facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2024
Leraar sinds mei 2024
Piano- en muziektheorielessen voor alle niveaus en leeftijden! (NL/EN)
course price icon
Van 39 € /h
arrow icon
Hey! Heb je altijd al piano willen leren spelen maar weet je niet goed waar te beginnen? Of misschien wil je juist je pianospel naar een hoger niveau tillen? In beide gevallen kan je bij mij terecht voor piano- en theorielessen op jouw maat! Ben je eerder fan van pop-/jazzmuziek dan van klassiek? Ook hier kunnen we gerust voor zorgen! Als jonge student sta ik vaak dichter bij de praktijk van het lesgeven en kan ik aanvoelen waar het doel van de student ligt.
Zeer flexibel doorheen de week en het weekend, zowel bij de student thuis, bij mij aan de vleugel of eventueel online (vooral muziektheorie).
Extra informatie
Geen voorkennis vereist, indien bij de student thuis is er liefst een (akoestische) piano aanwezig.

No prior knowledge required, if at the student's home there is preferably a(n) (acoustic) piano.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Leuven, België
  • In de omgeving van Brussel, België
  • In de omgeving van Mechelen, België
location type icon
Bij de leraar :
  • ADPL, Baron d'Eynattenstraat, Leuven, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Hey! Ik ben Daan en ben student geneeskunde en piano aan de Katholieke Universiteit Leuven en het Koninklijk Conservatorium Brussel. Heb je hulp nodig bij het voorbereiden van je toelatingsproef geneeskunde of heb je misschien zin om je pianospel naar een hoger niveau te tillen? Twijfel niet om me even te contacteren :-)

Opleiding
Katholieke Universiteit Leuven - Geneeskunde (Bachelor 2)
Koninklijk Conservatorium Brussel - Piano en schriftuur - klas van Jan Michiels en An Kuppens (Bachelor 2)
Leservaring
Reeds twee jaar ervaring in privé pianolessen aan kinderen.
Reeds één jaar ervaring in hulp bij toelatingsproef geneeskunde (STUDANT).
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Frans
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Hey! Ervaar je problemen bij de voorbereidingen van het toelatingsexamen van geneeskunde? Geen probleem, ik help je graag verder bij het zowel het wetenschappelijke als het praktische gedeelte! Als eerstejaarsstudent geneeskunde sta ik zelf nog dichtbij de toelatingsproef van vorig jaar en kan ik goed inschatten wat wel en niet te kennen valt.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ervaren didgeridoo-speler om les te geven over het bespelen van het instrument. Ik bied lessen bij mij thuis of bij de student thuis, of in de open lucht als het mooi weer is. Ik kan je basics, geavanceerde technieken en structuren leren om goed te spelen. Ik heb ook veel oefeningen om specifieke spieren te werken.

Het geluid maken is de eerste stap. Het basisgeluid, de drone, wordt niet alleen verkregen door het instrument in te blazen, maar door de lippen een beetje in te knijpen door ze te laten trillen. Dan zijn er 3 soorten adems om te beheersen. Van een soort van cirkelvormige ademhaling kan het spel al rijker worden omdat het geluid voortdurend ...
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
Mijn naam is Maria, een Hongaarse vioollerares die in Kristiansand, Noorwegen, woont.
Ik stel deze lessen voor aan iedereen die geïnteresseerd is om viool te leren of om hun vaardigheden online te ontwikkelen, en geen gelegenheid heeft om vioollessen offline te volgen.

Ik geloof dat afstand mensen er niet van moet weerhouden om muziekonderwijs te kunnen volgen.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Gingelom, Landen en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Hallo allemaal!

Als je van muziek houdt en op een leuke manier wilt leren, ben je hier aan het juiste adres.

- Actieve professionele fluitist.
- Meester van de fluitinterpretatie.
- Meester van de kamermuziek.
- Meer dan 18 jaar studie.
- Meer dan 9 jaar onderwijservaring.
- Ervaring in orkesten
- Tevens voorbereiding op conservatorium- en/of academie-examens.

- Alle leeftijden en niveaus zijn welkom.
- Grote beschikbaarheid van schema's.
- Jij kiest het type les, en jouw doelen worden de mijne.
Afhankelijk van uw leeftijd, niveau en interesses,
Wij passen de lessen aan. Wij
zal werken aan:
Technische oefeningen
Etudes
Stukken (klassiek, modern en poprepertoire)
- Wij ontwikkelen een plan om uw dagelijkse praktijk te vergemakkelijken en effectiever te maken.
- Kwaliteitsonderwijs gegarandeerd.
- Stressvrije lessen.
- Lessen in het Engels, Spaans of Catalaans.

Mijn voornaamste doel is om te leren en tegelijkertijd te genieten van de grote vreugde die muziek met zich meebrengt.

