facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2022
Leraar sinds oktober 2022
Pianolessen voor Beginners (Voor alle leeftijden).
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
Hallo, ik ben Warre en ben 22 jaar. Naast mijn studies heb ik nog wat vrije tijd. Deze wil ik dan ook opvullen met geven van pianolessen. Zelf speel ik namelijk al piano sinds mijn achtste. Hierdoor beschik ik dus perfect over de skills om beginners op weg te helpen. Dit doe ik vanuit een persoonlijke aanpak, aangezien iedereen andere noden en wensen heeft. De lessen kunnen aan huis worden aangeboden in regio Gent.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Gent, België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
NL
Ik geef zowel klassieke als pop piano les aan studenten van alle niveaus en behoeften. Daarnaast kan ik je ook helpen met het lezen van muziek, het leren van de noten, akkoorden en de basismuziektheorie en het improviseren van muziek.

NL
Ik geef les in zowel klassieke als pop piano aan studenten van alle niveaus en geschikteftes. Daarnaast kan ik jou ook helpen met notenleer, akkoorden en muziekimprovisatie.
verified badge
Ik ben een pianist uit Japan.
Ik geef hier al 10 jaar pianoles (ik spreek Engels, Japans en een beetje Nederlands).
Ook kan ik wat notenleer en basismethode leren.
Mijn lessen zijn niet al te streng, vol muziek genieten en plezier maken.
Als je het nodig hebt, kan ik ook lesgeven op meer geavanceerd en professioneel niveau.
Het is altijd een genoegen om mooie muziek te delen!
verified badge
privé pianolessen in Jazz, Klassiek, Blues en popmuziek. Alle niveau's zijn welkom, van beginner tot gevorderde. Leer piano spelen op jou niveau en de stijl/nummers die jij wilt spelen. Een Geschoolde en gemotiveerde leerkracht.
Lessen gaan door in Gent, piano/keyboards/synthesizers aanwezig.
verified badge
Hallo, dag pianoliefhebbers Ik geef pianolessen bij mij thuis in Gent.

Ik ben lerares geweest aan het conservatorium van Moskou en Almaty en speel in een ensemble ‘Mezzo & Co’.

Wil jij je droom om pianist te worden waar maken? Kom eens langs in mijn muziekstudio: ‘Mezzo instituut voor piano en cello’. Ik geef pianoles aan mensen van alle leeftijden en niveaus.

Beginnende pianisten leren stapsgewijs hun muzikale talenten te ontwikkelen, gevorderden scherpen hun skills aan door nieuwe uitdagingen aan te gaan.

Bij mij krijgt u aangename en afwisselende pianolessen, steeds aangepast aan uw persoonlijke wensen en mogelijkheden.

Kinderen vanaf 7 jaar maken op een speelse manier kennis met het instrument en leren aan de hand van eenvoudige liedjes en klapspelletjes hun eerste stukjes spelen.

Leerlingen die al een beetje ouder zijn, maken kennis met de geheime taal van de muziek en leren al doende de notenleer die ze bij de stukjes nodig hebben

Volwassenen zijn natuurlijk ook welkom, met of zonder voorkennis van notenleer.
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
Met veel enthousiasme deel ik mijn passie voor klassiek piano met iedereen die piano wil leren spelen. Of je nu een absolute beginner bent of al gevorderd: ik stem mijn lessen volledig af op jouw niveau, tempo en interesses. De pianolessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis of, indien gewenst, bij jou op locatie. Ook zonder voorkennis van noten lezen ben je van harte welkom.

Heb je zin om (opnieuw) piano te spelen of wil je meer informatie? Stuur me gerust een berichtje, ik help je met plezier verder.
verified badge
Velen denken misschien dat piano een moeilijk instrument is. Ik had piano leren spelen vanaf mijn 4e en ik had Grade 8 (trinity certificate) behaald. Ik had er echter nooit plezier in gehad tot ik 16 was, dus ik begreep wat de obstakels konden zijn.

