facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2026
Leraar sinds april 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Verbeter snel je punten in Frans, wiskunde, talen en andere vakken met een ervaren bijlesgever (15+ jaar ervaring, bewezen resultaten)
course price icon
Van 29 € /h
arrow icon
Ik geef geen klassieke bijles, maar help leerlingen om hun punten snel en duurzaam te verbeteren door te focussen op wat echt werkt.

Met meer dan 15 jaar ervaring en meer dan 500 begeleide studenten kan ik snel inschatten waar het probleem zit en daar gericht op werken. Mijn aanpak is gestructureerd, duidelijk en volledig resultaatgericht.

We focussen op de essentie: inzicht, grammatica, logica en examenstrategie. Geen tijdverlies, maar efficiënte lessen die zich vertalen in betere schoolresultaten.

Ik begeleid leerlingen in Frans, Engels, Nederlands, wiskunde en andere vakken waar structuur en inzicht het verschil maken, zoals geschiedenis, aardrijkskunde en sociale wetenschappen.

Daarnaast breng ik vanuit mijn ervaring als financieel controller en contract manager een analytische en efficiënte manier van werken mee.

Voor gemotiveerde leerlingen die echt vooruitgang willen maken.
Extra informatie
De lessen worden afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de leerling. Intensieve begeleiding mogelijk tijdens examenperiodes.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Edegem, België
  • In de omgeving van Brussel, België
  • In de omgeving van Willebroek, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Oudestraat, 2660 Antwerp, Belgium
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Frans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ségolène (26 jaar). Ik heb een dubbel diploma van de KULeuven: een Master of Business Administration (NL/EN) en een Agrégation (Educatieve Master). Ik heb twee jaar in de verzekeringssector gewerkt en werk momenteel bij Odoo.

Mijn moedertaal is Frans, maar al van jongs af aan heb ik Nederlands gestudeerd, waardoor ik perfect tweetalig ben geworden. Ik vind het geweldig om mijn leerlingen te ondersteunen en te zien hoe ze vooruitgang boeken. Ik bied academische ondersteuning in alle vakken, maar ook om ze te helpen leren, beter te organiseren en zelfvertrouwen te krijgen.

MIJN ERVARING :

Ik heb verschillende studenten geholpen om het CE1D examen Nederlands (schriftelijk, mondeling, luistervaardigheid) te halen. Daarnaast assisteerde ik ook leerlingen met hun huiswerk en voor diverse vakken op secundair niveau (Wiskunde, Handel (handel), Natuurwetenschappen: WO, NW...).
Tenslotte is het ook voor jongere kinderen mogelijk om op een leuke manier Nederlands te leren (taalspelletjes, educatieve spelletjes).

Tijdens een test die werd uitgevoerd op de CLL-site om mijn niveau te beoordelen (A1, A2, B1, B2, C1 of C2), behaalde ik het resultaat C2: "De student drukt zich op gepaste wijze uit in n' elke situatie, door de taalkundige en culturele elementen die eigen zijn aan een moedertaalspreker en door te weten hoe betekenisnuances te onderscheiden."
verified badge
Momenteel studeer ik burgerlijk ingenieur aan de KU Leuven en bied ik wiskunde- en wetenschappencursussen aan voor alle niveaus en leeftijden. Of je het nu moeilijk hebt op school of je voorbereidt op de Olympische Spelen voor wiskunde, of nerveus bent voor het toelatingsexamen voor techniek, ik ben er voor je.
Ik bied gepersonaliseerde monitoring voor elke student met een aanpak aangepast aan verschillende profielen. Mijn lessen zijn niet gericht op droge en onverteerbare theorie, maar meer op het begrijpen van sleutelconcepten enerzijds, en anderzijds op assimilatie via oefeningen gekozen volgens de student.
verified badge
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.

Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).

In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
verified badge
Xin chào!

Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het type zijn dat leerboeken leest en cassettes luistert. Vietnamees leren met mij zal spannend en actief zijn, met veel activiteiten en quizzen om je te helpen het geleerde in de klas te onthouden en toe te passen in een gewone dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook inzicht krijgen in de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mentaliteit en markt...

Of je nu een absolute beginner bent of al vloeiend vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner,... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een examen in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat je verwacht, en spreek binnen de kortste keren Vietnamees!

