facebook
Lauren
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van35.07EUR/ h

Duits / Engels oefencursus en huiswerkhulp

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ga naar huis. Het doel van deze cursus is om mensen met hiaten in het Duits en / of Engels te kunnen helpen.
Help met huiswerk om uiteindelijk te helpen met de moeilijkheden en moeilijkheden in het Duits, Engels en Frans.

Mijn methode is werk, omdat werk de sleutel tot succes is. Ik werk met de student aan de woordenschat, de grammatica enz. Aan het einde van de cursus geef ik kleine oefeningen om ervoor te zorgen dat de student het begrijpt !!

Ik maak een korte samenvatting van de cursus voor de student en ik geef hem aan het einde huiswerk voor de volgende les (indien nodig)

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Bladeren / cursusmateriaal

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Genève, Zwitserland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
School
School
Leeftijd:
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Engels, Duits, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik hou echt van contact met mensen.
Later zou ik graag een leraar willen zijn. Ik wil mijn passie voor talen graag aan anderen doorgeven en daarom geef ik al op zeer jonge leeftijd les.
Ik hou van gemotiveerde studenten, blij om nieuwe dingen te leren en die niet verlegen zijn om vragen te stellen, want ik ben hier voor !!!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn eerste gesproken talen waren Engels en Frans - - Lagere school: klein Ik heb 2 jaar in Duitsland gestudeerd (ik was 4-5 jaar oud)
- Ik heb het certificaat van de oriëntatiecyclus.
- College diploma

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Een week stage op de hotelschool van Genève - 2015

Een week stage in een advocatenkantoor (soort kranten) - 2016

Sinds 2017 geef ik repetitielessen

Beoordelingen (1)

Lauren is een zeer prettig persoon, punctueel en bezorgd over haar studenten Mijn dochter vond het erg leuk om bij haar in de klas te zijn.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Lauren snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds november 2017
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Cursussen Frans, Engels en Nederlands voor alle niveaus!
Ik ben een Belgische (Vlaamse) en Franse student met een master in internationaal publiekrecht (Amsterdam) en een master in mondiale ontwikkeling (Universiteit van Kopenhagen). Als wereldreiziger heb ik gewoond in Thailand, Denemarken, Griekenland, Nederland, de VS, Zwitserland en vele andere landen, waar ik zowel heb gestudeerd als gewerkt als juridisch adviseur. Ik geef sinds 2017 bijles, zowel fysiek, op school als online. Sinds 2017 heb ik met zo'n 250 leerlingen gewerkt, verspreid over de hele wereld! Hier is een overzicht van mijn eerdere bijleservaring: 2022-heden: Online bijles via Apprentus (ongeveer 12 uur/week). 2023: Docent Nederlands bij Varady Language School in Genève 2021-2022: Ik werkte bij "bijlesthuis", een Nederlandstalige bijlesinstelling, waar ik voornamelijk Frans, Nederlands en Engels gaf aan volwassenen die hun taalvaardigheid wilden verbeteren. In dezelfde periode gaf ik ook les aan andere studenten via Apprentus. 2021: Via Apprentus en andere websites heb ik verschillende jongere scholieren (5-15 jaar) in Bern en Genève geholpen hun vaardigheden in vakken als wiskunde en Frans te verbeteren. 2017-2020: Ik heb drie jaar gewerkt bij een bijlesinstituut in Genève genaamd ARA, waar ik voornamelijk Frans, wiskunde en Engels gaf. Gedurende deze tijd heb ik ook twee jaar gewerkt op een privéschool genaamd Florimont, waar ik leerlingen van 11 tot 16 jaar bij verschillende vakken ondersteunde door hen te helpen met hun huiswerk. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Spaans en Duits. Bovendien vind ik het erg leuk om les te geven en leerlingen te helpen met hun vooruitgang en het verwerven van nieuwe vaardigheden. Als persoon ben ik flexibel, rustig en positief. Ik ben blij je te ontmoeten en kijk ernaar uit om met je samen te werken! Amélie

Nederlandse, Engelse en Franse lessen in Genève door drietalige docent
Ik heb recent een Bachelor in internationale relaties behaald aan de universiteit van Genève waar ik momenteel een Master in Internationaal en Europees recht volg. Ik ben perfect tweetalig in Engels en Frans vermits ik een tweetalig internationaal baccalaureate heb behaald aan de internationale school van Genève. Mijn moedertaal is Nederlands. Ik heb ervaring in het les geven aan zowel kinderen als volwassenen. Naast mijn studies werk ik ook op Institut Florimont als een assistente voor de begeleide studies.

Individuele lessen Duits (of voor uw groep) voor alle leeftijden en niveaus
Welkom ! Ik bied mijn cursussen Duits aan op basis van uw individuele doelstellingen. Ik ben Oostenrijker en heb verschillende diploma's behaald aan universiteiten in Oostenrijk en Nederland in orgel, piano, musicologie en oude geschiedenis. Daarnaast geef ik lessen Frans, muziek (initiatie), orgel en piano. Wil je ontmoeten!

