facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2020
Leraar sinds november 2020
Nederlands, taal, spelling, grammatica, lezen, woordbenoemen
course price icon
Van 19 € /h
arrow icon
Míjn doel is jou te helpen bij het vak Nederlands . Je zult er meer plezier in krijgen doordat je het vak beter gaat begrijpen.
Ik ben voor mijn Havo diploma afgestudeerd met een 8 en wil jou ook graag helpen om een dikke voldoende te halen.

Wat komt er tijdens de bijles allemaal aan bod?
We blikken terug op een eerdere les/lesstof. Als er nog onduidelijkheden zijn, dan gaan we daar op in. Vervolgens duiken we in de nieuwe leerstof. Wat is het onderwerp? Waar zitten de valkuilen? Waar heb je moeite mee. Door middel van oefeningen gaan we de stof eigen maken. Dit kan door oefeningen uit jouw lesboek of door oefeningen die ik klaar heb liggen. Ik probeer het onderwerp zo visueel mogelijk te maken.
Als laatste gaan we het huiswerk bespreken. Ik geef wat huiswerkopdrachten mee, zodat je in de tussentijd blijft oefenen, want dit is erg belangrijk om de lesstof te blijven begrijpen.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo, ik zal me even voorstellen.
Ik ben Femke, 27 jaar oud.
Ik ben getrouwd en we hebben 2 zoons. Daarnaast hebben we een lieve, bruine labrador.
Ik ben een vlotte meid die graag anderen wil helpen. Leren moet leuk zijn en je kunt er zo veel me bereiken. Maar als je vakken moeilijk vind, is de plezier er gauw van af. Maar met mijn lessen hoop ik jou je plezier in een bepaald vak terug te geven en dan komen de resultaten vanzelf.

Mijn hobby's zijn creatief bezig zijn. Bijvoorbeeld tekenen en schilderen.
Daarnaast is het spelen van een escaperoom favoriet. Of dit nu online is, een bordspel is of fysiek is dat maakt me niet uit.
Lekker je hersens kraken over verschillende puzzels, daar zit voor mij de uitdaging en het plezier in.
Opleiding
Havo (diploma behaald), Pabo (propedeuse behaald), medisch secretaresse (diploma behaald), manager retail (diploma behaald) financial assistent (diploma behaald)
Leservaring
3 jaar ervaring op basisscholen, 10 jaar ervaring in de supermarkt als manager van diverse afdelingen.
2 maanden ervaring als secretaresse bij een letselschadebureau
2 jaar ervaring in het geven van bijlessen aan zowel basisschoolleerlingen als middelbare scholieren (vakken: rekenen/wiskunde, Nederlands, Duits, economie)
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Altijd al (medisch) secretaresse willen worden? Ik kan je daar nu bij helpen door middel van mijn lessen.
Door middel van de opbouw van de lessen wordt jij opgeleid voor officieel erkende examens, zodat jij straks aan de slag kan als medisch secretaresse.

Hoe gaan de lessen in zijn werk?
Ik stuur je aan het begin van de opleiding de lesstof van de eerste module toe.

Deze kun je dan al vast doorbladeren.
Vervolgens behandelen we per scholing 1 les van de module. Je krijgt theorie maar daarnaast gaan we ook oefenen met de stof. Zodra jij denkt dat je er klaar voor bent, dan gaan we het officiële examen aanvragen.

Welke modules zijn er?
- secretariaatspraktijk
- medische terminologie
- snel typen
- medische administratie
Lees meer
Altijd al manager in de retail willen worden? Daar kan ik je bij helpen.
Je leert alles wat je nodig hebt om je toekomstige beroep als manager retail uit te kunnen voeren.
Denk aan het inrichten van de winkel, kassa werkzaamheden en leidinggeven.

Je leert veel vaktermen maar ook weer je om berekeningen te maken.
Je gaat hierbij werken met kengetallen. Getallen die voor elke winkel belangrijk zijn. deze zeggen iets over hoe je winkel presteert en kunne je helpen bij het voeren van je toekomstige winkelgebied.

Je ontvangt voor de 1e les het lesmateriaal van de eerste module . Per les gaan we een deel van de module behandelen. we starten met theorie en daarna zijn we genoeg oefenmogelijkheden om de lesstof eigen te maken.
De lesstof is logisch opgebouwd. Door mijn jarenlange ervaring in de supermarkt kan ik je goed begeleiden in dit traject.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Ik bied leuke lestechnieken aan die minder lijken op wat we op school doen, om het leren te vergemakkelijken. Tijdens taallessen concentreer ik mij vooral op het leren door te spreken. Voor mij moet leren niet saai zijn, maar juist leuk. Ik geef online lessen, bij mij thuis en bij jou thuis. Ik kan lesgeven in het Nederlands, maar omdat het niet mijn moedertaal is. Ik kan lessen geven in wiskunde, Frans, Nederlands, wiskunde, geschiedenis, wetenschap en aardrijkskunde aan leerlingen van 3 tot 16 jaar. Ik geef ook basislessen in deze vakken aan volwassenen en daarnaast ook cursussen Frans, Nederlands en Engels voor alle niveaus.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heb jij al Nederlandse les gevolgd maar heb je nog moeite met praten?
Ik wil je hierbij helpen! Tijdens mijn lessen laat ik jou praten.
We leren veel op school: grammatica, opbouw van de zinnen, wanneer gebruik je welke tijd? Maar focus op het écht gebruiken van de taal is soms te weinig aanwezig.
Tijdens mijn lessen focussen we hierop. Ik ondersteun jou in het opmaken van je zinnen. Ik leer jou nieuwe woordenschat aan. Ik herhaal grammatica of leer je nieuwe grammatica aan. Maar dit oefenen we in al pratend.
Want een taal leren spreken, is vooral ook de durf hebben om te praten!
Tijdens mijn lessen is het even gewoon ons, je mag fouten maken. Ik heb geduld, geef jou de tijd om over je zinnen en woorden na te denken. Zodat jij het zelfvertrouwen krijgt om ook buiten de les Nederlandse gesprekken te hebben.

Ik zie je snel?
verified badge
Hallo! Ik ben Leni uit Brussel en ik geef online Nederlandse lessen voor mensen die Belgisch Nederlands willen leren. Of je nu een beginner bent of al een gevorderd niveau hebt, ik stem de lessen af op jouw specifieke behoeften. Neem gerust contact met me op, dan kunnen we een kort gesprek plannen om je doelen te bespreken voordat de lessen beginnen.

PS: Ik spreek ook vloeiend Engels, Frans en Spaans.
message icon
Contacteer Femke
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Ik bied leuke lestechnieken aan die minder lijken op wat we op school doen, om het leren te vergemakkelijken. Tijdens taallessen concentreer ik mij vooral op het leren door te spreken. Voor mij moet leren niet saai zijn, maar juist leuk. Ik geef online lessen, bij mij thuis en bij jou thuis. Ik kan lesgeven in het Nederlands, maar omdat het niet mijn moedertaal is. Ik kan lessen geven in wiskunde, Frans, Nederlands, wiskunde, geschiedenis, wetenschap en aardrijkskunde aan leerlingen van 3 tot 16 jaar. Ik geef ook basislessen in deze vakken aan volwassenen en daarnaast ook cursussen Frans, Nederlands en Engels voor alle niveaus.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heb jij al Nederlandse les gevolgd maar heb je nog moeite met praten?
Ik wil je hierbij helpen! Tijdens mijn lessen laat ik jou praten.
We leren veel op school: grammatica, opbouw van de zinnen, wanneer gebruik je welke tijd? Maar focus op het écht gebruiken van de taal is soms te weinig aanwezig.
Tijdens mijn lessen focussen we hierop. Ik ondersteun jou in het opmaken van je zinnen. Ik leer jou nieuwe woordenschat aan. Ik herhaal grammatica of leer je nieuwe grammatica aan. Maar dit oefenen we in al pratend.
Want een taal leren spreken, is vooral ook de durf hebben om te praten!
Tijdens mijn lessen is het even gewoon ons, je mag fouten maken. Ik heb geduld, geef jou de tijd om over je zinnen en woorden na te denken. Zodat jij het zelfvertrouwen krijgt om ook buiten de les Nederlandse gesprekken te hebben.

Ik zie je snel?
verified badge
Hallo! Ik ben Leni uit Brussel en ik geef online Nederlandse lessen voor mensen die Belgisch Nederlands willen leren. Of je nu een beginner bent of al een gevorderd niveau hebt, ik stem de lessen af op jouw specifieke behoeften. Neem gerust contact met me op, dan kunnen we een kort gesprek plannen om je doelen te bespreken voordat de lessen beginnen.

PS: Ik spreek ook vloeiend Engels, Frans en Spaans.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Femke