
van60.00EUR/ h
Jazz-pop-rockpianist geeft piano-, ritme- en muziektheorielessen in Zellik, Wemmel en omgeving.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
🎼Zal ik het leuk vinden als de piano met muziek wordt bespeeld? Ik heb geen vrije plaatsen 😉Kinderen en volwassenen 🎶 Alles wat je moet weten
Mijn naam is Gilles en ik geef privé pianolessen voor alle leeftijden en niveaus.
Ik pas mij aan aan de verwachtingen en mogelijkheden van de leerling. Ik behaalde een masterdiploma jazzpiano aan het Vlaams Conservatorium in Brussel, vergezeld van een lerarendiploma.
Maar studeren was voor mij nooit genoeg: waar ik van houd is muziek: het spelen en uitzenden. Het jazztrio Base-12, dat ik creëerde, bracht in 2019 een eerste album uit: het werd zeer goed ontvangen in de mediascene. Ik ben ook de leider van mijn popgroep TocToc. Mijn artiestennaam is Max Wolly, je kunt naar mij luisteren op Spotify, iTunes, etc.
Maar genoeg over mij (ik moest je echter geruststellen over mijn muzikale en educatieve achtergrond).
Ben je al een toetsenbordexpert en wil je verbeteren? Op korte tijd durf je te beginnen met improviseren op jazzstandards: dankzij de zeer concrete en vooruitstrevende oefeningen die ik je zal aanbieden, en de audiovoorbeelden die ik met je zal delen, zul je snel een talent voor solo's ontdekken.
Zet je net je eerste stappen en wil je vooruitgang boeken? Ik vind in elke beginner het zaadje van genialiteit (ja ja, ik zweer het, iedereen, ongeacht hun niveau, heeft een zaadje van genialiteit): je zult versteld staan als je er heel snel in slaagt enkele legendarische stukken boogie, rock, swing, pop te interpreteren of bossa nova.
De rest van het verhaal zal vooral afhangen van je motivatie, dat wil zeggen van het plezier dat je beleeft aan het spelen.
Voor wie van technische details houdt, weet dat ik met de boeken van Faber piano Adventures werk, wat ik erg tof vind.
Maar in de loop van de tijd maakte ik ook deze observatie: elke muzikant, elke student, is uniek. Er is dus niet één manier van lesgeven. Lang leve maatwerk! Ook kan ik je ondersteunen en zo goed mogelijk coachen om naar het conservatorium te gaan op de afdeling jazz. Mijn twee favoriete jazzpianisten zijn altijd Herbie Hancock en Chick Corea geweest. En ik kreeg de kans om mijn muziek van Bill Evans, Joey Calderazzo, enz. te bestuderen en eraan te werken.
Het is mogelijk om individuele groepslessen te volgen (maximaal 2 tot 3 studenten van hetzelfde niveau die tegelijkertijd les krijgen) of individuele lessen.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Asse, België
Op een locatie gekozen door de leraar : Plataanlaan, Zellik Asse, Belgique
Les via webcam








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Frans, Nederlands, Engels |
Beoordelingen (1)
Een eerste les - kennismaking, maar zeer professioneel, had reeds allerhande bij zich om in te spelen om noden van leerling
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Gilles snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Vrijdag om 2:00 | ||||||
3 | Maandag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | |
8 | Zaterdag om 8:00 | ||||||
9 | Zaterdag om 9:00 | ||||||
10 | Zaterdag om 10:00 | ||||||
11 | Zaterdag om 11:00 | ||||||
12 | Zaterdag om 12:00 | ||||||
13 | Zaterdag om 13:00 | ||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 60€Bij de leraar thuis
van 60€Les via webcam
van 70€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds februari 2024
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Vrijdag om 2:00 | ||||||
3 | Maandag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | |
8 | Zaterdag om 8:00 | ||||||
9 | Zaterdag om 9:00 | ||||||
10 | Zaterdag om 10:00 | ||||||
11 | Zaterdag om 11:00 | ||||||
12 | Zaterdag om 12:00 | ||||||
13 | Zaterdag om 13:00 | ||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 60€Bij de leraar thuis
van 60€Les via webcam
van 70€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Catalina
Altviool (alle niveaus) en viool, Muziektheorie, Piano voor de middelbare school, Privé- of kleine groepslessen✅Muziekles voor alle niveaus!
✅25 jaar ervaring met studenten van alle leeftijden!
✅Speel je favoriete liedjes op de viool of piano, of met je stem, voor je eigen plezier!
✅ Verbeter je hersenvaardigheden en kom dichter bij de artistieke kant van je geest!
✅ Ontdek je innerlijke wereld!
✅ Holistische viool- 🎻 en piano 🎹 coach voor beginners en halfgevorderden.
✅ Muziektheorie: 🎶 Zing alleen of in een groep voor je welzijn!
✅ Coördinator van muziekgroepen, duo's, trio's, kwartetten, kleine orkesten
Lucy
🎛️ Muziekproductielessen & Creatieve Coaching 🎶 (ONLINE & PERSOONLIJK)🎛️ Muziekproductielessen & Creatieve Coaching 🎶
Wil je leren hoe je je eigen muziek kunt creëren, opnemen en verfijnen in Logic Pro X? Of je nu een absolute beginner bent of al je eigen tracks produceert, ik bied online lessen en persoonlijke productiecoaching aan om je te helpen je geluid te ontwikkelen en te verbeteren.
Als je net begint, bouwen we een solide basis:
- MIDI- en audiobasisprincipes
- Indeling en structuur
- Geluidsontwerp en effecten
- Vocale bewerking
- Basisprincipes van het mengen
- Workflowtips en creatieve benaderingen
Al aan het produceren? Geweldig — dan geef ik productieadvies en feedback op maat. Je kunt je tracks, vragen of uitdagingen inbrengen, en ik help je met:
- Songstructuur en dynamiek
- Geluidskeuzes en lagen
- Mix helderheid en diepte
- Artistieke leiding
- Het ontwikkelen van je unieke sonische identiteit
De sessies kunnen volledig online of live plaatsvinden, zijn flexibel en worden afgestemd op uw behoeften.
Ik combineer mijn ervaring als popproducer en artiest met mijn achtergrond in klassieke muziektheorie en een diploma van het Conservatorium van Amsterdam (Pop).
Of je nu helemaal opnieuw begint of een bijna af nummer aan het finetunen bent: ik help je graag om met helderheid, vertrouwen en creativiteit verder te gaan.
David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessenIk ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.
Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.
De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.
Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
Richard
Pianolessen voor iedereen door concertpianist en docent met 25 jaar meesterlijke en internationale ervaringHallo, welkom op mijn profiel! Mijn naam is Richard, leuk je te ontmoeten! Ik ben een Nederlandse pianodocent en concertpianist met 25 jaar ervaring.
Als pianoleraar heb ik ruime ervaring met leerlingen van alle leeftijden en niveaus, evenals met verschillende muziekstijlen.
Ik heb een masterdiploma in de muziek, zowel in pianospel als in pianoles. De afgelopen 25 jaar heb ik pianoles gegeven (zowel individueel als in groepsverband) aan verschillende muziekscholen in Nederland, en daarnaast privélessen in verschillende Europese landen en de VS.
Ik ben beschikbaar voor pianolessen bij u thuis of in mijn studio, maar ik kan ook online lesgeven (via Zoom), als u dat liever heeft. Ik spreek vloeiend Engels, Spaans, Duits, Nederlands en basis Italiaans, dus ik kan in al deze talen lesgeven.
Als concertpianist heb ik als solist talloze concertreizen gemaakt en met gerenommeerde orkesten gespeeld in verschillende landen, waaronder Duitsland, Frankrijk, Nederland, Groot-Brittannië en de Verenigde Arabische Emiraten.
Daarnaast won ik prijzen bij diverse prestigieuze pianoconcoursen, maakte ik diverse tv-, radio- en albumopnames en volgde ik masterclasses bij wereldberoemde pianisten zoals de meesterpianisten Murray Perahia, Jacques Rouvier, Emanual Ax en Igor Roma.
