facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2025
Leraar sinds oktober 2025
Basgitaar (kennis van het instrument, all-round techniek, theoretische kennis, muziek lezen, liedjes leren)
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
🎶Basgitaarlessen voor beginners tot gevorderden- Persoonlijk en op maat 🎶

Hey hallo,
Wil jij graag (beter) basgitaar leren spelen?
Ik ben Bart, een gepassioneerde muzikant met +30jaar ervaring op basgitaar en podiumervaring in Rock, Pop, Funk en Jazz.
Ik geef persoonlijke lessen op maat van jouw niveau en muziekstijl.

✨Wat kan je leren bij mij?
‌Het leren kennen van je instrument
‌Basistechniek (vingerzetting, timing, ritmegevoel)
‌Liedjes naspelen
‌Notenleer / tabs lezen (optioneel)
‌Slap & pop techniek
‌Samenspelen en grooven met anderen
‌Tips voor optreden oefenen en sound

📍Waar: Bornem
⌚ Wanneer: flexibel, na afspraak

Of je nu beginner bent of je spel naar een hoger niveau wilt tillen, ik help je stap voor stap vooruit.

👉🏻Stuur me een bericht en boek je eerste les! 🎸
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Roddam, Bornem, België
Over
🎶Basgitaarlessen voor beginners tot gevorderden- Persoonlijk en op maat 🎶

Hey hallo,
Wil jij graag (beter) basgitaar leren spelen?
Ik ben Bart, een gepassioneerde muzikant met +30jaar ervaring op basgitaar en podiumervaring in Rock, Pop, Funk en Jazz.
Ik geef persoonlijke lessen op maat van jouw niveau en muziekstijl.

✨Wat kan je leren bij mij?
‌Het leren kennen van je instrument
‌Basistechniek (vingerzetting, timing, ritmegevoel)
‌Liedjes naspelen
‌Notenleer / tabs lezen (optioneel)
‌Slap & pop techniek
‌Samenspelen en grooven met anderen
‌Tips voor optreden oefenen en sound

📍Waar: Bornem
⌚ Wanneer: flexibel, na afspraak

Of je nu beginner bent of je spel naar een hoger niveau wilt tillen, ik help je stap voor stap vooruit.

👉🏻Stuur me een bericht en boek je eerste les! 🎸
Opleiding
Ik heb reeds meer dan 30 jaar ervaring met basgitaar spelen. Sinds een jaar of 7 ben ik me meer beginnen verdiepen in de theorie achter de muziek. Eerst heb ik een aantal privé lessen genomen en 5 jaar geleden ben ik dan les beginnen volgen in de AMWD (Academie voor Muziek, Woord en Dans) in Bornem.
Leservaring
Zoals eerder gezegd, heb ik 30+ jaar ervaring met het spelen van basgitaar, individueel en in verschillende bands. Voornamelijk in het "rock" genre, maar de laatste jaren (waarschijnlijk ook door de leeftijd 😊) ook andere genres zoals Pop, Funk, Jazz,... In de Academie zit ik nu in graad 3.3
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Over

Ik ben geboren in een muzikale familie. Muziek is mijn passie.Ik begon vanaf 6 jaar piano te leren. Ik heb mijn eerste muzikale stappen gezet in een speciale muziekschool voor getalenterde kinderen (totaal 10 jaar). Daarna heb ik 5 jaar aan het Conservatorium van Jerevan gestudeerd. Na het Conservatorium heb ik nog 2 jaar masterclassen gevolgd. Tijdens mijn studie begon ik met verschillende solisten concerten te spelen en in muziekscholen als pianolerares en als begeleider te werken. Ik heb aan verschillende wedstrijden deelgenomen en gewonnen in Armenië en in het buitenland. Ik musiceer heel graag met andere solisten. Ik heb vele jaren met klarinettisten, fluitisten, violistenviolisten, zangeressen, xylophonisten, saxofonisten gespeeld. Ik heb de Russische methode gevolgd. In Belgie heb ik ook als .
pianolerares gewerkt. Ik heb ervaring met leeftijden van 7 tot 65

Ervaring:

9 jaar ervaring met lesgeven en 11 jaar ervaring als begeleider:
verified badge
Heb je altijd al willen leren piano spelen of wil je meer begrijpen over hoe muziek werkt? Dan nodig ik je uit om lessen bij mij te volgen!

