facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2024
Leraar sinds augustus 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Lessen in het begrijpend lezen van de Nederlandse en/of Engelse taal.
course price icon
Van 69 € /h
arrow icon
Ik kan Engels of Nederlands lesgeven aan studenten en volwassenen. De lestijd kan variëren van helpen met huiswerk, tot het onderwijzen van de basis van een taal, tot het beheersen van een gemiddeld niveau van communicatie en taalverwerving.
Extra informatie
Breng uw enthousiasme mee!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Loosduinsekade, The Hague, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Als docent streef ik ernaar een dynamische en boeiende leeromgeving te creëren voor zowel jonge studenten als volwassenen. Mijn lesmethode is gecentreerd rond interactieve activiteiten die het leren van Engels of Nederlands leuk en toegankelijk maken voor iedereen. Ik geloof in het bevorderen van een ondersteunende en inclusieve sfeer waarin elke student zich gewaardeerd en aangemoedigd voelt in zijn of haar taalreis. Het opbouwen van sterke relaties met mijn studenten is een prioriteit, omdat het mij in staat stelt om persoonlijke aandacht en ondersteuning te bieden voor hun academische groei.
Opleiding
- International Baccalaureate diploma programma met hogere niveaus in Nederlandse taal, Engelse taal en psychologie. Standaardniveaus in milieukunde, wereldpolitiek en wiskunde.
- Momenteel student aan de Universiteit Leiden, veiligheidsstudies in het Engels met een minor in geweldsstudies
Leservaring
Op de middelbare school gaf ik extra bijles aan mensen die moeite hadden met taal, en ik hielp bij naschoolse activiteiten. Daarom ben ik:

- communicatief
- geduldig
- mensgericht
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Nederlands voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ieke en ik geef Nederlands als tweede taal aan volwassenen.
Ik geef les op een flexibele manier en er is altijd een mogelijkheid om je eigen ideeën te brengen. Maar in de eerste plaats hebben we een intake, zodat we kunnen praten over je doelen, verwachtingen, manier van leren en de methoden / boeken die we kunnen gebruiken.

We zullen samenwerken om uw Nederlands naar een hoger niveau te tillen. Ik zal je ook huiswerk geven dat verschillende vaardigheden kan bevatten, zoals het kijken naar Nederlandse tv, praten met de buren, het lezen van een artikel waarin je bent geïnteresseerd, enzovoort. Ik hoop vooral de lessen interessant, leuk en informatief te maken.

Tot ziens!
verified badge
Hé, ik ben een tutor uit Turkije. Bedankt voor je interesse om Turks met mij te leren!

Gefeliciteerd! Je hebt ervoor gekozen om een van de moeilijkste talen ter wereld te leren. Maar met het overzichtelijke en eenvoudige programma leer je het gemakkelijk.

U kunt om verschillende redenen Turks leren. (Werk, leven, opleiding, pensioen, relatie of gewoon je geest fris houden). Wat uw reden en niveau ook zijn, ik ben vrij beschikbaar om u het meest correcte Turks te leren.

Turks leren duurt normaal gesproken tot 1 jaar. Gezien je niveau, leerstijl en beschikbaarheid kan het meer of minder zijn.

Je kunt een proefles boeken en kijken hoe makkelijk het is om het te leren.

Ik hoop je te zien in mijn lessen.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Bijlesdocent Frans als moedertaal, ik bied cursussen Frans en Engels als vreemde taal aan aan iedereen die zijn/haar Frans/Engels zeer snel wil leren of verbeteren!
Ik ben al meer dan 5 jaar docent bij Apprentus en heb veel studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten over de hele wereld online en persoonlijk in Nederland gehad.
Ik pas elke sessie dienovereenkomstig aan, specifiek voor klanten die heel snel Frans of Engels willen leren voor universitaire examens, zich willen voorbereiden op DELF-examens/TCF of een familielid willen ontmoeten, of voor jonge kinderen, zelfs vanaf 2 jaar.
Ik heb tijd beschikbaar en kan me aanpassen aan beide manieren van sessies. Skype, Teams, zoom, bij mij thuis of bij jou. Ik ben ook flexibel met betrekking tot uw schema's en uw specifieke kenmerken en maak graag een programma op maat voor u :)
verified badge
Om in Nederland te wonen en te wonen, is een bepaald niveau Nederlands niet alleen handig, maar ook noodzakelijk als u een baan wilt hebben. Als onderdeel van het proces om Nederlander te worden, moet u een basisniveau Nederlands hebben, namelijk A1 tot B2.

