facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2018
Leraar sinds november 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Privélessen/ondersteuning voor muziektheorie voor alle niveaus in Brussel
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
Als student compositie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel bied ik muziektheorielessen aan voor alle niveaus en alle leeftijden.

Met mijn acht jaar ervaring als privéleraar weet ik hoe ik me kan aanpassen aan jouw affiniteiten, ongeacht je niveau of werktempo, om je te helpen vooruitgang te boeken terwijl je ervan geniet en jezelf kunt vervullen.

Deze cursus is bedoeld voor iedereen, van beginners tot studenten aan het einde van de Academie.
Extra informatie
De leerling heeft muziekpapier, een potlood en een goed humeur nodig :)
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Luzernestraat, Schaerbeek, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Jonge Belgische componist en saxofonist, 24 jaar oud, die een Bachelor of Composition volgt aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik speel saxofoon sinds mijn 5e jaar. Ik studeerde af aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, het Lemmensinstituut van Leuven en het Conservatoire National de Région de Bordeaux in klassieke en hedendaagse saxofoon. Ik sta open voor alle repertoires, van klassieke muziek tot jazz, inclusief de verschillende esthetische trends van hedendaagse en avant-garde muziek. Door mijn studies Analyse en Compositie aan het Conservatorium van Brussel kon ik de verschillende stromingen van de muziekgeschiedenis op een andere manier begrijpen en een meer geavanceerde aanpak ontwikkelen bij de interpretatie van een stuk. Ik speel sopraan-, alt-, tenor- en baritonsaxofoon.
Opleiding
- Huidige cursus compositie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel

- Het behalen van een Masterdiploma Muziek met specialisatie saxofoon aan het Lemmensinstituut te Leuven in augustus 2023.

- Het behalen van een bachelordiploma in muziek met specialisatie saxofoon aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in juni 2021.

- Behaalde het Diploma Muziekstudies aan het Bordeaux Regional National Conservatory in juni 2018

- Behaalde het Franse technische baccalaureaat in muziek en dans in juni 2018
Leservaring
- Gekwalificeerd in compositie, analyse, muziektheorie en muziektraining

- Gekwalificeerd in klassieke en hedendaagse saxofooninterpretatie.

- Vervangende hoogleraar muziekopleiding aan het Departementaal Conservatorium van Charleville-Mézières in 2023.

- Deelname aan de Nationale competities van Lempdes (2x1e prijs, 3e prijs), internationale competities van Nantes (1e prijs unaniem) en Hay-les-Roses.

- Deelname aan internationale saxofooncursussen in Poitiers 2014, 2015 en 2018

- Deelname aan het Wereld Saxofoon Congres van Straatsburg 2015 met het ENO Ensemble van de CNR van Bordeaux

- Concerten in saxofoonkwartet, kamermuziek en solist
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Saxofonist afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het Lemmensinstituut van Leuven, ik bied saxofoonlessen aan voor alle niveaus en alle leeftijden.

Met mijn acht jaar ervaring als privéleraar weet ik hoe ik me kan aanpassen aan de affiniteiten van mijn studenten, ongeacht hun niveau of werktempo, om hen mijn instrument te leren terwijl ze ervan genieten en zich ontwikkelen.
Lees meer
Belgische componist, ik bied compositie- en analyselessen aan voor halfgevorderde en gevorderde studenten.

Met mijn acht jaar ervaring als privéleraar weet ik hoe ik me kan aanpassen aan jouw affiniteiten, ongeacht je niveau of werktempo, om je te helpen vooruitgang te boeken terwijl je ervan geniet en jezelf kunt vervullen.

Deze cursus is bedoeld voor degenen die al een goed begrip van de muziektheorie hebben.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Veel plezier met het leren van je favoriete liedjes en het spelen van gitaar. Wij bieden online gitaarlessen op maat. Of je nu een beginner of een gevorderde speler bent. Alle lessen worden aangepast aan uw vaardigheden en doelstellingen.