Ik ben inmiddels 40 jaar oud en speel het al jaren met veel plezier.

Ik heb bijna 6 jaar pianoles gegeven aan volwassenen en kinderen en zij hadden succesvolle en bevredigende ervaringen met mij. U kunt zelf bepalen wat u wilt leren, theorieën, noten lezen of direct liedjes leren door variaties van akkoorden.
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
English below*

Hallo iederen! Mijn naam is Alejandro. Ik ben een professionele klassieke pianist met een bachelor- en twee masterdiploma's (een in het conservatorium van Gent "classic piano performance master" en een andere in Spanje "teaching master"). Op dit moment studeer ik ook nog een andere master klassieke fortepiano in het Conservatorium van Amsterdam.

Ik heb veel ervaring met lesgeven in verschillende muziekscholen, professionele academies en ook privé. Ik heb pianoconcerten gegeven in verschillende landen zoals Spanje, Engeland, Italië en België, dus ik ben vrij open minded in mijn lessen en ik probeer mijn ervaring in het buitenland aan te passen aan alle soorten studenten.

Ik geef voornamelijk les in het Engels, Nederlands en Spaans. Mijn lessen zijn gericht op de individuele behoeften van de student, rekening houdend met wat elke student te verbeteren heeft. Plezier in muziek is het belangrijkste doel in mijn lesmethode. Ik kan voornamelijk lesgeven in het studentenhuis, maar ik heb een eigen keyboard in mijn woning in Gent Centrum. Online is ook een optie (ik heb ook ervaring met deze manier van werken). Ik ben altijd beschikbaar voor studenten om vragen of twijfels te sturen tijdens de week!


Aarzel niet om me te contacteren voor al je vragen.

//

Hallo iederen! My name is Alejandro. I am a professional classical pianist holding a bachelor and two Master's diploma (one in Gent conservatory "classical piano performance master" and another one in Spain "teaching master"). I am as well still studying another classical fortepiano performance Master at the moment in the Conservatorium van Amsterdam.

I have long experience teaching in different music schools, professional academies and also privately. I have played piano concerts in different countries such Spain, England, Italy and Belgium, so i'm quite open minded in my lessons and i try to adapt my experience abroad to all kind of students.

I teach mainly in English, Dutch and Spanish. My lessons are focus in the individual needs of the student, taking into account what each student has to improve. Enjoying music is the main goal in my teaching method. I can mainly teach in the student house, but i have an own keyboard in my place in Gent Centrum. Online is also an option (i also have experience working throught this way). Im always available to help the student if he/she send me questions or doubts during the week!


Don't hesitate in contact me for any kind of question you have.
verified badge
Concert pianiste Ksenia

laureaat van verschillende pianowedstrijden,
afgestudeerde aan 5 Conservatoria van Moskou, Salzburg, Parijs, Brussel en Mons. Vroeger gastprofessor aan het Conservatorium van Gent (pianobegeleiding).

Pianoles in Gent (Gentbrugge) voor kinderen en volwassenen.
Klassieke en lichte muziek.
De lessen gaan door in mijn studio op een Steinway vleugelpiano.

Speciaal programma voor kinderen vanaf 4 jaar.
Het kind begint vanaf de eerste les liedjes te spelen. De eerste maanden concentreren wij ons op de ontwikkeling van het muziekgehoor, creatieve fantasie, concentratie en de houding. Voor de houding werk ik met een unieke familiemethode (ervaring van drie generaties pianisten met uitstekende resultaten).
De pianistische ontwikkeling wordt verder gecombineerd met notenleer. Na 1 jaar kan het kind partituren lezen, en altijd met plezier! 😊

Volwassenen amateuren

Ik geef les volledig op maat. Samen met u bepalen wij uw niveau en stellen de doelen.
In de lessen wordt er veel aandacht gehecht aan de technische aspecten van het pianospel.
Voor het zelfstandig thuis te studeren geef ik u een exacte instructie, ook volledig op maat. U krijgt de beste oefeningen die zijn bewezen door mijn 27-jarige ervaring met de piano.

