facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2021
Leraar sinds januari 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Inleidende piano- en muzieklessen voor alle leeftijden.
course price icon
Van 42 € /h
arrow icon
Bent u op zoek naar leuke pianolessen voor uw kinderen?

Met een masterdiploma Muziek van het Conservatorium van Utrecht en een tweede master van Fontys Hogeschool voor Muziek en Podiumkunsten Tilburg, bied ik dynamisch vroegschoolse muziekonderwijs en basispianoles. Mijn lessen richten zich op fundamentele muzikale vaardigheden door middel van interactieve spelletjes en oefeningen in ritme, toonhoogte, melodieherkenning en muzikaal geheugen. Elk lesplan wordt aangepast aan de leeftijd, behoeften en het niveau van de leerling.

Voor meer informatie of om te beginnen kunt u gerust contact met mij opnemen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Den Haag, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • De la Reyweg, The Hague, Netherlands
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Turks
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Als professioneel hoboïst woonachtig in Den Haag, met masterdiploma's van het Utrechts Conservatorium en het Fontys Conservatorium, bied ik hobo-les op maat. Mijn lessen worden afgestemd op de behoeften en het niveau van elke student, of je nu een beginner bent, hobo's en houtblaasinstrumenten verkent, je vaardigheden wilt verbeteren of je voorbereidt op een specifiek stuk of een technische uitdaging.

Op verzoek geef ik ook begeleiding bij het maken van rieten en kan ik u indien nodig helpen bij het huren van een hobo.

Neem gerust contact met me op als je interesse hebt in lessen of vragen hebt. Ik kijk ernaar uit om met je samen te werken!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
"Muziek voor Baby's" is een cursus bedoeld voor kinderen van 0 tot 4 jaar en ook voor zwangere vrouwen. Muziek luisteren heeft een positief effect op de taal en lezen ontwikkeling van de kind.
We gaan liedjes zingen, muziek luisteren en met instrumenten spelen. Elke groep bestaat uit 5 kinderen met een ouder.
Kom gezellig muziek maken in een warme huiselijke sfeer!
De cursussen starten op verschillende dagen en tijden. Het kan in Nederlandse of Engelse taal.
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik begon piano te spelen toen ik 8 jaar oud was. Tegen die tijd kon ik al voelen dat ik een professionele muzikant en leraar zou worden. Ik kreeg mijn eerste bachelor in piano in 2007. Toen ik 13 jaar oud was, begon ik klavecimbellessen te krijgen en breidde ik mijn kennis van klassieke en oude muziek uit. In 2012 behaalde ik mijn bachelordiploma in klavecimbel en in 2014 mijn masteropleiding aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag. Momenteel werk ik met mijn ensemble, doceer ik piano en klavecimbel en ben nu bezig met mijn Ph.D. in Performative Arts aan de Universiteit van Leiden

Ik hou absoluut van lesgeven en mijn ervaring als muzikant doorgeven aan mijn studenten op beide instrumenten. Ik zie ze graag verbeteren en heb plezier tijdens het spelen.
Ik werk met verschillende manieren van lesgeven, afhankelijk van het niveau van de student en de achtergrond van de muziek.

Normaal gesproken werk ik met piano-methoden met kinderen van 9 tot 12 jaar oud. Ik kan muziektheorie leren als dat nodig is en als het de behoefte van de student om vooruitgang te boeken verbetert en zijn doelen bereikt, doe ik dat met plezier. Harmonie en een beetje toetsenbordimprovisatie zijn ook van harte welkom in de klas.

