facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2022
Leraar sinds januari 2022
repeat students icon
3 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 3 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Medische bijlesdocent voor studenten Geneeskunde, Verpleegkunde, Psychologie en Psychotherapie - medische vakken (farmacologie, anatomie, fysiologie,...)
course price icon
Van 51 € /h
arrow icon
Studenten helpen preklinische studenten:
Hoofdonderwerpen:
- Biologie
- Biochemie
- anatomie
-Pathologie
-Fysiologie
-Clinisch medicijn
-Sociale geneeskunde
- Mondiale gezondheid (honger, pandemie, recht op gezondheid, planetaire gezondheid...)
-Neurologie
-Medische genetica
-Radiologie en beeldvorming
- Sportgeneeskunde
-Kindergeneeskunde
-Gynaecologie
& veel meer

Ervaren in de kliniek met bloedafnames, onderzoek, educatie etc.

Als je moeite hebt met je studie of om concepten voor je examens te begrijpen, kun je het mij vragen. Ik heb veel materiaal beschikbaar zoals medische boeken, video's, dia's en andere bronnen. Ik werk veel met illustraties en het delen van schermen om concepten aan studenten uit te leggen. Ook zijn mijn cursussen gestructureerd en geef ik tips over hoe je het beste kunt presteren tijdens examens en autostudietips.
Ik ben nu een ervaren geneeskundestudent die mijn theoretische deel afrondt en ik begrijp je worstelingen volledig. Als je het gevoel hebt dat ik je kan helpen, stuur dan gerust een bericht. Ik leer je vanuit verschillende perspectieven en met veel begrip. Er zijn voor mij geen rare vragen. Omdat de meeste onderwerpen in elkaar overvloeien, concentreer ik me op klinische ziekten of systeemblokken. Dat wil zeggen dat cardiologie zich zou concentreren op ontwikkeling, fysiologie, anatomie, klinische beelden met casussen enz. Het is allemaal met elkaar verweven en daarom echt leuk om les te geven. Ik kan mijn cursussen aanpassen aan personen met zeer specifieke vragen en ondersteuning op lange termijn bieden.
Extra informatie
Alleen online
Ik hou van lesgeven, omdat mijn neuronen ronddansen als ik mijn studenten gelukkig zie.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Junglinster, Luxemburg
location type icon
Online vanuit Luxemburg
Over
Met een diepe passie voor zowel onderwijs als welzijn heb ik een unieke mix van expertise ontwikkeld die ik in elk van mijn lessen meebreng. Mijn reis begon in de klas als toegewijde invalleerkracht in het basisonderwijs, waar ik mijn vermogen om contact te maken met en jonge geesten te inspireren, aanscherpte.

Mijn ware passie ligt echter in het trotseren van de zwaartekracht met FlyHigh Yoga. Als gecertificeerde 50-Hour FlyHigh Yoga-leraar ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om vrijheid en verlichting van ruggengraatspanning te vinden door middel van aerial yoga. Het gevoel van ondersteboven hangen, gewichtloos en ontspannen, is iets dat ik graag met je wil delen.

Om mijn lesgeven verder te verbeteren, heb ik de Barre Method Teacher on Training afgerond, waarbij ik kracht, gratie en mindfulness in elke les verwerk.

Met meer dan 300 uur aan leservaring in vijf yogastudio's en talloze privélessen, bied ik een veelzijdige, geïnformeerde benadering van yoga. Of je nu je beoefening wilt verdiepen, blessures wilt voorkomen of gewoon de vreugde van beweging wilt ontdekken, mijn lessen zijn ontworpen om je te ontmoeten waar je bent en je te helpen groeien.

Als ik niet aan het lesgeven ben, ben ik op reis, ontdek ik nieuwe keukens en ontdek ik de wonderen van de wereld. Elke ervaring verrijkt de lessen die ik aan mijn studenten meegeef.
Opleiding
• Rijksuniversiteit Groningen
• Diploma middelbare school - Wetenschappelijke sectie, Luxemburg
Ik ben afgestudeerd met een sterke basis in de wetenschappen, wat mijn ambitie voor een carrière in de geneeskunde heeft aangewakkerd.
• Gecertificeerd vervangend docent, Ministerie van Onderwijs
Ik heb een diploma van het Ministerie van Onderwijs, waarmee ik als invalleerkracht in de klas mag optreden. Daar heb ik goede communicatieve vaardigheden ontwikkeld en kan ik me aanpassen aan verschillende leeromgevingen.
Leservaring
* Yoga- en leservaring:

