facebook
favorite button
1/6
member since icon
Sinds juni 2025
Leraar sinds juni 2025
Compositie in alle stijlen en/of muziektheorie, harmonie en contrapunt.
course price icon
Van 42 € /h
arrow icon
Als je bezig bent met het schrijven van muziek, is het heel belangrijk dat je je muziek toont aan mensen. Aan iemand met ervaring in compositie, nog beter. Het is soms moeilijk om die stap te zetten om je stukken waar je hard aan hebt gewerkt te tonen. Maar dit is een heel belangrijke stap, het maakt je zekerder van je eigen stuk. Vanaf dan kan men feedback ontvangen en verder evolueren. In mijn lessen werk ik vooral op structuur en het leren van componeren. Als het nodig is ga ik ook op details werken, maar eerst moet het idee en de vorm goed zitten. Componeren is een evolutie en ik zelf wordt nog elk jaar beter.

Om beter te componeren is grondige muziektheorie ook belangrijk. Net zoals je met meer vocabulair beter jezelf kan uitdrukken, kan je met meer muziekkennis betere muziek schrijven en beter je idee vertalen in noten. Het belang hiervan wordt vaak onderschat. Voor mij gaan muziektheorie (alle basiskennis maar vooral harmonie en contrapunt) hand in hand.
Extra informatie
Het is altijd handig om muziekpapier en een potlood bij te hebben.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Ledeberg, België
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Uilkensstraat, Gent, België
  • Kokos, Parmastraat, Sint-Gillis, België
Over
Ik breng al enkele jaren elektronische muziek uit. Als je wilt luisteren kan je mij vinden met mijn artiestennaam: BLAHMI. Mijn achtergrond in klassieke muziek heeft hier een grote invloed op, al is de muziek elektronisch. Ik meng heel graag allerlei stijlen maar hecht veel belang aan klassieke muziek. Het is voor mij de basis, hoe beter men de regels kent, hoe beter men ze kan breken. Ik heb Harmonie en Contrapunt op hoog niveau gevolgd en dit heeft me heel veel inzichten gegeven. Ik ben echter grote voorstander van hedendaagse muziek en ken de "hedendaagse" stijlen en heb er zelf in geschreven. Ik geef graag al deze kennis door want naast zelf gewoon componeren, vind ik lesgeven geweldig.
Opleiding
Na af te studeren in klassieke piano in het Muda, ben ik verder gaan studeren in het Koninklijk Conservatorium Brussel. Ik ben echter met Compositie begonnen ipv piano, omdat ik liever schrijf dan speel. In mijn tweede bachelor Compositie ben ik ook aan een tweede bachelor Muziek en Technologie begonnen. Deze tweede richting draait vooral om programmeren van effecten (in Max) en de computer als een instrument zien binnen de klassieke muziek. We ontwikkelen nieuwe "instrumenten" en dan zelf componeren voor dit instrument (de computer). Solo of ensemble, gemengd met akoestische instrumenten bijvoorbeeld. Ik begin mijn weg in Max/msp/Jitter behoorlijk te kennen en Ableton Live gebruik ik al 7 jaar. Ik heb lessen in mixing/mastering gehad en doe dit zelf vaak voor mijn eigen muziek. Ik volg ook nog altijd klassieke compositie.
Leservaring
Vanaf mijn 15 wou ik professioneel muzikant worden, en ik heb van allerlei leraren les gehad, en heb vanalles gezien. Ik weet wat les volgen is. Zelf geef ik al enkele jaren les in klassieke piano, waar ik ook graag wat muziektheorie bijgeef en ik geniet hier enorm van.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ableton Live is een geweldig programma, maar het duurt een tijdje voor je het onder de knie krijgt. Ik werk er al 7 jaar mee en begin het door en door te kennen. Het versnelt je creatieproces enorm als je de software goed kent. Anders kan het lang duren en verlies je sneller de moed. Naast Ableton Live begin ik Max ook te kennen. Dit is geen DAW maar een visuele programmeertaal die vaak gebruikt wordt door kunstenaars omdat men er niet direct code voor moet leren schrijven. Je kan dit gebruiken om muziek te maken, maar ook voor lichten en video. Het is een heel diep programma met heel veel mogelijkheden. Ik kan de basis hiervan meegeven.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gepassioneerd door muziek en afgestudeerd in piano aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, bied ik een cursus muziektheorie aan, of je nu helemaal opnieuw wilt beginnen, voor herstel of voor verbetering. Na ook de cursussen schrijven, harmonie, geavanceerde muziektheorie en praktische harmonie te hebben voltooid, kan ik alle profielen helpen, van beginner tot conservatoriumstudent, of het nu gaat om ritme, muziektheorie, toetsen lezen, harmonie, muziektheorie toegepast op het toetsenbord , enzovoort.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Ableton is een krachtig hulpmiddel. Als je het eenmaal begrijpt, kun je elk muzikaal idee werkelijkheid laten worden – best wel geweldig, toch? Om je een idee te geven, hier zijn een paar onderwerpen die ik kan onderwijzen:

- Werken met audio- en MIDI-tracks
- Synthese
- Creatieve bemonstering
- Regeling
- Mengen
- Effecten en verwerking
- Akkoorden en melodieën enz.