Mijn specialiteit is klassieke muziek, meer specifiek barokmuziek, hoewel ik begrippen als pop, jazz en improvisatie heb. Omdat ik een achtergrond in sport en personal training heb, ben ik ook gespecialiseerd in het corrigeren van houdingen en het voorkomen of oplossen van pijnproblemen bij het spelen.
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Music Publishing is een belangrijk onderdeel van de muziekindustrie! Je hebt een geweldig nummer gemaakt, gefeliciteerd! Nu is het tijd om er wat geld mee te verdienen. Wil je begrijpen hoe je fulltime van je muziek kunt leven? Wil je weten wat je rechten zijn en hoe je geld kunt verdienen met je creativiteit? Dit is een belangrijke les voor iedereen in de muziekindustrie. Je zou net zo geïnvesteerd moeten zijn in de muziekbusiness als in het creëren van geweldige muziek. Deze les duikt diep in muziekcontracten, publicatiedeals, royalty's, synchronisatiedeals en meer! Begrijpen hoe je geld kunt verdienen met alle verschillende aspecten van de muziekindustrie, is alles wat je nodig hebt om hier je fulltime leven van te maken. Investeer in jezelf door deze les te volgen!
verified badge
Ik bied productieve muzieklessen in een vriendelijke omgeving.
Ik begeleid jouw ontwikkeling vanaf elk niveau. Ik behandel elke student als een individu en pas mijn aanpak daarop aan - of muziek maken nu je hobby is of je er serieuze plannen mee hebt.

Afhankelijk van wat je doel is, kies ik leuke stukken/liedjes en interessante oefeningen. Ik vind het altijd belangrijk om mijn studenten de nodige hulpmiddelen te geven om zelfstandig te oefenen als ik er niet ben om hen te begeleiden.
Je leert een stabiele intonatie en ontwikkelt je ritmisch gevoel, muzikale interpretatie, goede houding en apparatuur die voor jou individueel werkt. Samen kunnen we niet alleen voor klassiek gaan, maar ook voor pop-, rock- of filmmuziek. Wat je tijdens de les misschien ook wel leuk vindt, is samen met mij in een duo spelen, zodat je samen met iemand anders muziek kunt maken, superleuk!

Er zijn veel fantastische voordelen verbonden aan het leren van muziek, zoals de groei van je muzikale smaak en artistieke gevoeligheid, en zoals zelfs de wetenschap bewijst: het vergroten van je hersencapaciteit.
Maar het leren van de cello of piano - de instrumenten die iedereen wil spelen ♡ - zal je echt inspireren door zijn unieke geluid.

//Naast mijn belangrijkste instrumentlesdomein, bied ik hulp met muziektheorie, gehoortraining, notenleer en muziekgeschiedenis//
We kunnen lessen volgen in mijn appartement in Zeeheldenwkartier/Den Haag of op jouw locatie in het centrum van Den Haag.
verified badge
Leer elektrische bas of akoestische bas spelen!
Als je geïnteresseerd bent in welke rol de bas speelt in een band en welke mogelijkheden er zijn, dan is deze les iets voor jou.

We bekijken een nummer naar keuze en bestuderen er nuttige elementen uit, zodat je deze concepten in je spel kunt toepassen.

We kijken naar improvisatie, techniek en meer!

Ik ben ook componist, dus als je je wilt verdiepen in compositie, dan is deze les ook iets voor jou.
In de les zullen we verschillende methoden voor het schrijven van liedjes onderzoeken en in je ideeën duiken om te proberen ze sterker te maken of een specifieke emotie uit te drukken met behulp van verschillende hulpmiddelen.

