facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2015
Leraar sinds september 2015
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Cursus muziekcompositie voor composities en liedjes
course price icon
Van 44 € /h
arrow icon
Wil je componeren, maar heb je hulp nodig met structuur, transponering of instrumentatie? Geen probleem, ik help je met ideeën en stijlopties, zodat je van begin tot eind liedjes en composities kunt maken.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Sint-Lambrechts-Woluwe, Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • La Maison Bleue Rez Créatif, Rue au Bois, Woluwe-Saint-Pierre, Belgique
Over
Ik ben heel blij om muzikant te zijn, om het te delen tijdens concerten, optredens en tijdens lesworkshops met mijn studenten die blijkbaar blij zijn om van mijn ervaring te leren.
Opleiding
Franz Liszt Academie Boedapest tot 2008,
Koninklijk Conservatorium van Luik tussen 2008 en 2013, toen
Koninklijk Conservatorium Brussel tot 2016 door het behalen van mijn 2e Master.
Leservaring
Ik heb muziek gestudeerd en geleefd sinds ik 6 was, begon met optreden als tiener, reisde en leerde veel verschillende stijlen en benaderingen van de instrumenten die ik bespeel, dus ik kan je verzekeren dat ik open sta voor veel dingen die je meer gemotiveerd zullen maken.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Russisch
Hongaars
Nederlands
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik geef les aan iedereen die geïnteresseerd is in de wereld van de basgitaar, een van de 2 strategische instrumenten in een Live Music Band.

Alle stijlen zijn welkom.

Technieken, oefeningen enz.

Mijn studio is volledig ingericht voor lessen.
Lees meer
Zanglessen voor alle niveaus, met name pop. Dynamiek, compositie, performance, techniek, intonatie. Ruime ervaring als podiumartiest en muziekdocent. Lessen kunnen bij mij thuis of bij mij thuis worden gegeven. Ik ben beschikbaar in de regio Woluwe en Kraainem.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
NL - Nog nooit een eigen song geschreven? Hoe begin je er dan aan? Of misschien heb je wél al ervaring, maar ben je op zoek naar tips en tricks om je nummers naar een hoger niveau te tillen? Samen bekijken we stap voor stap wat jou songs nodig hebben om iedereen versteld te doen staan. Komt onder andere aan bod tijdens de lessen: songstructuur, arrangement, muziektheorie, tekst, ...

ENG - Never wrote a song in your life? Where to start? Or maybe you have some experience, but need a helping hand to get your songs to the next level? Together we have a look at your songs, and step by step, we take them to where you want them to be. What we look into during the classes: song structure, arrangement, music theory, lyrics, ...

muziekles - songwriting - chansons - productie - cours de musique - sint-gillis - saint-gilles - brussel - bruxelles - brussels
verified badge
Ableton is een krachtig hulpmiddel. Als je het eenmaal begrijpt, kun je elk muzikaal idee werkelijkheid laten worden – best wel geweldig, toch? Om je een idee te geven, hier zijn een paar onderwerpen die ik kan onderwijzen:

- Werken met audio- en MIDI-tracks
- Synthese
- Creatieve bemonstering
- Regeling
- Mengen
- Effecten en verwerking
- Akkoorden en melodieën enz.

Voel je vrij om alles te noemen waar je meer over wilt weten. Jij bepaalt natuurlijk waar we het over hebben!

Ik help je graag om jouw ruwe ideeën om te zetten in een complete songstructuur. Dit alles doe ik op een flexibele en collaboratieve manier, waarbij jouw creatieve visie centraal staat.

Ik ben afgestudeerd als muziekproducent en geluidstechnicus aan dBs Berlin
Ik speelde liveshows op Tomorrowland, ADE etc.
verified badge
In deze lessen leer je hoe je zelf muziek op papier kan zetten. Dat doen we aan de hand van componeren, harmoniseren en arrangeren.

We werken progressief aan je vaardigheden en fine-tuning, zodat je na verloop van tijd zelfstandig aan de slag kan.
verified badge
Ik ben Natalia, pianiste, componiste en muziekleraar. Muziek speelt een centrale rol in mijn leven en vormt de basis van alles wat ik doe: spelen, creëren en lesgeven.

