facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2021
Leraar sinds augustus 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Nederlandse lessen voor studenten, professionals en volwassenen
course price icon
Van 43 € /h
arrow icon
Ik speel in op de behoefte van de student. Puur conversatielessen zijn mogelijk, evenals meer academische/grammatica-gebaseerde en schriftelijke lessen. In mijn lessen kunnen we ons concentreren op conversatie, woordenschat, grammatica, schrijven, spreken, lezen en luisteren en - natuurlijk - ik zorg er altijd voor dat mijn lessen interessant en leuk zijn en dat je je Nederlands in de echte wereld kunt toepassen .

Een typische les duurt 1 uur (kortere of langere lessen mogelijk op aanvraag).
Extra informatie
Gelieve pen en papier mee te brengen naar de les.
Locatie
location type icon
Online vanuit Verenigd Koninkrijk
Over
Hallo iedereen!

Ik ben gediplomeerd Spaans, Frans, Nederlands en Engels als tweede taal bijlesdocent met vier jaar leservaring. Ik heb BA Moderne Talen en MA Hispanic Studies gestudeerd aan de Universiteit van Sheffield. Ik spreek vloeiend Spaans, Frans en Nederlands in geschreven en gesproken taal op C1-C2-niveau en ik spreek Engels als moedertaal. Ik heb een passie voor talen en ben zelf een taalleerder (momenteel Duits en Portugees aan het leren!) en wil het plezier van het leren van talen met anderen delen.
Opleiding
BA Moderne Talen (Spaans, Frans en Nederlands) aan de Universiteit van Sheffield
MA Hispanic Studies aan de Universiteit van Sheffield
A-niveaus in Spaanse, Franse en Engelse literatuur
Leservaring
A* in A-niveau Spaans, A in A-niveau Frans en B in A-niveau Engelse literatuur, 2.1 in BA Moderne talen, onderscheid in MA Hispanic Studies
Vier jaar ervaring met privélessen
2 jaar leservaring in het Frans en Engels als tweede taal
4 jaar freelance vertaal- en proefleeservaring in het Spaans, Frans en Nederlands naar Engels
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik speel in op de behoefte van de student. Puur conversatielessen zijn mogelijk, evenals meer academische/grammatica-gebaseerde en schriftelijke lessen. In mijn lessen zullen we ofwel focussen op conversatie, woordenschat, grammatica, schrijven, spreken, lezen en luisteren en - natuurlijk - ik zorg er altijd voor dat mijn lessen interessant en leuk zijn en dat je je Frans in het echt kunt toepassen wereld.

Een typische les duurt 1 uur (kortere of langere lessen mogelijk op aanvraag)
Lees meer
Deze cursus is puur gericht op het werken aan Spaanse conversatievaardigheden om de vloeiendheid van het spreken, de uitspraak en de woordenschat te verbeteren door middel van Spaanse conversatie. Elke week kunnen er verschillende onderwerpen worden besproken, op voorstel van de student of docent.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren. Ik ben beschikbaar voor een afspraak in Brussel.

Tot mijn huidige en voormalige klanten behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 35 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik heb er geen probleem mee om overal in Brussel of daarbuiten in de regio af te spreken. Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven mogelijk. Mijn reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Leer Nederlands op een praktische en ontspannen manier!
In mijn lessen combineren we grammatica, uitspraak en woordenschat met alledaagse situaties, zodat je meteen kunt oefenen wat je leert.
De lessen zijn geschikt voor beginners én gevorderden die hun Nederlands willen verbeteren voor werk, studie of dagelijks gebruik.
Ik gebruik interactieve oefeningen, korte dialogen en duidelijke voorbeelden. Samen werken we aan jouw persoonlijke leerdoelen, zodat je snel meer zelfvertrouwen krijgt in het spreken en schrijven.
Boek een proefles en ontdek hoe leuk en effectief leren Nederlands kan zijn!
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige student uit Spanje en ik wil later graag leraar worden. Ik vind het leuk om met kinderen te werken en hen te helpen met school.

Ik geef online hulp bij **begrijpend lezen**, bijvoorbeeld met teksten en opdrachten van Nieuwsbegrip. We kunnen samen teksten lezen, moeilijke woorden bespreken, vragen beantwoorden en oefenen met het begrijpen van de belangrijkste informatie.

De lessen zijn rustig en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Mijn doel is om kinderen meer zelfvertrouwen te geven bij begrijpend lezen en schoolwerk. 😊
message icon
Contacteer Katherne
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren. Ik ben beschikbaar voor een afspraak in Brussel.

Tot mijn huidige en voormalige klanten behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 35 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik heb er geen probleem mee om overal in Brussel of daarbuiten in de regio af te spreken. Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven mogelijk. Mijn reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Leer Nederlands op een praktische en ontspannen manier!
In mijn lessen combineren we grammatica, uitspraak en woordenschat met alledaagse situaties, zodat je meteen kunt oefenen wat je leert.
De lessen zijn geschikt voor beginners én gevorderden die hun Nederlands willen verbeteren voor werk, studie of dagelijks gebruik.
Ik gebruik interactieve oefeningen, korte dialogen en duidelijke voorbeelden. Samen werken we aan jouw persoonlijke leerdoelen, zodat je snel meer zelfvertrouwen krijgt in het spreken en schrijven.
Boek een proefles en ontdek hoe leuk en effectief leren Nederlands kan zijn!
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige student uit Spanje en ik wil later graag leraar worden. Ik vind het leuk om met kinderen te werken en hen te helpen met school.

Ik geef online hulp bij **begrijpend lezen**, bijvoorbeeld met teksten en opdrachten van Nieuwsbegrip. We kunnen samen teksten lezen, moeilijke woorden bespreken, vragen beantwoorden en oefenen met het begrijpen van de belangrijkste informatie.

De lessen zijn rustig en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Mijn doel is om kinderen meer zelfvertrouwen te geven bij begrijpend lezen en schoolwerk. 😊
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Katherne