facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2022
Leraar sinds juli 2022
Vertaald met GoogleBekijk origineel
WIskunde/Fysica/Chemie/Biologie op middelbaar niveau
course price icon
Van 35 € /h
arrow icon
Dag studenten! Mijn naam is Sven en ik ben net afgestudeerd als bio-ingenieur aan de Universiteit Gent.

Heb je moeite met enkele concepten binnen de biologie, wiskunde, fysica of chemie? Aarzel niet om contact met me op te nemen en dan bekijken we samen hoe we dit het beste kunnen aanpakken. Het liefst werk ik in blokken van 2 uur, maar kan hier flexibel te werk in gaan indien nodig. Vooraf kunnen we kort bespreken waarmee je juist moeite hebt, dan kan ik mijn les aanpassen naar jouw benodigdheden. Om de kwaliteit van het lesgeven te behouden geef ik ter plaatse les in de regio Gent/Lokeren/Sint-Niklaas.

Tijdens het lesgeven probeer ik vooral om de concepten op een vatbaardere manier te duiden door linken te leggen met het dagelijks leven. Daarnaast voorzie ik extra materiaal om je verder op weg te helpen om de leerstof te verwerken. Ben je overtuigd? Stuur gerust een berichtje en dan kunnen we enkele praktische zaken bespreken.
Extra informatie
Breng je werkboek(en) mee en eventueel toetsen die je al gemaakt hebt.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Lokeren, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Aangezien ik zopas ben afgestudeerd, herken ik de moeilijkheden die studenten ervaren tijdens het studeren maar al te goed. Tijdens mijn opleiding heb ik gaandeweg een studiemethode ontwikkeld die eenvoudig maar effectief is. Graag brengen ik deze dan ook bij jonge studenten om ze klaar te stomen voor het hoger onderwijs.
Opleiding
BSc in de bio-ingenieurswetenschappen aan de Universiteit Gent
MSc Bio-engineering: Cel- en Genbiotechnologie aan de Universiteit Gent - magna cum laude.
Beide diploma's behaald in modeltraject.
Leservaring
Tijdens mijn opleiding in de bio-ingenieurswetenschappen heb ik dagelijks te maken met verschillende disciplines binnen de wetenschappen en geef ik deze kennis graag aan jonge studenten.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Maak je een bachelorproef/thesis/taak op de hogeschool of universiteit in een wetenschappelijke richting? Ik lees deze graag na, verbeter, en geef tips over de structuur en de rode draad van je werk. Verder kan ik je ook opvolgen in hoe je je thesis het beste kunt verdedigen tijdens je presentatie.