De lessen zijn gecentreerd rond twee principes:
1. Het aanleren van de basisbeginselen van de gitaartechniek: noten/tabs lezen, melodie- en harmonieanalyse, gehoortraining
2. Een open benadering gericht op het leren spelen van je favoriete nummers

Niveaus:
Beginners leren eerst de basisbeginselen, zoals stemming, houding, basistechniek, tabulatuur lezen en elementaire akkoorden spelen. Na tien lessen kun je basisakkoorden en melodieën van één noot spelen. Je kunt nu al je favoriete muziek afspelen!
Als je al een meer gevorderde speler bent, zullen we werken aan het verbeteren van specifieke technische en muzikale vaardigheden zoals soleren, het verbeteren van je geluid en het leren van genrespecifieke technieken.

Gitaarstijlen:
Je kunt vrijwel elke muziekstijl kiezen die je wilt spelen: pop, rock, jazz, blues, folk, country, flamenco en klassiek.

Heeft u moeite met gitaarlessen in het Engels? Maak je geen zorgen: lessen kunnen worden gegeven in het Duits, Italiaans, Frans en Nederlands

Plaats:
Brussel (Meiser)
verified badge
Klarinetlessen voor iedereen die wil beginnen met het leren van muziek met de klarinet. Een inleidende cursus in muziek en klarinet. Ik kan lesgeven om zeer populaire klassieke en jazzmuziekstukken te spelen. Klarinet is een verbazingwekkend veelzijdig muziekinstrument dat magische muziek kan spelen voor opera, jazz en elke soort muziek.
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
Mijn naam is Dorelle en ik speel al sinds ik klein ben cello en piano. Lesgeven heeft altijd een belangrijke plaats ingenomen in mijn carrière, naast mijn activiteiten als professioneel cellist in verschillende ensembles en orkesten.

Ongeacht leeftijd, niveau, doelstelling of muziekstijl: mijn lessen zijn geschikt voor iedereen. Klassiek, pop, filmmuziek, improvisatie... alles is mogelijk en te ontdekken!

Voor mij is muziek een verrijkende ervaring gebaseerd op uitwisseling. Ik vind het leuk om met mijn studenten te werken en te spelen, omdat het een vriendelijke en motiverende omgeving creëert. Ik ondersteun kinderen met interactieve en leuke methoden en bied volwassenen en jongeren een gestructureerde aanpak om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Als ik mijn onderwijs in een paar principes zou moeten samenvatten:
✔️ een ontspannen houding – leer spelen zonder spanning en met efficiëntie
✔️ een persoonlijke aanpak – lessen afgestemd op jouw muzikale smaak en doelen
✔️ Zelfvertrouwen – ontwikkel techniek, muzikaliteit en zelfexpressie
✔️ een zorgzame ruimte – het is oké om fouten te maken, het is zelfs onderdeel van het proces; “wees lief voor jezelf”
verified badge
🎓 Afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.

🎷 Mijn cursussen combineren praktische aspecten met theoretische concepten, afhankelijk van de interesses van de student. Ik pas de cursus aan zodat deze echt de elementen biedt die nodig zijn om snel te floreren in de muziekwereld.

👨‍🏫 Met 10 jaar ervaring in het lesgeven bij non-profitorganisaties en op muziekacademies, ben ik gewend om studenten van alle leeftijden te trainen, van beginners tot gevorderden.

🕺Ik sta open voor een breed scala aan muziekstijlen, zowel hedendaags als oud: barok, klassiek, jazz, pop, rock,...

🎶 Ik heb een masterdiploma in saxofoon, in een klassiek en hedendaags repertoire en ik specialiseer me momenteel in geïmproviseerde muziek (jazz, pop en rock).
Wat elektronische stijlen betreft (D&B, Dubstep, Lofi, House,...) zijn er enkele uitweidingen mogelijk.

✅ Mijn ultieme doel is om de student in staat te stellen zijn/haar ideeën via muziek uit te drukken en te groeien en bloeien in datgene waar hij/zij echt van geniet.

🐣 Ik neem beginners aan die geen kennis hebben van muziektheorie.

Ik ben beschikbaar in:
* Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
* Online, via webcam cursussen
verified badge
Altijd al viool willen spelen, maar is het nooit gebeurd?

Jaren van je viool niet aangeraakt en nu de wil om hem weer op te pakken?