Ik ben een gecertificeerde docent Nederlands met 6 jaar leservaring. Naast het lesgeven van Nederlands aan Nederlandse middelbare scholieren in de groepen 1 t/m 4 mavo/havo/vwo, heb ik ook ruime ervaring met het lesgeven van Nederlands aan expats/buitenlanders.
Ik ben dan ook bekend met het inburgeringsexamen en het NT2-curriculum voor degenen die in Nederland willen verblijven.

Ik ben zeer deskundig en geef les met passie, creativiteit en enthousiasme. Ik hou van de Nederlandse taal en het lesgeven ervan aan anderen, maar ook van de interactie met alle soorten culturen en leeftijdscategorieën.
verified badge
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken.
Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.

Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.
verified badge
Je kunt bij mij terecht voor (bij)lessen Duits op ieder niveau. Daarbij kan het gaan om spreek-, lees- en schrijfvaardigheid , maar ook om grammatica, literatuurgeschiedenis of examentraining.

Zelf heb ik een brede opleiding-Duits: MO-A, MO-B en doctoraal.
Lessen Duits heb ik verzorgd voor o.a. Instituut Scheidegger, het Educatief Centrum, in-company training en voor leerlingen van het VCL Den Haag.
Naast Duits geef ik lessen Nederlands t/m niveau van de eindklas middelbaar onderwijs en NT-2 aan niet-nederlandstaligen.

Ik ga niet uit van vaste lesmethoden, maar stem de lesstof zo optimaal mogelijk af op jou als individuele cursist.
Daarbij maak ik dankbaar gebruik van mijn kennis uit andere opleidingen: coaching, counseling, mediation en didactiek.

Als pensionado kan ik vrij over mijn tijd beschikken en daardoor ben ik flexibel qua data en lestijden.
Een les duurt in principe een klokuur. Desgewenst kan dit worden verlengd.
Bij tussentijdse vragen kan altijd contact met mij worden opgenomen.

Tot slot kan ik vermelden dat ik zelf een 'stapelaar' ben, die van zijn 21ste tot zijn 55ste al zijn studies naast een fulltime baan in de avonduren heeft gedaan.
Weer blijkt "Niets is onmogelijk voor hen die werkelijk willen'!
verified badge
Ik leg je de grammatica uit door je de regels te geven en voorbeelden uit het dagelijks leven en uit de popmuziek.
We gaan oefeningen maken uit je eigen werkboek om te kijken of je het begrijpt en van fouten kun je leren zodat je ze niet weer maakt op je proefwerk.
Ook gaan we leesteksten oefenen van oude examens want dat is tenslotte later je eindexamen .
Meestal gaan de cijfers van mijn bijlesleerlingen snel omhoog.
Ik kom naar de leerling toe om s'middags thuis aan tafel bijles te geven.
verified badge
Engels is een taal die steeds belangrijker wordt en algemeen wordt erkend als een essentiële vaardigheid. Daarnaast kan het leren van een nieuwe taal een van de leukste activiteiten zijn die je kunt doen, en ik help je hier graag bij!
Mijn naam is Louis, ik ben 23 jaar oud en heb Engels als moedertaal. Voordat ik naar Nederland kwam, heb ik meer dan 16 jaar in het Verenigd Koninkrijk gewoond; mijn hele schoolopleiding vond plaats in het Engelstalige Britse schoolsysteem. Dit heeft met name cliënten geholpen, met kinderen die hier op een Britse school zaten.