Zelf heb ik zowel een bachelorproef als masterproef geschreven met grote onderscheiding.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van exacte wetenschappen en vakken in het economisch domein. Heb een ruime ervaring als privé leraar op verschillende niveaus: lagere school, middelbare, toelatingsexamens, ijkingstoetsen, hoger al dan niet universitair onderwijs, met inbegrip van de schakeljaren. Bovendien bereidde ik al menig leerling voor op de Examencommissie voor Secundair Onderwijs (vroeger Middenjury of Centrale Examencommissie genoemd). Heb ook ervaring als lesgever in het bedrijfsleven. Heb het diploma burgerlijk ingenieur, Administration des Entreprises FR, General Management UK en Master of Business Administration Vlerick Business School. Heb ook veel ervaring met leerlingen en studenten van allochtone origine.
verified badge
Ik geef met passie en geduld bijles in wiskunde. Ik help niet alleen met uitwerkmethoden, maar probeer ook om inzicht mee te geven met behulp van relevante voorbeelden, zodoende je begrijpt wat je doet.
Ik overloop met jou hoofdstukken die je niet begrijpt, verbeter toetsen en help met je huiswerk. Opgelet: ik help je begrijpen wat je moet doen, ik zal je huiswerk niet zelf maken.
Verder mag je me doorgaans altijd vragen stellen. Aarzel zeker niet!
Je mag met eender welk deel van wiskunde komen om bijles over te krijgen. Ook al is dit het volledige boek.
Volwassenen en senioren die hun basiskennis willen bijschaven of uitbreiden, mogen gerust ook iets nalaten. We kunnen dan specifieke zaken aanscherpen of een volledig boek doorlopen naar jouw keuze.
verified badge
Ik ben een bijlesdocent wiskunde en levenswetenschappen met een sterke achtergrond in deze vakken, die ik 3 jaar aan de universiteit heb gestudeerd. Met een schat aan lesmateriaal tot mijn beschikking, waaronder boeken en afdrukken, ben ik goed toegerust om uitgebreide lessen te geven. Ik heb uitgebreide ervaring met het geven van bijles aan kinderen en tieners in deze vakken, en het doet me veel plezier om getuige te zijn van hun succes en geluk wanneer ze uitblinken in gebieden die ze ooit een uitdaging vonden. Laten we samenwerken om uw academische doelen te bereiken en liefde voor leren te bevorderen!
verified badge
Bij mij leer je stap voor stap hoe je oefeningen correct aanpakt en welke strategieën je daarbij het best gebruikt. Ik toon je hoe je verbanden kan leggen tussen verschillende onderdelen van de leerstof, zodat je niet enkel formules toepast, maar ook begrijpt waarom ze werken. De theorie wordt helder uitgelegd en meteen gekoppeld aan voorbeelden en toepassingen, waardoor ze minder abstract aanvoelt. Zo wordt wiskunde logisch en overzichtelijk, en ontdek je hoe je de leerstof zelfverzekerd en zelfstandig kan toepassen op nieuwe vraagstukken en examenvragen.
verified badge
Ik ben Judit, een enthousiaste studente met een passie voor wiskunde en lesgeven.
Als ervaren bijlesdocente begrijp ik dat wiskunde uitdagend kan zijn. Daarom help ik graag leerlingen in het secundair onderwijs om de stof beter te begrijpen. Samen werken we aan struikelblokken en bouwen we zelfvertrouwen op.
verified badge
Grondige inhoudelijke opvolging van de leerstof voor wetenschappelijke vakken gedurende het jaar. Studiemethode gericht op de te kennen leerstof. Leren samenvatten/formularium opstellen. Toets per toets suc6en opbouwen zodat examen geen verrassingen meer in petto heeft.Examens lukken niet na 3 dagen studeren.
verified badge
Als afgestudeerd logopediste, heb ik reeds enkele stageperiodes achter de rug waarbij ik intensief heb samengewerkt met kinderen die verschillende leerproblemen ervaarden. Door mijn stages heb ik uitgebreide ervaring opgedaan in het werken met kinderen met diverse leerproblemen, zoals dyslexie, articulatiestoornissen, taalstoornissen en meer. Mijn ervaring en opleiding stellen mij in staat om een waardevolle bijdrage te leveren aan de cognitieve ontwikkeling en het leerproces van deze kinderen.

Elk kind is uniek en verdient een geïndividualiseerde aanpak, gericht op zowel de kwaliteiten als de uitdagingen. In mijn aanpak is het ook cruciaal om een ondersteunende en positieve leeromgeving te creëren voor het kind. Daarnaast vind ik het belangrijk om ook de ouder(s)/opvoeder(s) te betrekken bij het leerproces.

Ik ben vastbesloten om uw kind verder te helpen in het bereiken van hun volledig potentieel!
Indien u graag een eerste kennismakingsgesprek hebt, is dit zeker mogelijk. Hierin kunnen we ook de verwachtingen van de bijles(sen) bespreken.
verified badge
Ik gef bijles aan huis voor leerlingen uit het middelbaar onderwijs en het hoger onderwijs. Als bio-ingenieur heb ik ruime kennis over wiskunde en wetenschappen. Ik geef al een aantal jaren bijes, en heb ook enkele jaren ervaring als leerkracht wiskunde, chemie en fysica in het middelbaar.
Ik probeer steeds de leerstof duideljk en helder uit te leggen, voorzie voldoende tijd voor oefeningen, en zorg steeds dat de leerling de mogeljkheid krijgt om vragen te stellen.
verified badge
Algemene bijles voor kinderen die moeilijkheden ondervinden in de lagere school.
Ik ben een juf in het vijfde leerjaar en dit is voor de meeste kinderen een moeilijk jaar omwille van nieuwe leerstof en een hoog tempo.
Ik kan ook helpen met huiswerk en het voorbereiden van toetsen.
verified badge
Heeft uw zoon of dochter extra ondersteuning nodig voor wiskunde of wetenschappen in het middelbaar onderwijs? Woont u in of nabij Mollem? Zoekt u bijles doorheen het schooljaar of enkel op momenten van nood?
Dan bent u bij het juiste adres!

