facebook
Laurie
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van44.00EUR/ h

Online Franse les met moedertaalleraar! Eigen methode. Technologie om te leren.

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.

Hallo, bonjour!
Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen.

*Mijn werkwijze:*
-Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...).
-Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken.
-Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren.
-Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren).
-Gebruik een interactief whiteboard.
-We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag.

Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek.

De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven.

Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me!

Tot ziens,
Laurie*

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
programmering

(ongeveer 20 minuten) om onszelf voor te stellen, uw doelen te laten weten en het schema te bespreken.
- Klasse op basis van mondeling.
-Methode vragen / antwoorden om grammatica mondeling en vervolgens schriftelijk te werken (thuis, met oefeningen die ik beveel).
-Tonale werkwoordmethode voor uitspraak.
-Ik geef al het nodige materiaal voor de klas (teksten, korte video's, afbeeldingen ...).
-We werken het schriftelijke gedeelte tussen de lessen door. Ik corrigeer de oefeningen vóór de les, zodat we geen tijd verspillen.
-Toepassing met woordenschat om te studeren met je mobiel.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Genève, Bel-Air, Genève, Switzerland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Frans als tweede taal, Frans voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Engels, Spaans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een Franse leraar voor meer dan 4 jaar. Ik heb gestudeerd aan de Universiteit van Luik (literatuur en Romaanse talen). Ik heb ervaring als leraar Frans, maar ook als leraar FLE (Frans voor buitenlanders). Ik ben dynamisch, gepassioneerd, enthousiast en ik weet zeker dat ik je kan motiveren om je doelen te bereiken. Ik geef les via Skype omdat ik in Spanje woon. Ik spreek Engels, Spaans, Nederlands.

Ik ben een Franse leraar sinds 4 jaar. Ik heb gestudeerd aan de Universiteit van Luik (ik heb een Master in Filologie). Ik ben geëxperimenteerd. Ik ben enthousiast en dynamisch! Ik weet zeker dat ik je kan helpen je doel te bereiken. Ik geef les via skype omdat ik nu in Spanje woon. Ik spreek ook Engels, Spaans en Nederlands.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
-Onafhankelijke leraar sinds september 2012
-Professor in verschillende particuliere academies in Spanje
-FLE-training in het CERAN-centrum
-Universiteit van Luik: diploma in Franse en Romaanse talen en literatuur.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
-Frans docent in Spanje gedurende een jaar (in academies).
-Frans docent in België gedurende drie maanden (CERAN Center).
Leraar in België op een middelbare school tijdens.
-Method leraar in België in een centrum van onderwijs en opleiding.
Leraar op de basisschool in Senegal (Afrika) gedurende drie maanden.

Beoordelingen (20)

