facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2021
Leraar sinds oktober 2021
Cello lessen voor idereen, beginners en gevorderden.
course price icon
Van 38 € /h
arrow icon
Cello lessen voor iedereen

Cello les voor iedereen! Vanaf beginnende tot gevorderde (pre- conservatorium niveau) cellisten. Online en live lessen mogelijk. Als het nodig is, help ik ook met het begrijpen van de bladmuziek en muziektheorie. Voor elke leerling bied ik een bepaald lesformaat dat geschikt is voor haar/hem. Ik kan lessen geven in klassiek muziek, maar ook in meer moderne muziek of improvisatie.

Over mij: ik ben Nil! Ik ben 25, uit Barcelona (Spanje). Ik heb mijn bachelor in performance en muziekpedagogiek gehaald aan het Prins Claus Conservatorium, Groningen. Nu ben ik afgestudeerd van de Master Klassieke Muziek aan Het Koninklijk Conservatorium (Den Haag). Tijdens mijn studies heb ik ook ervaring met professionele orkesten (Residentie Orkest en Noord Nederlands Orkest) opgedaan en heb ik bij semi-professionele en amateur orkesten (als solist) gespeeld. Tijdens mijn master opleiding deed ik een Master Research in NLP (Neuro Linguistic Programming). Ik begon les te geven toen ik 18 was een ben daarna doorgegaan met lesgeven. Lessen kunnen in Engels, Nederlands, Spaans of Catalaans zijn.

Als u vragen of interesse heeft aan een proefles, aarzel dan niet om contact met mij te nemen.

dag en tijd op afspraak.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Belgisch Park, Den Haag, Nederland
Over
Ik ben Nil! Ik ben 25, uit Barcelona (Spanje). Ik heb mijn bachelor in performance en muziekpedagogiek gehaald aan het Prins Claus Conservatorium, Groningen. Nu ben ik afgestudeerd van de Master Klassieke Muziek aan Het Koninklijk Conservatorium (Den Haag). Ik begon les te geven toen ik 18 was een ben daarna doorgegaan met lesgeven. Lessen kunnen in Engels, Nederlands, Spaans of Catalaans zijn. Ik vind muziek spannend en wil ik zo graagmet mijn leerlingen delen. In mijn vrije tijd doe ik graag veel sporten, tekenen en lezen.
Opleiding
Bachelor Opleiding in Klassieke Muziek (cello) bij het Prins Claus Conservatorium Groningen.
Master Of Music Klassieke Muziek bij Het Koninklijk Conservatorium Den Haag. Orkest Specialisatie en Performing in Cello.
Leservaring
Academy (2019-2020) bij Residentie Orkest
Academy (2018) bij Noord Nederlands Orkest
Ervaring met privé lessen voor ongeveer 6 jaar ook bij muziek scholen als remplaçant.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Ik help je graag met je ontwikkeling in muziek.
Maar ook meer praktisch en theoretisch. Of een combinatie.
Ik ben een ervaren piano- en zangleraar. En ik trad op in de theaters.

Wat is je wens? Om muziek te leren spelen? Om er meer van te genieten? Om beter te begrijpen wat je doet?
Om liedjes te schrijven? Om meer verbinding te maken met de ademhaling? Ik kan je erbij helpen!
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Hallo !

Momenteel ben ik masterstudent viola da gamba aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (Nederland) en bied ik viola da gamba-lessen aan voor alle niveaus.
Ik geef al 4 jaar muziekles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus.

Lesgeven is voor mij een zeer belangrijke activiteit waar ik veel plezier aan beleef. Ik doe er alles aan om mij zo goed mogelijk aan te passen aan mijn studenten, om hen onderwijs aan te bieden dat is aangepast aan hun behoeften en wensen. Ik hou er vooral van om mezelf in vraag te stellen en indien nodig nieuwe wegen te zoeken, omdat lesgeven voor mij nooit vaststaat en de leraar ook de kans moet geven om te evolueren.
Ik ben ervan overtuigd dat lesgeven ook leren is!

