Vergelijkbare lessen
Frank
Informatica / computerles voor alle leeftijdsgroepenIk heb een uitgebreide kennis en ervaring in de ICT sector in het bedrijfsleven en ben dus zowel praktisch als theoretisch goed onderlegd
Ik geef Informatica les in de onderbouw en bovenbouw dus VMBO, HAVO, VWO en MBO.
Dit kan On-line (dus op afstand) of face-en-face
Maximiliaan
IT / Computerwetenschappen / Netwerken / Programmeren /Ik hou ervan dingen eenvoudig uit te leggen, zoals Einstein zei. Als je het niet eenvoudig kunt uitleggen, begrijp je het niet goed genoeg.
Computers zijn in wezen supereenvoudig en doen alleen super basale dingen. Maar ze zijn op elkaar gestapeld om de complexiteit te creëren.
Ik zal eerst snel vinden waar je huidige begrip ligt en daarna vanaf daar verder bouwen. Vaker wel dan niet, betekent dat vanaf nul beginnen met de basis. Ik vind dat het, net als wiskunde, cruciaal is om alle voorgaande stappen echt te begrijpen en te begrijpen voordat je naar de volgende gaat. Vaak wanneer mensen op openbare scholen leren, hebben ze hier een stap gemist en van daaruit zijn mensen verloren en proberen ze in plaats daarvan dingen uit het hoofd te leren. Dat zal je niet helpen in de wereld van computers.
Dus waar kan ik mee helpen? Letterlijk alles wat met IT te maken heeft, zowel in het Engels als in het Nederlands. En ja, dat betekent dat alle programmeertalen zijn inbegrepen. Natuurlijk ook in English.
Rick
SQL, Python of DAX persoonlijke hulp bij het leren van een programmeertaalIk heb jaren ervaring in SQL, Python en DAX programmeertalen. Ik bied mij graag aan om hier persoonlijk uitleg over te geven. Ik heb passende en afhankelijk van het niveau, een set aan opdrachten en demo's beschikbaar. Afhankelijk van de ambitie en het huidige niveau bepalen we samen het meest effectieve pad om jouw doelen te behalen. Als je helemaal nog niet met SQL hebt gewerkt is dat ook geen probleem.
Tot snel!
Groet,
Rick
Vincent
Soutien / aide en lacunes et problemen de compréhension en informatique pour Lycéens.Een cursus van de leerling voor het lesgeven van problemen met compréhension en cursus van programmatie / informatique.
Je suis aussi là pour les lacunes, avec la situation de 2020.
J'aiderais een comprendre van problemen, commentaar van resoudre, en help een comprendre ce qu'on fait quand on program.
Cela deviandra comme une autre langue que vous parlez.
Jean-Marc
Microsoft Windows, Office en O365 - Initiatie, Ondersteuning, SupportJe hebt een vraag over Windows, Microsoft Office of Office365 (Word, Excel, Powerpoint, Project, Visio, Outlook, ...) ?
Bezorg mij jouw onderwerp en/of support-vra(a)g(en) en ik bereid een antwoord voor. Daarna spreken af voor een Zoom-, Skype- of Teams-sessie...
Jonas
Het web voor non ITers, een introductie tot web mogelijkheden. Individueel of groep.Deze lessen zijn bedoeld voor bedrijfsleiders of verantwoordelijken voor alles omtrend IT en het web binnen een bedrijf. We focussen in deze lessen op alle aspecten van het web die belangrijk kunnen zijn voor uw bedrijf. Gaande van advertenties tot visibility en de structuur van het web, allemaal afhankelijk van waar u op wilt focussen.
We werken samen uit wat u juist verwacht als ROI uit deze lessen en proberen dit samen te bereiken.
Indien gewenst kan er ook een volledige web strategie uitgedacht worden.