Voel je vrij om alles te noemen waar je meer over wilt weten. Jij bepaalt natuurlijk waar we het over hebben!

Ik help je graag om jouw ruwe ideeën om te zetten in een complete songstructuur. Dit alles doe ik op een flexibele en collaboratieve manier, waarbij jouw creatieve visie centraal staat.

Ik ben afgestudeerd als muziekproducent en geluidstechnicus aan dBs Berlin
Ik speelde liveshows op Tomorrowland, ADE etc.
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.

Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.

Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Wil je genieten en begrijpen van een academisch muziekconcert? Of wil je gewoon weten hoe je de muziek schrijft waar je van houdt? Of misschien bespeel je een instrument maar wil je graag bladmuziek lezen?
Durf muziek op verschillende manieren te begrijpen, ik zal me aanpassen aan jouw behoeften om je te helpen leren zoals je wilt. Leeftijd doet er niet toe en er is geen voorkennis nodig.
verified badge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.

Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Of je nu begint met het maken van je eigen beats of worstelt met het schrijven van een nummer, ik help je het volgende niveau te bereiken dat je persoonlijk nodig hebt. Met een solide basis van muziekonderwijs kan ik je helpen jezelf uit te drukken via je muziek.

Ik kan heel technisch worden als dat nodig is, maar ik help je ook bij het navigeren door het creatieve proces en bij het bereiken van een punt dat voor jou werkt.
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Heb je altijd al piano willen leren spelen en weet je niet hoe te beginnen? Heb je al een muzikale achtergrond en wil je je pianistieke vaardigheden/kennis van muziektheorie bijschaven? Of ben je al een gevorderde speler die nog verder in het detail wil treden? Ik bied lessen piano en muziektheorie aan.

In mijn pianolessen ga ik samen met de student op zoek naar zijn muzikale persoonlijkheid. Afhankelijk van diens voorkeur ligt de nadruk op jazz en improvisatie of op klassieke muziek, aangevuld door de nodige muziektheorie. Ik probeer steeds in te spelen op het tempo en de noden van iedere individuele student. Spelplezier staat voorop. Ik geef les aan alle leeftijden.
message icon
Contacteer Aumi
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gepassioneerd door muziek en afgestudeerd in piano aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, bied ik een cursus muziektheorie aan, of je nu helemaal opnieuw wilt beginnen, voor herstel of voor verbetering. Na ook de cursussen schrijven, harmonie, geavanceerde muziektheorie en praktische harmonie te hebben voltooid, kan ik alle profielen helpen, van beginner tot conservatoriumstudent, of het nu gaat om ritme, muziektheorie, toetsen lezen, harmonie, muziektheorie toegepast op het toetsenbord , enzovoort.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Ableton is een krachtig hulpmiddel. Als je het eenmaal begrijpt, kun je elk muzikaal idee werkelijkheid laten worden – best wel geweldig, toch? Om je een idee te geven, hier zijn een paar onderwerpen die ik kan onderwijzen:

- Werken met audio- en MIDI-tracks
- Synthese
- Creatieve bemonstering
- Regeling
- Mengen
- Effecten en verwerking
- Akkoorden en melodieën enz.

Voel je vrij om alles te noemen waar je meer over wilt weten. Jij bepaalt natuurlijk waar we het over hebben!

Ik help je graag om jouw ruwe ideeën om te zetten in een complete songstructuur. Dit alles doe ik op een flexibele en collaboratieve manier, waarbij jouw creatieve visie centraal staat.

Ik ben afgestudeerd als muziekproducent en geluidstechnicus aan dBs Berlin
Ik speelde liveshows op Tomorrowland, ADE etc.
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.

Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.

Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Wil je genieten en begrijpen van een academisch muziekconcert? Of wil je gewoon weten hoe je de muziek schrijft waar je van houdt? Of misschien bespeel je een instrument maar wil je graag bladmuziek lezen?
Durf muziek op verschillende manieren te begrijpen, ik zal me aanpassen aan jouw behoeften om je te helpen leren zoals je wilt. Leeftijd doet er niet toe en er is geen voorkennis nodig.
verified badge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.

Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Of je nu begint met het maken van je eigen beats of worstelt met het schrijven van een nummer, ik help je het volgende niveau te bereiken dat je persoonlijk nodig hebt. Met een solide basis van muziekonderwijs kan ik je helpen jezelf uit te drukken via je muziek.

Ik kan heel technisch worden als dat nodig is, maar ik help je ook bij het navigeren door het creatieve proces en bij het bereiken van een punt dat voor jou werkt.
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Heb je altijd al piano willen leren spelen en weet je niet hoe te beginnen? Heb je al een muzikale achtergrond en wil je je pianistieke vaardigheden/kennis van muziektheorie bijschaven? Of ben je al een gevorderde speler die nog verder in het detail wil treden? Ik bied lessen piano en muziektheorie aan.

In mijn pianolessen ga ik samen met de student op zoek naar zijn muzikale persoonlijkheid. Afhankelijk van diens voorkeur ligt de nadruk op jazz en improvisatie of op klassieke muziek, aangevuld door de nodige muziektheorie. Ik probeer steeds in te spelen op het tempo en de noden van iedere individuele student. Spelplezier staat voorop. Ik geef les aan alle leeftijden.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Aumi