Ik heb mijn lessen zo ontworpen dat ik de basisvaardigheden ontwikkel die nodig zijn om gesprekken te voeren en succesvol te zijn in een Engelstalige omgeving. Ik wil ook lesgeven aan studenten die al een gevorderd niveau hebben, maar extra hulp nodig hebben (vaak met de technische kant, bijvoorbeeld de regels rondom de tijden en andere grammaticale punten).

De lessen verlopen het beste als je één op één lesgeeft, maar ik heb ook al eerder lesgegeven in kleine groepen (minder dan 5 personen).
Ik hoop dat mijn lessen leuk, informatief en praktisch zijn.
verified badge
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turks en Nederlands les aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen die in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijfs- of projectmanagementdocumenten en het genieten van hun tijd terwijl ze de Turkse cultuur en keuken verkennen.
******************************
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turkse en Nederlandse lessen aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen sterven in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen, is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijven of projectmanagementdocumenten en genieten van hun tijd tijdens het verkennen van de Turkse cultuur en keuken.
******************************
TURKIJE: 2020 beri Hollanda'da yaşayan Türklere, yabancılara ve onların çocuklarına Turkçe en Hollandaca öğretiyorum.
Anadilimi is een van de motiverende factoren, Turkije heeft een grote rol gespeeld bij de Hollandal-Türkse bireyleri die een beroep doen op de kapitaalmarkt.
Als u dit wilt doen, is het een goed idee om een belgelerini-okumak en een Turkse cultuur te gebruiken om een sleutelrol te spelen bij het uitvoeren van uw onderzoek.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Anne en ik ben 37 jaar oud. Ik kom oorspronkelijk uit Engeland, maar heb het grootste deel van mijn leven in Nederland gewoond. Ik heb modemarketing en -promotie gestudeerd aan het London College of Fashion. Ik heb twee jaar ervaring als docent Engels.
verified badge
Arabisch is mijn moedertaal en ik ben afgestudeerd in Engelse literatuur. Ik gebruik de Arabische taalbeheersingsmethodologie van Jane Whitwick en Mahmoud Mahmoud Jaafar. Deze methode kan voor meerdere doeleinden geschikt zijn: hulp bij school en huiswerk, of professioneel of recreatief gebruik van de taal.
Ik kan de lessen aanpassen en aanpassen aan de behoefte van de leerling.
verified badge
Kan jij of je zoon of dochter wel wat ondersteuning gebruiken bij het leren van Nederlands (lezen, conversatie, spelling of grammatica)? Laat mij je helpen! Ik werk al drie jaar als bijlesdocent in het basisonderwijs. Ik heb leerlingen individueel of in kleine groepjes geholpen met lezen, spelling en rekenen. Omdat ik zelf een aantal jaren als expat in het buitenland heb gewoond - waar mijn zoon naar een internationale school ging - weet ik uit ervaring hoe lastig het kan zijn om in verschillende talen te moeten communiceren en leren.
Terug in Den Haag heb ik expats individueel geholpen met het spreken van Nederlandse woorden.
Ik gebruik verschillende methoden om Nederlands zo toegankelijk mogelijk te maken! Het is een moeilijke taal, maar ik probeer het zo eenvoudig mogelijk te maken.
--> Ik woon op 7 minuten fietsen van de International School of The Hague.
--> Het is ook mogelijk om met 1 of 2 klasgenoten samen les te nemen.
Tot ziens!
verified badge
Gepassioneerde en ervaren docent, tweetalig Frans-Engels

Wilt u Engels leren of uw Engels verbeteren in een ondersteunende, motiverende omgeving die is afgestemd op uw behoeften? Ik bied privélessen online aan, speciaal voor jou ontworpen, voor:
✔️ academische ondersteuning
✔️ examenvoorbereiding (Bac, TOEIC, IELTS, etc.)
✔️ professionele behoeften
✔️ reizen of vrije tijd
✔️ of gewoon uit nieuwsgierigheid en leergierigheid!

