facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2022
Leraar sinds februari 2022
Lessen Nederlands en Engels, cours de Néerlandais ou Anglais - aussi online
course price icon
Van 30 € /h
arrow icon
Bonjour,
je serais heureuse de vous aider dans l'apprentisage du Néerlandais et l'Anglais.
Depuis 15 ans, je donne des cours dans des écoles et privé.
Je suis diplomée dans l'enseignement.

I'm looking forward to hearing from you!

Nederlands is mijn moedertaal en ik onderwijs de taal sinds meer dan 10 jaar aan zowel beginners als gevorderden.
Het materiaal en de inhoud pas ik flexibel aan aan de noden van de student.
Daarnaast geef ik ook sinds meerdere jaren Engels aan volwassenen en kinderen.
Ik beschik over een master in fine arts en een diploma educatie.

Ik kijk ernaar uit van u te horen.

Groetjes,

Charlotte
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • L'Écluse, Beauvechain, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Frans
Duits
Spaans
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
School
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
De cursussen worden aangepast aan de behoeften van de student.
Het doel is om zoveel mogelijk te helpen bij het vinden of herwinnen van vertrouwen in het spreken, maar ook in het plezier van leren en om manieren te ontdekken om zelf te leren.
Al 15 jaar geef ik les aan volwassenen en kinderen, op scholen en ook particulier. Alle niveaus zijn welkom.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben 96' en heb een masterdiploma in talen en letters, Germaanse oriëntatie voor didactische doeleinden (AESS) behaald, afgestudeerd in 2020.
In juni 2017 studeerde ik af AESI (lagere secundaire leraar - Nederlands en Engels).

Ik ben momenteel werkzaam in human resources in een Nederlandstalig bedrijf.


Ik ben Nederlandstalig, maar spreek perfect Frans.
Lesgeven is daarom niets nieuws voor mij en ik zie graag de voortgang van mijn studenten in de loop van de tijd. Bovendien ben ik eraan gewend om in contact te zijn met kinderen, omdat ik ook kinderopvang doe. heeft uw kind een boost nodig? U kunt altijd contact met mij opnemen!
Ik geef Nederlandse les aan jong en oud, om ze talen te ondersteunen, om te helpen met hun huiswerk, vragen of examens.

Als je vragen hebt, aarzel dan niet om me te schrijven!
verified badge
Voorheen uitvoerend manager communicatie en lerares Nederlands in het lager secundair onderwijs, bied ik gepersonaliseerde hulp aan tieners om hen te helpen bij hun academische succes. Daarom concentreer ik me op het concrete aspect van de taal om de smaak te geven van het leren van Nederlands. Ik stel voor om te werken op basis van een contract dat is opgesteld in samenwerking met de tiener en dat het mogelijk maakt om op een positieve en lonende manier te bewegen en aan ouders om het verworven geleidelijk te visualiseren.

Voor eindejaarsstudenten kan ik je ook voorbereiden op het sollicitatiegesprek in het Nederlands.
verified badge
Tweetalige universiteitsstudent, ik geef al 9 jaar Nederlandse les aan kinderen en jongeren in het Franstalig onderwijs (Nederlands als vreemde taal).

Mijn aanpak is dynamisch en leuk en heeft tot doel grammatica, woordenschat en 4 academische vaardigheden te verwerven, namelijk:
- begrijpend lezen
- luistervaardigheid
- geschreven uitdrukking
- spreken
verified badge
In een persoonlijke leerroute loop je op je eigen niveau en in je eigen tempo doorheen woordenschat, grammatica en vooral praten.
Geen schools gedoe, wel veel afwisseling om je GOESTING voor de taal aan te wakkeren en een boost te geven aan je zelfvertrouwen.
YES, YOU CAN!
Ik ben een gediplomeerde taalleerkracht (NL-ENG) met een jarenlange ervaring in zowel scholen, volwassenonderwijs en bedrijven, en beschouw me als een 'taal-goestingarchitect'.
Samen openen we deuren op een creatieve manier, brengen we de wereld een stukje 'on your doorstep'.
En, wie weet, ben je in de nabije toekomst een (talen)knobbel rijker!
verified badge
Ik ben een ervaren Nederlands / Vlaamse leraar, coach en tutor en zal je helpen je taalvaardigheden (mondeling en / of schriftelijk) aanzienlijk te verbeteren. Alle cursussen zijn volledig aangepast aan uw specifieke behoeften, verwachtingen en context. Je huidige vaardigheidsniveau kan beginners, gevorderden of gevorderden zijn. Neem contact met mij op en ik zal u graag meer achtergrondinformatie geven.
verified badge
Sinds enkele jaren help ik leerlingen aan het begin van het secundair onderwijs met moeilijkheden in het Frans of Nederlands door samen teksten te schrijven en te verbeteren.

