facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2019
Leraar sinds mei 2019
Blokfluit/Hobo/Muziektheorie lessen voor alle niveaus
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Blokfluit, (barok)Hobo of muziektheorie lessen.
Ik ben begonnen met blokfluit als ik 6 jaar oud was en later met de hobo.
Ik ben in 1999 naar Nederland gekomen om barokhobo te studeren en heb mijn diploma Master of Music gehaald in 2005.
Sinds 1997 heb ik prive lessen gegeven (beide voor hobo en blokfluit) en ben hobo docent bij de Leer Orkest Amsterdam. Ik heb veel ervaring met kinderen en volwassene leerlingen.
Naast mijn activiteiten als docent ik ben ook heel actief als uitvoerend musicus
De lessen zijn voor alle leeftijden en niveaus, ik kan les geven bij mij of ook bij jouw thuis in de regio Den Haag.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Den Haag, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Ankeveensestraat, 2574 TL Den Haag, Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Frans
Portugees
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Lieve student,

Ik ben een piano leraar al 5 jaar. Drie jaar geleden heb ik mijn Bachelor degree in het Koninklijk Conservatorium in Den Haag gedaan. In mijn praktijk heb ik met verschillende leeftijden gewerkt, van 6 tot 73. Twee keer per jaar organiseer ik een concert voor mijn studenten.
Ik hou en geniet enorm van lesgeven en ontwikkelen samen met mijn leerlingen!
Voor kinderen werk ik met de volgende boeken:
1. Piano Adventures door Nancy en Randall Faber
2. Hal Leonard piano boeken door Barbara Kreader, Fred Kern

Voor volwassenen werk ik met de volgende boeken:
1. Alfred's Basic Adult All-in-one course.
2. Adult Piano Adventure All-in-one course.

Ik ben opgewonden om samen te werken!
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Als professioneel hoboïst woonachtig in Den Haag, met masterdiploma's van het Utrechts Conservatorium en het Fontys Conservatorium, bied ik hobo-les op maat. Mijn lessen worden afgestemd op de behoeften en het niveau van elke student, of je nu een beginner bent, hobo's en houtblaasinstrumenten verkent, je vaardigheden wilt verbeteren of je voorbereidt op een specifiek stuk of een technische uitdaging.

Op verzoek geef ik ook begeleiding bij het maken van rieten en kan ik u indien nodig helpen bij het huren van een hobo.

Neem gerust contact met me op als je interesse hebt in lessen of vragen hebt. Ik kijk ernaar uit om met je samen te werken!
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Muziekcompositie. Muziektheorie (IB Muziek, ABRSM, GCSE Muziek).
Filmmuziekcompositie. Muziekprogrammering (PureData / SuperCollider / javascript WebAudio).
Elektronische muziek (analoge/modulaire synthesizers, Logic Pro X). Geluidsinstallatie (robotica, Raspberry Pi, doe-het-zelf-apparaten voor het maken van muziek)
verified badge
Houdt u van muziek? Denkt u erover om fluit te spelen? Of bent u al fluitist en wilt u gevorderd worden? Heeft u iemand nodig die u helpt bij het voorbereiden op muziekexamens? Ik bied lessen aan in het bespelen van de traverse moderne fluit, maar ook historische fluiten en muziektheorie op elk niveau, van beginner tot professional.
Deze cursus, gebaseerd op meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven, biedt privélessen waarin iedereen op een unieke manier contact kan maken met zijn/haar instrument, zijn/haar relatie met muziek kan verdiepen en een unieke manier van uiten kan ontwikkelen door middel van muziek maken.
Ik geef les vanuit internationale methodeboeken en pas mijn methoden aan op de individuele behoeften van elke student. Het volgen van twee cursussen van de Alexander-techniek heeft me ook geholpen om een begrip te ontwikkelen van de essentiële verbinding tussen het lichaam en onze geest. Dit bewustzijn kan niet alleen erg nuttig zijn voor onze muzikale optredens, maar ook voor ons dagelijks leven. Ik geloof dat mijn reeds 10 jaar durende lespraktijk mijn lesgeven heeft gevormd tot een podium waarop iedereen kan leren wat hij of zij nodig heeft.
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten in mijn cursus!
verified badge
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
👋 Hallo! Ik ben Carlo, professioneel saxofonist, componist en bevoegd muziekdocent voor het openbaar onderwijs. Ik geef saxofoonlessen bij verschillende basisscholen in Zuid-Holland en werk daarnaast met kinderen, tieners en volwassenen – van beginners tot gevorderden.