💡 Een levendige en dynamische methode:
Elke cursus is gepersonaliseerd en kan, afhankelijk van uw smaak, elementen uit de Engelstalige cultuur, popcultuur, actuele gebeurtenissen, films, muziek of series bevatten om de leerervaring concreet en boeiend te maken.

👩‍🏫 Over mij:
Ik ben al sinds heel jongs af aan tweetalig (Frans en Engels) en geef al meer dan 8 jaar privélessen.
Tegenwoordig ga ik professioneel aan de slag als taaldocent, omdat ik ervan overtuigd ben dat het leren van talen een geweldig hulpmiddel is om openheid, zelfvertrouwen en vrijheid te creëren.
Ik spreek elke dag Engels en ik zet mij in om deze taal met enthousiasme, duidelijkheid en pedagogisch verantwoord over te brengen.

📅 Online cursussen – flexibele uren
Ik bied online cursussen aan die zijn aangepast aan jouw agenda, met gevarieerd, leuk of academisch materiaal, afhankelijk van jouw doelstellingen.
🔹 Alle niveaus (van beginners tot gevorderden)
🔹 Kinderen, adolescenten en volwassenen
🔹 Regelmatige of eenmalige cursussen (ondersteuning, intensieve boost, etc.)

Neem contact met mij op voor een eerste gesprek, waarin we uw doelen bespreken en samen een programma op maat voor u samenstellen!
verified badge
Wil je Nederlands leren van nul tot A2, met duidelijke uitleg en een docent die met je meedenkt?
Ik ben een gecertificeerde NT2-docent en geef op dit moment les aan verschillende groepen cursisten. Ik heb ervaring met inburgeringskandidaten, expats en mensen die vrijwillig Nederlands willen leren.

In mijn lessen:
• werken we gericht aan spreken, luisteren, lezen en schrijven
• besteden we veel aandacht aan woordenschat en grammatica, zodat je de taal echt durft te gebruiken
• staat praktijk centraal: situaties uit het dagelijks leven, werk, school en contacten met Nederlanders
Elke deelnemer krijgt les op maat. Voor de eerste les bespreek ik jouw niveau en leerdoelen, zodat methode, tempo en opdrachten aansluiten bij jouw instapniveau, of dat nu basis, midden of hoog is.

Mijn focus ligt op:
• de opbouw van het Nederlands van A0 tot A2, inclusief voorbereiding op het inburgeringsexamen
• meer zelfvertrouwen in gesprekken in het dagelijks leven
• een duidelijke structuur in de lessen, met genoeg ruimte om te oefenen en vragen te stellen

Je kunt kiezen voor:
• online lessen (1-op-1 of in een kleine groep)
• lessen in Den Haag en omgeving (in overleg, op locatie)

Wil je starten of heb je vragen?
Stuur gerust een bericht, dan kijken we samen welke lessen het beste bij jou passen.
message icon
Contacteer Juliana
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ieke en ik geef Nederlands als tweede taal aan volwassenen.
Ik geef les op een flexibele manier en er is altijd een mogelijkheid om je eigen ideeën te brengen. Maar in de eerste plaats hebben we een intake, zodat we kunnen praten over je doelen, verwachtingen, manier van leren en de methoden / boeken die we kunnen gebruiken.

We zullen samenwerken om uw Nederlands naar een hoger niveau te tillen. Ik zal je ook huiswerk geven dat verschillende vaardigheden kan bevatten, zoals het kijken naar Nederlandse tv, praten met de buren, het lezen van een artikel waarin je bent geïnteresseerd, enzovoort. Ik hoop vooral de lessen interessant, leuk en informatief te maken.

Tot ziens!
verified badge
Hé, ik ben een tutor uit Turkije. Bedankt voor je interesse om Turks met mij te leren!

Gefeliciteerd! Je hebt ervoor gekozen om een van de moeilijkste talen ter wereld te leren. Maar met het overzichtelijke en eenvoudige programma leer je het gemakkelijk.