Geweldige eerste indruk.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
'Taalmethode' Franse lessen zijn een uitstekende methode om Frans te leren. Laurie is erg geduldig en spreekt de hele les Frans, en ook al moet ik soms mijn hersens kraken om het te begrijpen, het helpt op de lange termijn. Ik ben begonnen met 10 lessen bij Laurie en zal mijn Frans verder blijven verbeteren, bedankt Laurie! :)
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Was aangenaam en leerrijk. Laurie is een lieve vrouw en behulpzaam.
Laurie is geweldig! Hartelijk dank voor uw vriendelijkheid en voor uw advies!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
goed voorbereid
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
...
TECHNOLOGIEËN TEN DIENSTE VAN HET LEREN. Hallo, Mijn naam is Laurie en ik ben zelfstandig FLE-docent, afgestudeerd in de Franse en Romaanse Taal- en Letterkunde sinds 2012. Ik heb acht jaar ervaring op zak (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode ontwikkeld voor online cursussen. Ik bereid studenten voor op DELF, DALF, TCF, FIDE examens, toelatingsexamens, etc. voor meerdere jaren. De cursus omvat: -Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen op basis van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen, enz.). Ik gebruik Google Doc, dus het ideaal is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben. -Correctie van oefeningen buiten de cursus (schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de cursus, of samen met de student, afhankelijk van hun behoeften). -Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat te studeren op uw smartphone. -Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica/vervoeging, dat na elke les wordt verzonden. -Eventueel een opname van de woordenschat (voor beginners). -Het uitvoeren van online oefeningen en testen op basis van de toegestuurde woordenschatbladen. -Motivatie, lachen, goed humeur :-) Mijn methode: -Het is mondeling gebaseerd. -Voor grammatica gebruik ik een specifieke methode waarmee mondelinge structuren kunnen worden geautomatiseerd. -We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen voor het vaststellen van je stem, voor ritme, enz.). Misschien chanteer ik je zelfs! :-) -Alles gebeurt mondeling voordat het wordt geschreven, maar ik pas me uiteraard aan aan de behoeften van de studenten. -Voor kinderen en jongeren is de cursus iets anders: ik gebruik interactieve spelletjes en kaarten via de webcam. Tot binnenkort! Laurie Let op: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.
TECHNOLOGIEËN VOOR HET LEREN. Hallo, Mijn naam is Laurie en ik ben een onafhankelijke FLE-leraar, afgestudeerd in het Frans en Romaanse talen en literatuur sinds 2012. Ik heb vijf jaar ervaring onder mijn riem (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode gemaakt voor online cursussen. De cursus omvat: -Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen ...). Ik gebruik Google Doc, dus het beste is om een ​​Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben. -De correctie van oefeningen buiten de les (de schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de les, of met de student, volgens zijn behoeften). -Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat op uw smartphone te bestuderen. -Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica / vervoeging, verzonden na elke cursus. -Indien nodig, een vocabulaireopname (voor beginners). -De realisatie van online oefeningen en tests uit de verzonden vocabulairebladen. -Motivatie, gelach, goed humeur :-) Mijn methode: - Het is gebaseerd op spreken. -Voor grammatica gebruik ik een vraag / antwoord-methode (geleerd tijdens de training in het CERAN-centrum). -We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen om je stem te zetten, voor ritme, enz.). Ik zou je misschien zelfs laten zingen! :-) -Alles gaat door het gesproken woord voordat het geschreven woord wordt doorlopen, maar ik pas me duidelijk aan aan de behoeften van de studenten. -De cursus is een beetje anders voor kinderen en adolescenten: ik gebruik interactieve games en kaarten via de webcam. Tot binnenkort! Laurie NB: Mogelijkheid om een ​​factuur te maken voor particulieren of bedrijven.
Ik ben een Franse inwoner. Ik heb een speciale cursus gemaakt om alle inhoud van Fide Exam in 30 lessen (spreekles) te bestuderen naast een huiswerkprogramma (voor het schrijf- en luistergedeelte van het examen). Mijn klas is leuk en bevatte een applicatie om je woordenschat op je smartphone te bestuderen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Laurie snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 44€Bij de leraar thuis
van 44€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds september 2015
  • 2 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin
    85 verbindingen

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 44€Bij de leraar thuis
van 44€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

3 vrienden op Apprentus


Amélie
Cours de Français, Néerlandais, Anglais, Mathématiques, Histoire, Relations Internationales, Droit, Sciences et Géographie.
Ik ben een Belgische (Vlaamse) en Franse student die onlangs een masteropleiding Internationaal Recht aan de Universiteit van Amsterdam heeft afgerond. Ik heb mijn bachelor Internationale Betrekkingen aan de Universiteit van Genève afgerond (magna cum laude) en heb ook een half jaar op uitwisseling gezeten bij UCSB (University of California, Santa Barbara). Daarnaast heb ik voor mijn middelbare schoolopleiding een internationale middelbare school in Frankrijk bezocht, waar ik me heb gespecialiseerd in wetenschappen en een score van 18/20 heb behaald op het afsluitende wetenschappelijke baccalaureaat. De lessen op deze school werden gegeven in het Frans, Engels, Nederlands en Spaans. Hier is een overzicht van mijn eerdere bijleservaring: 2021/2022: Ik werkte bij het Bijlesthuis, een Nederlandse bijlesinstelling, waar ik voornamelijk Frans, Nederlands en Engels gaf aan volwassenen die hun taalvaardigheid wilden verbeteren. In dezelfde periode heb ik via Apprentus ook lessen gegeven aan andere studenten. 2021: Via Apprentus en andere websites heb ik verschillende jongere studenten (5-15 jaar) in Bern en Genève geholpen bij het verbeteren van hun vaardigheden in vakken als wiskunde en Frans. 2017/2020: Ik heb drie jaar gewerkt bij een bijlesinstituut in Genève genaamd ARA, waar ik voornamelijk Frans, wiskunde en Engels gaf. Gedurende deze tijd heb ik ook twee jaar gewerkt op een privéschool genaamd Florimont, waar ik leerlingen van 11 tot 16 jaar bij verschillende vakken ondersteunde door hen te helpen met hun huiswerk. Ik kan Frans, Nederlands en Engels lesgeven, en ik geniet enorm van het lesgeven en assisteren van studenten bij hun voortgang en het verwerven van nieuwe vaardigheden. Als persoon ben ik flexibel, rustig en positief. Ik ben blij je te ontmoeten en kijk ernaar uit om met je samen te werken! Amélie

Imen
Nederlandse, Engelse en Franse lessen in Genève door drietalige docent
Ik heb recent een Bachelor in internationale relaties behaald aan de universiteit van Genève waar ik momenteel een Master in Internationaal en Europees recht volg. Ik ben perfect tweetalig in Engels en Frans vermits ik een tweetalig internationaal baccalaureate heb behaald aan de internationale school van Genève. Mijn moedertaal is Nederlands. Ik heb ervaring in het les geven aan zowel kinderen als volwassenen. Naast mijn studies werk ik ook op Institut Florimont als een assistente voor de begeleide studies.