Aan de piano ontdek en ontwikkel ik voortdurend nieuwe muzikale ideeën. Het componeren van muziek is voor mij een natuurlijke manier om gevoelens, sfeer en verhalen uit te drukken. Soms ontstaat een compositie uit een klein motief of een eenvoudige melodie die zich langzaam verder ontwikkelt tot een volledig muziekstuk. Mijn inspiratie komt uit verschillende bronnen: het leven, emoties, natuur, films, verhalen en momenten van stilte waarin muziek spontaan kan ontstaan.

Mijn muziek beweegt zich tussen verschillende stijlen, met een sterke nadruk op melodie, sfeer en emotie. De basis ligt vaak in de pianoklank, maar de muzikale taal die ik gebruik kan zowel klassieke invloeden bevatten als moderne, filmische of populaire elementen. Ik hou van muziek die beelden oproept en een verhaal vertelt, alsof de luisteraar een scène of een wereld kan voelen door enkel te luisteren.

Naast het componeren deel ik mijn muzikale ervaring ook als muziekleraar. In mijn pianolessen wil ik leerlingen niet alleen leren hoe ze noten moeten spelen, maar ook hoe ze muziek kunnen begrijpen, interpreteren en beleven. Muziek leren is voor mij een proces waarin techniek, luisteren, creativiteit en expressie samenkomen. Daarom besteed ik in mijn lessen aandacht aan muzikaliteit, interpretatie en het ontwikkelen van een persoonlijke muzikale stem.

Mijn ervaring als componiste beïnvloedt ook mijn manier van lesgeven. Ik help leerlingen om muziek niet alleen uit te voeren, maar ook te begrijpen hoe muziek wordt opgebouwd en hoe een melodie, harmonie of ritme ontstaat. Op die manier leren ze niet alleen piano spelen, maar ontwikkelen ze ook een dieper muzikaal inzicht en creativiteit.

Muziek is voor mij een levende kunstvorm die voortdurend groeit. Als pianiste, componiste en leraar wil ik muziek blijven creëren, delen en doorgeven aan

Ik schrijf en speel muziek voor uiteenlopende projecten waar krachtige en betekenisvolle muziek nodig is. Denk bijvoorbeeld aan:

• films en korte films
• televisieprogramma’s en documentaires
• theater- en toneelproducties
• commercials en reclamecampagnes
• originele liedjes en muzikale projecten
• live pianomuziek voor evenementen en bijzondere gelegenheden

Zoals eerder gezegd geweest, naast het componeren en optreden deel ik mijn passie voor muziek ook met anderen via pianolessen. In mijn lessen begeleid ik studenten – van beginners tot gevorderden – om niet alleen piano te leren spelen, maar ook om muziek echt te begrijpen, voelen en creëren.

Muziek is voor mij meer dan klanken – het is een manier om verhalen te vertellen, emoties te delen en mensen met elkaar te verbinden.

Welkom in mijn muzikale wereld.
verified badge
Max is een visuele programmeertaal om audio (en video) kunst te maken. Bijna zoals met LEGO verbind je verschillende bouwstenen met elkaar en maak je zo een audio (of video) circuit.
Ik heb jarenlange ervaring in het maken van programma's in Max en wil deze kennis delen. Ik start vanaf de basis en zorg dat het programmeren ook theoretisch onderbouwd is: ik wil dat je niet enkel iets ineznsteekt maar ook begrijpt waarom iets werkt. Die extra kennis helpt om sneller te werken als je verdergaat.
Voor een programma dat meer gericht is op audio gebruik ik Ableton. Ik gebruik dit programma al een tiental jaar voor mijn eigen muziekproductie en ken het programma van binnen en van buiten.
verified badge
Privé- of groepsmuzieklessen worden aangeboden voor studenten van alle niveaus en leeftijden, inclusief beginners, halfgevorderden en gevorderden. De lessen omvatten:

Solfége en gehoortraining
Muziek theorie
Piano (beginners, gemiddeld)
Harmonie
Praktische harmonie
Contrapunt
Regeling
Orkestratie
Samenstelling
Muziekanalyse
Notatiesoftware (Sibelius)

Soort cursus:
Prive lessen
Semi-privélessen: twee studenten in dezelfde klas

Niveau:
Er worden privé-pianolessen aangeboden aan beginners en gevorderden.