🎵 Wat ik aanbied:

Saxofoonlessen (klassiek, jazz, improvisatie)
Compositie & muziektheorie
Gehoortraining
Voorbereiding op toelatingsexamens
Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw wensen

📘 Over de lessen:
Mijn lessen duren meestal tussen een half uur (voor jonge kinderen) en 1 tot 1,5 uur voor oudere of gevorderde leerlingen. Afhankelijk van het niveau behandelen we notenleer (solfège), muziektheorie, technische oefeningen, en het repertoire.

Dankzij mijn brede muzikale achtergrond pas ik mijn lessen volledig aan op de behoeften van elke leerling. Ik gebruik erkende lesmethoden zoals Kodály, Orff, en andere pedagogische benaderingen die creativiteit, luisteren en spel stimuleren – vooral effectief voor kinderen.

📍 Locatie: Den Haag (bij mij of bij jou thuis) of online
🗣️ Talen: Nederlands, Engels, Italiaans
🎓 Ervaring met jonge kinderen, scholieren en conservatoriumstudenten

Lessen zijn speels en interactief voor kinderen, en verdiepend voor gevorderden. Neem gerust contact op voor een proefles!

🔹 Diploma's en Opleidingen

Master Klassiek Saxofoon – Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg (2023)
Master Klassiek Saxofoon – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2020)
Pre-bachelor Cursussen Compositie – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2022)
Bevoegd Muziekdocent voor het Italiaanse Middelbaar Onderwijs – Florence (Italië) (2023)

Meer informatie over mij, mijn muziek en projecten is te vinden op mijn website:
🌐 www.carlorossimusic.com

✅ Bespaar tot 10% met een lessenpakket van 10 lessen – beschikbaar online, bij mij thuis of bij jou op locatie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

👋 Hello! My name is Carlo Rossi. I’m a professional saxophonist, composer and qualified music teacher based in The Hague. I teach saxophone at various elementary schools in South-Holland region and also work with children, teenagers, and adults—from beginners to advanced players.

Currently, I teach saxophone at some elementary schools, as well as private lessons in saxophone, composition, music theory, and ear training. My approach is creative, flexible and tailored to each student’s goals.

🎓 What I offer:

Saxophone lessons (classical, jazz, improvisation)
Composition & songwriting
Music theory & ear training
Audition and entrance exam preparation
Guidance for young learners, including primary school students

📘 Lesson structure:
My lessons generally last between 30 minutes (for young children) and 1 to 1.5 hours for older or more advanced students. Depending on the student’s level, lessons include solfeggio, music theory, technical exercises, and saxophone repertoire.

With my wide musical background, I design each lesson to meet the individual needs of the student. I apply established teaching methods such as Kodály, Orff, and others that encourage creativity, active listening, and playful learning — especially effective for younger students.

📍 Location: The Hague (my place, your place, or online)
🗣️ Languages: Dutch, English, Italian
🎓 Experienced with children, school students, and professionals

🔹 Degrees & Education

Master’s in Classical Saxophone – Fontys Academy of the Arts, Tilburg (2023)
Master’s in Classical Saxophone – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2020)
Pre-Bachelor’s Courses in Composition – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2022)
Qualified Music Teacher for Italian Middle Schools – Florence (IT) (2023)

Lessons are creative, flexible and always adapted to the student’s goals.
verified badge
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Bent u op zoek naar muziekles voor uw kind, maar heeft u het gevoel dat hij/zij nog niet klaar is voor piano of een ander instrument?
Tijdens mijn 1-jarige "Voorbereidende Muziekcursus" krijgen kinderen van 5 tot 7 jaar de kans om kennis te maken met de wereld van de muziek, met leuke en interactieve lessen!
De lessen worden gegeven in kleine groepjes (3-5 leerlingen) waar ze op een leuke manier alle basisprincipes van ritme, zang, pianospelen, improvisatie en alle belangrijke muzikale vaardigheden leren! Dit gebeurt door middel van specifieke groepsspelletjes, onder begeleiding van de docent, en het is de beste manier voor jonge kinderen om muziek te leren begrijpen.