Je bent nooit te oud om het te leren of om het weer op te pakken!
Ik ben een violist uit Hongarije - ik heb mijn masterdiploma in onderwijs afgerond aan de universiteit van Debrecen, en in de tussentijd heb ik vioollessen gegeven op verschillende muziekscholen in Hongarije. Ik heb actief gespeeld in verschillende professionele orkesten.
Vanaf dit jaar ben ik begonnen met de artistieke masteropleiding aan het Lemmensinstituut.
Sinds mijn eerste jaar aan de universiteit geef ik privélessen, ik heb ervaring met zowel kinderen als volwassenen.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Ben je een beginner?? Geen zorgen: er is geen ervaring vereist! 😁
Ik kan je de basis leren om klanken te produceren met je saxofoon: positie van de embouchure (positie van tanden, tong, lippen en stembanden, een vaak vergeten element), vingerzettingen, gebruik van diafragma,...
Nadat we de eerste twee lessen hebben besteed aan het mondstuk en de hals voor de geluidsproductie, gaan we meteen een aantal supermakkelijke duo's samen spelen om je luistervermogen te oefenen, let ook op de ander, gehoortraining. Normaal gesproken gebruik ik het boek van Peter Wasll (getiteld Learn as you play) als ondersteuning, maar het is niet verplicht. Er zijn trouwens genoeg goede boeken!

Ben jij een halfgevorderde/gevorderde student?? Ik weet zeker dat je nog steeds kunt verbeteren in alle basisprincipes, maar op een ander niveau. Ik zal je het belang leren van de "voicing" (techniek genoemd door de Amerikaanse saxofonist en pedagoog Donald Sinta) om je geluidsproductie en projectie te verbeteren, evenals het vermogen om de intonatie te corrigeren en te verbeteren. Je leert alles over frasering en muziekinterpretatie, van tonale muziek tot hedendaagse atonale composities. En toch kun je je samenspel verbeteren door in duo te oefenen op verschillende aspecten zoals stemming, balans, interpretatie, uitvoering etc.

Boek een les en probeer het! Als je niet tevreden bent, geef me dan feedback en ga verder. Als je tevreden bent, help ik je graag om een goede muzikant te worden!
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Hallo! Ik vind het geweldig om les te geven en mijn passie voor kunst te delen. Ik ben altijd een geduldige en zorgzame leraar.

Je hebt geen voorkennis nodig: ik laat je graag vanaf nul kennismaken met de piano (en desgewenst ook met muziektheorie). Ik ben pedagogisch vertrouwd met de meeste pianostijlen, dus ik kan je het juiste advies geven, ongeacht je ambities of doelen: Klassiek, Jazz, Begeleiding, Variété, Rock, Improvisatie, enzovoort.
Ik heb gestudeerd aan het Conservatorium van Bergen (compositie) en aan de UCLouvain (kunstgeschiedenis/musicologie). Ik studeer nu biologie aan de ULB, want waarom ook niet ;)
Met 7 jaar ervaring in het muziekonderwijs (piano, compositie, muziektheorie) heb ik de kans gehad om les te geven aan leerlingen van alle leeftijden en achtergronden. Ik heb geleerd mijn lesstijl aan te passen aan ieders individuele behoeften.

✔️Voor alle leeftijden en alle niveaus
✔️Ik geef les in alle stijlen, of het nu klassiek, jazz of variété is.
✔️Ik pas mijn methode aan op jouw behoeften en wensen.
verified badge
Wil je genieten en begrijpen van een academisch muziekconcert? Of wil je gewoon weten hoe je de muziek schrijft waar je van houdt? Of misschien bespeel je een instrument maar wil je graag bladmuziek lezen?
Durf muziek op verschillende manieren te begrijpen, ik zal me aanpassen aan jouw behoeften om je te helpen leren zoals je wilt. Leeftijd doet er niet toe en er is geen voorkennis nodig.
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Houding en comfort met het instrument vormen de basis voor het gitaarspelen. Ik leg vaak de link met andere muziekinstrumenten zoals slagwerk, blaasinstrumenten en zang.

Het scheiden en begrijpen van de rollen van de twee handen is een andere belangrijke stap in de cursus. De ene hand speelt het ritme en de andere de noten op de toets. Er zijn veel oefeningen om de kennis en vaardigheden van beide handen te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
message icon
Contacteer Anthony
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Veel plezier met het leren van je favoriete liedjes en het spelen van gitaar. Wij bieden online gitaarlessen op maat. Of je nu een beginner of een gevorderde speler bent. Alle lessen worden aangepast aan uw vaardigheden en doelstellingen.