De privélessen “compositie/muziek schrijven en muziektheorie” worden gehouden voor studenten van alle niveaus en leeftijden, inclusief beginners, halfgevorderden en gevorderden.
Er zijn ook lessen beschikbaar die geschikt zijn voor:

Studenten die zich voorbereiden op een toelatingsexamen voor de conservatoria.

Muziekstudenten die een hoger onderwijssysteem volgen (bachelor of master).

Plaats:
Muzieklessen worden gegeven bij de student thuis in Brussel of online via webcam.

Prijzen van muzieklessen in Brussel of online
(TVA en sociale zekerheidsbijdragen zijn inbegrepen).

Talen:
De les wordt gegeven in het Engels, Nederlands en Perzisch.

Cursusrooster:
De dagelijkse tijdvakken zijn flexibel afhankelijk van de behoeften van de student. Met flexibele schema's in Brussel of online.

Leeftijdsgrens & muzikale kennis:
Voor deelname aan de lessen is een minimumleeftijd van 5 jaar vereist. Voor privélessen zoals notenleer en pianoles is geen voorkennis van muziek vereist.

Betaalwijze & frequentie van de lessen:
Op basis van een periode van 1 maand, 2 maanden of 3 maanden wordt de student gevraagd de betaling vóór aanvang van de lessen te voldoen. Om het meeste uit deze cursussen te halen raden wij aan om wekelijks aanwezig te zijn.
verified badge
✍️ Wil je leren componeren, maar weet je niet waar je moet beginnen?
🎓 Tijdens deze compositiecursus leer je alles wat je nodig hebt om te leren componeren: klassieke, jazz- en popharmonie; melodieopbouw, ritmes en grooves, en de basisprincipes van orkestratie!
✅ De cursus is altijd praktisch van aard. Tijdens de cursus komen theorie en analyses van werken aan bod. Daarna bied ik je oefeningen aan om thuis te maken, met gegarandeerde wekelijkse nascholing.

🎯 Perfect voor beginners of voor iedereen die zijn kennis van harmonie/ritme wil verdiepen.

Er is geen enkele kennis van muziektheorie nodig!
verified badge
Belgische componist, ik bied compositie- en analyselessen aan voor halfgevorderde en gevorderde studenten.

Met mijn acht jaar ervaring als privéleraar weet ik hoe ik me kan aanpassen aan jouw affiniteiten, ongeacht je niveau of werktempo, om je te helpen vooruitgang te boeken terwijl je ervan geniet en jezelf kunt vervullen.

Deze cursus is bedoeld voor degenen die al een goed begrip van de muziektheorie hebben.
verified badge
Ik geef les in alles wat met elektronische muziek te maken heeft, zowel theoretisch als praktisch: DJ'en, digitale en analoge productie, audio-opname, mixen, componeren, enzovoort.
Mijn cursussen worden aangepast aan de verwachtingen en behoeften van ieder individu. Naast de videolessen kan ik je ook direct in mijn studio ontvangen, zodat je direct op mijn apparatuur kunt oefenen (mengtafel, draaitafels, synthesizer, modulair, drumcomputer, effectenmachine, piano, etc.). Voor degenen die in Brussel wonen,
Als u dat wenst, kan ik ook bij u thuis langskomen.
verified badge
Als je bezig bent met het schrijven van muziek, is het heel belangrijk dat je je muziek toont aan mensen. Aan iemand met ervaring in compositie, nog beter. Het is soms moeilijk om die stap te zetten om je stukken waar je hard aan hebt gewerkt te tonen. Maar dit is een heel belangrijke stap, het maakt je zekerder van je eigen stuk. Vanaf dan kan men feedback ontvangen en verder evolueren. In mijn lessen werk ik vooral op structuur en het leren van componeren. Als het nodig is ga ik ook op details werken, maar eerst moet het idee en de vorm goed zitten. Componeren is een evolutie en ik zelf wordt nog elk jaar beter.