De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!
verified badge
Wiskunde en wetenschapsvakken kunnen zwaar doorwegen in uw studieloopbaan tijdens het secundair onderwijs. Het is dan ook belangrijk hier goed op te presteren. Voor veel studenten kan dit een challenge zijn, zeker in de derde graad. In mijn les probeer ik leerlingen de leerstof uit te leggen adhv hun eigen cursus, mijn oude cursus en extra oefeningen. Het uiteindelijke doel is dat de studenten een beter inzicht verwerven in hun cursus.
verified badge
Bereik uw wiskundige doelen met gepersonaliseerde privé wiskundelessen van een ervaren en toegewijde tutor. Met vloeiend Engels en Grieks, bied ik op maat gemaakte instructies die zijn afgestemd op uw individuele behoeften en leerstijl, ongeacht het niveau van wiskunde dat u studeert.
Of je nu basis-, secundair of tertiair onderwijs volgt, ik bied de begeleiding en ondersteuning die je nodig hebt om uit te blinken. Van elementaire rekenkunde tot geavanceerde calculus, ik heb een grondige kennis van het onderwerp en een passie om studenten te helpen succes te behalen.
Mijn lessen zijn ontworpen om je begrip te vergroten, je zelfvertrouwen op te bouwen en je de tools te geven die je nodig hebt om uit te blinken in je studie. Met mijn ervaren bijles en persoonlijke aanpak bereik je je volledige potentieel in wiskunde. Plan vandaag nog uw eerste les en zet de eerste stap naar het bereiken van uw wiskundige doelen.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Ik ben 24 jaar en rond in januari mijn masterdiploma natuurkunde af. Ik studeer aan de VUB, maar ik ben Franstalig, dus ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands en Engels. Ik heb al meerdere keren lesgegeven en heb het altijd met veel plezier gedaan.
Ik wil een vertrouwensband creëren met de student en samen kijken wat de problemen zijn om zo tot oplossingen te komen. Ik pas mij daarom aan elke leerling en zijn kwaliteiten aan.
Met veel plezier help ik de leerling in de hoop dat hij wat meer wiskunde en natuurkunde kan waarderen.
verified badge
Grammatica.Conversatie.Schrijven.Op deze drie gebieden denk ik dat ik hulp kan bieden aan degenen die hun kennis van de Franse taal willen verbeteren.Er wordt gezegd...de Franse taal is “moeilijk”. Daarnaast help ik je graag verder...
verified badge
Of je nu worstelt met de basis of gevorderde onderwerpen onder de knie wilt krijgen, deze cursus biedt persoonlijke hulp in wiskunde. Ik ben een toegewijde wiskundestudent met een sterk begrip van zowel kern- als gevorderde concepten. Mijn doel is om wiskunde te vereenvoudigen en je te helpen vertrouwen te krijgen in het oplossen van problemen.
De behandelde onderwerpen kunnen vrijwel elk onderdeel van de wiskunde omvatten. Ik stem elke sessie af op het individuele tempo en de behoeften van de leerling.
Mijn doel is simpel: jou helpen de cijfers te halen die je nodig hebt.
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Als serieuze middelbare scholier bied ik bijles en huiswerkbegeleiding aan in wiskunde, natuurwetenschappen en Nederlands voor leerlingen van de onderbouw van de middelbare school (groep 1 t/m 4).

🔹 Wiskunde
Herhaling van de basisprincipes, stapsgewijze uitleg, begeleide oefeningen, hulp bij het begrijpen van toetsen en voorbereiding op toetsen.

🔹 Wetenschap
Hulp bij biologie, scheikunde en natuurkunde (lager niveau): begrip van de stof, diagrammen, belangrijke definities en toepassing in oefeningen.

🔹 Nederlands
Woordenschat, basisgrammatica, werkwoordvervoeging, tekstbegrip en hulp bij quizzen.

📘 Werkwijze:
• Eenvoudige uitleg, aangepast aan het niveau van de student
• Werk rustig en geduldig
• Doel: zelfvertrouwen herwinnen en blijvende vooruitgang boeken

📍 Lessen aan huis beschikbaar
⏰ Flexibele werktijden, afgestemd op uw behoeften.
verified badge
Ik geef privélessen wiskunde voor alle niveaus, van de middelbare school (eerste tot en met laatste jaar) tot en met de universiteit (bacheloropleiding).

Ik ben een ingenieur in de informatica en toegepaste wiskunde (gepromoveerd in de toegepaste wiskunde) en volg momenteel een masteropleiding in de wiskunde. Daarnaast heb ik mijn lerarenopleiding (agrégation) afgerond en wiskunde gedoceerd aan het Collège Saint-Pierre (Uccle) en aan twee Europese scholen, in het Frans.