Deze cursus biedt hulp aan één of meerdere jongeren bij hun huiswerk. Ik beantwoord alle vragen en kan het kind of de tiener doordeweeks na schooltijd helpen; anders ben ik het hele weekend beschikbaar.
verified badge
Sinds mijn 4-jarige universitaire verblijf in de Verenigde Staten is mijn Engels zelfs beter geworden dan mijn moedertaal, Frans.
Ik vind het leuk om de taal te spreken en vind het heel leuk om het aan anderen te leren.

Als u Engels wilt leren, hulp nodig heeft of af en toe Engels wilt spreken, neem dan gerust contact met mij op.
verified badge
We moeten de tijd nemen om te leren hoe het in Nederland moet en het is individueel van aard. Natuurlijk ben ik een absolute beginner, ik wil examen doen, ik wil weten hoe het moet, de cursus helpt me om op een natuurlijke manier met jullie te leren communiceren.

Ontdek de schoonheid en praktische aspecten van de Nederlandse taal met individuele begeleiding afgestemd op jouw doelen, tempo en leerstijl. Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen of je spreekvaardigheid wilt verbeteren voor werkverkeer, deze cursus is ontworpen om je te helpen zelfverzekerd en natuurlijk te communiceren.

Ontdek de schoonheid en praktische waarde van de Nederlandse taal met privélessen afgestemd op jouw doelen, tempo en leerstijl. Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen of je vaardigheden wilt verbeteren voor werk of reizen, deze cursus helpt je om zelfverzekerd en natuurlijk te communiceren.
verified badge
In de lessen wiskunde help ik leerlingen uit het middelbaar onderwijs om wiskunde beter te begrijpen en met meer zelfvertrouwen toe te passen. We werken aan inzicht in de leerstof, het oefenen van formules en het oplossen van problemen op een gestructureerde manier. De lessen kunnen worden aangepast aan het niveau en de specifieke noden van de leerling — van basisbegrip tot voorbereiding op toetsen of examens.

De lessen Nederlands zijn bedoeld voor iedereen die de Nederlandse taal wil leren of verbeteren. We werken aan woordenschat, grammatica, uitspraak en spreekvaardigheid, op een interactieve en praktische manier. De inhoud wordt afgestemd op het niveau van de cursist — van beginners tot gevorderden — met aandacht voor zowel alledaagse communicatie als academische of professionele taal.
verified badge
Hey ik ben Pierre en ben afgestudeerd in Sociologie. Ik ben perfect tweetalig (FR/NL) en Ik geef al 5 jaar bijles Frans, Engels en Nederlands. Van lagere school tot middelbaar niveau. Motivatie bij de student staat centraal in mijn bijlessen!
verified badge
Tijdens de lessen werken we in jouw tempo. Ik leg moeilijke onderwerpen stap voor stap uit, gebruik eenvoudige voorbeelden en zorg ervoor dat je actief meedoet. Mijn lessen zijn rustig, gestructureerd en resultaatgericht. Ik heb een bachelordiploma in Nederlands, Geschiedenis & Economie. Momenteel geef ik Nederlands les op een middelbare school en geef ik ook les aan volwassenen.
verified badge
Ik kan uw kind (tiener), die net begint met deze taal op de middelbare school, helpen om de taal beter te begrijpen door de basisbeginselen aan te leren via oefeningen in grammatica, vervoeging, uitspraak, lees- en luistervaardigheid.
Neem gerust contact met me op. Ik ben het hele jaar door beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, ook tijdens vakanties en schoolvakanties.
verified badge
Frans (gevorderd niveau & ondersteuning):
Of je nu je uitspraak wilt verbeteren, je woordenschat wilt uitbreiden of je essays wilt laten nakijken, ik sta voor je klaar. Omdat ik uit een Franstalige familie kom, met een grootvader die leraar Frans was, hecht ik veel waarde aan mondelinge uitdrukking en help ik je om je natuurlijk en zelfverzekerd te voelen tijdens het spreken.