Of je nu nog nooit een piano hebt aangeraakt of al enige ervaring hebt, samen vinden we de perfecte lesmethode voor jou. Beginners starten we vanaf de basis, terwijl gevorderde pianisten verder kunnen bouwen op hun bestaande vaardigheden. Noten lezen is zeker geen vereiste, maar als je dat wel kan, is dat een mooie bonus! We bepalen samen wat je wilt leren of spelen, zodat we gericht aan jouw muzikale doelen kunnen werken. Alles is mogelijk!

Wie ben ik? Mijn naam is Staf, en mijn passie voor piano begon in het zesde leerjaar, in 2005. Na mijn studie aan PXL Music heb ik met succes mijn opleiding tot pianist afgerond. Daarnaast geef ik al enkele jaren muziekles in het secundaire onderwijs. Nu wil ik die ervaring en kennis graag delen met anderen. Naast pianoles geef ik ook ondersteuning in muziekproductie met Logic X, dus als je vragen hebt over het produceren van muziek, ben je bij mij aan het juiste adres.

De lessen vinden plaats in Malderen, Londerzeel.

Voor vragen of meer informatie, aarzel niet om contact op te nemen. Ik kijk ernaar uit om samen muziek te maken!
verified badge
Prof jazz muzikant biedt aan:
Gitaarlessen privé of in groep
Alle leeftijden & niveaus welkom
Elektrische, akoestische gitaar of basgitaar

Naast een opleiding klassieke gitaar, behaalde ik als uitvoerend muzikant een master in jazz en hedendaagse muziek. Ik heb in Parijs en Londen gewoond, met fantastische muzikanten gespeeld en geef nu ruim 25 jaar les aan jongeren en volwassenen in het Nederlands, Frans en Engels.

Stijl en niveau van de lessen zijn uiteraard afhankelijk van de student. De één wil zingen en zichzelf kunnen begeleiden, de ander wil leren improviseren. Blues, rock, funk, soul, fusion, flamenco, hiphop, mambo, reggae, folk, bossa, disco, ska, samba, tango, klassiek, pop ... geen probleem, waar het om gaat is dat je plezier hebt in het spelen.

Ik zal transcripties maken van je favoriete muziek en laten zien hoe je die kan spelen, een degelijke techniek aanleren zodat je steeds verder kunt en theorie geven in kleine stapjes zodat je kan zien hoe het allemaal in elkaar past.

Ik geef les op locatie, online of bij mij thuis (versterker + lesgitaar beschikbaar).
Ben je geïnteresseerd of heb je vragen, laat maar iets weten.
Ik hoop je snel te horen!
verified badge
Wil je graag leren gitaar spelen of je gitaarspel een flinke boost geven? Ik heb meer dan 8 jaar ervaring in gitaarles geven en speel zelf al meer dan 19jaar gitaar. Wil je graag meer weten over muziektheorie, leren improviseren op de gitaar of gewoon je favoriete nummers leren naspelen? Bij mij kan je voor alles terecht in bijna alle stijlen. Jouw persoonlijk lessenpakket op maat. Ook voor ukelele kan je bij mij terecht. Twijfel niet om mij te contacteren!
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Je leert het lezen van de gitaartab samen met notenleer als de speigelmethode ,'dat je gemakelijk vlot pop ,rock , jazz , of metal nummers kan spelen van uit de tablatuur notatie, of van akkorden schemas in en superleuke versimpelde mannier ,stap voor stap alles uitgelegd ' ook de basic notenleer dat je gemotiveerd blift om gitaar te spelen'
verified badge
Als ervaren docent muziektheorie en professionele pianist gebruik ik een curriculum dat is opgesteld door de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) in Groot-Brittannië om studenten van groep 1-8 (beginnend tot vroeg-gevorderden) te begeleiden naar meesterschap van muziektheorie. We kunnen vanaf het begin beginnen en je opwerken, of op basis van voorkennis een passend niveau vinden. Mijn studenten behalen volgens dit systeem regelmatig de hoogste cijfers op de ABRSM-examens. Als examens echter niet jouw doel zijn en je gewoon een dieper niveau van theoretisch begrip van je muziekstukken wilt, passen we de inzichten die je uit deze cursus hebt verkregen, zonder veel stress rechtstreeks toe op de stukken die je bestudeert.


