facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2020
Leraar sinds februari 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
French Lessons With A French Native In English Or Dutch
course price icon
Van 32 € /h
arrow icon
Hello everyone see here below 2 messages one in Dutch and one in English to be able to reach to all of you with different demands :)

Beste leerlingen!

Ik ben Ndeye en ben nu bezig met mij bachelor International Studies in Den Haag op Leidse Universiteit. Ik ben Frans en ben dol op talen, ik ben net begonnen met Spaans lessen en mijn Duits aan het verbeteren ,graag wil ik mijn passie voor talen delen met anderen enthousiaste leerlingen! Dankzij lessen ben ik nu vloeiend in het Nederlands!

Geen leeftijd limiet , ik heb lessen gegeven aan jongeren van 4,5 jaar maar ook aan volwassenen, geen zorgen ik pas me aan volgens u eigen wensen.
Wil u frans leren op een academische niveau? om te kunnen converseren ? alles kan!
U kan mij altijd bereiken voor meer informaties, vragen zijn altijd welkom.
A bientôt :)

Hello!

I'm Ndeye I am now studying International Studies at the Leiden University in The Hague.
I am french and always looking to learn new languages, I am currently Learning spanish wich is very exciting! I speak Dutch, German,English and French so if you need help in any of those as an extra I'm more than welcome to help!

There is no age limit, I have given lessons to children who where 4, 5, 11 years old but also adults, I adapt my teaching methods according to specific needs.
Do you want to learn French or Dutch for work ? to be able to blend in the Netherlands? or because you are really intereseted in the language ? All good!
You can allways contact me for any questions, i'm happy to help.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Leiden, Nederland
Over
Hallo allemaal, hieronder staan 2 berichten, een in het Engels en een in het Nederlands, zodat we jullie allemaal kunnen bereiken met verschillende vragen :)
Ik kan je helpen met het leren/oefenen van Frans, Nederlands en Engels!


Hallo!

Ik ben Ndeye en ik studeer politieke wetenschappen aan La Sorbonne,
Ik ben Frans en wil altijd nieuwe talen leren. Momenteel ben ik Spaans aan het leren, wat erg spannend is! Ik spreek Nederlands, Duits, Engels en Frans, dus als je daar hulp bij nodig hebt, help ik je graag!

Er is geen leeftijdsgrens, ik heb lesgegeven aan kinderen van 4, 5 en 11 jaar oud, maar ook aan volwassenen. Ik pas mijn lesmethoden aan op de specifieke behoeften.
Wil je Frans of Nederlands leren voor je werk? Om je aan te passen aan de Nederlandse maatschappij? Of omdat je de taal echt interessant vindt? Allemaal goed!
U kunt altijd contact met mij opnemen als u vragen heeft. Ik help u graag verder.

Ps: Momenteel woon ik in Parijs, maar ik help je graag met je leerervaring via online bijeenkomsten!

Hij is het.

Beste studenten!

Mijn naam is Ndeye en ik volg momenteel mijn master in de politieke wetenschappen aan La Sorbonne. Ik ben Frans en dol op talen. Ik ben net begonnen met Spaanse lessen en verbeter mijn Duits. Ik wil mijn passie voor talen graag delen met andere enthousiaste leerlingen! Dankzij de lessen spreek ik nu vloeiend Nederlands!

Er is geen leeftijdsgrens. Ik heb lesgegeven aan kinderen vanaf 4,5 jaar, maar ook aan volwassenen. Maak je geen zorgen, ik pas me aan jouw wensen aan.
Wil je Frans leren op academisch niveau? Zodat je kunt converseren? Alles is mogelijk!
Voor meer informatie kunt u altijd contact met mij opnemen, vragen zijn altijd welkom.