Samen ontdekken we wat jij kunt en hoe we op een leuke manier het maximale uit jezelf kunnen halen!

Aarzel niet om mij te contacteren!
Ik wacht op je!
verified badge
Deze cursus toegepaste muziektheorie is bedoeld voor alle gepassioneerde muzikanten, ongeacht hun niveau.

Het doel is om je muzikale kennis en vaardigheden te verbreden door muziek in zijn geheel te begrijpen. Het doel is om te kunnen ontcijferen en begrijpen hoe muziek (niet alleen klassiek, maar ook pop, jazz, rock, elektronische muziek, enz.) is gecomponeerd, en om interessante en solide harmonieën te kunnen gebruiken in je eigen compositie/productie.

Het bestaat uit twee hoofdonderwerpen:

* Harmonie (akkoorden opbouwen, akkoordpatronen begrijpen, leren hoe je een bepaalde melodie kunt harmoniseren, de mogelijkheid om deze harmonieën in een bepaalde stijl te gebruiken, etc.).
Maar ook het begrijpen van tonaliteit, het opbouwen van een toonladder, het navigeren tussen verschillende toonsoorten en het omzetten van een klassieke akkoordprogressie naar een andere stijl?
Harmonie is een cursus die voor iedereen toegankelijk is, ongeacht niveau; er is geen voorkennis vereist. Elke gepassioneerde muzikant zal het de moeite waard vinden, gegarandeerd.

* Schrijven is een veel specifiekere cursus, die al een inleiding is tot klassieke compositie. In deze tak ontwikkelen we de regels van het klassieke schrijven (parallelle kwinten en octaven, valse relaties, enz.) binnen het kader van oefeningen gebaseerd op een gegeven melodie of bas (in het eerste geval is het nodig om de harmonisatie te bedenken en een bas te componeren; in het tweede geval is het nodig om de harmonisatie en de melodie te bedenken).

Deze cursus kan ook worden gevolgd door studenten aan academies of conservatoria die zich willen voorbereiden op het schrijfexamen, of gewoon hun kennis willen verdiepen.
verified badge
Ik ben Natalia, pianiste, componiste en muziekleraar. Muziek speelt een centrale rol in mijn leven en vormt de basis van alles wat ik doe: spelen, creëren en lesgeven.

Aan de piano ontdek en ontwikkel ik voortdurend nieuwe muzikale ideeën. Het componeren van muziek is voor mij een natuurlijke manier om gevoelens, sfeer en verhalen uit te drukken. Soms ontstaat een compositie uit een klein motief of een eenvoudige melodie die zich langzaam verder ontwikkelt tot een volledig muziekstuk. Mijn inspiratie komt uit verschillende bronnen: het leven, emoties, natuur, films, verhalen en momenten van stilte waarin muziek spontaan kan ontstaan.

Mijn muziek beweegt zich tussen verschillende stijlen, met een sterke nadruk op melodie, sfeer en emotie. De basis ligt vaak in de pianoklank, maar de muzikale taal die ik gebruik kan zowel klassieke invloeden bevatten als moderne, filmische of populaire elementen. Ik hou van muziek die beelden oproept en een verhaal vertelt, alsof de luisteraar een scène of een wereld kan voelen door enkel te luisteren.

Naast het componeren deel ik mijn muzikale ervaring ook als muziekleraar. In mijn pianolessen wil ik leerlingen niet alleen leren hoe ze noten moeten spelen, maar ook hoe ze muziek kunnen begrijpen, interpreteren en beleven. Muziek leren is voor mij een proces waarin techniek, luisteren, creativiteit en expressie samenkomen. Daarom besteed ik in mijn lessen aandacht aan muzikaliteit, interpretatie en het ontwikkelen van een persoonlijke muzikale stem.

Mijn ervaring als componiste beïnvloedt ook mijn manier van lesgeven. Ik help leerlingen om muziek niet alleen uit te voeren, maar ook te begrijpen hoe muziek wordt opgebouwd en hoe een melodie, harmonie of ritme ontstaat. Op die manier leren ze niet alleen piano spelen, maar ontwikkelen ze ook een dieper muzikaal inzicht en creativiteit.

Muziek is voor mij een levende kunstvorm die voortdurend groeit. Als pianiste, componiste en leraar wil ik muziek blijven creëren, delen en doorgeven aan

Ik schrijf en speel muziek voor uiteenlopende projecten waar krachtige en betekenisvolle muziek nodig is. Denk bijvoorbeeld aan:

• films en korte films
• televisieprogramma’s en documentaires
• theater- en toneelproducties
• commercials en reclamecampagnes
• originele liedjes en muzikale projecten
• live pianomuziek voor evenementen en bijzondere gelegenheden

Zoals eerder gezegd geweest, naast het componeren en optreden deel ik mijn passie voor muziek ook met anderen via pianolessen. In mijn lessen begeleid ik studenten – van beginners tot gevorderden – om niet alleen piano te leren spelen, maar ook om muziek echt te begrijpen, voelen en creëren.