Cursuscomponenten omvatten:

Notatie en notenleer
Ritme
Meter
Schalen + arpeggio's
Intervallen
Akkoorden
Cadensen
Harmonische functie
Vorm en analyse

Mijn achtergrond in muziektheorie komt voort uit mijn professionele muziekopleiding in de VS, waar ik naast mijn reguliere piano-uitvoeringsstudies geavanceerde muziektheorie-, gehoortraining-, muziekanalyse- en orkestdirectiecursussen volgde. De inzichten uit deze analytische cursussen zijn enorm nuttig gebleken voor mijn eigen leven als pianist. Deze kennis versnelt niet alleen het leerproces van een muziekstuk, maar vergroot ook het vertrouwen in de uitvoering door de memorisatievaardigheden te verbeteren en een hoger bewustzijnsniveau te bieden van de componenten die de muzikale frasering en expressie aansturen. Kennis van de muziektheorie is daarom een cruciaal element voor de beheersing van welk instrument dan ook en een enorme hulp voor elke serieuze muziekstudent.
verified badge
Muziektheorie, solfège, gehoortraining, zichtlezing. Dit zijn belangrijke vaardigheden voor elke muzikant. Niet alleen uitvoerend muzikanten, maar ook mensen die verder willen gaan in muziekanalyse of compositie kunnen bij mij terecht. Van basisoefeningen om ritmes te klappen naar gevorderde lessen in altsleutel, tenorsleutel en sopraansleutel, ik werk volgens jouw niveau. Niet alleen dit, maar ook de basis van harmonieleer en analyse kan ik aanleren. Afhankelijk van jouw niveau en verwachtingen zal je buiten mijn lessen niet tot een uur moeten studeren per dag. Belangrijk is dat ik lessen geef die voor jou boeiend zijn. Als jij zegt dat jij meer over oosterse muziekcultuur wilt leren, of een bepaalde stroming kan ik daarop inspelen.

Perfect voor mensen die willen bijbenen bij de muziekschool, willen voorbereiden op het conservatorium, een pootje willen baden in de muziekwereld op jonge leeftijd of volwassenen die online muziektheoriekennis willen aanscherpen of op orde zetten. Of je nu een instrument speelt of niet, notenleer kan mensen blijven inspireren.

Ik heb extra aandacht voor mensen met faalangst, podiumvrees, concentratieproblemen (zoals ADHD), autisme en stressgerelateerde problemen. Ook als je bijvoorbeeld niet altijd tijd hebt om te oefenen of elke week naar de les kan komen door werk of hobby’s kan ik hier rekening mee houden.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek, jazz of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
Noten lezen is essentieel voor elke muzikant, van beginner tot professional, zowel voor ritmische als melodische instrumenten. Ben je een beginner of muziekstudent en heb je hulp nodig? Dan ben ik er voor je. We behandelen de basisprincipes tot aan de meest complexe ritmes en leren je noten lezen in alle toonsoorten. Daarnaast komen ook de basisprincipes van harmonie en muziekanalyse aan bod.
verified badge
Heeft uw kind altijd al graag gezongen, gedanst of op tafel getrommeld? Dan zijn deze muzieklessen misschien iets voor hem of haar!

Tijdens deze lessen maken kinderen op een speelse manier kennis met de wereld van muziek.

We zingen, bewegen, luisteren, improviseren en ontdekken verschillende instrumenten. Door spelletjes en creatieve activiteiten werken we aan ritmegevoel, muzikaal gehoor, expressie en zelfvertrouwen.

De lessen worden aangepast aan de leeftijd en interesses van elk kind. Er is geen voorkennis nodig. Het belangrijkste doel is dat kinderen plezier beleven aan muziek en hun creativiteit kunnen ontwikkelen in een positieve en ontspannen sfeer.
verified badge
Wil je klassieke gitaar leren spelen met een solide techniek, een prachtige klank en een beter begrip van muziek?

Ik geef gepersonaliseerde klassieke gitaarlessen voor kinderen, tieners en volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden. Elke les wordt aangepast aan het niveau, de muzikale interesses en de persoonlijke doelen van de leerling.