Om beter te componeren is grondige muziektheorie ook belangrijk. Net zoals je met meer vocabulair beter jezelf kan uitdrukken, kan je met meer muziekkennis betere muziek schrijven en beter je idee vertalen in noten. Het belang hiervan wordt vaak onderschat. Voor mij gaan muziektheorie (alle basiskennis maar vooral harmonie en contrapunt) hand in hand.
verified badge
Mijn cursus zal in de eerste plaats gebaseerd zijn op praktische en toegepaste kennis van het piano-instrument, of je nu een beginner, gevorderde of ervaren speler bent.
Het leren bespelen van een instrument vereist allereerst een goed notenleesvermogen, maar ook de ontwikkeling van luistervaardigheden, om een passage of een stuk gemakkelijker en natuurlijker uit het hoofd te kunnen leren.
Je leert hoe je een goede houding aanneemt achter de piano, hoe je een optimale handpositie ontwikkelt en hoe je vingerbehendigheid en flexibiliteit vergroot om snelle passages nauwkeuriger te spelen.
Het doel is om je te begeleiden bij het omzetten van een partituur in echte muziek.

Een gedreven docent met een masterdiploma in piano en een masterdiploma in pedagogiek, een gedegen academische achtergrond en ruime ervaring in het overbrengen van muzikale kennis.
message icon
Contacteer Daniel
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
NL - Nog nooit een eigen song geschreven? Hoe begin je er dan aan? Of misschien heb je wél al ervaring, maar ben je op zoek naar tips en tricks om je nummers naar een hoger niveau te tillen? Samen bekijken we stap voor stap wat jou songs nodig hebben om iedereen versteld te doen staan. Komt onder andere aan bod tijdens de lessen: songstructuur, arrangement, muziektheorie, tekst, ...

ENG - Never wrote a song in your life? Where to start? Or maybe you have some experience, but need a helping hand to get your songs to the next level? Together we have a look at your songs, and step by step, we take them to where you want them to be. What we look into during the classes: song structure, arrangement, music theory, lyrics, ...

muziekles - songwriting - chansons - productie - cours de musique - sint-gillis - saint-gilles - brussel - bruxelles - brussels
verified badge
Ableton is een krachtig hulpmiddel. Als je het eenmaal begrijpt, kun je elk muzikaal idee werkelijkheid laten worden – best wel geweldig, toch? Om je een idee te geven, hier zijn een paar onderwerpen die ik kan onderwijzen:

- Werken met audio- en MIDI-tracks
- Synthese
- Creatieve bemonstering
- Regeling
- Mengen
- Effecten en verwerking
- Akkoorden en melodieën enz.

Voel je vrij om alles te noemen waar je meer over wilt weten. Jij bepaalt natuurlijk waar we het over hebben!

Ik help je graag om jouw ruwe ideeën om te zetten in een complete songstructuur. Dit alles doe ik op een flexibele en collaboratieve manier, waarbij jouw creatieve visie centraal staat.

Ik ben afgestudeerd als muziekproducent en geluidstechnicus aan dBs Berlin
Ik speelde liveshows op Tomorrowland, ADE etc.
verified badge
In deze lessen leer je hoe je zelf muziek op papier kan zetten. Dat doen we aan de hand van componeren, harmoniseren en arrangeren.

We werken progressief aan je vaardigheden en fine-tuning, zodat je na verloop van tijd zelfstandig aan de slag kan.
verified badge
Ik ben Natalia, pianiste, componiste en muziekleraar. Muziek speelt een centrale rol in mijn leven en vormt de basis van alles wat ik doe: spelen, creëren en lesgeven.

Aan de piano ontdek en ontwikkel ik voortdurend nieuwe muzikale ideeën. Het componeren van muziek is voor mij een natuurlijke manier om gevoelens, sfeer en verhalen uit te drukken. Soms ontstaat een compositie uit een klein motief of een eenvoudige melodie die zich langzaam verder ontwikkelt tot een volledig muziekstuk. Mijn inspiratie komt uit verschillende bronnen: het leven, emoties, natuur, films, verhalen en momenten van stilte waarin muziek spontaan kan ontstaan.

Mijn muziek beweegt zich tussen verschillende stijlen, met een sterke nadruk op melodie, sfeer en emotie. De basis ligt vaak in de pianoklank, maar de muzikale taal die ik gebruik kan zowel klassieke invloeden bevatten als moderne, filmische of populaire elementen. Ik hou van muziek die beelden oproept en een verhaal vertelt, alsof de luisteraar een scène of een wereld kan voelen door enkel te luisteren.