Muziek is voor mij meer dan klanken – het is een manier om verhalen te vertellen, emoties te delen en mensen met elkaar te verbinden.

Welkom in mijn muzikale wereld.
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de noden en wensen van elke leerling.
Het is mogelijk om een combinatie van muziektheorie en instrument te volgen, of enkel te focussen op één aspect.

Afhankelijk van het doel van de leerling wordt het niveau, de lesmethode en het doel in samenspraak aangepast en gepersonaliseerd.
Samen bekijken we wat jouw leervraag is en welke methode het best bij jou aansluit.

De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus, het persoonlijke profiel van de leerling staat centraal.

Ik vind het belangrijk om steeds te kijken naar de noden en specifieke leervraag van de leerlingen en pas daaraan mijn lesinhoud aan.

Mijn kernwaarden: spelplezier, respect, vertrouwen, een veilig leeromgeving en kwaliteit.
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
message icon
Contacteer Daan
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ervaren didgeridoo-speler om les te geven over het bespelen van het instrument. Ik bied lessen bij mij thuis of bij de student thuis, of in de open lucht als het mooi weer is. Ik kan je basics, geavanceerde technieken en structuren leren om goed te spelen. Ik heb ook veel oefeningen om specifieke spieren te werken.

Het geluid maken is de eerste stap. Het basisgeluid, de drone, wordt niet alleen verkregen door het instrument in te blazen, maar door de lippen een beetje in te knijpen door ze te laten trillen. Dan zijn er 3 soorten adems om te beheersen. Van een soort van cirkelvormige ademhaling kan het spel al rijker worden omdat het geluid voortdurend ...
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
Mijn naam is Maria, een Hongaarse vioollerares die in Kristiansand, Noorwegen, woont.
Ik stel deze lessen voor aan iedereen die geïnteresseerd is om viool te leren of om hun vaardigheden online te ontwikkelen, en geen gelegenheid heeft om vioollessen offline te volgen.

Ik geloof dat afstand mensen er niet van moet weerhouden om muziekonderwijs te kunnen volgen.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Gingelom, Landen en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Hallo allemaal!

Als je van muziek houdt en op een leuke manier wilt leren, ben je hier aan het juiste adres.

- Actieve professionele fluitist.
- Meester van de fluitinterpretatie.
- Meester van de kamermuziek.
- Meer dan 18 jaar studie.
- Meer dan 9 jaar onderwijservaring.
- Ervaring in orkesten
- Tevens voorbereiding op conservatorium- en/of academie-examens.

- Alle leeftijden en niveaus zijn welkom.
- Grote beschikbaarheid van schema's.
- Jij kiest het type les, en jouw doelen worden de mijne.
Afhankelijk van uw leeftijd, niveau en interesses,
Wij passen de lessen aan. Wij
zal werken aan:
Technische oefeningen
Etudes
Stukken (klassiek, modern en poprepertoire)
- Wij ontwikkelen een plan om uw dagelijkse praktijk te vergemakkelijken en effectiever te maken.
- Kwaliteitsonderwijs gegarandeerd.
- Stressvrije lessen.
- Lessen in het Engels, Spaans of Catalaans.

Mijn voornaamste doel is om te leren en tegelijkertijd te genieten van de grote vreugde die muziek met zich meebrengt.

Samen ontdekken we wat jij kunt en hoe we op een leuke manier het maximale uit jezelf kunnen halen!

Aarzel niet om mij te contacteren!
Ik wacht op je!
verified badge
Deze cursus toegepaste muziektheorie is bedoeld voor alle gepassioneerde muzikanten, ongeacht hun niveau.

Het doel is om je muzikale kennis en vaardigheden te verbreden door muziek in zijn geheel te begrijpen. Het doel is om te kunnen ontcijferen en begrijpen hoe muziek (niet alleen klassiek, maar ook pop, jazz, rock, elektronische muziek, enz.) is gecomponeerd, en om interessante en solide harmonieën te kunnen gebruiken in je eigen compositie/productie.

Het bestaat uit twee hoofdonderwerpen:

* Harmonie (akkoorden opbouwen, akkoordpatronen begrijpen, leren hoe je een bepaalde melodie kunt harmoniseren, de mogelijkheid om deze harmonieën in een bepaalde stijl te gebruiken, etc.).
Maar ook het begrijpen van tonaliteit, het opbouwen van een toonladder, het navigeren tussen verschillende toonsoorten en het omzetten van een klassieke akkoordprogressie naar een andere stijl?
Harmonie is een cursus die voor iedereen toegankelijk is, ongeacht niveau; er is geen voorkennis vereist. Elke gepassioneerde muzikant zal het de moeite waard vinden, gegarandeerd.