Tot ziens :)
Opleiding
Ik heb mijn bachelor Internationale Studies behaald aan de Universiteit Leiden en volg momenteel mijn academische carrière aan de Sorbonne in Parijs. Daar volg ik een master in Politicologie met een speciale focus op Latijns-Amerika.
Leservaring
Ik heb lesgegeven via Apprentus, maar heb ook bijles gegeven aan Nederlandse kinderen en Franse leerlingen op de Franse school Lycée Van Gogh in Den Haag.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Frans
Engels
Spaans
Duits
Vaardigheden
Frans voor volwassenen
Frans als tweede taal
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Op een middelbare school heb ik alle klassen al lesgegeven. Het maakt dus niet uit of je in de brugklas zit of eindexamen doet. Of je grammatica, spreekvaardigheid of je vaardigheid in eindexamenteksten wil verbeteren. Of je vmbo, havo of vwo doet.
Ook doe ik graag volwassenenonderwijs. Daar komen alle vaardigheden aan bod, vooral spreken, schrijven en grammatica.
verified badge
Ik ben eerstegraads docente Frans en heb jarenlange ervaring in het begeleiden van leerlingen op alle niveaus. Ik geef ondersteunende lessen conversatie en grammatica, zowel voor scholieren als voor volwassenen.
U kunt bij mij Frans leren in kleine groepen of privé.
verified badge
Bijlesdocent Frans als moedertaal, ik bied cursussen Frans en Engels als vreemde taal aan aan iedereen die zijn/haar Frans/Engels zeer snel wil leren of verbeteren!
Ik ben al meer dan 5 jaar docent bij Apprentus en heb veel studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten over de hele wereld online en persoonlijk in Nederland gehad.
Ik pas elke sessie dienovereenkomstig aan, specifiek voor klanten die heel snel Frans of Engels willen leren voor universitaire examens, zich willen voorbereiden op DELF-examens/TCF of een familielid willen ontmoeten, of voor jonge kinderen, zelfs vanaf 2 jaar.
Ik heb tijd beschikbaar en kan me aanpassen aan beide manieren van sessies. Skype, Teams, zoom, bij mij thuis of bij jou. Ik ben ook flexibel met betrekking tot uw schema's en uw specifieke kenmerken en maak graag een programma op maat voor u :)
verified badge
Frans voor de vakantie, werk, emigratie of gewoon voor het plezier om het beter onder de knie te krijgen... We dompelen ons onder in deze mooie taal in mijn studio in de tuin. In overleg bepalen we het leerdoel en de werkwijze die het beste bij je past.
verified badge
Hallo daar. Met ervaring in het lesgeven van Italiaans in Frankrijk en een masterdiploma in Franse en Spaanse taal- en letterkunde aan de Universiteit van Bologna. Ik ben beschikbaar en flexibel met de uren, ik ben geduldig en vriendelijk. Ik heb vreemde talen gestudeerd van 10 tot 25 jaar oud. Dan wil ik ze graag met je delen en je helpen met huiswerk en werk, om je niveau te verbeteren of gewoon om onder alle omstandigheden een basisgesprek te kunnen voeren. Ik sluit aan bij jouw wensen, de lessen kunnen gestructureerd worden.
In groepen of individuen.
Ik bied de niveaus A1-A2 B1-B2 C1-C2 aan in het Italiaans, Frans en Spaans. Tot ziens bij de volgende lessen!
verified badge
wil je extra ondersteuning bij wiskunde in de onderbouw vwo en bovenbouw havo of
bij rekenen en taal op de lagere school? Bijvoorbeeld voor jouw schooladvies?
Ik heb veel ervaring met het geven van bijlessen. De lessen kunnen indien gewenst ook online worden gegeven, of ergens op een openbare locatie die handig is. Leerlingen op weg naar hun cito toets voor rekenen en taal, of voor hun schooltoetsen kunnen bij mij terecht.
verified badge
Ik volg de lerarenopleiding Frans op de HVA. Ik vind het leuk om kinderen te helpen en bij te leren om zo goed mogelijke cijfers te halen voor het vak Frans en ze erbij te motiveren. Ik kan helpen bij grammatica uitleg, leerstrategieën of andere vaardigheden.
verified badge
Hallo,

Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland.
U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken.
Tot snel!
verified badge
Als enthousiaste, betrouwbare, verantwoordelijke, geduldige en hardwerkende onderwijzer ga ik graag nieuwe uitdagingen aan en pas ik me graag aan verschillende leerstijlen aan. Mijn passie ligt in de Franse taal, waar ik ernaar streef om leerlingen van alle niveaus en leeftijden te inspireren en te betrekken.
Daarnaast vond ik het leuk om privélessen aan te bieden aan zowel beginners als professionals.
Ik geef al meer dan 30 jaar les. De laatste 24 jaar op de American School in Den Haag.
- Niveaus A1, A2, B1 en B2
- Voor volwassenen, adolescenten en kinderen
- Individueel of in een groep
- Face-to-face of online
verified badge
Je leert Frans op school en hebt ondersteuning nodig. Of je moet Frans leren als professional. Frans is mijn moedertaal. Ik heb Franse letterkunde en taalkunde gestudeerd. Ik heb enkele jaren ervaring als bijlesdocent en veel ervaring met kinderen.