Ik heb het officiële certificaat waarmee ik in het Frans les mag geven. Hoewel Nederlands mijn moedertaal is, kan ik dus zonder problemen in het Frans (en ook in het Engels) lesgeven.

Mijn doel is niet alleen om te helpen bij het oplossen van opgaven, maar om wiskunde echt begrijpelijk te maken. Ik besteed bijzondere aandacht aan de structuur van de redenering, de helderheid van de uitleg en de stapsgewijze aanpak.

Ik help met name leerlingen en studenten die:
– willen hun basis versterken
– gebrek aan zelfvertrouwen in wiskunde
– bereiden zich voor op een examen of de overstap naar het hoger onderwijs
– willen hun begrip verdiepen

Mijn methode is gebaseerd op eenvoudige, duidelijke uitleg, aangepast aan het niveau van de student, en zorgvuldig gekozen oefeningen om autonomie, zelfvertrouwen en werkmethoden te ontwikkelen.

Voor online cursussen gebruik ik een grafische tablet met een stylus, waarmee ik kan schrijven alsof het een whiteboard is. De student kan dit in realtime zien via schermdeling.
verified badge
Nl:
Deze wiskundelessen zijn bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basis willen versterken de naar een hoger niveau willen groeien. Dit betekent echter niet dat het tijdstip waarop het wordt uitgevoerd positief is, maar het is een positieve motivatie.

We hebben ook dezelfde kennis van dierentuinen, algebra, kennis en probleemfuncties. Het doel is om duidelijk wiskunde en toegankelijkheid te maken, terwijl ook logisch denken, studiemethode en zelfvertrouwen worden ontwikkeld.

Deze zijn minder geschikt voor beginners, op lagere niveaus, op hogere niveaus en op een lager persoonlijk niveau.

Deze wiskundecursus is bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basisvaardigheden willen versterken of willen doorstromen naar een meer gevorderd niveau. Gebruikmakend van mijn ervaring als voormalig docent, pas ik mijn lesmethoden aan het tempo en de behoeften van elke leerling aan in een ondersteunende en motiverende omgeving.

Samen werken we aan belangrijke concepten zoals differentiaalrekening, algebra, meetkunde, functies en probleemoplossing. Het doel is om wiskunde duidelijker en toegankelijker te maken, terwijl we tegelijkertijd logisch denken, studievaardigheden en zelfvertrouwen ontwikkelen.

De cursus is geschikt voor beginners en gevorderden, met eenvoudige uitleg, praktische oefeningen en persoonlijke begeleiding.
verified badge
De Franse cursus is ontworpen om studenten te helpen hun niveau te verbeteren op het gebied van grammatica, spelling, werkwoordvervoeging en schriftelijke en mondelinge uitdrukking.

Ik pas de oefeningen aan het niveau en de behoeften van elke student aan, of het nu gaat om een opfriscursus, academische ondersteuning of examenvoorbereiding.

Het doel is om op een duidelijke en praktische manier vooruitgang te boeken, waarbij begrip en zelfvertrouwen worden bevorderd.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
message icon
Contacteer Jamal
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ségolène (26 jaar). Ik heb een dubbel diploma van de KULeuven: een Master of Business Administration (NL/EN) en een Agrégation (Educatieve Master). Ik heb twee jaar in de verzekeringssector gewerkt en werk momenteel bij Odoo.

Mijn moedertaal is Frans, maar al van jongs af aan heb ik Nederlands gestudeerd, waardoor ik perfect tweetalig ben geworden. Ik vind het geweldig om mijn leerlingen te ondersteunen en te zien hoe ze vooruitgang boeken. Ik bied academische ondersteuning in alle vakken, maar ook om ze te helpen leren, beter te organiseren en zelfvertrouwen te krijgen.

MIJN ERVARING :

Ik heb verschillende studenten geholpen om het CE1D examen Nederlands (schriftelijk, mondeling, luistervaardigheid) te halen. Daarnaast assisteerde ik ook leerlingen met hun huiswerk en voor diverse vakken op secundair niveau (Wiskunde, Handel (handel), Natuurwetenschappen: WO, NW...).
Tenslotte is het ook voor jongere kinderen mogelijk om op een leuke manier Nederlands te leren (taalspelletjes, educatieve spelletjes).