Tijdens de lessen kunnen we werken aan:

• Klassieke gitaartechniek en een gezonde houding
• Noten lezen, ritme en muziektheorie
• Toonvorming, coördinatie en muzikale expressie
• Repertoire aangepast aan uw niveau en interesses
• Effectieve en gestructureerde oefenmethoden
• Voorbereiding op examens, audities en optredens
• Oplossingen voor spanningen en specifieke technische problemen

Mijn lesmethode combineert technische ontwikkeling met muzikale expressie. Ik corrigeer niet alleen fouten: ik help studenten te begrijpen hoe ze efficiënt kunnen oefenen en hoe ze zelfverzekerdere en zelfstandigere muzikanten kunnen worden.

Ik heb een master in muziek behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ben met onderscheiding afgestudeerd aan de Nationale Autonome Universiteit van Mexico (UNAM). Ik heb ongeveer 15 jaar ervaring als klassiek gitarist en vijf jaar leservaring op scholen.

De lessen worden zowel fysiek in Edegem en omgeving als online aangeboden. De lessen kunnen worden gegeven in het Spaans, Engels, Middelduits of Nederlands (basisniveau).
verified badge
Bijles klarinet of notenleer op maat? Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw niveau, tempo en doelen. Verschillende muziekstijlen mogelijk. Voor beginners of gemiddeld niveau. Regio Antwerpen. Samen muziek maken! Met plezier samen leren.
message icon
Contacteer Bart
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Over

Ik ben geboren in een muzikale familie. Muziek is mijn passie.Ik begon vanaf 6 jaar piano te leren. Ik heb mijn eerste muzikale stappen gezet in een speciale muziekschool voor getalenterde kinderen (totaal 10 jaar). Daarna heb ik 5 jaar aan het Conservatorium van Jerevan gestudeerd. Na het Conservatorium heb ik nog 2 jaar masterclassen gevolgd. Tijdens mijn studie begon ik met verschillende solisten concerten te spelen en in muziekscholen als pianolerares en als begeleider te werken. Ik heb aan verschillende wedstrijden deelgenomen en gewonnen in Armenië en in het buitenland. Ik musiceer heel graag met andere solisten. Ik heb vele jaren met klarinettisten, fluitisten, violistenviolisten, zangeressen, xylophonisten, saxofonisten gespeeld. Ik heb de Russische methode gevolgd. In Belgie heb ik ook als .
pianolerares gewerkt. Ik heb ervaring met leeftijden van 7 tot 65

Ervaring:

9 jaar ervaring met lesgeven en 11 jaar ervaring als begeleider:
verified badge
Heb je altijd al willen leren piano spelen of wil je meer begrijpen over hoe muziek werkt? Dan nodig ik je uit om lessen bij mij te volgen!

Of je nu nog nooit een piano hebt aangeraakt of al enige ervaring hebt, samen vinden we de perfecte lesmethode voor jou. Beginners starten we vanaf de basis, terwijl gevorderde pianisten verder kunnen bouwen op hun bestaande vaardigheden. Noten lezen is zeker geen vereiste, maar als je dat wel kan, is dat een mooie bonus! We bepalen samen wat je wilt leren of spelen, zodat we gericht aan jouw muzikale doelen kunnen werken. Alles is mogelijk!

Wie ben ik? Mijn naam is Staf, en mijn passie voor piano begon in het zesde leerjaar, in 2005. Na mijn studie aan PXL Music heb ik met succes mijn opleiding tot pianist afgerond. Daarnaast geef ik al enkele jaren muziekles in het secundaire onderwijs. Nu wil ik die ervaring en kennis graag delen met anderen. Naast pianoles geef ik ook ondersteuning in muziekproductie met Logic X, dus als je vragen hebt over het produceren van muziek, ben je bij mij aan het juiste adres.

De lessen vinden plaats in Malderen, Londerzeel.