De lessen kunnen thuis in of rond Den Haag zijn of indien nodig online.
De uitdagingen van online lesgeven zijn belangrijk, maar voor mensen die geen toegang hebben tot een leraar in hun stad, kan dit je echt vooruitgang laten boeken met je instrument en toegang geven tot het leren van de viola da gamba.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!
verified badge
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
👋 Hallo! Ik ben Carlo, professioneel saxofonist, componist en bevoegd muziekdocent voor het openbaar onderwijs. Ik geef saxofoonlessen bij verschillende basisscholen in Zuid-Holland en werk daarnaast met kinderen, tieners en volwassenen – van beginners tot gevorderden.

🎵 Wat ik aanbied:

Saxofoonlessen (klassiek, jazz, improvisatie)
Compositie & muziektheorie
Gehoortraining
Voorbereiding op toelatingsexamens
Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw wensen

📘 Over de lessen:
Mijn lessen duren meestal tussen een half uur (voor jonge kinderen) en 1 tot 1,5 uur voor oudere of gevorderde leerlingen. Afhankelijk van het niveau behandelen we notenleer (solfège), muziektheorie, technische oefeningen, en het repertoire.

Dankzij mijn brede muzikale achtergrond pas ik mijn lessen volledig aan op de behoeften van elke leerling. Ik gebruik erkende lesmethoden zoals Kodály, Orff, en andere pedagogische benaderingen die creativiteit, luisteren en spel stimuleren – vooral effectief voor kinderen.

📍 Locatie: Den Haag (bij mij of bij jou thuis) of online
🗣️ Talen: Nederlands, Engels, Italiaans
🎓 Ervaring met jonge kinderen, scholieren en conservatoriumstudenten

Lessen zijn speels en interactief voor kinderen, en verdiepend voor gevorderden. Neem gerust contact op voor een proefles!

🔹 Diploma's en Opleidingen

Master Klassiek Saxofoon – Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg (2023)
Master Klassiek Saxofoon – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2020)
Pre-bachelor Cursussen Compositie – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2022)
Bevoegd Muziekdocent voor het Italiaanse Middelbaar Onderwijs – Florence (Italië) (2023)

Meer informatie over mij, mijn muziek en projecten is te vinden op mijn website:
🌐 www.carlorossimusic.com

✅ Bespaar tot 10% met een lessenpakket van 10 lessen – beschikbaar online, bij mij thuis of bij jou op locatie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

👋 Hello! My name is Carlo Rossi. I’m a professional saxophonist, composer and qualified music teacher based in The Hague. I teach saxophone at various elementary schools in South-Holland region and also work with children, teenagers, and adults—from beginners to advanced players.

Currently, I teach saxophone at some elementary schools, as well as private lessons in saxophone, composition, music theory, and ear training. My approach is creative, flexible and tailored to each student’s goals.

🎓 What I offer:

Saxophone lessons (classical, jazz, improvisation)
Composition & songwriting
Music theory & ear training
Audition and entrance exam preparation
Guidance for young learners, including primary school students

📘 Lesson structure:
My lessons generally last between 30 minutes (for young children) and 1 to 1.5 hours for older or more advanced students. Depending on the student’s level, lessons include solfeggio, music theory, technical exercises, and saxophone repertoire.

With my wide musical background, I design each lesson to meet the individual needs of the student. I apply established teaching methods such as Kodály, Orff, and others that encourage creativity, active listening, and playful learning — especially effective for younger students.

📍 Location: The Hague (my place, your place, or online)
🗣️ Languages: Dutch, English, Italian
🎓 Experienced with children, school students, and professionals

🔹 Degrees & Education

Master’s in Classical Saxophone – Fontys Academy of the Arts, Tilburg (2023)
Master’s in Classical Saxophone – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2020)
Pre-Bachelor’s Courses in Composition – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2022)
Qualified Music Teacher for Italian Middle Schools – Florence (IT) (2023)

Lessons are creative, flexible and always adapted to the student’s goals.
verified badge
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Ontdek hoe leuk het is om cello te spelen en met zelfvertrouwen op te treden!

