facebook
Emmanuel
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van36.00EUR/ h

West Coast (Californië) Engels. Leren door te spelen! We lopen, we praten, ik corrigeer! LEUK! Ik weet dat je Engels spreekt! IK ZAL HET REPAREREN!

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo! Als je dit bericht kunt begrijpen zonder te hoeven vertalen, dan ben je klaar voor mijn hulp! Ik kom uit Californië en woon sinds 2012 in Brussel. Ik ben 39 jaar oud. Ik spreek West Coast (Californië) Engels. Het is het Engels dat je hoort in je favoriete films uit Californië. Ik help graag vrienden die al "Europees straat Engels" spreken, terwijl ik PLEZIER HEB! Wist je dat 70% van het leren van een taal BUITEN een klaslokaal wordt geleerd? Dus ik stel voor dat we naar het park gaan, samen koken, fietsen, tekenen, spelen. En natuurlijk praten we veel. Als ik een fout hoor, zal ik je op een leuke manier corrigeren, dingen voor je schrijven, met LEUKE EN ECHTE voorbeelden, met tekeningen, ALTIJD 100% in het Engels BLIJVEN. Dat klopt, ik zal alleen Engels met je spreken, want zoals jij en ik allebei weten, spreek je al Engels en heb je alles (of misschien 70%) begrepen van alles wat ik net heb geschreven. Wat je wilt is je gesproken Engels verbeteren of perfectioneren (we kunnen ook aan het schrijven werken). Onderdompeling en plezier, West Coast Style. En mijn universitaire diploma? Ja, ik heb er twee, in talen en literatuur, en ik spreek 4 volledig vloeiende talen, maar voor nu wil ik dat je leert door PLEZIER TE HEBBEN! Mijn vrienden kunnen je vertellen hoe leuk het is om met mij te leren. HOOP DAT WE SNEL SAMEN KUNNEN SPELEN! Je kunt het! Groepen oké.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Lessen in Brusselse wijken zijn oké. Als je buiten de Brusselse 19 bent, vraag ik een extra vergoeding voor benzine en reizen (voor maximaal 25 km vanaf Brussel).

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Atlas Team, Rue Scheutveld, Anderlecht, Belgium
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Brussel, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels voor volwassenen
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Spaans, Italiaans, Frans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Zie mijn klasbeschrijving. Ik heb mezelf daar beschreven! Ik kom uit Californië en woon sinds 2012 in Brussel. Ik geef les door middel van immersie. Ik zal alleen in het Engels met je praten.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ja, een dubbele graad van California State University. Maar ik ontdekte dat het grootste deel van mijn opleiding afkomstig is uit de 36 landen waar ik naartoe ben gereisd. Alle talen die ik vloeiend spreek, heb ik op universitair niveau gestudeerd.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Westkust (Californië) Engels! Ik geef les via immersie en door PLEZIER TE HEBBEN, omdat 70% van het leren van een taal BUITEN de klas gebeurt, door te spelen en PLEZIER TE HEBBEN!

Beoordelingen (4)

Emmanuel is een warm, benaderbaar persoon die leren leuk en effectief maakt. Zijn lesmethode is creatief en boeiend, waardoor de lessen niet repetitief of saai aanvoelen. Hij heeft ook een fijn gevoel voor humor, waardoor de hele ervaring persoonlijk en ondersteunend aanvoelt.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
De kinderen genoten enorm van hun eerste les bij Manu. Ze waren erg enthousiast.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Super leraar! Een echte aanrader!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Geweldige leraar. Geduldig en behulpzaam. Hij gaf me heel goed advies. Ik raad hem ten zeerste aan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Emmanuel snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  Dinsdag om 3:00
  Woensdag om 3:00
  Donderdag om 3:00
  Vrijdag om 3:00
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  
  
  
  
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  
  
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  
  
  
  
10
  
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  
  
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  
  Woensdag om 14:00
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 42€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds juni 2019
  • 2 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  Dinsdag om 3:00
  Woensdag om 3:00
  Donderdag om 3:00
  Vrijdag om 3:00
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  
  
  
  
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  
  
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  
  
  
  