De beginners kunnen na 2 jaar rekenen op een enorm groot repertorium, goede kennis van notenleer en veel zelfvertrouwen.

De volwassenen amateuren die vroeger zijn afgestudeerd aan muziekacademie, kunnen na 2 jaar rekenen op evaluatie naar een semi-professioneel niveau.
verified badge
Mijn aanpak gaat over het ontdekken van muziek vanuit verschillende hoeken en sensaties, van luisteren en aanraken tot lezen en leren, wat een goede balans creëert voor een efficiënte en ontspannen manier van werken.

Ik focus op techniek, muzikaliteit, analyse, maar vooral probeer ik te laten zien hoe deze allemaal met elkaar verbonden zijn.

Ik werk alleen met partituren (muziekbladen) wat volgens mij de beste manier is om te leren. Ik moedig klassiek repertoire aan, maar sta overal voor open.
Elk niveau en elke leeftijd wordt geaccepteerd, bedankt voor het lezen!
verified badge
Pianoles in Gent voor alle niveau’s en leeftijden!
Ik heb zowel jazz als klassiek gestudeerd aan het Conservatorium Antwerpen. Ik speel echter enkel nog klassiek, en geef daar ook het liefste les over.
Ik kan zeker ook helpen met akkoorden: pop/jazz-nummers leren begeleiden enz.
verified badge
Ben je een beginnend pianist en heb je een piano, maar weet je niet waar je moet beginnen? We kunnen een persoonlijke ontmoeting plannen om je drijfveren te bespreken en je inspiratie in muziek te vinden.

De lessen duren 1 uur, met een kwartier extra voor het geval jij of ik te laat komen.

Wat ga je leren?
Het is helemaal aan jou of je muziektheorie, componeren of gewoon beter piano wilt leren spelen. Ik wil graag meer weten over jouw motivatie!

België Alleen persoonlijk, anders mogelijk online
verified badge
Mijn naam is Andre. Ik ben een professioneel muzikant met meer dan 10 jaar ervaring. Hoewel jazz de hoofd focus van mijn studie en praktijk is, heb ik geleerd van alle genres te houden en de unieke waarden en sterke punten van elk genre te omarmen. Deze heb ik geïntegreerd in de muzikale projecten die ik heb gecreëerd of waaraan ik heb meegewerkt. Projecten die draaien om jazz, pop, rock, psychedelische muziek, elektronische muziek en reggae.
Gedurende mijn professionele carrière heb ik gewerkt met muziekscholen en privéleerlingen (meer dan 200). In die jaren ben ik een grote verscheidenheid aan leerlingen tegengekomen, van alle niveaus, van kinderen tot senioren, en zelfs een aanzienlijk aantal leerlingen met autisme of het syndroom van Down. Dit heeft mijn interesse in de kunst van het lesgeven en het helpen van mensen om te groeien, door een balans te vinden tussen uitdaging en empathie, alleen maar vergroot.

Mijn lessen kenmerken zich door een praktische aanpak gecombineerd met een theoretische component, die altijd aansluit bij de interesses van de student en hun muzikale smaak en creativiteit stimuleert. Daarom ga ik graag breed in op de disciplines zoals:
Muziektheorie
Techniek
Gehoortraining
Prestatie
Samenstelling
Improvisatie
Band-/projectbegeleiding
Studiemethodiek
Rapportage

Mijn belangrijkste doelstellingen als mentor zijn:

- Om leerlingen te boeien met muziek en hun leerproces te bevorderen

- Om gezonde leermethoden te stimuleren die gebaseerd zijn op hun eigen doelen.

- Om de geest en discipline van zelfstudie te ontwikkelen.

