carrière is ook gekenmerkt door diverse deelnames aan de Chinese Bridge Competition, een belangrijke internationale wedstrijd voor de Chinese taal. Ik behaalde tweemaal de tweede plaats in de Belgische finale en nam vervolgens deel aan het vertel-evenement (故事会), waar ik de top 50 wereldwijd bereikte.

Mijn methode is gebaseerd op een gestructureerde opbouw, met name geïnspireerd op de HSK-toets, maar aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling. We kunnen werken aan uitspraak en intonatie, woordenschat, grammatica, karakters, luistervaardigheid en mondelinge en schriftelijke uitdrukking.

Voor kinderen en tieners gebruik ik een interactieve aanpak met spelletjes, verhalen, afbeeldingen, dialogen en leeftijdsgeschikte activiteiten. Voor volwassenen kan ik de lessen meer afstemmen op conversatie, praktisch Chinees, alledaagse situaties, reizen, studie of een professionele context.

Ik wil ook graag mijn passie voor de Chinese cultuur delen, die ik tijdens mijn jaar in Peking uitgebreid heb kunnen verkennen. Omdat taal en cultuur nauw met elkaar verbonden zijn, kunnen de cursussen ook elementen van tradities, festivals, geschiedenis en het dagelijks leven in China omvatten.

Elke les wordt daarom gepersonaliseerd op basis van het niveau, de leeftijd en de doelstellingen van de student.

Of je nu een absolute beginner bent of je niveau op gemiddeld niveau wilt consolideren, mijn doel is om je op een serieuze, gestructureerde en motiverende manier vooruit te helpen in het Chinees.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Margo