U kunt om verschillende redenen Turks leren. (Werk, leven, opleiding, pensioen, relatie of gewoon je geest fris houden). Wat uw reden en niveau ook zijn, ik ben vrij beschikbaar om u het meest correcte Turks te leren.

Turks leren duurt normaal gesproken tot 1 jaar. Gezien je niveau, leerstijl en beschikbaarheid kan het meer of minder zijn.

Je kunt een proefles boeken en kijken hoe makkelijk het is om het te leren.

Ik hoop je te zien in mijn lessen.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Bijlesdocent Frans als moedertaal, ik bied cursussen Frans en Engels als vreemde taal aan aan iedereen die zijn/haar Frans/Engels zeer snel wil leren of verbeteren!
Ik ben al meer dan 5 jaar docent bij Apprentus en heb veel studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten over de hele wereld online en persoonlijk in Nederland gehad.
Ik pas elke sessie dienovereenkomstig aan, specifiek voor klanten die heel snel Frans of Engels willen leren voor universitaire examens, zich willen voorbereiden op DELF-examens/TCF of een familielid willen ontmoeten, of voor jonge kinderen, zelfs vanaf 2 jaar.
Ik heb tijd beschikbaar en kan me aanpassen aan beide manieren van sessies. Skype, Teams, zoom, bij mij thuis of bij jou. Ik ben ook flexibel met betrekking tot uw schema's en uw specifieke kenmerken en maak graag een programma op maat voor u :)
verified badge
Om in Nederland te wonen en te wonen, is een bepaald niveau Nederlands niet alleen handig, maar ook noodzakelijk als u een baan wilt hebben. Als onderdeel van het proces om Nederlander te worden, moet u een basisniveau Nederlands hebben, namelijk A1 tot B2.

Ik ben een gecertificeerde docent Nederlands met 6 jaar leservaring. Naast het lesgeven van Nederlands aan Nederlandse middelbare scholieren in de groepen 1 t/m 4 mavo/havo/vwo, heb ik ook ruime ervaring met het lesgeven van Nederlands aan expats/buitenlanders.
Ik ben dan ook bekend met het inburgeringsexamen en het NT2-curriculum voor degenen die in Nederland willen verblijven.

Ik ben zeer deskundig en geef les met passie, creativiteit en enthousiasme. Ik hou van de Nederlandse taal en het lesgeven ervan aan anderen, maar ook van de interactie met alle soorten culturen en leeftijdscategorieën.
verified badge
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken.
Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.

Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.
verified badge
Je kunt bij mij terecht voor (bij)lessen Duits op ieder niveau. Daarbij kan het gaan om spreek-, lees- en schrijfvaardigheid , maar ook om grammatica, literatuurgeschiedenis of examentraining.

Zelf heb ik een brede opleiding-Duits: MO-A, MO-B en doctoraal.
Lessen Duits heb ik verzorgd voor o.a. Instituut Scheidegger, het Educatief Centrum, in-company training en voor leerlingen van het VCL Den Haag.
Naast Duits geef ik lessen Nederlands t/m niveau van de eindklas middelbaar onderwijs en NT-2 aan niet-nederlandstaligen.

Ik ga niet uit van vaste lesmethoden, maar stem de lesstof zo optimaal mogelijk af op jou als individuele cursist.
Daarbij maak ik dankbaar gebruik van mijn kennis uit andere opleidingen: coaching, counseling, mediation en didactiek.

Als pensionado kan ik vrij over mijn tijd beschikken en daardoor ben ik flexibel qua data en lestijden.
Een les duurt in principe een klokuur. Desgewenst kan dit worden verlengd.
Bij tussentijdse vragen kan altijd contact met mij worden opgenomen.