Muziek is meer dan alleen de juiste noten spelen: het gaat om expressie, creativiteit en verbinding. Als ervaren cellist en toegewijde docent help ik studenten van alle niveaus hun vaardigheden te ontwikkelen op een manier die past bij hun individuele behoeften en doelen. Of je nu een beginner bent die voor het eerst de cello ontdekt of een gevorderde speler die zijn techniek en muzikaliteit wil verfijnen, lessen zijn afgestemd op jouw reis.

De lessen richten zich op:
🎵 Een solide technische basis opbouwen en tegelijkertijd de lessen leuk en boeiend houden
🎵 Ontdek verschillende muziekstijlen, van barok tot hedendaagse muziek
🎵 Muzikale expressie en zelfvertrouwen ontwikkelen tijdens het optreden
🎵 Aanpassen aan de leerstijl en persoonlijke doelen van elke student

Naast cellolessen bied ik coachingsessies aan voor muzikanten die podiumangst willen overwinnen en hun podiumuitstraling willen verbeteren. Met mijn achtergrond in muziektherapie en uitgebreide podiumervaring help ik muzikanten zich meer op hun gemak te voelen en zichzelf volledig uit te drukken op het podium. Deze sessies omvatten ademhalingsoefeningen om podiumangst te beheersen, de focus te vergroten en een kalme, aanwezige staat te activeren door kennis van het autonome zenuwstelsel.

Om nog meer verbinding te maken met je instrument, werken we aan vrije improvisatie: een krachtige manier om creativiteit aan te boren en emoties uit te drukken via muziek. Dit helpt je niet alleen om je meer verbonden te voelen met je instrument, maar verdiept ook je algehele muzikale ervaring.

Of je nu de cello onder de knie wilt krijgen of meer zelfvertrouwen wilt krijgen als artiest, ik help je graag op je muzikale reis! Neem gerust contact op voor meer informatie.
verified badge
In mijn klarinetlessen staat plezier centraal. Ik geloof in leren door te spelen, waarbij muziek een ontdekkingsreis wordt in plaats van een taak. Elke les is afgestemd op de leeftijd, ervaring en interesses van de leerling.

We werken aan een solide technische basis, waarbij ik technieken en inzichten doorgeef die ik heb geleerd van internationaal gerenommeerde musici zoals Annelien Van Wauwe, Antonio Salguero, Steffan Schilling, Nicola Boud, Ernst Schlader, Pascal Moraguès en Hermann Stefánsson. Daarnaast verken ik samen met mijn leerlingen ritme, melodie en improvisatie door middel van spel, zingen, bodypercussie en muziek in alledaagse geluiden.

Mijn doel is dat elke leerling zich vertrouwd en geïnspireerd voelt om zijn of haar eigen muzikale stem te ontwikkelen. Ik moedig kinderen en volwassenen aan om te genieten, creëren en delen, ongeacht leeftijd of achtergrond.

Of je nu beginner bent of gevorderd, mijn lessen zijn een combinatie van techniek, plezier en creativiteit, zodat muziek maken altijd een positieve ervaring blijft.
(P.S. Ik leer zelf Nederlands, dus we ontdekken samen nieuwe talen!)
*De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis, bij u thuis of online.
verified badge
(For English scroll down)

Je kunt een of beide van de volgende vakken kiezen: Harmonie (akkoorden/toonladders, tonaliteiten/progressies, modulaties, enz.) en/of Solfège (ritme/auditieve vaardigheden, toonhoogte/zicht-lezen).

De methode die ik gebruik heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen/zingen met de begeleiding-online audio: Klassiek en/of pop/jazz, enz.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en alle leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

You can choose one or both of the following subjects: Harmony (chord/scales, tonalities/progressions, modulations, etc.); Solfège (rhythm/aural skills, pitch/sight-reading, etc.).