Na de cursus zijn de studenten voorbereid op het volgen van lessen op een specifiek Instrument naar keuze.

Locatie: Rijswijk
verified badge
In mijn klarinetlessen staat plezier centraal. Ik geloof in leren door te spelen, waarbij muziek een ontdekkingsreis wordt in plaats van een taak. Elke les is afgestemd op de leeftijd, ervaring en interesses van de leerling.

We werken aan een solide technische basis, waarbij ik technieken en inzichten doorgeef die ik heb geleerd van internationaal gerenommeerde musici zoals Annelien Van Wauwe, Antonio Salguero, Steffan Schilling, Nicola Boud, Ernst Schlader, Pascal Moraguès en Hermann Stefánsson. Daarnaast verken ik samen met mijn leerlingen ritme, melodie en improvisatie door middel van spel, zingen, bodypercussie en muziek in alledaagse geluiden.

Mijn doel is dat elke leerling zich vertrouwd en geïnspireerd voelt om zijn of haar eigen muzikale stem te ontwikkelen. Ik moedig kinderen en volwassenen aan om te genieten, creëren en delen, ongeacht leeftijd of achtergrond.

Of je nu beginner bent of gevorderd, mijn lessen zijn een combinatie van techniek, plezier en creativiteit, zodat muziek maken altijd een positieve ervaring blijft.
(P.S. Ik leer zelf Nederlands, dus we ontdekken samen nieuwe talen!)
*De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis, bij u thuis of online.
verified badge
(For English scroll down)

Leer jouw creatieve ideeën vertalen naar muziek! Tijdens deze lessen leer je compositietechnieken (klassiek of pop/jazz, enz.), om je eigen composities te maken en/of te verbeteren.

Technieken waarmee je jouw muzikale ideeën een stem kunt geven! Jouw melodieën voor verschillende bezettingen, bijvoorbeeld: strijkers, houtblazers, koperblazers, percussie, jazz, pop/rock of verschillende combinaties.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

Learn to translate your creative ideas into your music! During these lessons you learn composition techniques to create your own compositions or to improve them.

Techniques to help you to give a voice to your musical ideas! Your tunes for several instrumentations, e.g.: strings, woodwinds, brasses, percussion, jazz, pop/rock, or various combinations.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody). These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond..

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
message icon
Contacteer Beto
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Lieve student,

Ik ben een piano leraar al 5 jaar. Drie jaar geleden heb ik mijn Bachelor degree in het Koninklijk Conservatorium in Den Haag gedaan. In mijn praktijk heb ik met verschillende leeftijden gewerkt, van 6 tot 73. Twee keer per jaar organiseer ik een concert voor mijn studenten.
Ik hou en geniet enorm van lesgeven en ontwikkelen samen met mijn leerlingen!
Voor kinderen werk ik met de volgende boeken:
1. Piano Adventures door Nancy en Randall Faber
2. Hal Leonard piano boeken door Barbara Kreader, Fred Kern

Voor volwassenen werk ik met de volgende boeken:
1. Alfred's Basic Adult All-in-one course.
2. Adult Piano Adventure All-in-one course.

Ik ben opgewonden om samen te werken!
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Als professioneel hoboïst woonachtig in Den Haag, met masterdiploma's van het Utrechts Conservatorium en het Fontys Conservatorium, bied ik hobo-les op maat. Mijn lessen worden afgestemd op de behoeften en het niveau van elke student, of je nu een beginner bent, hobo's en houtblaasinstrumenten verkent, je vaardigheden wilt verbeteren of je voorbereidt op een specifiek stuk of een technische uitdaging.

Op verzoek geef ik ook begeleiding bij het maken van rieten en kan ik u indien nodig helpen bij het huren van een hobo.