Ik bied gepersonaliseerde privélessen aan die geschikt zijn voor leerlingen van alle niveaus en leeftijden, inclusief diepgaande lessen of extra hulp. Of u nu uw grammatica, lees- of schrijfvaardigheid wilt verbeteren, of u zich wilt voorbereiden op internationale examens of alledaagse gesprekken onder de knie wilt krijgen, ik kan u ondersteunen en aanpassen aan uw specifieke behoeften.
verified badge
Als moedertaalspreker van het Frans zijn mijn lessen dynamisch, gevarieerd en vooral effectief!
Naast traditionele taalboeken gebruik ik graag 'echt' materiaal (krantenartikelen, radiopodcasts, bordspellen, romanfragmenten, enz.).
Ik heb 7 jaar ervaring in het lesgeven van Frans als vreemde taal, aan verschillende doelgroepen (jongeren, studenten, volwassenen / privélessen, in de klas, in bedrijven...).
Ik heb een diploma om Frans als vreemde taal te onderwijzen (DAEFLE) en mijn methode is gebaseerd op de pedagogie die momenteel wordt aanbevolen door het Europees Gemeenschappelijk Referentiekader voor Talen.
Dat wil zeggen de ‘actionele’ pedagogie: het feit dat de leerling zoveel mogelijk in een echte communicatiesituatie wordt geplaatst. De aanpak van mijn cursussen is ook "inductief": het stelt de student in staat zich de grammaticaregels op een progressieve en intuïtieve manier toe te eigenen, door gebruik te maken van observatie en deductie.
verified badge
Frans is een prachtige taal en belangrijk om te kennen voor een internationale carrière.

Ik bied lessen aan om basisconcepten en woordenschat onder de knie te krijgen, maar ook om mondeling begrip en grammatica te verdiepen.

Ik pas me gemakkelijk aan elk type leerling aan, afhankelijk van de gewenste doelstellingen.
verified badge
Tweetalige Franse tutor – Algemeen & Juridisch Frans – Alle niveaus welkom

Hallo! Mijn naam is Léa, ik ben een native speaker Frans en kom uit Parijs. Ik help je graag met het leren of verbeteren van je Frans – of het nu voor school, werk, reizen of gewoon omdat je van de taal houdt.

Na mijn rechtenstudie en werk in het internationaal recht, heb ik ervoor gekozen om me volledig te wijden aan wat ik echt leuk vind: taalles geven. Ik woon nu in Nederland, waar ik zowel Frans als Engels geef aan studenten van alle leeftijden en niveaus, met een persoonlijke en vriendelijke aanpak.

🧠 Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen, naar een Franstalig land verhuist of gewoon gepassioneerd bent door de taal en cultuur: ik pas onze lessen aan op jouw behoeften, doelen en interesses.
📚 Ik geef ook lessen in juridisch Frans, perfect voor rechtenstudenten, professionals en iedereen die met Franse juridische terminologie werkt.

🎨 Ik geloof dat taalonderwijs boeiend en leuk moet zijn. Ik verwerk graag culturele elementen, popcultuur, actuele gebeurtenissen en interactieve conversatieoefeningen om de taal tot leven te brengen.

🐾 Op een meer persoonlijk vlak woon ik samen met mijn hond Rookie en kat Gus. Ik houd van cultuur, levendige gesprekken, het ontdekken van nieuwe dingen en het uitwisselen van ideeën.

Of u nu op zoek bent naar een gestructureerde leeromgeving of een informeel gesprek: ik help u graag om uw Franse doelen te bereiken in een ondersteunende en dynamische omgeving.

Laten we deze reis samen beginnen – à très bientôt!
verified badge
Ik kijk ernaar uit om jullie te leren kennen en jullie te helpen jullie doelen te bereiken.
U hoeft geen educatief materiaal aan te schaffen. Tijdens ons gesprek bespreken we welke materialen het meest geschikt zijn voor u.
Als u vragen heeft of hulp nodig heeft, kunt u mij gerust een e-mail sturen.