Mijn pianolessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveaus, die graag hun pianospel willen leren of verbeteren. Hoewel mijn achtergrond klassiek repertoire is, heb ik ook ervaring met het lesgeven in onder meer populaire muziek en filmmuziek. Ik hou van alle soorten muziek en ik sta er zeker voor open om je te leren hoe je je favoriete nummers kunt spelen.
Mijn lessen bestaan onder andere uit het leren en verbeteren van pianotechnieken, het lezen van bladmuziek (als je die nog niet beheerst), spelen op gehoor, muziektheorie, het ontwikkelen van muzikaliteit en het stimuleren van plezier in het bespelen van dit prachtige instrument.
Neem gerust contact met mij op als u een les wilt inplannen of als u vragen of twijfels heeft.
Ik kijk er naar uit van u te horen!
Lydia
Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.
Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
Jun
Reguliere pianolessen te moeilijk? Probeer dan pianoles bij mij!Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.
Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.
Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
Idris
Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveauLeren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.
Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).
Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
Jasper
Les Muziekproductie en opnametechniek in GentbruggeWil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.
Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.
Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.
Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.
Hopelijk tot snel!
Jasper
Yehorii
Tenor- en altsaxofoonlessen voor alle niveaus in AmsterdamDeze cursus is bedoeld voor iedereen die zijn of haar saxofoonspel wil ontwikkelen met goede begeleiding en ondersteuning.
In elke les leer je de basisprincipes van saxofoonspelen, inclusief de juiste techniek en houding. Ben je een gevorderde student, dan richten we ons op de specifieke gebieden die je wilt verbeteren – of het nu gaat om improvisatie, toon of geavanceerd repertoire.
De lessen worden afgestemd op jouw doelen. Het doel is dat je niet alleen leert en groeit als muzikant, maar ook geniet van het proces en echte resultaten ziet.
Natalia
Pianoles met Natalia/ Webcam Pianoles / Live Online PianolessenPianoles met Natalia biedt je het gevarieerde en indrukwekkende programma aan. Bent u klaar om de uitdaging aan te gaan om piano te leren spelen! Hou je van piano? Wil je de techniek van je piano spel verbeteren? Aarzel dan niet om contact op te nemen met mij. De lessen gaan door bij mij thuis in Erpe-Mere (Burst).
Ik, als professioneel klassiek geschoolde pianiste leer je: noten leren lezen/spelen, toonladders, arpeggio, akkoorden, improvisatie oefeningen en veel meer.
Ben je op zoek naar online pianoles in deze corona crisis?
Blijkt piano toch meer jouw ding te zijn? Opzeggen gaat altijd makkelijk; je zit nergens aan vast. Dat is onderdeel van de filosofie van Pianoles met Natalia.
Online pianoles houdt (meestal) in dat je pianoles volgt door middel van videolessen via Skype, Viber of Messenger.. Ik heb mijn lessen van tevoren voorbereid en heb deze op een heldere en gestructureerde manier voor je klaargezet, zodat je stapsgewijs de piano leert te beheersen.
Online pianoles
Bij Online piano focus ik mij overigens specifiek op de techniek, noten leer, spel oefeningen en veel meer. Daarvoor heb ik een lesmethode ontwikkelt op basis van jarenlange ervaring met fortepiano lessen geven. Ik ben dus piano docent van online pianolessen die meerdere lessen aanbiedt.
Het is de combinatie van het gevarieerde programma van theorie en praktijk samen, waarom Pianoles met Natalia zegt dat “Iedereen kan leren pianospelen”. Bij Online Pianolessen maak ik piano spelen toegankelijk, makkelijk en leuk.
Doorzetten
Dwing jezelf iedere dag in deze Corona crisis om achter de piano te zitten. Ik doe er alles aan om de lessen zo leuk en makkelijk mogelijk te maken. Zo kun je makkelijk de oefeningen en melodiestukken herhalen met behulp van mijn online pianolessen. Ook leer je in iedere les een nieuwe oefentune spelen die je naar hartenlust mee kunt spelen.
Je komt erachter dat de motivatie en discipline om goed piano te leren spelen veel belangrijker is dan je capaciteit en ervaring. Om echt goed te worden zul je jezelf door moeilijke oefeningen heen moeten helpen. Gelukkig sta je er bij de Online Pianolessen niet alleen ovor, maar geef ik je Live advies, tips en intensieve inzet bij je inleveropdrachten.O
Eyal
Piano, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorieEyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.
Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.
Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
Melvin
Privéles Muziek Compositie/Muziektheorie/ Piano improvisatieAangenaam kennismaking :D
Mijn naam is Melvin en ik ben een net afgestudeerde Master Componist, die graag mensen wil begeleiden met een passie voor muziek ! In mijn lessen geef ik 3 verschillende vakken waar ik in gespecialiseerd ben en misschien jou kan helpen om je skills als musicus te verbeteren.
-Heb je altijd je eigen muziek willen schrijven, maar weet je niet hoe je eraan begint ? Dan zullen we samen je creatieve grenzen verleggen en jou helpen om je eigen muzikale meesterwerken te ontwikkelen. Of je nu een beginnende componist bent die zijn eerste stappen zet, of een ervaren muzikant die op zoek is naar nieuwe inspiratie, ik ben er om je te begeleiden en te inspireren op jouw unieke compositiereis.
-Heb je nood aan theorie omdat je bepaalde elementen van de muziek niet begrijpt ? Geen zorgen ! Stap voor stap zullen we samen de fundamenten van muziektheorie verkennen, waarbij we ons verdiepen in noten, akkoorden, ritme en structuur. Je zult ontdekken hoe al deze elementen samenwerken om meesterwerken te creëren, of algemeen partituren beter te begrijpen als muzikant.
-Wil je intuïtief piano spelen, zonder dat je erover nadenkt, dan is piano improvisatie de studie voor jou ! Samen zullen we de grenzen van de traditionele bladmuziek doorbreken en je leren om je innerlijke muzikaliteit te laten stromen. Of je nu een beginnende pianist bent die verlangt naar het improviseren van eenvoudige melodieën, of een ervaren speler die nieuwe expressieve wegen wil verkennen, ik zal proberen je inspireren en aanmoedigen om je muzikale horizon te verbreden.
Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten :D
Melvin
Freek
Viool -& Pianolessen, coaching ensembles (aan huis of online)Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!
- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.
Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
Jim
Elektronische muziekproductie – Ableton Live, synthese, geluidsontwerp, compositie, mixen, masteren en live optredensHallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.
Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.
Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.
Geselecteerde werken en samenwerkingen:
Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.
Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.
Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.
Over de lessen:
Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.
We kunnen het volgende onderzoeken:
- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek
Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.
Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.
(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)
Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
Pau Mas
Guitar, piano, composition and music production lessons (all styles!)-Dutch & videos below-
Lessons in 6 languages! With more than 200 students through all my life, more than 500 shows (mostly in Spain but also around Europe and a couple of minitours in America), 15 CD’s/EP/singles published (as a frontman, sideman and producer), a bachelor in jazz-modern music guitar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) and a long professional music career behind me playing a ton of different styles (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), I’ve come from Barcelona to Rotterdam to continue my musical journey by doing the latin master at Codarts.
I’ve been working as a music teacher for around 12 years (I’m 29 years old), both doing private lessons and in different music schools, being the most important one the “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona), which is one of the biggest music schools in Spain (with more than 900 students), in which I was the Head of the Modern Music Department.
I teach guitar (electric and classical), piano (electric and classical), composition, musical production (with Logic Pro), ensemble and modern music theory AT ALL LEVELS, from 100% beginners to people who want to prepare themselves for the music bachelor. I can adapt totally to what the student wants and is looking for, but also, since I have a lot of experience, I have the lessons well planned, I know which songs and exercises work better depending on the aspect that we want to work (tempo, chords, scales, sound, improvisation...) and when I see someone playing I can see in which aspects is the person strong, and in which aspects has the person more problems, so that way you won’t waste your time! Also I’m a fun and very empathic person so we will have fun, which is the most important thing!!
I speak 6 languages: Catalan, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English, so we can do the classes in one of these languages.
The lessons can take place in my home (Maashaven metro station) where I have a nice setup, online or in your home.
-Nederlands-
Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz , folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen.
Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de Moderne Muziek afdeling was.
Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken ( tempo, akkoorden, toonladders, feeling, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!!
Ik spreek 6 talen: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans, Nederlands en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen.
De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.