De frequentie, duur en vorm hangen af van de doelen van elke individuele student.
verified badge
Sarshar (geb. 1999) (Master in klassieke muziek, piano - compositie) is een concertpianist en componist, geboren in Teheran en opgeleid aan de conservatoria van Boedapest, Wenen en Gent. Hij staat bekend om zijn originele composities en kenmerkende interpretaties van componisten als Chopin, Debussy, Beethoven, Liszt en Bartók, waarbij hij een sterke klassieke basis combineert met een diep persoonlijke muzikale stem.

Hij heeft klassiek piano gestudeerd bij internationaal gerenommeerde pianisten en heeft optredens verzorgd in heel Europa, waaronder concerten in Parijs, Kopenhagen, Spanje, Polen, Hongarije, Oostenrijk en België. Hij trad onder meer op in het Pools Instituut in Parijs – waar Chopin zelf in de 19e eeuw optrad – en in het Antoninpaleis in Polen, een UNESCO-werelderfgoedlocatie waar Chopin tijdens zijn leven concerten gaf. Hij heeft ook opgetreden voor de Belgische koninklijke familie, koningin Mathilde en koning Philippe, en samengewerkt met internationaal bekende artiesten zoals Alexander Vantournhout.

Sarshar is laureaat van meerdere internationale pianowedstrijden in Europa, China en Noord-Amerika. Naast zijn concertcarrière componeert hij muziek voor film-, theater- en dansproducties, waarbij hij werken creëert die structurele helderheid combineren met emotionele diepgang en reflectie.

Als docent richt hij zich niet alleen op pianotechniek en muzikaliteit, maar ook op het helpen van studenten bij het ontwikkelen van hun eigen artistieke identiteit, zelfvertrouwen en verbondenheid met muziek. Hij integreert ook harmonie in zijn pianolessen om studenten te helpen de muzikale structuur beter te begrijpen en een diepere, betekenisvollere band met de muziek die ze spelen op te bouwen. Lessen worden aangeboden in het Engels, Nederlands en Farsi voor beginners, gevorderden en aspirant-professionals.
Ik geef les met verschillende methoden, afhankelijk van de leeftijd en persoonlijkheid van de persoon.

Eerst inventariseert hij je doelen en ambities, en op basis van je verleden, kennis en ervaring stelt hij een persoonlijk traject op waarmee je snel en optimaal kunt groeien en je doelen realistisch kunt bereiken.
message icon
Contacteer Warre
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
NL
Ik geef zowel klassieke als pop piano les aan studenten van alle niveaus en behoeften. Daarnaast kan ik je ook helpen met het lezen van muziek, het leren van de noten, akkoorden en de basismuziektheorie en het improviseren van muziek.

NL
Ik geef les in zowel klassieke als pop piano aan studenten van alle niveaus en geschikteftes. Daarnaast kan ik jou ook helpen met notenleer, akkoorden en muziekimprovisatie.
verified badge
Ik ben een pianist uit Japan.
Ik geef hier al 10 jaar pianoles (ik spreek Engels, Japans en een beetje Nederlands).
Ook kan ik wat notenleer en basismethode leren.
Mijn lessen zijn niet al te streng, vol muziek genieten en plezier maken.
Als je het nodig hebt, kan ik ook lesgeven op meer geavanceerd en professioneel niveau.
Het is altijd een genoegen om mooie muziek te delen!
verified badge
privé pianolessen in Jazz, Klassiek, Blues en popmuziek. Alle niveau's zijn welkom, van beginner tot gevorderde. Leer piano spelen op jou niveau en de stijl/nummers die jij wilt spelen. Een Geschoolde en gemotiveerde leerkracht.
Lessen gaan door in Gent, piano/keyboards/synthesizers aanwezig.
verified badge
Hallo, dag pianoliefhebbers Ik geef pianolessen bij mij thuis in Gent.

Ik ben lerares geweest aan het conservatorium van Moskou en Almaty en speel in een ensemble ‘Mezzo & Co’.