De lessen zijn gecentreerd rond twee principes:
1. Het aanleren van de basisbeginselen van de gitaartechniek: noten/tabs lezen, melodie- en harmonieanalyse, gehoortraining
2. Een open benadering gericht op het leren spelen van je favoriete nummers

Niveaus:
Beginners leren eerst de basisbeginselen, zoals stemming, houding, basistechniek, tabulatuur lezen en elementaire akkoorden spelen. Na tien lessen kun je basisakkoorden en melodieën van één noot spelen. Je kunt nu al je favoriete muziek afspelen!
Als je al een meer gevorderde speler bent, zullen we werken aan het verbeteren van specifieke technische en muzikale vaardigheden zoals soleren, het verbeteren van je geluid en het leren van genrespecifieke technieken.

Gitaarstijlen:
Je kunt vrijwel elke muziekstijl kiezen die je wilt spelen: pop, rock, jazz, blues, folk, country, flamenco en klassiek.

Heeft u moeite met gitaarlessen in het Engels? Maak je geen zorgen: lessen kunnen worden gegeven in het Duits, Italiaans, Frans en Nederlands

Plaats:
Brussel (Meiser)
verified badge
Klarinetlessen voor iedereen die wil beginnen met het leren van muziek met de klarinet. Een inleidende cursus in muziek en klarinet. Ik kan lesgeven om zeer populaire klassieke en jazzmuziekstukken te spelen. Klarinet is een verbazingwekkend veelzijdig muziekinstrument dat magische muziek kan spelen voor opera, jazz en elke soort muziek.
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
Mijn naam is Dorelle en ik speel al sinds ik klein ben cello en piano. Lesgeven heeft altijd een belangrijke plaats ingenomen in mijn carrière, naast mijn activiteiten als professioneel cellist in verschillende ensembles en orkesten.

Ongeacht leeftijd, niveau, doelstelling of muziekstijl: mijn lessen zijn geschikt voor iedereen. Klassiek, pop, filmmuziek, improvisatie... alles is mogelijk en te ontdekken!

Voor mij is muziek een verrijkende ervaring gebaseerd op uitwisseling. Ik vind het leuk om met mijn studenten te werken en te spelen, omdat het een vriendelijke en motiverende omgeving creëert. Ik ondersteun kinderen met interactieve en leuke methoden en bied volwassenen en jongeren een gestructureerde aanpak om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Als ik mijn onderwijs in een paar principes zou moeten samenvatten:
✔️ een ontspannen houding – leer spelen zonder spanning en met efficiëntie
✔️ een persoonlijke aanpak – lessen afgestemd op jouw muzikale smaak en doelen
✔️ Zelfvertrouwen – ontwikkel techniek, muzikaliteit en zelfexpressie
✔️ een zorgzame ruimte – het is oké om fouten te maken, het is zelfs onderdeel van het proces; “wees lief voor jezelf”
verified badge
🎓 Afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.

🎷 Mijn cursussen combineren praktische aspecten met theoretische concepten, afhankelijk van de interesses van de student. Ik pas de cursus aan zodat deze echt de elementen biedt die nodig zijn om snel te floreren in de muziekwereld.

👨‍🏫 Met 10 jaar ervaring in het lesgeven bij non-profitorganisaties en op muziekacademies, ben ik gewend om studenten van alle leeftijden te trainen, van beginners tot gevorderden.

🕺Ik sta open voor een breed scala aan muziekstijlen, zowel hedendaags als oud: barok, klassiek, jazz, pop, rock,...

🎶 Ik heb een masterdiploma in saxofoon, in een klassiek en hedendaags repertoire en ik specialiseer me momenteel in geïmproviseerde muziek (jazz, pop en rock).
Wat elektronische stijlen betreft (D&B, Dubstep, Lofi, House,...) zijn er enkele uitweidingen mogelijk.

✅ Mijn ultieme doel is om de student in staat te stellen zijn/haar ideeën via muziek uit te drukken en te groeien en bloeien in datgene waar hij/zij echt van geniet.

🐣 Ik neem beginners aan die geen kennis hebben van muziektheorie.

Ik ben beschikbaar in:
* Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
* Online, via webcam cursussen
verified badge
Altijd al viool willen spelen, maar is het nooit gebeurd?

Jaren van je viool niet aangeraakt en nu de wil om hem weer op te pakken?