Tijdens een test die werd uitgevoerd op de CLL-site om mijn niveau te beoordelen (A1, A2, B1, B2, C1 of C2), behaalde ik het resultaat C2: "De student drukt zich op gepaste wijze uit in n' elke situatie, door de taalkundige en culturele elementen die eigen zijn aan een moedertaalspreker en door te weten hoe betekenisnuances te onderscheiden."
verified badge
Momenteel studeer ik burgerlijk ingenieur aan de KU Leuven en bied ik wiskunde- en wetenschappencursussen aan voor alle niveaus en leeftijden. Of je het nu moeilijk hebt op school of je voorbereidt op de Olympische Spelen voor wiskunde, of nerveus bent voor het toelatingsexamen voor techniek, ik ben er voor je.
Ik bied gepersonaliseerde monitoring voor elke student met een aanpak aangepast aan verschillende profielen. Mijn lessen zijn niet gericht op droge en onverteerbare theorie, maar meer op het begrijpen van sleutelconcepten enerzijds, en anderzijds op assimilatie via oefeningen gekozen volgens de student.
verified badge
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.

Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).

In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
verified badge
Xin chào!

Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het type zijn dat leerboeken leest en cassettes luistert. Vietnamees leren met mij zal spannend en actief zijn, met veel activiteiten en quizzen om je te helpen het geleerde in de klas te onthouden en toe te passen in een gewone dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook inzicht krijgen in de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mentaliteit en markt...

Of je nu een absolute beginner bent of al vloeiend vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner,... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een examen in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat je verwacht, en spreek binnen de kortste keren Vietnamees!

De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!
verified badge
Wiskunde en wetenschapsvakken kunnen zwaar doorwegen in uw studieloopbaan tijdens het secundair onderwijs. Het is dan ook belangrijk hier goed op te presteren. Voor veel studenten kan dit een challenge zijn, zeker in de derde graad. In mijn les probeer ik leerlingen de leerstof uit te leggen adhv hun eigen cursus, mijn oude cursus en extra oefeningen. Het uiteindelijke doel is dat de studenten een beter inzicht verwerven in hun cursus.
verified badge
Bereik uw wiskundige doelen met gepersonaliseerde privé wiskundelessen van een ervaren en toegewijde tutor. Met vloeiend Engels en Grieks, bied ik op maat gemaakte instructies die zijn afgestemd op uw individuele behoeften en leerstijl, ongeacht het niveau van wiskunde dat u studeert.
Of je nu basis-, secundair of tertiair onderwijs volgt, ik bied de begeleiding en ondersteuning die je nodig hebt om uit te blinken. Van elementaire rekenkunde tot geavanceerde calculus, ik heb een grondige kennis van het onderwerp en een passie om studenten te helpen succes te behalen.
Mijn lessen zijn ontworpen om je begrip te vergroten, je zelfvertrouwen op te bouwen en je de tools te geven die je nodig hebt om uit te blinken in je studie. Met mijn ervaren bijles en persoonlijke aanpak bereik je je volledige potentieel in wiskunde. Plan vandaag nog uw eerste les en zet de eerste stap naar het bereiken van uw wiskundige doelen.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Ik ben 24 jaar en rond in januari mijn masterdiploma natuurkunde af. Ik studeer aan de VUB, maar ik ben Franstalig, dus ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands en Engels. Ik heb al meerdere keren lesgegeven en heb het altijd met veel plezier gedaan.
Ik wil een vertrouwensband creëren met de student en samen kijken wat de problemen zijn om zo tot oplossingen te komen. Ik pas mij daarom aan elke leerling en zijn kwaliteiten aan.
Met veel plezier help ik de leerling in de hoop dat hij wat meer wiskunde en natuurkunde kan waarderen.
verified badge
Grammatica.Conversatie.Schrijven.Op deze drie gebieden denk ik dat ik hulp kan bieden aan degenen die hun kennis van de Franse taal willen verbeteren.Er wordt gezegd...de Franse taal is “moeilijk”. Daarnaast help ik je graag verder...
verified badge
Of je nu worstelt met de basis of gevorderde onderwerpen onder de knie wilt krijgen, deze cursus biedt persoonlijke hulp in wiskunde. Ik ben een toegewijde wiskundestudent met een sterk begrip van zowel kern- als gevorderde concepten. Mijn doel is om wiskunde te vereenvoudigen en je te helpen vertrouwen te krijgen in het oplossen van problemen.
De behandelde onderwerpen kunnen vrijwel elk onderdeel van de wiskunde omvatten. Ik stem elke sessie af op het individuele tempo en de behoeften van de leerling.
Mijn doel is simpel: jou helpen de cijfers te halen die je nodig hebt.
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Als serieuze middelbare scholier bied ik bijles en huiswerkbegeleiding aan in wiskunde, natuurwetenschappen en Nederlands voor leerlingen van de onderbouw van de middelbare school (groep 1 t/m 4).