Elisabeth
Individuele lessen Duits (of voor uw groep) voor alle leeftijden en niveaus
Welkom ! Ik bied mijn cursussen Duits aan op basis van uw individuele doelstellingen. Ik ben Oostenrijker en heb verschillende diploma's behaald aan universiteiten in Oostenrijk en Nederland in orgel, piano, musicologie en oude geschiedenis. Daarnaast geef ik lessen Frans, muziek (initiatie), orgel en piano. Wil je ontmoeten!

Eva
Engelse bijles voor kinderen, studenten, volwassenen en senioren
Deze cursus past zich echt aan je huidige Engelse vaardigheden en persoonlijke leerdoelen aan. Het bevat een algemene herziening van de grammatica, maar met de nadruk op spreken en vertrouwd raken met de Engelse taal. Er zal veel aandacht worden besteed aan de ontwikkeling van compositie en kritische leesvaardigheid. Woordenschatontwikkeling en buitenlezen zullen deze cursus aanvullen.

Yacine
Ik bied Engels-Frans-Nederlands cursussen aan
Ik bied cursussen Engels, Frans en Nederlands voor alle niveaus. Na mijn studie in België werkte ik 9 maanden bij de VN in Genève. Ik ben klaar om overal in Genève en buiten te reizen. Beschikbaar 7/7. Met vriendelijke groet, Yacine

Georgette
ik geef Franse les vanaf leeftijd 10 jaar tot hoger onderwijs
Ik ben heel flexibel in het lesgeven. Het is de bedoeling dat de leerling zo vlug mogelijk een beoogd niveau bereikt. Hiervoor analyseer ik bij de eerste les waar de tekorten zich bevinden en stel op die manier een leerprogramma op (steeds in samenspraak met de leerling/ouders) Ik hecht heel veel belang aan het aanleren van de perfecte uitspraak. Ik moedig ook aan om te leren denken in de aangeleerde taal, zodat de taal zo snel mogelijk kan gesproken worden. Natuurlijk geef ik ook uitleg bij de grammatica regels die onontbeerlijk zijn. Het doet me plezier als mijn studenten positieve resultaten bekomen.

Alessio
Italiaanse lessen voor elk niveau: persoonlijk, online, individueel of in groepsverband!
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit. Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten! Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-) We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere. Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding. Boek nu onze les!

Nouhaila
Til je Frans naar een hoger niveau met grammatica, conversatie en praktijkgerichte lessen! 🇫🇷✨
Breng je Frans naar een hoger niveau met conversatielessen en oefeningen in het echte leven! 🇫🇷✨ Bent u gepassioneerd door Frans en wilt u uw taalvaardigheden verbeteren? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Ik ben Nouhaila, een native speaker Frans met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle niveaus. Mijn doel is om u te helpen Frans te leren op een leuke, effectieve en stressvrije manier. Tijdens mijn lessen ligt de nadruk 100% op conversatie. U oefent Frans in een ontspannen en vriendelijke omgeving, waardoor uw spreekvaardigheid en zelfvertrouwen toenemen. 🔹 Waarom Frans leren bij mij? Gepersonaliseerde lessen: aangepast aan uw niveau en behoeften. Realtime feedback: corrigeer uw fouten en verbeter uw uitspraak. Praktische gesprekken: Onderwerpen zoals cultuur, reizen, zaken en meer, zodat u in elke situatie vloeiend kunt spreken. Dynamisch leren: interactieve oefeningen en lesmateriaal om te herhalen wat u hebt geleerd. 🌍 Reist u naar Frankrijk of heeft u een zakelijk project? Maak je geen zorgen! Dankzij mijn lessen bent u klaar om met zelfvertrouwen te spreken, zowel tijdens een zakelijke bijeenkomst als op reis. 🎯 Heb je een examen in gedachten? Ik kan u ook helpen bij de voorbereiding op Franse examens (DELF, DALF, etc.) en ik geef u de beste strategieën om uw succes te garanderen. Bent u klaar om uw Frans te verbeteren en een gevorderd niveau te bereiken? Laten we vandaag nog beginnen!

Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.
Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen. IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen. Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies. Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen. Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.

Alessia
Italiaans leren en oefenen - Grammatica en conversatie oefenen
Ciao! Ik ben Alessia, een native speaker Italiaans met jarenlange ervaring in het lesgeven aan studenten van alle leeftijden. Mijn lessen zijn afgestemd op jouw niveau en doelen, waarbij ik grammaticale basisbeginselen combineer met praktische conversatievaardigheden. Ik geloof dat de beste manier om te leren is door een mix van structuur en praktijkervaring, waardoor je je zelfverzekerd voelt bij het spreken en begrijpen van Italiaans. Of je nu leert voor reizen, werk, liefde of gewoon voor de lol, ik zorg ervoor dat de lessen boeiend en effectief zijn. Laten we samen aan deze reis beginnen!

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Ella
Let's Talk! – Conversatielessen voor echte gesprekken (B1/B2)
Deze conversatieles is speciaal ontworpen voor gevorderde beginners tot halfgevorderde studenten (niveau B1/B2) die al een basis hebben in het Engels, maar hun spreekvaardigheid naar een hoger niveau willen tillen. Ben je iemand die al Engels begrijpt, maar soms nog aarzelt om spontaan te spreken? Wil je vlotter leren reageren, je mening geven of gesprekken voeren over actuele en alledaagse onderwerpen? Zou je graag willen oefenen in een veilige omgeving met een ervaren Engels docent met directe feedback? Dan is deze les perfect voor jou! In een ontspannen sfeer werk je aan je vloeiendheid, uitspraak, en zelfvertrouwen, terwijl je ook nieuwe woordenschat en uitdrukkingen leert die je direct in het dagelijks leven kunt gebruiken. Elke les draait om echte gesprekken, praktische situaties en thema’s die ertoe doen. Na elke les stuur ik je alle nieuw geleerde woorden en feedback toe!

Davido
Moeiteloos Engels leren van talen: leer vloeiend Engels spreken zonder te studeren
Moeiteloos leren van de Engelse taal is mijn favoriete methode om mensen NUTTIG Engels te leren om hen te helpen snel zelfverzekerde Engelssprekenden te worden, zonder te studeren of moeite te doen. Hier is hoe je zult leren als je ervoor kiest om deze cursus te volgen: Tijdens elke sessie: STAP 1: Ik stel je "gepaste" vragen over wat voor jou het belangrijkst is in je leven. STAP 2: Je antwoordt zo goed als je kunt. STAP 3: Ik corrigeer je Engels waar nodig, je uitspraak indien nodig, en help je te zeggen wat je eigenlijk probeert te zeggen (Ter info: ik heb 18 jaar ervaring in het onderwijzen van Engels). STAP 4: Samen maken we een script, een stuk tekst, voor je volgende Luisteroefening Engels van 1 minuut. STAP 5: Na de sessie neem ik professioneel je op maat gemaakte Luisteroefening Engels van 1 minuut op. STAP 6: Jouw taak is om elke dag 10 minuten naar die LuisterOefening te luisteren met een koptelefoon. STAP 7: Een week later (of minder) neem je je volgende sessie met mij waar je me laat zien hoe goed je je Engelse luisteroefening van 1 minuut uit het hoofd kunt zeggen en we herhalen het proces. Het maakt niet uit of je een Engels niveau voor beginners of halfgevorderden hebt, als je deze stappen volgt, hoef je je niet te concentreren op de Engelse grammatica of zinsbouw, want dat komt automatisch naar je toe. Dat is wat ik voor je wil: om een natuurlijk Engels bewustzijn te verwerven dat gericht is op en nuttig is voor jouw situatie in je leven, niet de mijne, zodat je de zelfverzekerde Engelse spreker kunt worden die je van plan bent te worden en het Engels dat je hebt geleerd dagelijks GEBRUIKT. Ik zal er voor je zijn als je Engelse taalcoach en elke keer dat je het nodig hebt of erom vraagt, zal ik je opbeuren. Dus als je op zoek bent naar een 5-sterren leraar om je Engels snel te verbeteren, dan ben ik die man. Dat klinkt misschien arrogant, maar ik geloof sterk in mezelf en mijn manier van lesgeven. En dit onderscheidt mij van rust. En als je ook gelooft dat ik dat allemaal ben, en je toegewijd bent aan het leren van Engels en weet wat je wilt in het leven en waar je heen gaat, dan weet ik zeker dat je het eens zult proberen. Het leven is simpel.

Lucie
Franse lessen (online)
Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, doe je boodschappen, ga je naar de dokter, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)