The method I use also has an online audio (play along), so you can also practise in your house, play/sing along with the online audio: Classical and/or Jazz music theory!

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody). These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
verified badge
Heyhey, ik ben een 22 jarige 4e jaars conservatorium leerling. Ik zing en speel piano met alle liefde sinds dat ik 5 ben.
Ik begon 3 jaar geleden met zangles- en pianoles geven (In Nederlands en Engels) en heb gemerkt dat ik het super leuk vind om te doen. In m’n lessen focus ik op repertoire, theorie en voornamelijk de stukken waar de leerling graag mee komt in de les aangezien ik graag de lessen zo leuk mogelijk voor de leerling wil maken!
Verder werken we ook aan stukken die een leerling voor een bepaald doel nodig heeft. Ook hierbij kies ik graag samen met de leerling een stuk uit (indien ze dat willen) die voor hen een mooie match is.
Heb je eventueel vragen? Stuur gerust een berichtje ️
verified badge
Ik geef gepersonaliseerde cellolessen aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginner bent die het instrument ontdekt of een gevorderde leerling die zijn of haar techniek wil verfijnen, ik pas elke les aan jouw doelen en tempo aan. Ik kom bij leerlingen thuis om comfortabele en gemakkelijke lessen aan huis te geven, waarbij de focus ligt op een solide techniek, muzikale expressie en plezier in het bespelen van de cello.
message icon
Contacteer Nil
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Ik help je graag met je ontwikkeling in muziek.
Maar ook meer praktisch en theoretisch. Of een combinatie.
Ik ben een ervaren piano- en zangleraar. En ik trad op in de theaters.

Wat is je wens? Om muziek te leren spelen? Om er meer van te genieten? Om beter te begrijpen wat je doet?
Om liedjes te schrijven? Om meer verbinding te maken met de ademhaling? Ik kan je erbij helpen!
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Hallo !

Momenteel ben ik masterstudent viola da gamba aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (Nederland) en bied ik viola da gamba-lessen aan voor alle niveaus.
Ik geef al 4 jaar muziekles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus.

Lesgeven is voor mij een zeer belangrijke activiteit waar ik veel plezier aan beleef. Ik doe er alles aan om mij zo goed mogelijk aan te passen aan mijn studenten, om hen onderwijs aan te bieden dat is aangepast aan hun behoeften en wensen. Ik hou er vooral van om mezelf in vraag te stellen en indien nodig nieuwe wegen te zoeken, omdat lesgeven voor mij nooit vaststaat en de leraar ook de kans moet geven om te evolueren.
Ik ben ervan overtuigd dat lesgeven ook leren is!

De lessen kunnen thuis in of rond Den Haag zijn of indien nodig online.
De uitdagingen van online lesgeven zijn belangrijk, maar voor mensen die geen toegang hebben tot een leraar in hun stad, kan dit je echt vooruitgang laten boeken met je instrument en toegang geven tot het leren van de viola da gamba.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!
verified badge
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
👋 Hallo! Ik ben Carlo, professioneel saxofonist, componist en bevoegd muziekdocent voor het openbaar onderwijs. Ik geef saxofoonlessen bij verschillende basisscholen in Zuid-Holland en werk daarnaast met kinderen, tieners en volwassenen – van beginners tot gevorderden.

🎵 Wat ik aanbied:

Saxofoonlessen (klassiek, jazz, improvisatie)
Compositie & muziektheorie
Gehoortraining
Voorbereiding op toelatingsexamens
Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw wensen

📘 Over de lessen:
Mijn lessen duren meestal tussen een half uur (voor jonge kinderen) en 1 tot 1,5 uur voor oudere of gevorderde leerlingen. Afhankelijk van het niveau behandelen we notenleer (solfège), muziektheorie, technische oefeningen, en het repertoire.

Dankzij mijn brede muzikale achtergrond pas ik mijn lessen volledig aan op de behoeften van elke leerling. Ik gebruik erkende lesmethoden zoals Kodály, Orff, en andere pedagogische benaderingen die creativiteit, luisteren en spel stimuleren – vooral effectief voor kinderen.