Nederlands/Engels (beginnersniveau):
Een nieuwe taal leren moet een avontuur zijn, geen vervelende klus. Ik geef beginnersvriendelijke lessen gericht op essentiële gespreksvaardigheden, correcte uitspraak en de basiswoordenschat die nodig is om zonder angst te kunnen spreken.
verified badge
Deze beginnerscursus Nederlands is bedoeld voor studenten die nog niet bekend zijn met de taal en op een duidelijke, praktische en ondersteunende manier een solide basis willen leggen. Je leert essentiële woordenschat, basisgrammatica, uitspraak en alledaagse uitdrukkingen waarmee je vol zelfvertrouwen kunt communiceren in realistische situaties.

Tijdens de cursus oefen je met jezelf voorstellen, eenvoudige vragen stellen en beantwoorden, en praten over familie, werk, eten, reizen en dagelijkse routines. Aan het einde van de cursus kun je veelvoorkomende Nederlandse zinnen begrijpen en gebruiken, eenvoudige zinnen vormen en deelnemen aan simpele gesprekken.

Nederlands op gemiddeld niveau

Deze cursus Nederlands voor gevorderden is bedoeld voor studenten die de basis al beheersen en hun spreek-, luister-, lees- en schrijfvaardigheid willen verbeteren, en daarbij meer zelfvertrouwen en nauwkeurigheid willen ontwikkelen. Je breidt je woordenschat uit, versterkt je grammatica en leert jezelf natuurlijker uit te drukken in uiteenlopende dagelijkse en professionele situaties.

Tijdens de cursus oefen je langere gesprekken, verbeter je je zinsbouw en ontwikkel je een beter begrip van gesproken en geschreven Nederlands. Je leert hoe je meningen kunt bespreken, ervaringen kunt beschrijven, met alledaagse situaties kunt omgaan en comfortabeler kunt communiceren met moedertaalsprekers.

Als je wilt, kan ik ze ook professioneler, informeler of meer op verkoop gericht laten klinken, afhankelijk van het cursusplatform.
verified badge
In deze cursus leer ik je de basisbeginselen van de Nederlandse taal. Het is perfect voor mensen die van plan zijn naar België of Nederland te reizen, of hierheen te verhuizen. Ik leer je alles over hoe je een gesprek met de lokale bevolking kunt beginnen en voeren. Deze cursus is ideaal voor iedereen die de mooiste taal ter wereld wil leren! Ik help je door het hele proces heen en leer je alles over de Nederlandse taal.
message icon
Contacteer Charlotte
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben 96' en heb een masterdiploma in talen en letters, Germaanse oriëntatie voor didactische doeleinden (AESS) behaald, afgestudeerd in 2020.
In juni 2017 studeerde ik af AESI (lagere secundaire leraar - Nederlands en Engels).

Ik ben momenteel werkzaam in human resources in een Nederlandstalig bedrijf.


Ik ben Nederlandstalig, maar spreek perfect Frans.
Lesgeven is daarom niets nieuws voor mij en ik zie graag de voortgang van mijn studenten in de loop van de tijd. Bovendien ben ik eraan gewend om in contact te zijn met kinderen, omdat ik ook kinderopvang doe. heeft uw kind een boost nodig? U kunt altijd contact met mij opnemen!
Ik geef Nederlandse les aan jong en oud, om ze talen te ondersteunen, om te helpen met hun huiswerk, vragen of examens.

Als je vragen hebt, aarzel dan niet om me te schrijven!
verified badge
Voorheen uitvoerend manager communicatie en lerares Nederlands in het lager secundair onderwijs, bied ik gepersonaliseerde hulp aan tieners om hen te helpen bij hun academische succes. Daarom concentreer ik me op het concrete aspect van de taal om de smaak te geven van het leren van Nederlands. Ik stel voor om te werken op basis van een contract dat is opgesteld in samenwerking met de tiener en dat het mogelijk maakt om op een positieve en lonende manier te bewegen en aan ouders om het verworven geleidelijk te visualiseren.