Wil jij je droom om pianist te worden waar maken? Kom eens langs in mijn muziekstudio: ‘Mezzo instituut voor piano en cello’. Ik geef pianoles aan mensen van alle leeftijden en niveaus.

Beginnende pianisten leren stapsgewijs hun muzikale talenten te ontwikkelen, gevorderden scherpen hun skills aan door nieuwe uitdagingen aan te gaan.

Bij mij krijgt u aangename en afwisselende pianolessen, steeds aangepast aan uw persoonlijke wensen en mogelijkheden.

Kinderen vanaf 7 jaar maken op een speelse manier kennis met het instrument en leren aan de hand van eenvoudige liedjes en klapspelletjes hun eerste stukjes spelen.

Leerlingen die al een beetje ouder zijn, maken kennis met de geheime taal van de muziek en leren al doende de notenleer die ze bij de stukjes nodig hebben

Volwassenen zijn natuurlijk ook welkom, met of zonder voorkennis van notenleer.
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
Met veel enthousiasme deel ik mijn passie voor klassiek piano met iedereen die piano wil leren spelen. Of je nu een absolute beginner bent of al gevorderd: ik stem mijn lessen volledig af op jouw niveau, tempo en interesses. De pianolessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis of, indien gewenst, bij jou op locatie. Ook zonder voorkennis van noten lezen ben je van harte welkom.

Heb je zin om (opnieuw) piano te spelen of wil je meer informatie? Stuur me gerust een berichtje, ik help je met plezier verder.
verified badge
Velen denken misschien dat piano een moeilijk instrument is. Ik had piano leren spelen vanaf mijn 4e en ik had Grade 8 (trinity certificate) behaald. Ik had er echter nooit plezier in gehad tot ik 16 was, dus ik begreep wat de obstakels konden zijn.

Ik ben inmiddels 40 jaar oud en speel het al jaren met veel plezier.

Ik heb bijna 6 jaar pianoles gegeven aan volwassenen en kinderen en zij hadden succesvolle en bevredigende ervaringen met mij. U kunt zelf bepalen wat u wilt leren, theorieën, noten lezen of direct liedjes leren door variaties van akkoorden.
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
English below*

Hallo iederen! Mijn naam is Alejandro. Ik ben een professionele klassieke pianist met een bachelor- en twee masterdiploma's (een in het conservatorium van Gent "classic piano performance master" en een andere in Spanje "teaching master"). Op dit moment studeer ik ook nog een andere master klassieke fortepiano in het Conservatorium van Amsterdam.

Ik heb veel ervaring met lesgeven in verschillende muziekscholen, professionele academies en ook privé. Ik heb pianoconcerten gegeven in verschillende landen zoals Spanje, Engeland, Italië en België, dus ik ben vrij open minded in mijn lessen en ik probeer mijn ervaring in het buitenland aan te passen aan alle soorten studenten.

Ik geef voornamelijk les in het Engels, Nederlands en Spaans. Mijn lessen zijn gericht op de individuele behoeften van de student, rekening houdend met wat elke student te verbeteren heeft. Plezier in muziek is het belangrijkste doel in mijn lesmethode. Ik kan voornamelijk lesgeven in het studentenhuis, maar ik heb een eigen keyboard in mijn woning in Gent Centrum. Online is ook een optie (ik heb ook ervaring met deze manier van werken). Ik ben altijd beschikbaar voor studenten om vragen of twijfels te sturen tijdens de week!


Aarzel niet om me te contacteren voor al je vragen.

//

Hallo iederen! My name is Alejandro. I am a professional classical pianist holding a bachelor and two Master's diploma (one in Gent conservatory "classical piano performance master" and another one in Spain "teaching master"). I am as well still studying another classical fortepiano performance Master at the moment in the Conservatorium van Amsterdam.

I have long experience teaching in different music schools, professional academies and also privately. I have played piano concerts in different countries such Spain, England, Italy and Belgium, so i'm quite open minded in my lessons and i try to adapt my experience abroad to all kind of students.