Over mij:
Ik ben een jazzmuzikant gevestigd in Den Haag. Ik heb onlangs mijn masteropleiding aan het Conservatorium Maastricht afgerond, waarbij ik me voornamelijk op uitvoering richtte, maar ik heb tijdens mijn studie veel tijd besteed aan het ontwikkelen van mijn composities.
verified badge
Houdt u van muziek? Denkt u erover om fluit te spelen? Of bent u al fluitist en wilt u gevorderd worden? Heeft u iemand nodig die u helpt bij het voorbereiden op muziekexamens? Ik bied lessen aan in het bespelen van de traverse moderne fluit, maar ook historische fluiten en muziektheorie op elk niveau, van beginner tot professional.
Deze cursus, gebaseerd op meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven, biedt privélessen waarin iedereen op een unieke manier contact kan maken met zijn/haar instrument, zijn/haar relatie met muziek kan verdiepen en een unieke manier van uiten kan ontwikkelen door middel van muziek maken.
Ik geef les vanuit internationale methodeboeken en pas mijn methoden aan op de individuele behoeften van elke student. Het volgen van twee cursussen van de Alexander-techniek heeft me ook geholpen om een begrip te ontwikkelen van de essentiële verbinding tussen het lichaam en onze geest. Dit bewustzijn kan niet alleen erg nuttig zijn voor onze muzikale optredens, maar ook voor ons dagelijks leven. Ik geloof dat mijn reeds 10 jaar durende lespraktijk mijn lesgeven heeft gevormd tot een podium waarop iedereen kan leren wat hij of zij nodig heeft.
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten in mijn cursus!
verified badge
De structuur en inhoud van de les worden afgestemd op elke leerling en zijn/haar voorkeuren, maar kunnen tegelijkertijd ook worden aangepast aan gevestigde muziek- en pianomethoden. Ik moedig mijn leerlingen graag aan om hun passie voor specifieke muziekstijlen of -stukken met mij te delen, zodat ik deze in het leerproces kan betrekken door arrangementen te maken die aansluiten bij hun vaardigheden. Een belangrijk onderdeel van de cursus is improvisatie, die gericht is op het zelfstandig leren spelen, het beheersen van technische vaardigheden en het ontwikkelen van creatief denken.

Lesgeven aan kleuters (4-6 jaar) is altijd een uitdaging, maar door mijn ervaring heb ik een methode ontwikkeld waarmee de jonge leerlingen op een plezierige manier met muziek kennismaken. Onder mijn begeleiding raken ze vertrouwd met ritme, gehoortraining, zingen, het uit het hoofd spelen van korte melodietjes met beide handen, improviseren, en in latere stadia maken ze kennis met muzieknotatie door middel van spelletjes, tekenen en andere vormen.

Alle pianolessen worden gegeven op een klassieke piano in mijn thuisstudio en kunnen ook op uw locatie plaatsvinden.
verified badge
Hoi!
Ik ben Loukas en ik geef gitaarlessen voor alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginnende gitarist bent, een gevorderde speler die zijn vaardigheden wil verfijnen, of een ervaren gitarist die graag nieuwe technieken wil ontdekken, ik begeleid je op deze muzikale reis. Mijn aanpak is gericht op persoonlijke, boeiende en productieve lessen, waardoor je in je eigen tempo vooruitgang kunt boeken en tegelijkertijd muziektheorie, techniek en een breed repertoire onder de knie krijgt.
verified badge
Muziek is een kunst waar iedereen van zou moeten kunnen genieten. Als professionele cellist wil ik graag niet alleen cellolessen, maar ook muzieklessen aanbieden. Deze lessen zijn geschikt voor al uw behoeften. Ik zou het heel leuk vinden je te ontmoeten!
message icon
Contacteer Idil
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
"Muziek voor Baby's" is een cursus bedoeld voor kinderen van 0 tot 4 jaar en ook voor zwangere vrouwen. Muziek luisteren heeft een positief effect op de taal en lezen ontwikkeling van de kind.
We gaan liedjes zingen, muziek luisteren en met instrumenten spelen. Elke groep bestaat uit 5 kinderen met een ouder.
Kom gezellig muziek maken in een warme huiselijke sfeer!
De cursussen starten op verschillende dagen en tijden. Het kan in Nederlandse of Engelse taal.
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik begon piano te spelen toen ik 8 jaar oud was. Tegen die tijd kon ik al voelen dat ik een professionele muzikant en leraar zou worden. Ik kreeg mijn eerste bachelor in piano in 2007. Toen ik 13 jaar oud was, begon ik klavecimbellessen te krijgen en breidde ik mijn kennis van klassieke en oude muziek uit. In 2012 behaalde ik mijn bachelordiploma in klavecimbel en in 2014 mijn masteropleiding aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag. Momenteel werk ik met mijn ensemble, doceer ik piano en klavecimbel en ben nu bezig met mijn Ph.D. in Performative Arts aan de Universiteit van Leiden

Ik hou absoluut van lesgeven en mijn ervaring als muzikant doorgeven aan mijn studenten op beide instrumenten. Ik zie ze graag verbeteren en heb plezier tijdens het spelen.
Ik werk met verschillende manieren van lesgeven, afhankelijk van het niveau van de student en de achtergrond van de muziek.