Neem gerust contact met me op als je interesse hebt in lessen of vragen hebt. Ik kijk ernaar uit om met je samen te werken!
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Muziekcompositie. Muziektheorie (IB Muziek, ABRSM, GCSE Muziek).
Filmmuziekcompositie. Muziekprogrammering (PureData / SuperCollider / javascript WebAudio).
Elektronische muziek (analoge/modulaire synthesizers, Logic Pro X). Geluidsinstallatie (robotica, Raspberry Pi, doe-het-zelf-apparaten voor het maken van muziek)
verified badge
Houdt u van muziek? Denkt u erover om fluit te spelen? Of bent u al fluitist en wilt u gevorderd worden? Heeft u iemand nodig die u helpt bij het voorbereiden op muziekexamens? Ik bied lessen aan in het bespelen van de traverse moderne fluit, maar ook historische fluiten en muziektheorie op elk niveau, van beginner tot professional.
Deze cursus, gebaseerd op meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven, biedt privélessen waarin iedereen op een unieke manier contact kan maken met zijn/haar instrument, zijn/haar relatie met muziek kan verdiepen en een unieke manier van uiten kan ontwikkelen door middel van muziek maken.
Ik geef les vanuit internationale methodeboeken en pas mijn methoden aan op de individuele behoeften van elke student. Het volgen van twee cursussen van de Alexander-techniek heeft me ook geholpen om een begrip te ontwikkelen van de essentiële verbinding tussen het lichaam en onze geest. Dit bewustzijn kan niet alleen erg nuttig zijn voor onze muzikale optredens, maar ook voor ons dagelijks leven. Ik geloof dat mijn reeds 10 jaar durende lespraktijk mijn lesgeven heeft gevormd tot een podium waarop iedereen kan leren wat hij of zij nodig heeft.
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten in mijn cursus!
verified badge
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
👋 Hallo! Ik ben Carlo, professioneel saxofonist, componist en bevoegd muziekdocent voor het openbaar onderwijs. Ik geef saxofoonlessen bij verschillende basisscholen in Zuid-Holland en werk daarnaast met kinderen, tieners en volwassenen – van beginners tot gevorderden.

🎵 Wat ik aanbied:

Saxofoonlessen (klassiek, jazz, improvisatie)
Compositie & muziektheorie
Gehoortraining
Voorbereiding op toelatingsexamens
Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw wensen

📘 Over de lessen:
Mijn lessen duren meestal tussen een half uur (voor jonge kinderen) en 1 tot 1,5 uur voor oudere of gevorderde leerlingen. Afhankelijk van het niveau behandelen we notenleer (solfège), muziektheorie, technische oefeningen, en het repertoire.

Dankzij mijn brede muzikale achtergrond pas ik mijn lessen volledig aan op de behoeften van elke leerling. Ik gebruik erkende lesmethoden zoals Kodály, Orff, en andere pedagogische benaderingen die creativiteit, luisteren en spel stimuleren – vooral effectief voor kinderen.

📍 Locatie: Den Haag (bij mij of bij jou thuis) of online
🗣️ Talen: Nederlands, Engels, Italiaans
🎓 Ervaring met jonge kinderen, scholieren en conservatoriumstudenten

Lessen zijn speels en interactief voor kinderen, en verdiepend voor gevorderden. Neem gerust contact op voor een proefles!

🔹 Diploma's en Opleidingen

Master Klassiek Saxofoon – Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg (2023)
Master Klassiek Saxofoon – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2020)
Pre-bachelor Cursussen Compositie – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2022)
Bevoegd Muziekdocent voor het Italiaanse Middelbaar Onderwijs – Florence (Italië) (2023)

Meer informatie over mij, mijn muziek en projecten is te vinden op mijn website:
🌐 www.carlorossimusic.com

✅ Bespaar tot 10% met een lessenpakket van 10 lessen – beschikbaar online, bij mij thuis of bij jou op locatie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

👋 Hello! My name is Carlo Rossi. I’m a professional saxophonist, composer and qualified music teacher based in The Hague. I teach saxophone at various elementary schools in South-Holland region and also work with children, teenagers, and adults—from beginners to advanced players.

Currently, I teach saxophone at some elementary schools, as well as private lessons in saxophone, composition, music theory, and ear training. My approach is creative, flexible and tailored to each student’s goals.