Je bent nooit te oud om het te leren of om het weer op te pakken!
Ik ben een violist uit Hongarije - ik heb mijn masterdiploma in onderwijs afgerond aan de universiteit van Debrecen, en in de tussentijd heb ik vioollessen gegeven op verschillende muziekscholen in Hongarije. Ik heb actief gespeeld in verschillende professionele orkesten.
Vanaf dit jaar ben ik begonnen met de artistieke masteropleiding aan het Lemmensinstituut.
Sinds mijn eerste jaar aan de universiteit geef ik privélessen, ik heb ervaring met zowel kinderen als volwassenen.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Ben je een beginner?? Geen zorgen: er is geen ervaring vereist! 😁
Ik kan je de basis leren om klanken te produceren met je saxofoon: positie van de embouchure (positie van tanden, tong, lippen en stembanden, een vaak vergeten element), vingerzettingen, gebruik van diafragma,...
Nadat we de eerste twee lessen hebben besteed aan het mondstuk en de hals voor de geluidsproductie, gaan we meteen een aantal supermakkelijke duo's samen spelen om je luistervermogen te oefenen, let ook op de ander, gehoortraining. Normaal gesproken gebruik ik het boek van Peter Wasll (getiteld Learn as you play) als ondersteuning, maar het is niet verplicht. Er zijn trouwens genoeg goede boeken!

Ben jij een halfgevorderde/gevorderde student?? Ik weet zeker dat je nog steeds kunt verbeteren in alle basisprincipes, maar op een ander niveau. Ik zal je het belang leren van de "voicing" (techniek genoemd door de Amerikaanse saxofonist en pedagoog Donald Sinta) om je geluidsproductie en projectie te verbeteren, evenals het vermogen om de intonatie te corrigeren en te verbeteren. Je leert alles over frasering en muziekinterpretatie, van tonale muziek tot hedendaagse atonale composities. En toch kun je je samenspel verbeteren door in duo te oefenen op verschillende aspecten zoals stemming, balans, interpretatie, uitvoering etc.

Boek een les en probeer het! Als je niet tevreden bent, geef me dan feedback en ga verder. Als je tevreden bent, help ik je graag om een goede muzikant te worden!
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Hallo! Ik vind het geweldig om les te geven en mijn passie voor kunst te delen. Ik ben altijd een geduldige en zorgzame leraar.

Je hebt geen voorkennis nodig: ik laat je graag vanaf nul kennismaken met de piano (en desgewenst ook met muziektheorie). Ik ben pedagogisch vertrouwd met de meeste pianostijlen, dus ik kan je het juiste advies geven, ongeacht je ambities of doelen: Klassiek, Jazz, Begeleiding, Variété, Rock, Improvisatie, enzovoort.
Ik heb gestudeerd aan het Conservatorium van Bergen (compositie) en aan de UCLouvain (kunstgeschiedenis/musicologie). Ik studeer nu biologie aan de ULB, want waarom ook niet ;)
Met 7 jaar ervaring in het muziekonderwijs (piano, compositie, muziektheorie) heb ik de kans gehad om les te geven aan leerlingen van alle leeftijden en achtergronden. Ik heb geleerd mijn lesstijl aan te passen aan ieders individuele behoeften.

✔️Voor alle leeftijden en alle niveaus
✔️Ik geef les in alle stijlen, of het nu klassiek, jazz of variété is.
✔️Ik pas mijn methode aan op jouw behoeften en wensen.
verified badge
Wil je genieten en begrijpen van een academisch muziekconcert? Of wil je gewoon weten hoe je de muziek schrijft waar je van houdt? Of misschien bespeel je een instrument maar wil je graag bladmuziek lezen?
Durf muziek op verschillende manieren te begrijpen, ik zal me aanpassen aan jouw behoeften om je te helpen leren zoals je wilt. Leeftijd doet er niet toe en er is geen voorkennis nodig.
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Houding en comfort met het instrument vormen de basis voor het gitaarspelen. Ik leg vaak de link met andere muziekinstrumenten zoals slagwerk, blaasinstrumenten en zang.

Het scheiden en begrijpen van de rollen van de twee handen is een andere belangrijke stap in de cursus. De ene hand speelt het ritme en de andere de noten op de toets. Er zijn veel oefeningen om de kennis en vaardigheden van beide handen te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Anthony