Naast het componeren deel ik mijn muzikale ervaring ook als muziekleraar. In mijn pianolessen wil ik leerlingen niet alleen leren hoe ze noten moeten spelen, maar ook hoe ze muziek kunnen begrijpen, interpreteren en beleven. Muziek leren is voor mij een proces waarin techniek, luisteren, creativiteit en expressie samenkomen. Daarom besteed ik in mijn lessen aandacht aan muzikaliteit, interpretatie en het ontwikkelen van een persoonlijke muzikale stem.

Mijn ervaring als componiste beïnvloedt ook mijn manier van lesgeven. Ik help leerlingen om muziek niet alleen uit te voeren, maar ook te begrijpen hoe muziek wordt opgebouwd en hoe een melodie, harmonie of ritme ontstaat. Op die manier leren ze niet alleen piano spelen, maar ontwikkelen ze ook een dieper muzikaal inzicht en creativiteit.

Muziek is voor mij een levende kunstvorm die voortdurend groeit. Als pianiste, componiste en leraar wil ik muziek blijven creëren, delen en doorgeven aan

Ik schrijf en speel muziek voor uiteenlopende projecten waar krachtige en betekenisvolle muziek nodig is. Denk bijvoorbeeld aan:

• films en korte films
• televisieprogramma’s en documentaires
• theater- en toneelproducties
• commercials en reclamecampagnes
• originele liedjes en muzikale projecten
• live pianomuziek voor evenementen en bijzondere gelegenheden

Zoals eerder gezegd geweest, naast het componeren en optreden deel ik mijn passie voor muziek ook met anderen via pianolessen. In mijn lessen begeleid ik studenten – van beginners tot gevorderden – om niet alleen piano te leren spelen, maar ook om muziek echt te begrijpen, voelen en creëren.

Muziek is voor mij meer dan klanken – het is een manier om verhalen te vertellen, emoties te delen en mensen met elkaar te verbinden.

Welkom in mijn muzikale wereld.
verified badge
Max is een visuele programmeertaal om audio (en video) kunst te maken. Bijna zoals met LEGO verbind je verschillende bouwstenen met elkaar en maak je zo een audio (of video) circuit.
Ik heb jarenlange ervaring in het maken van programma's in Max en wil deze kennis delen. Ik start vanaf de basis en zorg dat het programmeren ook theoretisch onderbouwd is: ik wil dat je niet enkel iets ineznsteekt maar ook begrijpt waarom iets werkt. Die extra kennis helpt om sneller te werken als je verdergaat.
Voor een programma dat meer gericht is op audio gebruik ik Ableton. Ik gebruik dit programma al een tiental jaar voor mijn eigen muziekproductie en ken het programma van binnen en van buiten.
verified badge
Privé- of groepsmuzieklessen worden aangeboden voor studenten van alle niveaus en leeftijden, inclusief beginners, halfgevorderden en gevorderden. De lessen omvatten:

Solfége en gehoortraining
Muziek theorie
Piano (beginners, gemiddeld)
Harmonie
Praktische harmonie
Contrapunt
Regeling
Orkestratie
Samenstelling
Muziekanalyse
Notatiesoftware (Sibelius)

Soort cursus:
Prive lessen
Semi-privélessen: twee studenten in dezelfde klas

Niveau:
Er worden privé-pianolessen aangeboden aan beginners en gevorderden.

De privélessen “compositie/muziek schrijven en muziektheorie” worden gehouden voor studenten van alle niveaus en leeftijden, inclusief beginners, halfgevorderden en gevorderden.
Er zijn ook lessen beschikbaar die geschikt zijn voor:

Studenten die zich voorbereiden op een toelatingsexamen voor de conservatoria.

Muziekstudenten die een hoger onderwijssysteem volgen (bachelor of master).

Plaats:
Muzieklessen worden gegeven bij de student thuis in Brussel of online via webcam.

Prijzen van muzieklessen in Brussel of online
(TVA en sociale zekerheidsbijdragen zijn inbegrepen).

Talen:
De les wordt gegeven in het Engels, Nederlands en Perzisch.

Cursusrooster:
De dagelijkse tijdvakken zijn flexibel afhankelijk van de behoeften van de student. Met flexibele schema's in Brussel of online.

