facebook
Pieter
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van29.00EUR/ h

Bijles Engels onderbouw mavo, havo en vwo in Den Haag en omgeving door ervaren, bevoegde leraar Engels bij de leerling thuis.

Ik leg je de grammatica uit door je de regels te geven en voorbeelden uit het dagelijks leven en uit de popmuziek.
We gaan oefeningen maken uit je eigen werkboek om te kijken of je het begrijpt en van fouten kun je leren zodat je ze niet weer maakt op je proefwerk.
Ook gaan we leesteksten oefenen van oude examens want dat is tenslotte later je eindexamen .
Meestal gaan de cijfers van mijn bijlesleerlingen snel omhoog.

Extra informatie

Zorg voor een A4 schrift mee voor alle aantekeningen die ik je geef over de grammatica en idioom zodat je ze kunt gebruiken om oefeningen te maken en later terug te kijken om hoe het ook alweer zit. Als je dan een proefwerk krijgt kun je alles nog eens doornemen zodat je weet hoe het ook alweer moet.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Den Haag, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl)
Leeftijd:
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

Over

Ik heb jarenlang Engelse les gegeven op de onderbouw van de mavo, havo en vwo.
Ik leg de grammatica ouderwets uit op het bord of op papier en laat de leerling het zelf toepassen als het begrepen is.
Leesteksten lezen we samen en we gaan dan de meerkeuze vragen beantwoorden door goed te zoeken in de tekst waar het antwoord precies staat.

Opleiding

Lerarenopleiding Engels en later overgestapt naar de 2e graads avond opleiding Engels voor de onderbouw van de middelbare school zodat ik daarnaast al les kon geven.

Leservaring

Meer dan 25 jaar Engelse les gegeven op de onderbouw van de mavo, havo en vwo.
Eerst op verschillende scholen in Naaldwijk en daarna ook een paar jaar in Pijnacker.
Afgelopen twee jaar veel bijlessen aan huis gegeven met goede resultaten.

Beoordelingen (1)

Ik beveel Pieter van harte aan als docent. Mijn dochter had problemen met de Engelse les op school. Hij gaf haar twee maanden intensief les en haar testscores stegen aanzienlijk van 4/5 naar 8/9. Het belangrijkste is dat ze nu de grammaticale regels begrijpt en veel zelfverzekerder is. Pieter gaat dit schooljaar 2023/24 haar lessen blijven geven
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Pieter snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8  Maandag om 8:00    Woensdag om 8:00    Vrijdag om 8:00    
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 29€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds december 2021
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8  Maandag om 8:00    Woensdag om 8:00    Vrijdag om 8:00    
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 29€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Juliana
Lessen in het begrijpend lezen van de Nederlandse en/of Engelse taal.
Ik kan Engels of Nederlands lesgeven aan studenten en volwassenen. De lestijd kan variëren van helpen met huiswerk, tot het onderwijzen van de basis van een taal, tot het beheersen van een gemiddeld niveau van communicatie en taalverwerving.

Chaimae
Online bijles voor taalvakken in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken.

Nicholas
Gepersonaliseerde Engelse lessen – gegeven door een native English speaker en gecertificeerde TESOL-tutor (spreekt ook vloeiend Portugees, Spaans en Italiaans)
Mijn lessen bestaan uit verschillende methoden om de Engelse taal te onderwijzen. De verschillende lesplannen duiken in lessen over basisgrammatica, frasering en syntaxis, evenals verschillende straattaal en dialecten - allemaal afhankelijk van de doelen en behoeften van de studenten. Ik geef altijd de voorkeur aan lessen in persoon, of dat nu via een videogesprek is of in persoon. Ik heb vaak een spreadsheet open tijdens mijn lessen waarin ik alles vastleg wat we tijdens de les doen, zodat je er altijd naar terug kunt gaan en het kunt raadplegen als dat nodig is!

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Dieter
Engels van gemiddeld tot gevorderd, aangepast aan jouw wensen en niveau
Engelse lessen van gemiddeld tot gevorderd niveau. Aangepast aan jouw wensen en huidig niveau. Ik ben een professionele vertaler en docent met meer dan 5 jaar ervaring. Ik ben Belg, ik spreek Nederlands, Engels, Frans en Spaans. U kunt lessen online of persoonlijk aanvragen.

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Asli
Taallessen voor tieners en volwassenen. 3 talen vloeiend
Ik spreek meerdere talen en deel mijn expertise graag met anderen. Als neuropsycholoog ben ik geïnteresseerd in het aanbieden van taallessen als nevenactiviteit. Ik geef zowel online als persoonlijke lessen bij mij thuis in Amsterdam, gespecialiseerd in het Nederlands, Engels en Turks. Als je een goede luisteraar bent, zal het heel gemakkelijk voor je zijn om te leren!

Mahmood
Engelse lessen voor beginners tot gemiddeld niveau
**** Engels Online Beginner tot Intermediaire lessen **** Heb je problemen met de Engelse taal? Ik help je graag bijles! of Wil je gewoon Engels leren vanuit Hindi? U bent op de juiste plaats! Ik kan je de basis leren zoals jezelf voorstellen, deelnemen aan gesprekken en meer via online lessen! Als je iets specifieks wilt leren, neem dan contact met me op en we zullen de mogelijkheden bespreken. Wat kan ik je leren: - Elke dag situaties gepresenteerd in het Engels. - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Engelse grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leren spreken en deelnemen aan dagelijkse gesprekken.

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleiding
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.

Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.

Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat. Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny