facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2021
Leraar sinds september 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Pianoles met of zonder muziektheorie! Aan huis of bij mij. Conservatoriumstudent.
course price icon
Van 30 € /h
arrow icon
Hallo! Ik vind het geweldig om les te geven en mijn passie voor kunst te delen. Ik ben altijd een geduldige en zorgzame leraar.

Je hebt geen voorkennis nodig: ik laat je graag vanaf nul kennismaken met de piano (en desgewenst ook met muziektheorie). Ik ben pedagogisch vertrouwd met de meeste pianostijlen, dus ik kan je het juiste advies geven, ongeacht je ambities of doelen: Klassiek, Jazz, Begeleiding, Variété, Rock, Improvisatie, enzovoort.
Ik heb gestudeerd aan het Conservatorium van Bergen (compositie) en aan de UCLouvain (kunstgeschiedenis/musicologie). Ik studeer nu biologie aan de ULB, want waarom ook niet ;)
Met 7 jaar ervaring in het muziekonderwijs (piano, compositie, muziektheorie) heb ik de kans gehad om les te geven aan leerlingen van alle leeftijden en achtergronden. Ik heb geleerd mijn lesstijl aan te passen aan ieders individuele behoeften.

✔️Voor alle leeftijden en alle niveaus
✔️Ik geef les in alle stijlen, of het nu klassiek, jazz of variété is.
✔️Ik pas mijn methode aan op jouw behoeften en wensen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Rue des Templiers, Rosières Wavre, Belgique
  • Rue Louis Hap, Etterbeek, Belgique
  • Rue des Brasseurs, Bruxelles, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Hallo! Ik vind het geweldig om les te geven en mijn passie voor kunst te delen. Ik ben altijd een geduldige en zorgzame leraar.

Bij mij heb je geen voorkennis nodig: ik leg je graag de pianotechniek bij (en, als je dat wilt, ook de muziektheorie) vanaf het begin.

Ik ben pedagogisch vertrouwd met de meeste pianostijlen, zodat ik u, ongeacht uw ambities of doelstellingen, het juiste advies kan geven: Klassiek, Jazz, Begeleiding, Variété, Rock, Improvisatie, enzovoort.
Opleiding
Ik heb gestudeerd aan het Conservatorium van Bergen (compositie) en aan de UCLouvain (kunstgeschiedenis/musicologie). Ik studeer nu biologie aan de ULB, want waarom ook niet ;)
Leservaring
Met 7 jaar ervaring in het muziekonderwijs (piano, compositie, muziektheorie) heb ik de kans gehad om les te geven aan leerlingen van alle leeftijden en achtergronden. Ik heb geleerd mijn lesstijl aan te passen aan ieders individuele behoeften.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klarinetlessen voor iedereen die wil beginnen met het leren van muziek met de klarinet. Een inleidende cursus in muziek en klarinet. Ik kan lesgeven om zeer populaire klassieke en jazzmuziekstukken te spelen. Klarinet is een verbazingwekkend veelzijdig muziekinstrument dat magische muziek kan spelen voor opera, jazz en elke soort muziek.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
🎓 Afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.

🎷 Mijn cursussen combineren praktische aspecten met theoretische concepten, afhankelijk van de interesses van de student. Ik pas de cursus aan zodat deze echt de elementen biedt die nodig zijn om snel te floreren in de muziekwereld.

👨‍🏫 Met 10 jaar ervaring in het lesgeven bij non-profitorganisaties en op muziekacademies, ben ik gewend om studenten van alle leeftijden te trainen, van beginners tot gevorderden.

🕺Ik sta open voor een breed scala aan muziekstijlen, zowel hedendaags als oud: barok, klassiek, jazz, pop, rock,...

🎶 Ik heb een masterdiploma in saxofoon, in een klassiek en hedendaags repertoire en ik specialiseer me momenteel in geïmproviseerde muziek (jazz, pop en rock).
Wat elektronische stijlen betreft (D&B, Dubstep, Lofi, House,...) zijn er enkele uitweidingen mogelijk.

✅ Mijn ultieme doel is om de student in staat te stellen zijn/haar ideeën via muziek uit te drukken en te groeien en bloeien in datgene waar hij/zij echt van geniet.

🐣 Ik neem beginners aan die geen kennis hebben van muziektheorie.

Ik ben beschikbaar in:
* Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
* Online, via webcam cursussen
verified badge
Ik ben altijd al gepassioneerd geweest door muziek, ik speel drie instrumenten en ik heb onlangs mijn pianostudie afgerond aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in de klas van Piet Kuijken. Ik heb altijd gevonden dat het uiteindelijke doel van muziek delen was, en daarom oriënteer ik me sterk op alles wat in groepen wordt gedaan: kamermuziek, orkest, maar ook lesgeven, waardoor ik ook mijn passie kan delen.
Mijn cursus is voor iedereen: wil je helemaal opnieuw beginnen? Geen probleem, ik geef ook lessen in muziektheorie en muziekcultuur die een perfecte aanvulling zullen zijn om je een complete muzikant te maken.
Heb je al les gehad op de academie maar wil je een meer gepersonaliseerde of juist een andere aanpak? Ik bied methodische begeleiding voor elke student en ik pas mijn cursus aan alle profielen aan. Wil je je voorbereiden op een examen (toegang academie of conservatorium)? Ik word jouw persoonlijke coach en investeer persoonlijk in jouw succes.
Mijn cursus is bedoeld voor studenten die techniek en repertoire methodisch willen leren, maar ook voor degenen die willen leren voor de lol of om een specifiek stuk te leren.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.

Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.

Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Houding en comfort met het instrument vormen de basis voor het gitaarspelen. Ik leg vaak de link met andere muziekinstrumenten zoals slagwerk, blaasinstrumenten en zang.

Het scheiden en begrijpen van de rollen van de twee handen is een andere belangrijke stap in de cursus. De ene hand speelt het ritme en de andere de noten op de toets. Er zijn veel oefeningen om de kennis en vaardigheden van beide handen te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
message icon
Contacteer Ludovic
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klarinetlessen voor iedereen die wil beginnen met het leren van muziek met de klarinet. Een inleidende cursus in muziek en klarinet. Ik kan lesgeven om zeer populaire klassieke en jazzmuziekstukken te spelen. Klarinet is een verbazingwekkend veelzijdig muziekinstrument dat magische muziek kan spelen voor opera, jazz en elke soort muziek.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
🎓 Afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.

🎷 Mijn cursussen combineren praktische aspecten met theoretische concepten, afhankelijk van de interesses van de student. Ik pas de cursus aan zodat deze echt de elementen biedt die nodig zijn om snel te floreren in de muziekwereld.

👨‍🏫 Met 10 jaar ervaring in het lesgeven bij non-profitorganisaties en op muziekacademies, ben ik gewend om studenten van alle leeftijden te trainen, van beginners tot gevorderden.

🕺Ik sta open voor een breed scala aan muziekstijlen, zowel hedendaags als oud: barok, klassiek, jazz, pop, rock,...

🎶 Ik heb een masterdiploma in saxofoon, in een klassiek en hedendaags repertoire en ik specialiseer me momenteel in geïmproviseerde muziek (jazz, pop en rock).
Wat elektronische stijlen betreft (D&B, Dubstep, Lofi, House,...) zijn er enkele uitweidingen mogelijk.

✅ Mijn ultieme doel is om de student in staat te stellen zijn/haar ideeën via muziek uit te drukken en te groeien en bloeien in datgene waar hij/zij echt van geniet.

🐣 Ik neem beginners aan die geen kennis hebben van muziektheorie.

Ik ben beschikbaar in:
* Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
* Online, via webcam cursussen
verified badge
Ik ben altijd al gepassioneerd geweest door muziek, ik speel drie instrumenten en ik heb onlangs mijn pianostudie afgerond aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in de klas van Piet Kuijken. Ik heb altijd gevonden dat het uiteindelijke doel van muziek delen was, en daarom oriënteer ik me sterk op alles wat in groepen wordt gedaan: kamermuziek, orkest, maar ook lesgeven, waardoor ik ook mijn passie kan delen.
Mijn cursus is voor iedereen: wil je helemaal opnieuw beginnen? Geen probleem, ik geef ook lessen in muziektheorie en muziekcultuur die een perfecte aanvulling zullen zijn om je een complete muzikant te maken.
Heb je al les gehad op de academie maar wil je een meer gepersonaliseerde of juist een andere aanpak? Ik bied methodische begeleiding voor elke student en ik pas mijn cursus aan alle profielen aan. Wil je je voorbereiden op een examen (toegang academie of conservatorium)? Ik word jouw persoonlijke coach en investeer persoonlijk in jouw succes.
Mijn cursus is bedoeld voor studenten die techniek en repertoire methodisch willen leren, maar ook voor degenen die willen leren voor de lol of om een specifiek stuk te leren.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.

Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.

Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Houding en comfort met het instrument vormen de basis voor het gitaarspelen. Ik leg vaak de link met andere muziekinstrumenten zoals slagwerk, blaasinstrumenten en zang.

Het scheiden en begrijpen van de rollen van de twee handen is een andere belangrijke stap in de cursus. De ene hand speelt het ritme en de andere de noten op de toets. Er zijn veel oefeningen om de kennis en vaardigheden van beide handen te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ludovic