Voor eindejaarsstudenten kan ik je ook voorbereiden op het sollicitatiegesprek in het Nederlands.
verified badge
Tweetalige universiteitsstudent, ik geef al 9 jaar Nederlandse les aan kinderen en jongeren in het Franstalig onderwijs (Nederlands als vreemde taal).

Mijn aanpak is dynamisch en leuk en heeft tot doel grammatica, woordenschat en 4 academische vaardigheden te verwerven, namelijk:
- begrijpend lezen
- luistervaardigheid
- geschreven uitdrukking
- spreken
verified badge
In een persoonlijke leerroute loop je op je eigen niveau en in je eigen tempo doorheen woordenschat, grammatica en vooral praten.
Geen schools gedoe, wel veel afwisseling om je GOESTING voor de taal aan te wakkeren en een boost te geven aan je zelfvertrouwen.
YES, YOU CAN!
Ik ben een gediplomeerde taalleerkracht (NL-ENG) met een jarenlange ervaring in zowel scholen, volwassenonderwijs en bedrijven, en beschouw me als een 'taal-goestingarchitect'.
Samen openen we deuren op een creatieve manier, brengen we de wereld een stukje 'on your doorstep'.
En, wie weet, ben je in de nabije toekomst een (talen)knobbel rijker!
verified badge
Ik ben een ervaren Nederlands / Vlaamse leraar, coach en tutor en zal je helpen je taalvaardigheden (mondeling en / of schriftelijk) aanzienlijk te verbeteren. Alle cursussen zijn volledig aangepast aan uw specifieke behoeften, verwachtingen en context. Je huidige vaardigheidsniveau kan beginners, gevorderden of gevorderden zijn. Neem contact met mij op en ik zal u graag meer achtergrondinformatie geven.
verified badge
Sinds enkele jaren help ik leerlingen aan het begin van het secundair onderwijs met moeilijkheden in het Frans of Nederlands door samen teksten te schrijven en te verbeteren.

Deze cursus biedt hulp aan één of meerdere jongeren bij hun huiswerk. Ik beantwoord alle vragen en kan het kind of de tiener doordeweeks na schooltijd helpen; anders ben ik het hele weekend beschikbaar.
verified badge
Sinds mijn 4-jarige universitaire verblijf in de Verenigde Staten is mijn Engels zelfs beter geworden dan mijn moedertaal, Frans.
Ik vind het leuk om de taal te spreken en vind het heel leuk om het aan anderen te leren.

Als u Engels wilt leren, hulp nodig heeft of af en toe Engels wilt spreken, neem dan gerust contact met mij op.
verified badge
We moeten de tijd nemen om te leren hoe het in Nederland moet en het is individueel van aard. Natuurlijk ben ik een absolute beginner, ik wil examen doen, ik wil weten hoe het moet, de cursus helpt me om op een natuurlijke manier met jullie te leren communiceren.

Ontdek de schoonheid en praktische aspecten van de Nederlandse taal met individuele begeleiding afgestemd op jouw doelen, tempo en leerstijl. Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen of je spreekvaardigheid wilt verbeteren voor werkverkeer, deze cursus is ontworpen om je te helpen zelfverzekerd en natuurlijk te communiceren.

Ontdek de schoonheid en praktische waarde van de Nederlandse taal met privélessen afgestemd op jouw doelen, tempo en leerstijl. Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen of je vaardigheden wilt verbeteren voor werk of reizen, deze cursus helpt je om zelfverzekerd en natuurlijk te communiceren.
verified badge
In de lessen wiskunde help ik leerlingen uit het middelbaar onderwijs om wiskunde beter te begrijpen en met meer zelfvertrouwen toe te passen. We werken aan inzicht in de leerstof, het oefenen van formules en het oplossen van problemen op een gestructureerde manier. De lessen kunnen worden aangepast aan het niveau en de specifieke noden van de leerling — van basisbegrip tot voorbereiding op toetsen of examens.