Ik ben mechanisch labo-ingenieur van opleiding en doctor in de ingenieurswetenschappen. Met meer dan 17 jaar ervaring geef ik bijles in exacte wetenschappen en wiskunde aan middelbare scholieren (ASO en TSO), zowel in het Nederlands, Frans als Engels.

Mijn aanpak? Ik streef er altijd naar om leerlingen de leerstof écht te laten begrijpen, het nut ervan in te laten zien en de kennis moeiteloos toe te passen in oefeningen.

Praktische info:
• Beschikbaarheid: Op sommige weekavonden.
• Locatie: Ik woon in Mollem en kan me verplaatsen naar de woonplaats van de student, mits een redelijke afstand en vergoeding voor de verplaatsing.
verified badge
Ik ben Rhune, 23 en ben momenteel bezig aan mijn master in zuivere wiskunde aan de UGent. Ik geef al een vijftal jaar bijles aan leerlingen uit het middelbaar. Liefst doe ik dit online, maar voor leerlingen uit Gent (of die zich gemakkelijk naar Gent kunnen verplaatsen), kan dit ook face-to-face.

Ik voorzie extra schema's en samenvattingen zodat de structuur en het overzicht van de leerstof niet verloren gaat. Verder focus ik op het maken van oefeningen door de leerling zelf. Op deze manier ontdek ik waar de pijnpunten precies zitten, en daarna kunnen we hier samen aan werken.
verified badge
Reeds 15 jaar succesvol coaching en bijles voor wiskunde en wetenschappen.
Specialisatie is chemie.

🎓 Wat ik bied:
✅ 1-op-1 begeleiding, afgestemd op jouw niveau
✅ Duidelijke uitleg van complexe concepten
✅ Hulp bij voorbereiding op examens, practica en opdrachten
✅ Flexibele lesmomenten – online of op locatie

📈 Of je nu je basiskennis wilt versterken of je cijfer een boost wilt geven: ik help je slagen met vertrouwen.