* Schrijven is een veel specifiekere cursus, die al een inleiding is tot klassieke compositie. In deze tak ontwikkelen we de regels van het klassieke schrijven (parallelle kwinten en octaven, valse relaties, enz.) binnen het kader van oefeningen gebaseerd op een gegeven melodie of bas (in het eerste geval is het nodig om de harmonisatie te bedenken en een bas te componeren; in het tweede geval is het nodig om de harmonisatie en de melodie te bedenken).

Deze cursus kan ook worden gevolgd door studenten aan academies of conservatoria die zich willen voorbereiden op het schrijfexamen, of gewoon hun kennis willen verdiepen.
verified badge
Ik ben Natalia, pianiste, componiste en muziekleraar. Muziek speelt een centrale rol in mijn leven en vormt de basis van alles wat ik doe: spelen, creëren en lesgeven.

Aan de piano ontdek en ontwikkel ik voortdurend nieuwe muzikale ideeën. Het componeren van muziek is voor mij een natuurlijke manier om gevoelens, sfeer en verhalen uit te drukken. Soms ontstaat een compositie uit een klein motief of een eenvoudige melodie die zich langzaam verder ontwikkelt tot een volledig muziekstuk. Mijn inspiratie komt uit verschillende bronnen: het leven, emoties, natuur, films, verhalen en momenten van stilte waarin muziek spontaan kan ontstaan.

Mijn muziek beweegt zich tussen verschillende stijlen, met een sterke nadruk op melodie, sfeer en emotie. De basis ligt vaak in de pianoklank, maar de muzikale taal die ik gebruik kan zowel klassieke invloeden bevatten als moderne, filmische of populaire elementen. Ik hou van muziek die beelden oproept en een verhaal vertelt, alsof de luisteraar een scène of een wereld kan voelen door enkel te luisteren.

Naast het componeren deel ik mijn muzikale ervaring ook als muziekleraar. In mijn pianolessen wil ik leerlingen niet alleen leren hoe ze noten moeten spelen, maar ook hoe ze muziek kunnen begrijpen, interpreteren en beleven. Muziek leren is voor mij een proces waarin techniek, luisteren, creativiteit en expressie samenkomen. Daarom besteed ik in mijn lessen aandacht aan muzikaliteit, interpretatie en het ontwikkelen van een persoonlijke muzikale stem.

Mijn ervaring als componiste beïnvloedt ook mijn manier van lesgeven. Ik help leerlingen om muziek niet alleen uit te voeren, maar ook te begrijpen hoe muziek wordt opgebouwd en hoe een melodie, harmonie of ritme ontstaat. Op die manier leren ze niet alleen piano spelen, maar ontwikkelen ze ook een dieper muzikaal inzicht en creativiteit.

Muziek is voor mij een levende kunstvorm die voortdurend groeit. Als pianiste, componiste en leraar wil ik muziek blijven creëren, delen en doorgeven aan

Ik schrijf en speel muziek voor uiteenlopende projecten waar krachtige en betekenisvolle muziek nodig is. Denk bijvoorbeeld aan:

• films en korte films
• televisieprogramma’s en documentaires
• theater- en toneelproducties
• commercials en reclamecampagnes
• originele liedjes en muzikale projecten
• live pianomuziek voor evenementen en bijzondere gelegenheden

Zoals eerder gezegd geweest, naast het componeren en optreden deel ik mijn passie voor muziek ook met anderen via pianolessen. In mijn lessen begeleid ik studenten – van beginners tot gevorderden – om niet alleen piano te leren spelen, maar ook om muziek echt te begrijpen, voelen en creëren.

Muziek is voor mij meer dan klanken – het is een manier om verhalen te vertellen, emoties te delen en mensen met elkaar te verbinden.

Welkom in mijn muzikale wereld.
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de noden en wensen van elke leerling.
Het is mogelijk om een combinatie van muziektheorie en instrument te volgen, of enkel te focussen op één aspect.

Afhankelijk van het doel van de leerling wordt het niveau, de lesmethode en het doel in samenspraak aangepast en gepersonaliseerd.
Samen bekijken we wat jouw leervraag is en welke methode het best bij jou aansluit.

De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus, het persoonlijke profiel van de leerling staat centraal.

Ik vind het belangrijk om steeds te kijken naar de noden en specifieke leervraag van de leerlingen en pas daaraan mijn lesinhoud aan.

Mijn kernwaarden: spelplezier, respect, vertrouwen, een veilig leeromgeving en kwaliteit.
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Daan