Leeftijdsgrens & muzikale kennis:
Voor deelname aan de lessen is een minimumleeftijd van 5 jaar vereist. Voor privélessen zoals notenleer en pianoles is geen voorkennis van muziek vereist.

Betaalwijze & frequentie van de lessen:
Op basis van een periode van 1 maand, 2 maanden of 3 maanden wordt de student gevraagd de betaling vóór aanvang van de lessen te voldoen. Om het meeste uit deze cursussen te halen raden wij aan om wekelijks aanwezig te zijn.
verified badge
✍️ Wil je leren componeren, maar weet je niet waar je moet beginnen?
🎓 Tijdens deze compositiecursus leer je alles wat je nodig hebt om te leren componeren: klassieke, jazz- en popharmonie; melodieopbouw, ritmes en grooves, en de basisprincipes van orkestratie!
✅ De cursus is altijd praktisch van aard. Tijdens de cursus komen theorie en analyses van werken aan bod. Daarna bied ik je oefeningen aan om thuis te maken, met gegarandeerde wekelijkse nascholing.

🎯 Perfect voor beginners of voor iedereen die zijn kennis van harmonie/ritme wil verdiepen.

Er is geen enkele kennis van muziektheorie nodig!
verified badge
Belgische componist, ik bied compositie- en analyselessen aan voor halfgevorderde en gevorderde studenten.

Met mijn acht jaar ervaring als privéleraar weet ik hoe ik me kan aanpassen aan jouw affiniteiten, ongeacht je niveau of werktempo, om je te helpen vooruitgang te boeken terwijl je ervan geniet en jezelf kunt vervullen.

Deze cursus is bedoeld voor degenen die al een goed begrip van de muziektheorie hebben.
verified badge
Ik geef les in alles wat met elektronische muziek te maken heeft, zowel theoretisch als praktisch: DJ'en, digitale en analoge productie, audio-opname, mixen, componeren, enzovoort.
Mijn cursussen worden aangepast aan de verwachtingen en behoeften van ieder individu. Naast de videolessen kan ik je ook direct in mijn studio ontvangen, zodat je direct op mijn apparatuur kunt oefenen (mengtafel, draaitafels, synthesizer, modulair, drumcomputer, effectenmachine, piano, etc.). Voor degenen die in Brussel wonen,
Als u dat wenst, kan ik ook bij u thuis langskomen.
verified badge
Als je bezig bent met het schrijven van muziek, is het heel belangrijk dat je je muziek toont aan mensen. Aan iemand met ervaring in compositie, nog beter. Het is soms moeilijk om die stap te zetten om je stukken waar je hard aan hebt gewerkt te tonen. Maar dit is een heel belangrijke stap, het maakt je zekerder van je eigen stuk. Vanaf dan kan men feedback ontvangen en verder evolueren. In mijn lessen werk ik vooral op structuur en het leren van componeren. Als het nodig is ga ik ook op details werken, maar eerst moet het idee en de vorm goed zitten. Componeren is een evolutie en ik zelf wordt nog elk jaar beter.

Om beter te componeren is grondige muziektheorie ook belangrijk. Net zoals je met meer vocabulair beter jezelf kan uitdrukken, kan je met meer muziekkennis betere muziek schrijven en beter je idee vertalen in noten. Het belang hiervan wordt vaak onderschat. Voor mij gaan muziektheorie (alle basiskennis maar vooral harmonie en contrapunt) hand in hand.
verified badge
Mijn cursus zal in de eerste plaats gebaseerd zijn op praktische en toegepaste kennis van het piano-instrument, of je nu een beginner, gevorderde of ervaren speler bent.
Het leren bespelen van een instrument vereist allereerst een goed notenleesvermogen, maar ook de ontwikkeling van luistervaardigheden, om een passage of een stuk gemakkelijker en natuurlijker uit het hoofd te kunnen leren.
Je leert hoe je een goede houding aanneemt achter de piano, hoe je een optimale handpositie ontwikkelt en hoe je vingerbehendigheid en flexibiliteit vergroot om snelle passages nauwkeuriger te spelen.
Het doel is om je te begeleiden bij het omzetten van een partituur in echte muziek.

Een gedreven docent met een masterdiploma in piano en een masterdiploma in pedagogiek, een gedegen academische achtergrond en ruime ervaring in het overbrengen van muzikale kennis.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Daniel