Engelse bijles voor kinderen, studenten, volwassenen en senioren
Deze cursus past zich echt aan je huidige Engelse vaardigheden en persoonlijke leerdoelen aan. Het bevat een algemene herziening van de grammatica, maar met de nadruk op spreken en vertrouwd raken met de Engelse taal. Er zal veel aandacht worden besteed aan de ontwikkeling van compositie en kritische leesvaardigheid. Woordenschatontwikkeling en buitenlezen zullen deze cursus aanvullen.

Schoolondersteuning - Alle niveaus - Algemeen - thuis en internet
Ik steun uw kinderen bij hun afstandsonderwijs tijdens deze Coronavirus-periode. Houder van universitaire diploma's, ik spreek en schrijf vloeiend vijf talen (Frans, Spaans, Duits, Engels, Nederlands). Mogelijkheid van lessen / bijles thuis of via Skype / WEB / FaceTime, etc.

Engelse lessen voor beginners, gevorderden, gevorderden en alles daartussenin
Van beginners tot gevorderden geef ik een leidende hand door 's werelds derde meest gesproken taal: Engels. Afhankelijk van uw behoeften zullen we ons richten op grammatica, uitspraak, schrijven of spreken. Omdat ik zelf in een vreemd land woon, ben ik me gaan realiseren dat het leren van een nieuwe taal de beste manier is om door te gaan via dialogen. Verwacht een informele, maar serieuze interactie tijdens de lessen, omdat ik eerder een leraar dan een leraar zal zijn.

Ik bied Engels-Frans-Nederlands cursussen aan
Ik bied cursussen Engels, Frans en Nederlands voor alle niveaus. Na mijn studie in België werkte ik 9 maanden bij de VN in Genève. Ik ben klaar om overal in Genève en buiten te reizen. Beschikbaar 7/7. Met vriendelijke groet, Yacine

Enseignante gecertificeerd CELTA heeft de Engelse taalcursus gevolgd voor leerlingen van twee eeuwen en Levelx (A1-C1)
Hoi! Na het verkrijgen van een diplôme CELTA (certificaat in het lesgeven van Engels aan sprekers van andere talen) in été 2020, j'enseigne l'anglais à des apprenants de tous âges, du Level debutant à advanced (A1-C1). Les cours sonté laborés en function des besoins de l'étudiant, qu'il s'agisse d'améliorer son anglais conversationnel, de se voorbereiding pour un examen, de travailler sur un anglais professionnel (Business English) et plus toegift. Parallel aan mijn opleiding studeer ik Engels en Engels aan de Universiteit van Genève. Het Engels is echt mijn passie, het is de kracht van het overbrengen van de liefde van deze taal tot vele jaren. Een algemene les van 60 minuten en kan worden gegeven bij de eigenaar thuis, bij mij thuis of in een andere praktijkomgeving (bijvoorbeeld een café of op de universiteit). Neem contact met mij op voor informatie! Ik zou graag van u horen :)

🇬🇧🇺🇸Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 📚🗣️🤑✈️
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧 ✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou! ✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier. 👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen. 💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels! 🌍 Kies je route: ✈️ Engels voor reizen → Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer... → Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken. → Ga op avontuur zonder taalangst! 💼 Professioneel Engels → Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen... → Inhoud afgestemd op uw branche. → Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost. 🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...) → Gepersonaliseerde training voor de tests. → Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties. → Doel: met sereniteit slagen! 💬 Conversatielessen → Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven... → Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving. → Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal! 🎁 Kleine bonus: Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen: interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz. ✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!

Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Let's learn (more) English! Online of bij u thuis.
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen. Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen! Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken. Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.

Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen **** Ben je klaar om Hindi te leren? Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi. Enige kennis van Hindi is niet nodig !!! Wat kan ik je leren? - Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leer spreken in dagelijkse gesprekken. - Lezen en schrijven in het Hindi - Geluid als native speaker

Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!

Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Gepersonaliseerde en dynamische Engelse en/of Portugese lessen!
Iedereen leert anders en in zijn eigen tempo, dus ik pas mijn onderwijs aan aan de behoeften van mijn studenten. Versterkingslessen, uitspraak, schrijven of hulp bij algemeen begrip. Ik heb een rijke ervaring met het lesgeven van Engels als tweede taal aan verschillende leeftijdsgroepen. Ik heb ruim twee jaar als leraar Engels in São Paulo gewerkt, waar ik les gaf aan beginners tot gevorderden (alle leeftijden). Ik heb twee en een half jaar in Dublin gewoond en gedurende die tijd heb ik een aantal cursussen Engels gevolgd om mijn Engels te verbeteren. Ik heb een bachelordiploma in Arts - European Studies, waarin ik ook enkele Engelse en Spaanse lessen heb gevolgd, en ik ben momenteel bezig met mijn masterdiploma in Latijns-Amerikaanse Studies. Als onderdeel van mijn vrijwilligerswerk geef ik ook Engelse les aan studenten uit kwetsbare gemeenschappen in Brazilië (online lessen).