Voor vragen of meer informatie, aarzel niet om contact op te nemen. Ik kijk ernaar uit om samen muziek te maken!
verified badge
Prof jazz muzikant biedt aan:
Gitaarlessen privé of in groep
Alle leeftijden & niveaus welkom
Elektrische, akoestische gitaar of basgitaar

Naast een opleiding klassieke gitaar, behaalde ik als uitvoerend muzikant een master in jazz en hedendaagse muziek. Ik heb in Parijs en Londen gewoond, met fantastische muzikanten gespeeld en geef nu ruim 25 jaar les aan jongeren en volwassenen in het Nederlands, Frans en Engels.

Stijl en niveau van de lessen zijn uiteraard afhankelijk van de student. De één wil zingen en zichzelf kunnen begeleiden, de ander wil leren improviseren. Blues, rock, funk, soul, fusion, flamenco, hiphop, mambo, reggae, folk, bossa, disco, ska, samba, tango, klassiek, pop ... geen probleem, waar het om gaat is dat je plezier hebt in het spelen.

Ik zal transcripties maken van je favoriete muziek en laten zien hoe je die kan spelen, een degelijke techniek aanleren zodat je steeds verder kunt en theorie geven in kleine stapjes zodat je kan zien hoe het allemaal in elkaar past.

Ik geef les op locatie, online of bij mij thuis (versterker + lesgitaar beschikbaar).
Ben je geïnteresseerd of heb je vragen, laat maar iets weten.
Ik hoop je snel te horen!
verified badge
Wil je graag leren gitaar spelen of je gitaarspel een flinke boost geven? Ik heb meer dan 8 jaar ervaring in gitaarles geven en speel zelf al meer dan 19jaar gitaar. Wil je graag meer weten over muziektheorie, leren improviseren op de gitaar of gewoon je favoriete nummers leren naspelen? Bij mij kan je voor alles terecht in bijna alle stijlen. Jouw persoonlijk lessenpakket op maat. Ook voor ukelele kan je bij mij terecht. Twijfel niet om mij te contacteren!
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Je leert het lezen van de gitaartab samen met notenleer als de speigelmethode ,'dat je gemakelijk vlot pop ,rock , jazz , of metal nummers kan spelen van uit de tablatuur notatie, of van akkorden schemas in en superleuke versimpelde mannier ,stap voor stap alles uitgelegd ' ook de basic notenleer dat je gemotiveerd blift om gitaar te spelen'
verified badge
Als ervaren docent muziektheorie en professionele pianist gebruik ik een curriculum dat is opgesteld door de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) in Groot-Brittannië om studenten van groep 1-8 (beginnend tot vroeg-gevorderden) te begeleiden naar meesterschap van muziektheorie. We kunnen vanaf het begin beginnen en je opwerken, of op basis van voorkennis een passend niveau vinden. Mijn studenten behalen volgens dit systeem regelmatig de hoogste cijfers op de ABRSM-examens. Als examens echter niet jouw doel zijn en je gewoon een dieper niveau van theoretisch begrip van je muziekstukken wilt, passen we de inzichten die je uit deze cursus hebt verkregen, zonder veel stress rechtstreeks toe op de stukken die je bestudeert.


Cursuscomponenten omvatten:

Notatie en notenleer
Ritme
Meter
Schalen + arpeggio's
Intervallen
Akkoorden
Cadensen
Harmonische functie
Vorm en analyse

Mijn achtergrond in muziektheorie komt voort uit mijn professionele muziekopleiding in de VS, waar ik naast mijn reguliere piano-uitvoeringsstudies geavanceerde muziektheorie-, gehoortraining-, muziekanalyse- en orkestdirectiecursussen volgde. De inzichten uit deze analytische cursussen zijn enorm nuttig gebleken voor mijn eigen leven als pianist. Deze kennis versnelt niet alleen het leerproces van een muziekstuk, maar vergroot ook het vertrouwen in de uitvoering door de memorisatievaardigheden te verbeteren en een hoger bewustzijnsniveau te bieden van de componenten die de muzikale frasering en expressie aansturen. Kennis van de muziektheorie is daarom een cruciaal element voor de beheersing van welk instrument dan ook en een enorme hulp voor elke serieuze muziekstudent.
verified badge
Muziektheorie, solfège, gehoortraining, zichtlezing. Dit zijn belangrijke vaardigheden voor elke muzikant. Niet alleen uitvoerend muzikanten, maar ook mensen die verder willen gaan in muziekanalyse of compositie kunnen bij mij terecht. Van basisoefeningen om ritmes te klappen naar gevorderde lessen in altsleutel, tenorsleutel en sopraansleutel, ik werk volgens jouw niveau. Niet alleen dit, maar ook de basis van harmonieleer en analyse kan ik aanleren. Afhankelijk van jouw niveau en verwachtingen zal je buiten mijn lessen niet tot een uur moeten studeren per dag. Belangrijk is dat ik lessen geef die voor jou boeiend zijn. Als jij zegt dat jij meer over oosterse muziekcultuur wilt leren, of een bepaalde stroming kan ik daarop inspelen.