10
  
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  
  
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  
  Woensdag om 14:00
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 42€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Sophie
Academic doceert Engels-Russisch-Frans in Brussel
Als student zelf heb ik het voordeel dat ik de student begrijp. Ik denk dat het leren van een taal niet alleen gaat over het leren van woordenschatlijsten. Ik geef 7 jaar les en heb al zo'n vijftig studenten van verschillende leeftijden geholpen. Mijn Erasmus in Manchester in een situatie van totale tweetaligheid heeft de manier waarop ik lesgeeft verrijkt en ik kan er trots op zijn een snelle en aangename vooruitgang te garanderen! ;) -> NIEMAND heeft "geen gave" voor talen, de sleutel is alleen om je te begeleiden.

Kübra
Leer Engels / Nederlands / Frans / Koreaans / Spaans met plezier en efficiëntie: plezier en gegarandeerd resultaat
Hallo ! Mijn naam is Kübra en ik heb een masterdiploma Moderne Talen en Literatuur met een focus op lesgeven behaald aan de Université Libre de Bruxelles (ULB). Ook heb ik een diploma Vertaler en Tolk. Dankzij mijn jarenlange ervaring als docent Frans en Engels bied ik cursussen aan die geschikt zijn voor alle doelgroepen: kinderen, jongeren, studenten en volwassenen, van beginners tot gevorderden. Waarom kiezen voor mijn cursussen? * Een persoonlijke aanpak: Elke student is uniek en mijn lesmethoden zijn afgestemd op uw specifieke behoeften: grammatica verbeteren, conversatie oefenen, schrijven, examens voorbereiden (TOEFL, DELF, etc.) of gewoon het plezier van leren. * Tweetalige vaardigheden: Dankzij mijn uitgebreide training beheers ik de fijne kneepjes van beide talen en help ik u om snel vooruitgang te boeken en veelvoorkomende fouten te vermijden. * Pedagogie en vriendelijkheid: Als gediplomeerd docent streef ik ernaar een stimulerende en vriendelijke leeromgeving te creëren. Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen zelfvertrouwen krijgen en plezier hebben in het leren. * Flexibiliteit van formaten: cursussen op locatie of op afstand, individueel of in kleine groepen. Ik pas mij aan uw tijdsbeperkingen aan, zodat u stressvrij kunt leren. Voor wie zijn mijn cursussen bedoeld? * Voor studenten die hun vaardigheden willen versterken om te slagen in hun studie of om te slagen voor een examen. * Voor professionals die hun niveau willen verbeteren voor professionele doeleinden (presentaties, interviews, professioneel schrijven). * Voor kinderen en jongeren die op een leuke manier hun taalvaardigheden willen ontwikkelen. * Voor iedereen die gepassioneerd is door talen en taalkundig wil groeien! Wilt u de sprong wagen en effectief vooruitgang boeken in het Engels of Frans? Neem contact met mij op voor een eerste gesprek, zodat we uw behoeften kunnen inventariseren en samen met u een leerplan op maat kunnen ontwikkelen. Tot snel voor dit prachtige taalkundige avontuur!

Amel
Privélessen Nederlands Engels en wiskunde
Even voorstellen, mijn naam is Amel en ik zit in mijn laatste jaar als docent Germaanse talen aan de Haute École de Galilée. Ik bied zowel privélessen op dit gebied als wiskunde aan, een optie die ik tijdens mijn middelbare school heb gevolgd.