I teach mainly in English, Dutch and Spanish. My lessons are focus in the individual needs of the student, taking into account what each student has to improve. Enjoying music is the main goal in my teaching method. I can mainly teach in the student house, but i have an own keyboard in my place in Gent Centrum. Online is also an option (i also have experience working throught this way). Im always available to help the student if he/she send me questions or doubts during the week!


Don't hesitate in contact me for any kind of question you have.
verified badge
Concert pianiste Ksenia

laureaat van verschillende pianowedstrijden,
afgestudeerde aan 5 Conservatoria van Moskou, Salzburg, Parijs, Brussel en Mons. Vroeger gastprofessor aan het Conservatorium van Gent (pianobegeleiding).

Pianoles in Gent (Gentbrugge) voor kinderen en volwassenen.
Klassieke en lichte muziek.
De lessen gaan door in mijn studio op een Steinway vleugelpiano.

Speciaal programma voor kinderen vanaf 4 jaar.
Het kind begint vanaf de eerste les liedjes te spelen. De eerste maanden concentreren wij ons op de ontwikkeling van het muziekgehoor, creatieve fantasie, concentratie en de houding. Voor de houding werk ik met een unieke familiemethode (ervaring van drie generaties pianisten met uitstekende resultaten).
De pianistische ontwikkeling wordt verder gecombineerd met notenleer. Na 1 jaar kan het kind partituren lezen, en altijd met plezier! 😊

Volwassenen amateuren

Ik geef les volledig op maat. Samen met u bepalen wij uw niveau en stellen de doelen.
In de lessen wordt er veel aandacht gehecht aan de technische aspecten van het pianospel.
Voor het zelfstandig thuis te studeren geef ik u een exacte instructie, ook volledig op maat. U krijgt de beste oefeningen die zijn bewezen door mijn 27-jarige ervaring met de piano.

De beginners kunnen na 2 jaar rekenen op een enorm groot repertorium, goede kennis van notenleer en veel zelfvertrouwen.

De volwassenen amateuren die vroeger zijn afgestudeerd aan muziekacademie, kunnen na 2 jaar rekenen op evaluatie naar een semi-professioneel niveau.
verified badge
Mijn aanpak gaat over het ontdekken van muziek vanuit verschillende hoeken en sensaties, van luisteren en aanraken tot lezen en leren, wat een goede balans creëert voor een efficiënte en ontspannen manier van werken.

Ik focus op techniek, muzikaliteit, analyse, maar vooral probeer ik te laten zien hoe deze allemaal met elkaar verbonden zijn.

Ik werk alleen met partituren (muziekbladen) wat volgens mij de beste manier is om te leren. Ik moedig klassiek repertoire aan, maar sta overal voor open.
Elk niveau en elke leeftijd wordt geaccepteerd, bedankt voor het lezen!
verified badge
Pianoles in Gent voor alle niveau’s en leeftijden!
Ik heb zowel jazz als klassiek gestudeerd aan het Conservatorium Antwerpen. Ik speel echter enkel nog klassiek, en geef daar ook het liefste les over.
Ik kan zeker ook helpen met akkoorden: pop/jazz-nummers leren begeleiden enz.
verified badge
Ben je een beginnend pianist en heb je een piano, maar weet je niet waar je moet beginnen? We kunnen een persoonlijke ontmoeting plannen om je drijfveren te bespreken en je inspiratie in muziek te vinden.

De lessen duren 1 uur, met een kwartier extra voor het geval jij of ik te laat komen.

Wat ga je leren?
Het is helemaal aan jou of je muziektheorie, componeren of gewoon beter piano wilt leren spelen. Ik wil graag meer weten over jouw motivatie!