🎓 What I offer:

Saxophone lessons (classical, jazz, improvisation)
Composition & songwriting
Music theory & ear training
Audition and entrance exam preparation
Guidance for young learners, including primary school students

📘 Lesson structure:
My lessons generally last between 30 minutes (for young children) and 1 to 1.5 hours for older or more advanced students. Depending on the student’s level, lessons include solfeggio, music theory, technical exercises, and saxophone repertoire.

With my wide musical background, I design each lesson to meet the individual needs of the student. I apply established teaching methods such as Kodály, Orff, and others that encourage creativity, active listening, and playful learning — especially effective for younger students.

📍 Location: The Hague (my place, your place, or online)
🗣️ Languages: Dutch, English, Italian
🎓 Experienced with children, school students, and professionals

🔹 Degrees & Education

Master’s in Classical Saxophone – Fontys Academy of the Arts, Tilburg (2023)
Master’s in Classical Saxophone – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2020)
Pre-Bachelor’s Courses in Composition – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2022)
Qualified Music Teacher for Italian Middle Schools – Florence (IT) (2023)

Lessons are creative, flexible and always adapted to the student’s goals.
verified badge
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Bent u op zoek naar muziekles voor uw kind, maar heeft u het gevoel dat hij/zij nog niet klaar is voor piano of een ander instrument?
Tijdens mijn 1-jarige "Voorbereidende Muziekcursus" krijgen kinderen van 5 tot 7 jaar de kans om kennis te maken met de wereld van de muziek, met leuke en interactieve lessen!
De lessen worden gegeven in kleine groepjes (3-5 leerlingen) waar ze op een leuke manier alle basisprincipes van ritme, zang, pianospelen, improvisatie en alle belangrijke muzikale vaardigheden leren! Dit gebeurt door middel van specifieke groepsspelletjes, onder begeleiding van de docent, en het is de beste manier voor jonge kinderen om muziek te leren begrijpen.

Na de cursus zijn de studenten voorbereid op het volgen van lessen op een specifiek Instrument naar keuze.

Locatie: Rijswijk
verified badge
In mijn klarinetlessen staat plezier centraal. Ik geloof in leren door te spelen, waarbij muziek een ontdekkingsreis wordt in plaats van een taak. Elke les is afgestemd op de leeftijd, ervaring en interesses van de leerling.

We werken aan een solide technische basis, waarbij ik technieken en inzichten doorgeef die ik heb geleerd van internationaal gerenommeerde musici zoals Annelien Van Wauwe, Antonio Salguero, Steffan Schilling, Nicola Boud, Ernst Schlader, Pascal Moraguès en Hermann Stefánsson. Daarnaast verken ik samen met mijn leerlingen ritme, melodie en improvisatie door middel van spel, zingen, bodypercussie en muziek in alledaagse geluiden.

Mijn doel is dat elke leerling zich vertrouwd en geïnspireerd voelt om zijn of haar eigen muzikale stem te ontwikkelen. Ik moedig kinderen en volwassenen aan om te genieten, creëren en delen, ongeacht leeftijd of achtergrond.

Of je nu beginner bent of gevorderd, mijn lessen zijn een combinatie van techniek, plezier en creativiteit, zodat muziek maken altijd een positieve ervaring blijft.
(P.S. Ik leer zelf Nederlands, dus we ontdekken samen nieuwe talen!)
*De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis, bij u thuis of online.
verified badge
(For English scroll down)

Leer jouw creatieve ideeën vertalen naar muziek! Tijdens deze lessen leer je compositietechnieken (klassiek of pop/jazz, enz.), om je eigen composities te maken en/of te verbeteren.

Technieken waarmee je jouw muzikale ideeën een stem kunt geven! Jouw melodieën voor verschillende bezettingen, bijvoorbeeld: strijkers, houtblazers, koperblazers, percussie, jazz, pop/rock of verschillende combinaties.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

Learn to translate your creative ideas into your music! During these lessons you learn composition techniques to create your own compositions or to improve them.

Techniques to help you to give a voice to your musical ideas! Your tunes for several instrumentations, e.g.: strings, woodwinds, brasses, percussion, jazz, pop/rock, or various combinations.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody). These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond..

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Beto