📍 Locatie: Den Haag (bij mij of bij jou thuis) of online
🗣️ Talen: Nederlands, Engels, Italiaans
🎓 Ervaring met jonge kinderen, scholieren en conservatoriumstudenten

Lessen zijn speels en interactief voor kinderen, en verdiepend voor gevorderden. Neem gerust contact op voor een proefles!

🔹 Diploma's en Opleidingen

Master Klassiek Saxofoon – Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg (2023)
Master Klassiek Saxofoon – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2020)
Pre-bachelor Cursussen Compositie – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2022)
Bevoegd Muziekdocent voor het Italiaanse Middelbaar Onderwijs – Florence (Italië) (2023)

Meer informatie over mij, mijn muziek en projecten is te vinden op mijn website:
🌐 www.carlorossimusic.com

✅ Bespaar tot 10% met een lessenpakket van 10 lessen – beschikbaar online, bij mij thuis of bij jou op locatie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

👋 Hello! My name is Carlo Rossi. I’m a professional saxophonist, composer and qualified music teacher based in The Hague. I teach saxophone at various elementary schools in South-Holland region and also work with children, teenagers, and adults—from beginners to advanced players.

Currently, I teach saxophone at some elementary schools, as well as private lessons in saxophone, composition, music theory, and ear training. My approach is creative, flexible and tailored to each student’s goals.

🎓 What I offer:

Saxophone lessons (classical, jazz, improvisation)
Composition & songwriting
Music theory & ear training
Audition and entrance exam preparation
Guidance for young learners, including primary school students

📘 Lesson structure:
My lessons generally last between 30 minutes (for young children) and 1 to 1.5 hours for older or more advanced students. Depending on the student’s level, lessons include solfeggio, music theory, technical exercises, and saxophone repertoire.

With my wide musical background, I design each lesson to meet the individual needs of the student. I apply established teaching methods such as Kodály, Orff, and others that encourage creativity, active listening, and playful learning — especially effective for younger students.

📍 Location: The Hague (my place, your place, or online)
🗣️ Languages: Dutch, English, Italian
🎓 Experienced with children, school students, and professionals

🔹 Degrees & Education

Master’s in Classical Saxophone – Fontys Academy of the Arts, Tilburg (2023)
Master’s in Classical Saxophone – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2020)
Pre-Bachelor’s Courses in Composition – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2022)
Qualified Music Teacher for Italian Middle Schools – Florence (IT) (2023)

Lessons are creative, flexible and always adapted to the student’s goals.
verified badge
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Ontdek hoe leuk het is om cello te spelen en met zelfvertrouwen op te treden!

Muziek is meer dan alleen de juiste noten spelen: het gaat om expressie, creativiteit en verbinding. Als ervaren cellist en toegewijde docent help ik studenten van alle niveaus hun vaardigheden te ontwikkelen op een manier die past bij hun individuele behoeften en doelen. Of je nu een beginner bent die voor het eerst de cello ontdekt of een gevorderde speler die zijn techniek en muzikaliteit wil verfijnen, lessen zijn afgestemd op jouw reis.

De lessen richten zich op:
🎵 Een solide technische basis opbouwen en tegelijkertijd de lessen leuk en boeiend houden
🎵 Ontdek verschillende muziekstijlen, van barok tot hedendaagse muziek
🎵 Muzikale expressie en zelfvertrouwen ontwikkelen tijdens het optreden
🎵 Aanpassen aan de leerstijl en persoonlijke doelen van elke student

Naast cellolessen bied ik coachingsessies aan voor muzikanten die podiumangst willen overwinnen en hun podiumuitstraling willen verbeteren. Met mijn achtergrond in muziektherapie en uitgebreide podiumervaring help ik muzikanten zich meer op hun gemak te voelen en zichzelf volledig uit te drukken op het podium. Deze sessies omvatten ademhalingsoefeningen om podiumangst te beheersen, de focus te vergroten en een kalme, aanwezige staat te activeren door kennis van het autonome zenuwstelsel.