📩 Stuur me een bericht en plan je eerste sessie vandaag nog!
Samen maken we chemie logisch én haalbaar.
verified badge
Mijn methode is gebaseerd op geduld en luisteren. Eerst herhalen we de theorie om er zeker van te zijn dat alle moeilijke concepten volledig begrepen zijn. Daarna gaan we over tot de toepassingsfase door verschillende oefeningen te doen.
verified badge
Hey, ik ben Mathis en ben 22 jaar. Ik ben masterstudent burgerlijk ingenieur. Ik zou graag mijn kennis inzetten om leerlingen en studenten te helpen met bijles voor wiskunde, fysica, chemie, statistiek en programmeren (python...). Ik heb hier al heel wat ervaring mee. In de week ben ik beschikbaar in regio Gent en in het weekend in regio Roeselare. Of online is ook mogelijk.
message icon
Contacteer Sven
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van exacte wetenschappen en vakken in het economisch domein. Heb een ruime ervaring als privé leraar op verschillende niveaus: lagere school, middelbare, toelatingsexamens, ijkingstoetsen, hoger al dan niet universitair onderwijs, met inbegrip van de schakeljaren. Bovendien bereidde ik al menig leerling voor op de Examencommissie voor Secundair Onderwijs (vroeger Middenjury of Centrale Examencommissie genoemd). Heb ook ervaring als lesgever in het bedrijfsleven. Heb het diploma burgerlijk ingenieur, Administration des Entreprises FR, General Management UK en Master of Business Administration Vlerick Business School. Heb ook veel ervaring met leerlingen en studenten van allochtone origine.
verified badge
Ik geef met passie en geduld bijles in wiskunde. Ik help niet alleen met uitwerkmethoden, maar probeer ook om inzicht mee te geven met behulp van relevante voorbeelden, zodoende je begrijpt wat je doet.
Ik overloop met jou hoofdstukken die je niet begrijpt, verbeter toetsen en help met je huiswerk. Opgelet: ik help je begrijpen wat je moet doen, ik zal je huiswerk niet zelf maken.
Verder mag je me doorgaans altijd vragen stellen. Aarzel zeker niet!
Je mag met eender welk deel van wiskunde komen om bijles over te krijgen. Ook al is dit het volledige boek.
Volwassenen en senioren die hun basiskennis willen bijschaven of uitbreiden, mogen gerust ook iets nalaten. We kunnen dan specifieke zaken aanscherpen of een volledig boek doorlopen naar jouw keuze.
verified badge
Ik ben een bijlesdocent wiskunde en levenswetenschappen met een sterke achtergrond in deze vakken, die ik 3 jaar aan de universiteit heb gestudeerd. Met een schat aan lesmateriaal tot mijn beschikking, waaronder boeken en afdrukken, ben ik goed toegerust om uitgebreide lessen te geven. Ik heb uitgebreide ervaring met het geven van bijles aan kinderen en tieners in deze vakken, en het doet me veel plezier om getuige te zijn van hun succes en geluk wanneer ze uitblinken in gebieden die ze ooit een uitdaging vonden. Laten we samenwerken om uw academische doelen te bereiken en liefde voor leren te bevorderen!
verified badge
Bij mij leer je stap voor stap hoe je oefeningen correct aanpakt en welke strategieën je daarbij het best gebruikt. Ik toon je hoe je verbanden kan leggen tussen verschillende onderdelen van de leerstof, zodat je niet enkel formules toepast, maar ook begrijpt waarom ze werken. De theorie wordt helder uitgelegd en meteen gekoppeld aan voorbeelden en toepassingen, waardoor ze minder abstract aanvoelt. Zo wordt wiskunde logisch en overzichtelijk, en ontdek je hoe je de leerstof zelfverzekerd en zelfstandig kan toepassen op nieuwe vraagstukken en examenvragen.
verified badge
Ik ben Judit, een enthousiaste studente met een passie voor wiskunde en lesgeven.
Als ervaren bijlesdocente begrijp ik dat wiskunde uitdagend kan zijn. Daarom help ik graag leerlingen in het secundair onderwijs om de stof beter te begrijpen. Samen werken we aan struikelblokken en bouwen we zelfvertrouwen op.
verified badge
Grondige inhoudelijke opvolging van de leerstof voor wetenschappelijke vakken gedurende het jaar. Studiemethode gericht op de te kennen leerstof. Leren samenvatten/formularium opstellen. Toets per toets suc6en opbouwen zodat examen geen verrassingen meer in petto heeft.Examens lukken niet na 3 dagen studeren.
verified badge
Als afgestudeerd logopediste, heb ik reeds enkele stageperiodes achter de rug waarbij ik intensief heb samengewerkt met kinderen die verschillende leerproblemen ervaarden. Door mijn stages heb ik uitgebreide ervaring opgedaan in het werken met kinderen met diverse leerproblemen, zoals dyslexie, articulatiestoornissen, taalstoornissen en meer. Mijn ervaring en opleiding stellen mij in staat om een waardevolle bijdrage te leveren aan de cognitieve ontwikkeling en het leerproces van deze kinderen.

Elk kind is uniek en verdient een geïndividualiseerde aanpak, gericht op zowel de kwaliteiten als de uitdagingen. In mijn aanpak is het ook cruciaal om een ondersteunende en positieve leeromgeving te creëren voor het kind. Daarnaast vind ik het belangrijk om ook de ouder(s)/opvoeder(s) te betrekken bij het leerproces.