De lessen Nederlands zijn bedoeld voor iedereen die de Nederlandse taal wil leren of verbeteren. We werken aan woordenschat, grammatica, uitspraak en spreekvaardigheid, op een interactieve en praktische manier. De inhoud wordt afgestemd op het niveau van de cursist — van beginners tot gevorderden — met aandacht voor zowel alledaagse communicatie als academische of professionele taal.
verified badge
Hey ik ben Pierre en ben afgestudeerd in Sociologie. Ik ben perfect tweetalig (FR/NL) en Ik geef al 5 jaar bijles Frans, Engels en Nederlands. Van lagere school tot middelbaar niveau. Motivatie bij de student staat centraal in mijn bijlessen!
verified badge
Tijdens de lessen werken we in jouw tempo. Ik leg moeilijke onderwerpen stap voor stap uit, gebruik eenvoudige voorbeelden en zorg ervoor dat je actief meedoet. Mijn lessen zijn rustig, gestructureerd en resultaatgericht. Ik heb een bachelordiploma in Nederlands, Geschiedenis & Economie. Momenteel geef ik Nederlands les op een middelbare school en geef ik ook les aan volwassenen.
verified badge
Ik kan uw kind (tiener), die net begint met deze taal op de middelbare school, helpen om de taal beter te begrijpen door de basisbeginselen aan te leren via oefeningen in grammatica, vervoeging, uitspraak, lees- en luistervaardigheid.
Neem gerust contact met me op. Ik ben het hele jaar door beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, ook tijdens vakanties en schoolvakanties.
verified badge
Frans (gevorderd niveau & ondersteuning):
Of je nu je uitspraak wilt verbeteren, je woordenschat wilt uitbreiden of je essays wilt laten nakijken, ik sta voor je klaar. Omdat ik uit een Franstalige familie kom, met een grootvader die leraar Frans was, hecht ik veel waarde aan mondelinge uitdrukking en help ik je om je natuurlijk en zelfverzekerd te voelen tijdens het spreken.

Nederlands/Engels (beginnersniveau):
Een nieuwe taal leren moet een avontuur zijn, geen vervelende klus. Ik geef beginnersvriendelijke lessen gericht op essentiële gespreksvaardigheden, correcte uitspraak en de basiswoordenschat die nodig is om zonder angst te kunnen spreken.
verified badge
Deze beginnerscursus Nederlands is bedoeld voor studenten die nog niet bekend zijn met de taal en op een duidelijke, praktische en ondersteunende manier een solide basis willen leggen. Je leert essentiële woordenschat, basisgrammatica, uitspraak en alledaagse uitdrukkingen waarmee je vol zelfvertrouwen kunt communiceren in realistische situaties.

Tijdens de cursus oefen je met jezelf voorstellen, eenvoudige vragen stellen en beantwoorden, en praten over familie, werk, eten, reizen en dagelijkse routines. Aan het einde van de cursus kun je veelvoorkomende Nederlandse zinnen begrijpen en gebruiken, eenvoudige zinnen vormen en deelnemen aan simpele gesprekken.

Nederlands op gemiddeld niveau

Deze cursus Nederlands voor gevorderden is bedoeld voor studenten die de basis al beheersen en hun spreek-, luister-, lees- en schrijfvaardigheid willen verbeteren, en daarbij meer zelfvertrouwen en nauwkeurigheid willen ontwikkelen. Je breidt je woordenschat uit, versterkt je grammatica en leert jezelf natuurlijker uit te drukken in uiteenlopende dagelijkse en professionele situaties.

Tijdens de cursus oefen je langere gesprekken, verbeter je je zinsbouw en ontwikkel je een beter begrip van gesproken en geschreven Nederlands. Je leert hoe je meningen kunt bespreken, ervaringen kunt beschrijven, met alledaagse situaties kunt omgaan en comfortabeler kunt communiceren met moedertaalsprekers.

Als je wilt, kan ik ze ook professioneler, informeler of meer op verkoop gericht laten klinken, afhankelijk van het cursusplatform.
verified badge
In deze cursus leer ik je de basisbeginselen van de Nederlandse taal. Het is perfect voor mensen die van plan zijn naar België of Nederland te reizen, of hierheen te verhuizen. Ik leer je alles over hoe je een gesprek met de lokale bevolking kunt beginnen en voeren. Deze cursus is ideaal voor iedereen die de mooiste taal ter wereld wil leren! Ik help je door het hele proces heen en leer je alles over de Nederlandse taal.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Charlotte