Om nog meer verbinding te maken met je instrument, werken we aan vrije improvisatie: een krachtige manier om creativiteit aan te boren en emoties uit te drukken via muziek. Dit helpt je niet alleen om je meer verbonden te voelen met je instrument, maar verdiept ook je algehele muzikale ervaring.

Of je nu de cello onder de knie wilt krijgen of meer zelfvertrouwen wilt krijgen als artiest, ik help je graag op je muzikale reis! Neem gerust contact op voor meer informatie.
verified badge
In mijn klarinetlessen staat plezier centraal. Ik geloof in leren door te spelen, waarbij muziek een ontdekkingsreis wordt in plaats van een taak. Elke les is afgestemd op de leeftijd, ervaring en interesses van de leerling.

We werken aan een solide technische basis, waarbij ik technieken en inzichten doorgeef die ik heb geleerd van internationaal gerenommeerde musici zoals Annelien Van Wauwe, Antonio Salguero, Steffan Schilling, Nicola Boud, Ernst Schlader, Pascal Moraguès en Hermann Stefánsson. Daarnaast verken ik samen met mijn leerlingen ritme, melodie en improvisatie door middel van spel, zingen, bodypercussie en muziek in alledaagse geluiden.

Mijn doel is dat elke leerling zich vertrouwd en geïnspireerd voelt om zijn of haar eigen muzikale stem te ontwikkelen. Ik moedig kinderen en volwassenen aan om te genieten, creëren en delen, ongeacht leeftijd of achtergrond.

Of je nu beginner bent of gevorderd, mijn lessen zijn een combinatie van techniek, plezier en creativiteit, zodat muziek maken altijd een positieve ervaring blijft.
(P.S. Ik leer zelf Nederlands, dus we ontdekken samen nieuwe talen!)
*De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis, bij u thuis of online.
verified badge
(For English scroll down)

Je kunt een of beide van de volgende vakken kiezen: Harmonie (akkoorden/toonladders, tonaliteiten/progressies, modulaties, enz.) en/of Solfège (ritme/auditieve vaardigheden, toonhoogte/zicht-lezen).

De methode die ik gebruik heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen/zingen met de begeleiding-online audio: Klassiek en/of pop/jazz, enz.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en alle leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

You can choose one or both of the following subjects: Harmony (chord/scales, tonalities/progressions, modulations, etc.); Solfège (rhythm/aural skills, pitch/sight-reading, etc.).

The method I use also has an online audio (play along), so you can also practise in your house, play/sing along with the online audio: Classical and/or Jazz music theory!

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody). These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
verified badge
Heyhey, ik ben een 22 jarige 4e jaars conservatorium leerling. Ik zing en speel piano met alle liefde sinds dat ik 5 ben.
Ik begon 3 jaar geleden met zangles- en pianoles geven (In Nederlands en Engels) en heb gemerkt dat ik het super leuk vind om te doen. In m’n lessen focus ik op repertoire, theorie en voornamelijk de stukken waar de leerling graag mee komt in de les aangezien ik graag de lessen zo leuk mogelijk voor de leerling wil maken!
Verder werken we ook aan stukken die een leerling voor een bepaald doel nodig heeft. Ook hierbij kies ik graag samen met de leerling een stuk uit (indien ze dat willen) die voor hen een mooie match is.
Heb je eventueel vragen? Stuur gerust een berichtje ️
verified badge
Ik geef gepersonaliseerde cellolessen aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginner bent die het instrument ontdekt of een gevorderde leerling die zijn of haar techniek wil verfijnen, ik pas elke les aan jouw doelen en tempo aan. Ik kom bij leerlingen thuis om comfortabele en gemakkelijke lessen aan huis te geven, waarbij de focus ligt op een solide techniek, muzikale expressie en plezier in het bespelen van de cello.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Nil