Ik ben vastbesloten om uw kind verder te helpen in het bereiken van hun volledig potentieel!
Indien u graag een eerste kennismakingsgesprek hebt, is dit zeker mogelijk. Hierin kunnen we ook de verwachtingen van de bijles(sen) bespreken.
verified badge
Ik gef bijles aan huis voor leerlingen uit het middelbaar onderwijs en het hoger onderwijs. Als bio-ingenieur heb ik ruime kennis over wiskunde en wetenschappen. Ik geef al een aantal jaren bijes, en heb ook enkele jaren ervaring als leerkracht wiskunde, chemie en fysica in het middelbaar.
Ik probeer steeds de leerstof duideljk en helder uit te leggen, voorzie voldoende tijd voor oefeningen, en zorg steeds dat de leerling de mogeljkheid krijgt om vragen te stellen.
verified badge
Algemene bijles voor kinderen die moeilijkheden ondervinden in de lagere school.
Ik ben een juf in het vijfde leerjaar en dit is voor de meeste kinderen een moeilijk jaar omwille van nieuwe leerstof en een hoog tempo.
Ik kan ook helpen met huiswerk en het voorbereiden van toetsen.
verified badge
Heeft uw zoon of dochter extra ondersteuning nodig voor wiskunde of wetenschappen in het middelbaar onderwijs? Woont u in of nabij Mollem? Zoekt u bijles doorheen het schooljaar of enkel op momenten van nood?
Dan bent u bij het juiste adres!

Ik ben mechanisch labo-ingenieur van opleiding en doctor in de ingenieurswetenschappen. Met meer dan 17 jaar ervaring geef ik bijles in exacte wetenschappen en wiskunde aan middelbare scholieren (ASO en TSO), zowel in het Nederlands, Frans als Engels.

Mijn aanpak? Ik streef er altijd naar om leerlingen de leerstof écht te laten begrijpen, het nut ervan in te laten zien en de kennis moeiteloos toe te passen in oefeningen.

Praktische info:
• Beschikbaarheid: Op sommige weekavonden.
• Locatie: Ik woon in Mollem en kan me verplaatsen naar de woonplaats van de student, mits een redelijke afstand en vergoeding voor de verplaatsing.
verified badge
Ik ben Rhune, 23 en ben momenteel bezig aan mijn master in zuivere wiskunde aan de UGent. Ik geef al een vijftal jaar bijles aan leerlingen uit het middelbaar. Liefst doe ik dit online, maar voor leerlingen uit Gent (of die zich gemakkelijk naar Gent kunnen verplaatsen), kan dit ook face-to-face.

Ik voorzie extra schema's en samenvattingen zodat de structuur en het overzicht van de leerstof niet verloren gaat. Verder focus ik op het maken van oefeningen door de leerling zelf. Op deze manier ontdek ik waar de pijnpunten precies zitten, en daarna kunnen we hier samen aan werken.
verified badge
Reeds 15 jaar succesvol coaching en bijles voor wiskunde en wetenschappen.
Specialisatie is chemie.

🎓 Wat ik bied:
✅ 1-op-1 begeleiding, afgestemd op jouw niveau
✅ Duidelijke uitleg van complexe concepten
✅ Hulp bij voorbereiding op examens, practica en opdrachten
✅ Flexibele lesmomenten – online of op locatie

📈 Of je nu je basiskennis wilt versterken of je cijfer een boost wilt geven: ik help je slagen met vertrouwen.

📩 Stuur me een bericht en plan je eerste sessie vandaag nog!
Samen maken we chemie logisch én haalbaar.
verified badge
Mijn methode is gebaseerd op geduld en luisteren. Eerst herhalen we de theorie om er zeker van te zijn dat alle moeilijke concepten volledig begrepen zijn. Daarna gaan we over tot de toepassingsfase door verschillende oefeningen te doen.
verified badge
Hey, ik ben Mathis en ben 22 jaar. Ik ben masterstudent burgerlijk ingenieur. Ik zou graag mijn kennis inzetten om leerlingen en studenten te helpen met bijles voor wiskunde, fysica, chemie, statistiek en programmeren (python...). Ik heb hier al heel wat ervaring mee. In de week ben ik beschikbaar in regio Gent en in het weekend in regio Roeselare. Of online is ook mogelijk.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Sven