Tot slot kan ik vermelden dat ik zelf een 'stapelaar' ben, die van zijn 21ste tot zijn 55ste al zijn studies naast een fulltime baan in de avonduren heeft gedaan.
Weer blijkt "Niets is onmogelijk voor hen die werkelijk willen'!
verified badge
Ik leg je de grammatica uit door je de regels te geven en voorbeelden uit het dagelijks leven en uit de popmuziek.
We gaan oefeningen maken uit je eigen werkboek om te kijken of je het begrijpt en van fouten kun je leren zodat je ze niet weer maakt op je proefwerk.
Ook gaan we leesteksten oefenen van oude examens want dat is tenslotte later je eindexamen .
Meestal gaan de cijfers van mijn bijlesleerlingen snel omhoog.
Ik kom naar de leerling toe om s'middags thuis aan tafel bijles te geven.
verified badge
Engels is een taal die steeds belangrijker wordt en algemeen wordt erkend als een essentiële vaardigheid. Daarnaast kan het leren van een nieuwe taal een van de leukste activiteiten zijn die je kunt doen, en ik help je hier graag bij!
Mijn naam is Louis, ik ben 23 jaar oud en heb Engels als moedertaal. Voordat ik naar Nederland kwam, heb ik meer dan 16 jaar in het Verenigd Koninkrijk gewoond; mijn hele schoolopleiding vond plaats in het Engelstalige Britse schoolsysteem. Dit heeft met name cliënten geholpen, met kinderen die hier op een Britse school zaten.

Ik heb mijn lessen zo ontworpen dat ik de basisvaardigheden ontwikkel die nodig zijn om gesprekken te voeren en succesvol te zijn in een Engelstalige omgeving. Ik wil ook lesgeven aan studenten die al een gevorderd niveau hebben, maar extra hulp nodig hebben (vaak met de technische kant, bijvoorbeeld de regels rondom de tijden en andere grammaticale punten).

De lessen verlopen het beste als je één op één lesgeeft, maar ik heb ook al eerder lesgegeven in kleine groepen (minder dan 5 personen).
Ik hoop dat mijn lessen leuk, informatief en praktisch zijn.
verified badge
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turks en Nederlands les aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen die in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijfs- of projectmanagementdocumenten en het genieten van hun tijd terwijl ze de Turkse cultuur en keuken verkennen.
******************************
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turkse en Nederlandse lessen aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen sterven in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen, is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijven of projectmanagementdocumenten en genieten van hun tijd tijdens het verkennen van de Turkse cultuur en keuken.
******************************
TURKIJE: 2020 beri Hollanda'da yaşayan Türklere, yabancılara ve onların çocuklarına Turkçe en Hollandaca öğretiyorum.
Anadilimi is een van de motiverende factoren, Turkije heeft een grote rol gespeeld bij de Hollandal-Türkse bireyleri die een beroep doen op de kapitaalmarkt.
Als u dit wilt doen, is het een goed idee om een belgelerini-okumak en een Turkse cultuur te gebruiken om een sleutelrol te spelen bij het uitvoeren van uw onderzoek.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Anne en ik ben 37 jaar oud. Ik kom oorspronkelijk uit Engeland, maar heb het grootste deel van mijn leven in Nederland gewoond. Ik heb modemarketing en -promotie gestudeerd aan het London College of Fashion. Ik heb twee jaar ervaring als docent Engels.
verified badge
Arabisch is mijn moedertaal en ik ben afgestudeerd in Engelse literatuur. Ik gebruik de Arabische taalbeheersingsmethodologie van Jane Whitwick en Mahmoud Mahmoud Jaafar. Deze methode kan voor meerdere doeleinden geschikt zijn: hulp bij school en huiswerk, of professioneel of recreatief gebruik van de taal.
Ik kan de lessen aanpassen en aanpassen aan de behoefte van de leerling.
verified badge
Kan jij of je zoon of dochter wel wat ondersteuning gebruiken bij het leren van Nederlands (lezen, conversatie, spelling of grammatica)? Laat mij je helpen! Ik werk al drie jaar als bijlesdocent in het basisonderwijs. Ik heb leerlingen individueel of in kleine groepjes geholpen met lezen, spelling en rekenen. Omdat ik zelf een aantal jaren als expat in het buitenland heb gewoond - waar mijn zoon naar een internationale school ging - weet ik uit ervaring hoe lastig het kan zijn om in verschillende talen te moeten communiceren en leren.
Terug in Den Haag heb ik expats individueel geholpen met het spreken van Nederlandse woorden.
Ik gebruik verschillende methoden om Nederlands zo toegankelijk mogelijk te maken! Het is een moeilijke taal, maar ik probeer het zo eenvoudig mogelijk te maken.
--> Ik woon op 7 minuten fietsen van de International School of The Hague.
--> Het is ook mogelijk om met 1 of 2 klasgenoten samen les te nemen.
Tot ziens!
verified badge
Gepassioneerde en ervaren docent, tweetalig Frans-Engels