Perfect voor mensen die willen bijbenen bij de muziekschool, willen voorbereiden op het conservatorium, een pootje willen baden in de muziekwereld op jonge leeftijd of volwassenen die online muziektheoriekennis willen aanscherpen of op orde zetten. Of je nu een instrument speelt of niet, notenleer kan mensen blijven inspireren.

Ik heb extra aandacht voor mensen met faalangst, podiumvrees, concentratieproblemen (zoals ADHD), autisme en stressgerelateerde problemen. Ook als je bijvoorbeeld niet altijd tijd hebt om te oefenen of elke week naar de les kan komen door werk of hobby’s kan ik hier rekening mee houden.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek, jazz of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
Noten lezen is essentieel voor elke muzikant, van beginner tot professional, zowel voor ritmische als melodische instrumenten. Ben je een beginner of muziekstudent en heb je hulp nodig? Dan ben ik er voor je. We behandelen de basisprincipes tot aan de meest complexe ritmes en leren je noten lezen in alle toonsoorten. Daarnaast komen ook de basisprincipes van harmonie en muziekanalyse aan bod.
verified badge
Heeft uw kind altijd al graag gezongen, gedanst of op tafel getrommeld? Dan zijn deze muzieklessen misschien iets voor hem of haar!

Tijdens deze lessen maken kinderen op een speelse manier kennis met de wereld van muziek.

We zingen, bewegen, luisteren, improviseren en ontdekken verschillende instrumenten. Door spelletjes en creatieve activiteiten werken we aan ritmegevoel, muzikaal gehoor, expressie en zelfvertrouwen.

De lessen worden aangepast aan de leeftijd en interesses van elk kind. Er is geen voorkennis nodig. Het belangrijkste doel is dat kinderen plezier beleven aan muziek en hun creativiteit kunnen ontwikkelen in een positieve en ontspannen sfeer.
verified badge
Wil je klassieke gitaar leren spelen met een solide techniek, een prachtige klank en een beter begrip van muziek?

Ik geef gepersonaliseerde klassieke gitaarlessen voor kinderen, tieners en volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden. Elke les wordt aangepast aan het niveau, de muzikale interesses en de persoonlijke doelen van de leerling.

Tijdens de lessen kunnen we werken aan:

• Klassieke gitaartechniek en een gezonde houding
• Noten lezen, ritme en muziektheorie
• Toonvorming, coördinatie en muzikale expressie
• Repertoire aangepast aan uw niveau en interesses
• Effectieve en gestructureerde oefenmethoden
• Voorbereiding op examens, audities en optredens
• Oplossingen voor spanningen en specifieke technische problemen

Mijn lesmethode combineert technische ontwikkeling met muzikale expressie. Ik corrigeer niet alleen fouten: ik help studenten te begrijpen hoe ze efficiënt kunnen oefenen en hoe ze zelfverzekerdere en zelfstandigere muzikanten kunnen worden.

Ik heb een master in muziek behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ben met onderscheiding afgestudeerd aan de Nationale Autonome Universiteit van Mexico (UNAM). Ik heb ongeveer 15 jaar ervaring als klassiek gitarist en vijf jaar leservaring op scholen.

De lessen worden zowel fysiek in Edegem en omgeving als online aangeboden. De lessen kunnen worden gegeven in het Spaans, Engels, Middelduits of Nederlands (basisniveau).
verified badge
Bijles klarinet of notenleer op maat? Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw niveau, tempo en doelen. Verschillende muziekstijlen mogelijk. Voor beginners of gemiddeld niveau. Regio Antwerpen. Samen muziek maken! Met plezier samen leren.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Bart