Normaal gesproken werk ik met piano-methoden met kinderen van 9 tot 12 jaar oud. Ik kan muziektheorie leren als dat nodig is en als het de behoefte van de student om vooruitgang te boeken verbetert en zijn doelen bereikt, doe ik dat met plezier. Harmonie en een beetje toetsenbordimprovisatie zijn ook van harte welkom in de klas.

Mijn specialiteit is klassieke muziek, meer specifiek barokmuziek, hoewel ik begrippen als pop, jazz en improvisatie heb. Omdat ik een achtergrond in sport en personal training heb, ben ik ook gespecialiseerd in het corrigeren van houdingen en het voorkomen of oplossen van pijnproblemen bij het spelen.
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Music Publishing is een belangrijk onderdeel van de muziekindustrie! Je hebt een geweldig nummer gemaakt, gefeliciteerd! Nu is het tijd om er wat geld mee te verdienen. Wil je begrijpen hoe je fulltime van je muziek kunt leven? Wil je weten wat je rechten zijn en hoe je geld kunt verdienen met je creativiteit? Dit is een belangrijke les voor iedereen in de muziekindustrie. Je zou net zo geïnvesteerd moeten zijn in de muziekbusiness als in het creëren van geweldige muziek. Deze les duikt diep in muziekcontracten, publicatiedeals, royalty's, synchronisatiedeals en meer! Begrijpen hoe je geld kunt verdienen met alle verschillende aspecten van de muziekindustrie, is alles wat je nodig hebt om hier je fulltime leven van te maken. Investeer in jezelf door deze les te volgen!
verified badge
Ik bied productieve muzieklessen in een vriendelijke omgeving.
Ik begeleid jouw ontwikkeling vanaf elk niveau. Ik behandel elke student als een individu en pas mijn aanpak daarop aan - of muziek maken nu je hobby is of je er serieuze plannen mee hebt.

Afhankelijk van wat je doel is, kies ik leuke stukken/liedjes en interessante oefeningen. Ik vind het altijd belangrijk om mijn studenten de nodige hulpmiddelen te geven om zelfstandig te oefenen als ik er niet ben om hen te begeleiden.
Je leert een stabiele intonatie en ontwikkelt je ritmisch gevoel, muzikale interpretatie, goede houding en apparatuur die voor jou individueel werkt. Samen kunnen we niet alleen voor klassiek gaan, maar ook voor pop-, rock- of filmmuziek. Wat je tijdens de les misschien ook wel leuk vindt, is samen met mij in een duo spelen, zodat je samen met iemand anders muziek kunt maken, superleuk!

Er zijn veel fantastische voordelen verbonden aan het leren van muziek, zoals de groei van je muzikale smaak en artistieke gevoeligheid, en zoals zelfs de wetenschap bewijst: het vergroten van je hersencapaciteit.
Maar het leren van de cello of piano - de instrumenten die iedereen wil spelen ♡ - zal je echt inspireren door zijn unieke geluid.

//Naast mijn belangrijkste instrumentlesdomein, bied ik hulp met muziektheorie, gehoortraining, notenleer en muziekgeschiedenis//
We kunnen lessen volgen in mijn appartement in Zeeheldenwkartier/Den Haag of op jouw locatie in het centrum van Den Haag.
verified badge
Leer elektrische bas of akoestische bas spelen!
Als je geïnteresseerd bent in welke rol de bas speelt in een band en welke mogelijkheden er zijn, dan is deze les iets voor jou.

We bekijken een nummer naar keuze en bestuderen er nuttige elementen uit, zodat je deze concepten in je spel kunt toepassen.

We kijken naar improvisatie, techniek en meer!