Wilt u Engels leren of uw Engels verbeteren in een ondersteunende, motiverende omgeving die is afgestemd op uw behoeften? Ik bied privélessen online aan, speciaal voor jou ontworpen, voor:
✔️ academische ondersteuning
✔️ examenvoorbereiding (Bac, TOEIC, IELTS, etc.)
✔️ professionele behoeften
✔️ reizen of vrije tijd
✔️ of gewoon uit nieuwsgierigheid en leergierigheid!

💡 Een levendige en dynamische methode:
Elke cursus is gepersonaliseerd en kan, afhankelijk van uw smaak, elementen uit de Engelstalige cultuur, popcultuur, actuele gebeurtenissen, films, muziek of series bevatten om de leerervaring concreet en boeiend te maken.

👩‍🏫 Over mij:
Ik ben al sinds heel jongs af aan tweetalig (Frans en Engels) en geef al meer dan 8 jaar privélessen.
Tegenwoordig ga ik professioneel aan de slag als taaldocent, omdat ik ervan overtuigd ben dat het leren van talen een geweldig hulpmiddel is om openheid, zelfvertrouwen en vrijheid te creëren.
Ik spreek elke dag Engels en ik zet mij in om deze taal met enthousiasme, duidelijkheid en pedagogisch verantwoord over te brengen.

📅 Online cursussen – flexibele uren
Ik bied online cursussen aan die zijn aangepast aan jouw agenda, met gevarieerd, leuk of academisch materiaal, afhankelijk van jouw doelstellingen.
🔹 Alle niveaus (van beginners tot gevorderden)
🔹 Kinderen, adolescenten en volwassenen
🔹 Regelmatige of eenmalige cursussen (ondersteuning, intensieve boost, etc.)

Neem contact met mij op voor een eerste gesprek, waarin we uw doelen bespreken en samen een programma op maat voor u samenstellen!
verified badge
Wil je Nederlands leren van nul tot A2, met duidelijke uitleg en een docent die met je meedenkt?
Ik ben een gecertificeerde NT2-docent en geef op dit moment les aan verschillende groepen cursisten. Ik heb ervaring met inburgeringskandidaten, expats en mensen die vrijwillig Nederlands willen leren.

In mijn lessen:
• werken we gericht aan spreken, luisteren, lezen en schrijven
• besteden we veel aandacht aan woordenschat en grammatica, zodat je de taal echt durft te gebruiken
• staat praktijk centraal: situaties uit het dagelijks leven, werk, school en contacten met Nederlanders
Elke deelnemer krijgt les op maat. Voor de eerste les bespreek ik jouw niveau en leerdoelen, zodat methode, tempo en opdrachten aansluiten bij jouw instapniveau, of dat nu basis, midden of hoog is.

Mijn focus ligt op:
• de opbouw van het Nederlands van A0 tot A2, inclusief voorbereiding op het inburgeringsexamen
• meer zelfvertrouwen in gesprekken in het dagelijks leven
• een duidelijke structuur in de lessen, met genoeg ruimte om te oefenen en vragen te stellen

Je kunt kiezen voor:
• online lessen (1-op-1 of in een kleine groep)
• lessen in Den Haag en omgeving (in overleg, op locatie)

Wil je starten of heb je vragen?
Stuur gerust een bericht, dan kijken we samen welke lessen het beste bij jou passen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Juliana