België Alleen persoonlijk, anders mogelijk online
verified badge
Mijn naam is Andre. Ik ben een professioneel muzikant met meer dan 10 jaar ervaring. Hoewel jazz de hoofd focus van mijn studie en praktijk is, heb ik geleerd van alle genres te houden en de unieke waarden en sterke punten van elk genre te omarmen. Deze heb ik geïntegreerd in de muzikale projecten die ik heb gecreëerd of waaraan ik heb meegewerkt. Projecten die draaien om jazz, pop, rock, psychedelische muziek, elektronische muziek en reggae.
Gedurende mijn professionele carrière heb ik gewerkt met muziekscholen en privéleerlingen (meer dan 200). In die jaren ben ik een grote verscheidenheid aan leerlingen tegengekomen, van alle niveaus, van kinderen tot senioren, en zelfs een aanzienlijk aantal leerlingen met autisme of het syndroom van Down. Dit heeft mijn interesse in de kunst van het lesgeven en het helpen van mensen om te groeien, door een balans te vinden tussen uitdaging en empathie, alleen maar vergroot.

Mijn lessen kenmerken zich door een praktische aanpak gecombineerd met een theoretische component, die altijd aansluit bij de interesses van de student en hun muzikale smaak en creativiteit stimuleert. Daarom ga ik graag breed in op de disciplines zoals:
Muziektheorie
Techniek
Gehoortraining
Prestatie
Samenstelling
Improvisatie
Band-/projectbegeleiding
Studiemethodiek
Rapportage

Mijn belangrijkste doelstellingen als mentor zijn:

- Om leerlingen te boeien met muziek en hun leerproces te bevorderen

- Om gezonde leermethoden te stimuleren die gebaseerd zijn op hun eigen doelen.

- Om de geest en discipline van zelfstudie te ontwikkelen.

De frequentie, duur en vorm hangen af van de doelen van elke individuele student.
verified badge
Sarshar (geb. 1999) (Master in klassieke muziek, piano - compositie) is een concertpianist en componist, geboren in Teheran en opgeleid aan de conservatoria van Boedapest, Wenen en Gent. Hij staat bekend om zijn originele composities en kenmerkende interpretaties van componisten als Chopin, Debussy, Beethoven, Liszt en Bartók, waarbij hij een sterke klassieke basis combineert met een diep persoonlijke muzikale stem.

Hij heeft klassiek piano gestudeerd bij internationaal gerenommeerde pianisten en heeft optredens verzorgd in heel Europa, waaronder concerten in Parijs, Kopenhagen, Spanje, Polen, Hongarije, Oostenrijk en België. Hij trad onder meer op in het Pools Instituut in Parijs – waar Chopin zelf in de 19e eeuw optrad – en in het Antoninpaleis in Polen, een UNESCO-werelderfgoedlocatie waar Chopin tijdens zijn leven concerten gaf. Hij heeft ook opgetreden voor de Belgische koninklijke familie, koningin Mathilde en koning Philippe, en samengewerkt met internationaal bekende artiesten zoals Alexander Vantournhout.

Sarshar is laureaat van meerdere internationale pianowedstrijden in Europa, China en Noord-Amerika. Naast zijn concertcarrière componeert hij muziek voor film-, theater- en dansproducties, waarbij hij werken creëert die structurele helderheid combineren met emotionele diepgang en reflectie.

Als docent richt hij zich niet alleen op pianotechniek en muzikaliteit, maar ook op het helpen van studenten bij het ontwikkelen van hun eigen artistieke identiteit, zelfvertrouwen en verbondenheid met muziek. Hij integreert ook harmonie in zijn pianolessen om studenten te helpen de muzikale structuur beter te begrijpen en een diepere, betekenisvollere band met de muziek die ze spelen op te bouwen. Lessen worden aangeboden in het Engels, Nederlands en Farsi voor beginners, gevorderden en aspirant-professionals.
Ik geef les met verschillende methoden, afhankelijk van de leeftijd en persoonlijkheid van de persoon.

Eerst inventariseert hij je doelen en ambities, en op basis van je verleden, kennis en ervaring stelt hij een persoonlijk traject op waarmee je snel en optimaal kunt groeien en je doelen realistisch kunt bereiken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Warre