Laetitia
Privélessen in het Engels
Ik bied mijn diensten aan als docent met name voor huiswerkhulp en voor het Frans, Nederlands en Engels. Omdat Frans mijn moedertaal is, heb ik geen moeite om te helpen mensen met tekortkomingen op dit gebied. Bovendien ik hou van lezen, dus ik probeer altijd een te behouden correcte woordenschat en mijn grammaticaregels. Wat betreft Engels heb ik een niveau C1 + volgens het frame gemeenschappelijk Europees referentiepunt voor talen. Mijn grammatica, mijn vervoeging en mijn vocabulaire zijn daarom van een goede kwaliteit niveau. Engels is een taal die ik heel erg bedankt voor mijn correspondenten, maar ook via de films, boeken, muziek ... Eindelijk, voor het Nederlands, ben ik B2 (nog steeds volgens de framework) en mijn grammatica- en conjugatiebasissen zijn solide. Ik kan mensen van een niveau gemakkelijk helpen beginner bij het leren van deze taal. Het is ook een taal die ik onderhoud door middel van boeken of programma's, maar mede dankzij een tweetalige kennis in mijn entourage. Ook geduldig en liefhebbend van aard om les te geven, kan ik ook wees een hulp voor huiswerk of werk op primair niveau of secundair. Eindelijk ben ik erg beschikbaar omdat ik mezelf zal heroriënteren in mijn studies die me meer vrije tijd geven om te geven Natuurlijk. Ik kan probleemloos naar huis gaan, ongeacht de afstand met respect voor de stiptheid.

Andrii
Professioneel trompettist, solist van vele jazzorkesten met 30 jaar ervaring op het podium, zal jou helpen de beste trompettist te worden!
Professioneel trompettist en solist van vele jazzorkesten met 30 jaar podiumervaring helpen jou om de beste trompettist te zijn die je kunt zijn.

Peter
Engelse taal en cultuur. Gesprek met een native speaker uit Schotland.
Ik ben een communicatieprofessional en een gepubliceerde auteur, dichter, scenarioschrijver en songwriter. Ik heb twaalf jaar in Brussel gewoond en gewerkt. En daarvoor in Warschau en Dubai. Ik ben bereisd, veel gelezen en een enthousiaste gesprekspartner. Studenten kunnen hun eigen onderwerpen verkennen of kiezen uit Business, Communicatie, Economie, Film en televisie, Eten en drinken, Humor, Literatuur, Moderne geschiedenis, Muziek, Filosofie of Politiek en bestuur. Een gemiddeld of gevorderd niveau Engels is vereist.

Arnaud
Nederlands en Engels
Ik kom thuis bij de student en leert me met zijn boeken mijn taalvaardigheid

Salomé
Universitair afgestudeerde geeft Engelse les - academische ondersteuning
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan. Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken Alle primaire en secundaire niveaus Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student 97% succespercentage bij regelmatige monitoring Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3! Neem gerust contact met mij op voor meer informatie! Tot binnenkort

James
Leer of verbeter de Engelse taal
Afgestudeerd docent Germaanse talen (Nederlands-Engels), heeft al 7 jaar privéles. Ik steun studenten in moeilijkheden. Ik kan een beginnerstudent trainen. Ik kan elk type student perfectioneren. Geweldige ervaring in volwasseneneducatie.

Dolores
Nederlandse en Engelse lessen voor de middelbare school
Nederlandse en Engelse lessen voor alle middelbare scholieren die moeite hebben met moderne talen, hervatting van het vak vanaf de basis indien nodig, leren in het tempo van de leerling met vaardigheden (lezen, horen, mondeling en schriftelijk)

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Candela
Privé (online) lessen Engels en Spaans voor alle niveaus en doeleinden!
Het leren van een nieuwe taal opent deuren naar nieuwe werelden, en mijn lessen zijn ontworpen om die reis zowel effectief als plezierig te maken. Als ervaren docent Engels en Spaans en taalkundige bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op de behoeften van elke student, of je nu je spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, grammatica of uitspraak wilt verbeteren, of je wilt verdiepen in academische onderwerpen zoals taalkunde en literatuur. In onze lessen krijg je zelfvertrouwen, leer je praktische vaardigheden en ontwikkel je een dieper begrip van de taal door middel van boeiende activiteiten, conversatieoefeningen en persoonlijke feedback. Mijn aanpak combineert gedegen academische kennis met creatieve en dynamische lesmethoden, waarbij ik er altijd op gericht ben om leren betekenisvol, toegankelijk en motiverend te maken. Samen bouwen we een pad uit dat jou helpt jouw taaldoelen te bereiken - of het nu voor academische doeleinden, werk, reizen of persoonlijke verrijking is!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Florence
Leraar secundair, tweetalig FR-NL en afgestudeerd in tolk geeft privélessen in het Nederlands en Engels
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.