Ik ben ook componist, dus als je je wilt verdiepen in compositie, dan is deze les ook iets voor jou.
In de les zullen we verschillende methoden voor het schrijven van liedjes onderzoeken en in je ideeën duiken om te proberen ze sterker te maken of een specifieke emotie uit te drukken met behulp van verschillende hulpmiddelen.

Over mij:
Ik ben een jazzmuzikant gevestigd in Den Haag. Ik heb onlangs mijn masteropleiding aan het Conservatorium Maastricht afgerond, waarbij ik me voornamelijk op uitvoering richtte, maar ik heb tijdens mijn studie veel tijd besteed aan het ontwikkelen van mijn composities.
verified badge
Houdt u van muziek? Denkt u erover om fluit te spelen? Of bent u al fluitist en wilt u gevorderd worden? Heeft u iemand nodig die u helpt bij het voorbereiden op muziekexamens? Ik bied lessen aan in het bespelen van de traverse moderne fluit, maar ook historische fluiten en muziektheorie op elk niveau, van beginner tot professional.
Deze cursus, gebaseerd op meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven, biedt privélessen waarin iedereen op een unieke manier contact kan maken met zijn/haar instrument, zijn/haar relatie met muziek kan verdiepen en een unieke manier van uiten kan ontwikkelen door middel van muziek maken.
Ik geef les vanuit internationale methodeboeken en pas mijn methoden aan op de individuele behoeften van elke student. Het volgen van twee cursussen van de Alexander-techniek heeft me ook geholpen om een begrip te ontwikkelen van de essentiële verbinding tussen het lichaam en onze geest. Dit bewustzijn kan niet alleen erg nuttig zijn voor onze muzikale optredens, maar ook voor ons dagelijks leven. Ik geloof dat mijn reeds 10 jaar durende lespraktijk mijn lesgeven heeft gevormd tot een podium waarop iedereen kan leren wat hij of zij nodig heeft.
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten in mijn cursus!
verified badge
De structuur en inhoud van de les worden afgestemd op elke leerling en zijn/haar voorkeuren, maar kunnen tegelijkertijd ook worden aangepast aan gevestigde muziek- en pianomethoden. Ik moedig mijn leerlingen graag aan om hun passie voor specifieke muziekstijlen of -stukken met mij te delen, zodat ik deze in het leerproces kan betrekken door arrangementen te maken die aansluiten bij hun vaardigheden. Een belangrijk onderdeel van de cursus is improvisatie, die gericht is op het zelfstandig leren spelen, het beheersen van technische vaardigheden en het ontwikkelen van creatief denken.

Lesgeven aan kleuters (4-6 jaar) is altijd een uitdaging, maar door mijn ervaring heb ik een methode ontwikkeld waarmee de jonge leerlingen op een plezierige manier met muziek kennismaken. Onder mijn begeleiding raken ze vertrouwd met ritme, gehoortraining, zingen, het uit het hoofd spelen van korte melodietjes met beide handen, improviseren, en in latere stadia maken ze kennis met muzieknotatie door middel van spelletjes, tekenen en andere vormen.

Alle pianolessen worden gegeven op een klassieke piano in mijn thuisstudio en kunnen ook op uw locatie plaatsvinden.
verified badge
Hoi!
Ik ben Loukas en ik geef gitaarlessen voor alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginnende gitarist bent, een gevorderde speler die zijn vaardigheden wil verfijnen, of een ervaren gitarist die graag nieuwe technieken wil ontdekken, ik begeleid je op deze muzikale reis. Mijn aanpak is gericht op persoonlijke, boeiende en productieve lessen, waardoor je in je eigen tempo vooruitgang kunt boeken en tegelijkertijd muziektheorie, techniek en een breed repertoire onder de knie krijgt.
verified badge
Muziek is een kunst waar iedereen van zou moeten kunnen genieten. Als professionele cellist wil ik graag niet alleen cellolessen, maar ook muzieklessen aanbieden. Deze lessen zijn geschikt voor al uw behoeften. Ik zou het heel leuk vinden je te ontmoeten!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Idil