Tot snel online!
verified badge
Talen leren is voor mij meer dan grammatica en woorden: het is een venster naar cultuur en nieuwe kansen. Ik werk graag met kinderen en volwassenen, omdat ik geloof dat iedereen met plezier een taal kan leren. Lesgeven is mijn passie: stap voor stap begeleid ik mijn leerlingen, zodat zij vertrouwen krijgen en genieten van hun vooruitgang.
message icon
Contacteer Ndeye
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Op een middelbare school heb ik alle klassen al lesgegeven. Het maakt dus niet uit of je in de brugklas zit of eindexamen doet. Of je grammatica, spreekvaardigheid of je vaardigheid in eindexamenteksten wil verbeteren. Of je vmbo, havo of vwo doet.
Ook doe ik graag volwassenenonderwijs. Daar komen alle vaardigheden aan bod, vooral spreken, schrijven en grammatica.
verified badge
Ik ben eerstegraads docente Frans en heb jarenlange ervaring in het begeleiden van leerlingen op alle niveaus. Ik geef ondersteunende lessen conversatie en grammatica, zowel voor scholieren als voor volwassenen.
U kunt bij mij Frans leren in kleine groepen of privé.
verified badge
Bijlesdocent Frans als moedertaal, ik bied cursussen Frans en Engels als vreemde taal aan aan iedereen die zijn/haar Frans/Engels zeer snel wil leren of verbeteren!
Ik ben al meer dan 5 jaar docent bij Apprentus en heb veel studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten over de hele wereld online en persoonlijk in Nederland gehad.
Ik pas elke sessie dienovereenkomstig aan, specifiek voor klanten die heel snel Frans of Engels willen leren voor universitaire examens, zich willen voorbereiden op DELF-examens/TCF of een familielid willen ontmoeten, of voor jonge kinderen, zelfs vanaf 2 jaar.
Ik heb tijd beschikbaar en kan me aanpassen aan beide manieren van sessies. Skype, Teams, zoom, bij mij thuis of bij jou. Ik ben ook flexibel met betrekking tot uw schema's en uw specifieke kenmerken en maak graag een programma op maat voor u :)
verified badge
Frans voor de vakantie, werk, emigratie of gewoon voor het plezier om het beter onder de knie te krijgen... We dompelen ons onder in deze mooie taal in mijn studio in de tuin. In overleg bepalen we het leerdoel en de werkwijze die het beste bij je past.
verified badge
Hallo daar. Met ervaring in het lesgeven van Italiaans in Frankrijk en een masterdiploma in Franse en Spaanse taal- en letterkunde aan de Universiteit van Bologna. Ik ben beschikbaar en flexibel met de uren, ik ben geduldig en vriendelijk. Ik heb vreemde talen gestudeerd van 10 tot 25 jaar oud. Dan wil ik ze graag met je delen en je helpen met huiswerk en werk, om je niveau te verbeteren of gewoon om onder alle omstandigheden een basisgesprek te kunnen voeren. Ik sluit aan bij jouw wensen, de lessen kunnen gestructureerd worden.
In groepen of individuen.
Ik bied de niveaus A1-A2 B1-B2 C1-C2 aan in het Italiaans, Frans en Spaans. Tot ziens bij de volgende lessen!
verified badge
wil je extra ondersteuning bij wiskunde in de onderbouw vwo en bovenbouw havo of
bij rekenen en taal op de lagere school? Bijvoorbeeld voor jouw schooladvies?
Ik heb veel ervaring met het geven van bijlessen. De lessen kunnen indien gewenst ook online worden gegeven, of ergens op een openbare locatie die handig is. Leerlingen op weg naar hun cito toets voor rekenen en taal, of voor hun schooltoetsen kunnen bij mij terecht.
verified badge
Ik volg de lerarenopleiding Frans op de HVA. Ik vind het leuk om kinderen te helpen en bij te leren om zo goed mogelijke cijfers te halen voor het vak Frans en ze erbij te motiveren. Ik kan helpen bij grammatica uitleg, leerstrategieën of andere vaardigheden.
verified badge
Hallo,

Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland.
U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken.
Tot snel!
verified badge
Als enthousiaste, betrouwbare, verantwoordelijke, geduldige en hardwerkende onderwijzer ga ik graag nieuwe uitdagingen aan en pas ik me graag aan verschillende leerstijlen aan. Mijn passie ligt in de Franse taal, waar ik ernaar streef om leerlingen van alle niveaus en leeftijden te inspireren en te betrekken.
Daarnaast vond ik het leuk om privélessen aan te bieden aan zowel beginners als professionals.
Ik geef al meer dan 30 jaar les. De laatste 24 jaar op de American School in Den Haag.
- Niveaus A1, A2, B1 en B2
- Voor volwassenen, adolescenten en kinderen
- Individueel of in een groep
- Face-to-face of online
verified badge
Je leert Frans op school en hebt ondersteuning nodig. Of je moet Frans leren als professional. Frans is mijn moedertaal. Ik heb Franse letterkunde en taalkunde gestudeerd. Ik heb enkele jaren ervaring als bijlesdocent en veel ervaring met kinderen.

Ik bied gepersonaliseerde privélessen aan die geschikt zijn voor leerlingen van alle niveaus en leeftijden, inclusief diepgaande lessen of extra hulp. Of u nu uw grammatica, lees- of schrijfvaardigheid wilt verbeteren, of u zich wilt voorbereiden op internationale examens of alledaagse gesprekken onder de knie wilt krijgen, ik kan u ondersteunen en aanpassen aan uw specifieke behoeften.
verified badge
Als moedertaalspreker van het Frans zijn mijn lessen dynamisch, gevarieerd en vooral effectief!
Naast traditionele taalboeken gebruik ik graag 'echt' materiaal (krantenartikelen, radiopodcasts, bordspellen, romanfragmenten, enz.).
Ik heb 7 jaar ervaring in het lesgeven van Frans als vreemde taal, aan verschillende doelgroepen (jongeren, studenten, volwassenen / privélessen, in de klas, in bedrijven...).
Ik heb een diploma om Frans als vreemde taal te onderwijzen (DAEFLE) en mijn methode is gebaseerd op de pedagogie die momenteel wordt aanbevolen door het Europees Gemeenschappelijk Referentiekader voor Talen.
Dat wil zeggen de ‘actionele’ pedagogie: het feit dat de leerling zoveel mogelijk in een echte communicatiesituatie wordt geplaatst. De aanpak van mijn cursussen is ook "inductief": het stelt de student in staat zich de grammaticaregels op een progressieve en intuïtieve manier toe te eigenen, door gebruik te maken van observatie en deductie.
verified badge
Frans is een prachtige taal en belangrijk om te kennen voor een internationale carrière.

Ik bied lessen aan om basisconcepten en woordenschat onder de knie te krijgen, maar ook om mondeling begrip en grammatica te verdiepen.

Ik pas me gemakkelijk aan elk type leerling aan, afhankelijk van de gewenste doelstellingen.
verified badge
Tweetalige Franse tutor – Algemeen & Juridisch Frans – Alle niveaus welkom

Hallo! Mijn naam is Léa, ik ben een native speaker Frans en kom uit Parijs. Ik help je graag met het leren of verbeteren van je Frans – of het nu voor school, werk, reizen of gewoon omdat je van de taal houdt.

Na mijn rechtenstudie en werk in het internationaal recht, heb ik ervoor gekozen om me volledig te wijden aan wat ik echt leuk vind: taalles geven. Ik woon nu in Nederland, waar ik zowel Frans als Engels geef aan studenten van alle leeftijden en niveaus, met een persoonlijke en vriendelijke aanpak.

🧠 Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen, naar een Franstalig land verhuist of gewoon gepassioneerd bent door de taal en cultuur: ik pas onze lessen aan op jouw behoeften, doelen en interesses.
📚 Ik geef ook lessen in juridisch Frans, perfect voor rechtenstudenten, professionals en iedereen die met Franse juridische terminologie werkt.

🎨 Ik geloof dat taalonderwijs boeiend en leuk moet zijn. Ik verwerk graag culturele elementen, popcultuur, actuele gebeurtenissen en interactieve conversatieoefeningen om de taal tot leven te brengen.

🐾 Op een meer persoonlijk vlak woon ik samen met mijn hond Rookie en kat Gus. Ik houd van cultuur, levendige gesprekken, het ontdekken van nieuwe dingen en het uitwisselen van ideeën.

Of u nu op zoek bent naar een gestructureerde leeromgeving of een informeel gesprek: ik help u graag om uw Franse doelen te bereiken in een ondersteunende en dynamische omgeving.

Laten we deze reis samen beginnen – à très bientôt!
verified badge
Ik kijk ernaar uit om jullie te leren kennen en jullie te helpen jullie doelen te bereiken.
U hoeft geen educatief materiaal aan te schaffen. Tijdens ons gesprek bespreken we welke materialen het meest geschikt zijn voor u.
Als u vragen heeft of hulp nodig heeft, kunt u mij gerust een e-mail sturen.

Tot snel online!
verified badge
Talen leren is voor mij meer dan grammatica en woorden: het is een venster naar cultuur en nieuwe kansen. Ik werk graag met kinderen en volwassenen, omdat ik geloof dat iedereen met plezier een taal kan leren. Lesgeven is mijn passie: stap voor stap begeleid ik mijn leerlingen, zodat zij vertrouwen krijgen en genieten van hun vooruitgang.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ndeye