🔹 Wiskunde
Herhaling van de basisprincipes, stapsgewijze uitleg, begeleide oefeningen, hulp bij het begrijpen van toetsen en voorbereiding op toetsen.

🔹 Wetenschap
Hulp bij biologie, scheikunde en natuurkunde (lager niveau): begrip van de stof, diagrammen, belangrijke definities en toepassing in oefeningen.

🔹 Nederlands
Woordenschat, basisgrammatica, werkwoordvervoeging, tekstbegrip en hulp bij quizzen.

📘 Werkwijze:
• Eenvoudige uitleg, aangepast aan het niveau van de student
• Werk rustig en geduldig
• Doel: zelfvertrouwen herwinnen en blijvende vooruitgang boeken

📍 Lessen aan huis beschikbaar
⏰ Flexibele werktijden, afgestemd op uw behoeften.
verified badge
Ik geef privélessen wiskunde voor alle niveaus, van de middelbare school (eerste tot en met laatste jaar) tot en met de universiteit (bacheloropleiding).

Ik ben een ingenieur in de informatica en toegepaste wiskunde (gepromoveerd in de toegepaste wiskunde) en volg momenteel een masteropleiding in de wiskunde. Daarnaast heb ik mijn lerarenopleiding (agrégation) afgerond en wiskunde gedoceerd aan het Collège Saint-Pierre (Uccle) en aan twee Europese scholen, in het Frans.

Ik heb het officiële certificaat waarmee ik in het Frans les mag geven. Hoewel Nederlands mijn moedertaal is, kan ik dus zonder problemen in het Frans (en ook in het Engels) lesgeven.

Mijn doel is niet alleen om te helpen bij het oplossen van opgaven, maar om wiskunde echt begrijpelijk te maken. Ik besteed bijzondere aandacht aan de structuur van de redenering, de helderheid van de uitleg en de stapsgewijze aanpak.

Ik help met name leerlingen en studenten die:
– willen hun basis versterken
– gebrek aan zelfvertrouwen in wiskunde
– bereiden zich voor op een examen of de overstap naar het hoger onderwijs
– willen hun begrip verdiepen

Mijn methode is gebaseerd op eenvoudige, duidelijke uitleg, aangepast aan het niveau van de student, en zorgvuldig gekozen oefeningen om autonomie, zelfvertrouwen en werkmethoden te ontwikkelen.

Voor online cursussen gebruik ik een grafische tablet met een stylus, waarmee ik kan schrijven alsof het een whiteboard is. De student kan dit in realtime zien via schermdeling.
verified badge
Nl:
Deze wiskundelessen zijn bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basis willen versterken de naar een hoger niveau willen groeien. Dit betekent echter niet dat het tijdstip waarop het wordt uitgevoerd positief is, maar het is een positieve motivatie.

We hebben ook dezelfde kennis van dierentuinen, algebra, kennis en probleemfuncties. Het doel is om duidelijk wiskunde en toegankelijkheid te maken, terwijl ook logisch denken, studiemethode en zelfvertrouwen worden ontwikkeld.

Deze zijn minder geschikt voor beginners, op lagere niveaus, op hogere niveaus en op een lager persoonlijk niveau.

Deze wiskundecursus is bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basisvaardigheden willen versterken of willen doorstromen naar een meer gevorderd niveau. Gebruikmakend van mijn ervaring als voormalig docent, pas ik mijn lesmethoden aan het tempo en de behoeften van elke leerling aan in een ondersteunende en motiverende omgeving.

Samen werken we aan belangrijke concepten zoals differentiaalrekening, algebra, meetkunde, functies en probleemoplossing. Het doel is om wiskunde duidelijker en toegankelijker te maken, terwijl we tegelijkertijd logisch denken, studievaardigheden en zelfvertrouwen ontwikkelen.

De cursus is geschikt voor beginners en gevorderden, met eenvoudige uitleg, praktische oefeningen en persoonlijke begeleiding.
verified badge
De Franse cursus is ontworpen om studenten te helpen hun niveau te verbeteren op het gebied van grammatica, spelling, werkwoordvervoeging en schriftelijke en mondelinge uitdrukking.

Ik pas de oefeningen aan het niveau en de behoeften van elke student aan, of het nu gaat om een opfriscursus, academische ondersteuning of examenvoorbereiding.

Het doel is om op een duidelijke en praktische manier vooruitgang te boeken, waarbij begrip en zelfvertrouwen worden bevorderd.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Jamal