• 200-uurs gecertificeerde yogaleraar, Bhakti Yoga Shala, Rishikesh, India
Ik heb een yogaopleiding gevolgd in Rishikesh en heb mij verdiept in de traditionele beoefening van Hatha Yoga. Hierdoor heb ik een diepgaand begrip gekregen van verschillende stijlen, waaronder Yin Yoga, Vinyasa Flow en Power Yoga.
• 50-uurs gecertificeerde FlyHigh Yoga-leraar, House of Yoga, Luxemburg
Ik ben gespecialiseerd in aerial yoga en breng de unieke voordelen van FlyHigh Yoga over op mijn studenten. Ik richt me daarbij op een gezonde wervelkolom, verlichting van spanning en de vreugde van zwevende bewegingen.
• Studio-ervaring op alle niveaus
Ik heb uitgebreid gewerkt in live studio-omgevingen, waarbij ik studenten van beginners tot gevorderden begeleidde door een breed scala aan yogastijlen. Mijn ervaring omvat ook Barre en Pilates, waardoor ik goed afgeronde lessen kan aanbieden die aansluiten bij verschillende fitnessdoelen.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Duits
Frans
Luxemburgs
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Met mijn medische kennis heb ik veel lessen gevolgd voor communicatie, parafraseren, actief opsommen etc. De psychologie, lichaamskennis en hoe het brein werkt (neurologie) is mij tijdens mijn medische opleiding allemaal bijgebleven. Ik wil graag mijn vaardigheden die ik heb verkregen samen met mijn sport- en voedingskwalificaties inzetten om andere mensen te helpen hun doelen en hun potentieel te bereiken. Mensen die worstelen met gewicht, to do-lijstjes, uitstelgedrag, een idee naar buiten brengen of hun businessplan ontwikkelen, kunnen bij mij terecht. Ik ga extra certificeringen doen om meer ervaring op te doen bovenop wat ik al heb. Daarom zijn mijn prijzen aangepast voor mensen die mij willen helpen meer ervaring op te doen in coaching.
Lees meer
Hallo,

Welkom bij de Luxemburgse lessen met Larissa. Ik ben een gecertificeerde taalleraar en geef al jaren Luxemburgs les. Bovendien heeft mijn eerdere ervaring met het werken voor het ministerie van Onderwijs de waardevolle bronnen en hulpmiddelen die ik tijdens mijn lessen gebruik, verrijkt.

Of u nu een beginner bent en net naar Luxemburg bent verhuisd of aan de grens of zelfs aan de andere kant van de wereld woont, ik help u graag. In mijn lessen richt ik me op persoonlijke behoeften, hier zijn enkele voorbeelden en aandachtspunten:
- Voorbereiding voor Sproochentest
- 24-uurs certificering (via derde partij) voor nationaliteitsverzoeken (alleen voor mensen die in aanmerking komen voor deze categorie, dwz verblijf langer dan x jaar) —> meer informatie is te vinden op de website van de overheid
- gerichte woordenschat afgestemd op uw behoeften (dwz: zakenleven, onderwijs, politiek, medisch...)
- verbeter je spreekvaardigheid
- leer je omgeving beter begrijpen (lees het magazine in het Luxemburgs, lach om de grappen op de radio, begrijp verschillende dialecten)
- meer inzicht krijgen in de Luxemburgse cultuur en haar geschiedenis
- aanvulling op je cursus om je zwakke punten aan te pakken

Waarom is het zo voordelig om bij mij Luxemburgs te leren?
Hier zijn enkele van de voordelen die u krijgt:
- leer van een Luxemburger, geboren en getogen in Luxemburg (dicht bij de hoofdstad van het stadscentrum)
- dubbele nationaliteit - Engels/ Luxemburgs
- Ik versta en spreek 7 talen: Nederlands, Frans, Duits, Engels, Oekraïens en Pools & natuurlijk Luxemburgs
- Ik ben de afgelopen 4 jaar opgeleid en ervaren in dit domein
- Ik leer voortdurend en verbreed mijn vaardigheden door lessen te volgen over hoe ik je beter kan leren
- tot nu toe is 100% van mijn leerlingen geslaagd voor de Sproochentest
- respect voor vertrouwelijkheid
-integriteit en professioneel
-puncutaal
-huiswerk op maat indien gevraagd met correcties voorzien
- motiverend (laten we de grammatica echter niet overslaan ;)
- flexibele uren die werken volgens jouw schema van maandag tot en met zondag
- Ik werk online met Zoom, Skype...

Boek een les bij mij en je zult niet teleurgesteld worden. Ik kan niet wachten om je je potentieel te laten zien. Verzoeken kunnen zowel naar mij worden gemaild als vragen.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
message icon
Contacteer Larissa
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Larissa