facebook
favorite button
1/4
dot icon
Recentelijk actief
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2025
Leraar sinds november 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Muziektheorielessen voor Engelstaligen - Leer de basisprincipes van het maken van muziek!
course price icon
Van 36 € /h
arrow icon
*Bijles alleen in het Engels!*

Hallo! Mijn naam is Noah en ik ben muzikant. Ik geef deze cursus muziektheorie om je te helpen de fundamentele concepten te begrijpen die nodig zijn voor het begrijpen, uitvoeren, componeren, leren bespelen van nieuwe instrumenten, enz.

Ik stem deze lessen af op jouw persoonlijke doelen! Het gaat om groei door verkenning en oefening, en ook om plezier!
Extra informatie
Afhankelijk van uw locatie kunnen de lessen online of in persoon plaatsvinden.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
Over
Ik ben een muzikant uit de Verenigde Staten en volg momenteel mijn masteropleiding aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA). Ik heb mijn bachelordiploma contrabas behaald aan het Peabody Conservatory in Baltimore. Ik heb uitgebreide ervaring in orkestrale muziek, kamermuziek, jazz, tango, rock, R&B en andere genres. Ik ben ook elektrische bassist.
Opleiding
- Peabody Institute van de Johns Hopkins University - Bachelor of Music in Contrabas, GPA: 4.00, Diploma behaald. Hoofdvakdocent: Ira Gold
- Conservatorium van Amsterdam, Master of Arts in klassieke contrabas, Hoofddocenten: Olivier Thiery, Naomi Shaham en Ying Lai Green.
Leservaring
- Meer dan 11 jaar ervaring in zowel contrabas- als elektrische basgitaarspel
- Afgestudeerd aan het Johns Hopkins Peabody Conservatory, waar hij de Josef Kaspar Award en de Azalia H. Thomas Award voor academische excellentie ontving
- Nam deel aan talrijke belangrijke muziekfestivals, zoals het Aspen Music Festival en het New York String Orchestra Seminar.
- Als orkestmuzikant heeft Noah opgetreden in populaire concertzalen zoals het Kennedy Center in Washington, D.C. en Carnegie Hall in New York City.
- Als elektrische basgitarist heeft Noah samengewerkt met legendarische artiesten, zoals Julian Junior Marvin (van Bob Marley's Wailers) en Victor Wooten.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
*De lessen zijn alleen in het Engels!*
Hallo! Ik ben Noah en ik volg momenteel mijn master contrabas aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik kom uit de Verenigde Staten en werk aan een professionele orkestcarrière in Europa.

Het is mijn doel om met jou, de beginnende contrabassist, in contact te komen, je muzikaal te inspireren, je te helpen bij het ontwikkelen van basistechnieken, het uitbreiden van je repertoire, je voor te bereiden op audities/wedstrijden/recitals en je uiteindelijk te helpen de beste muzikant te worden die je kunt zijn.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Wij gaan uit van waar je staat en wat je wilt bereiken. Bijvoorbeeld:

Fingerpicken
Solo leren spelen
Jezelf begeleiden
Liedjes schrijven

Het maakt niet uit hoe goed he ben - iemand kan leren. De beste tijd was gisteren, en de tweede beste tijd is nu :).

Wij doe altijd een beetje gehoortraining en een beetje theorie. Het is belangrijk om verstaan niet alleen wat and hoe, maar ook warom!

Eén les: wij gaan vanaf waar u nu bent, en ik help u vooruit.

5 of 10 lessenbundel: Ik maak een gedetailleerd plan voor je en we sluiten de lessen af met een diploom en iets feestelijk! Ik zal je helpen je vaardigheden te verbeteren en te verbreden, in de stijl van jouw voorkeur, maar ook gehoortraining en theorie. We bouwen samen aan een duurzame oefenroutine en je krijgt toegang tot een bibliotheek met oefenplay-alongs en handleidingen, waarmee je als muzikant een stevig platform kunt opbouwen!
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Drum- en percussielessen met verschillende methodologieën, afhankelijk van de doelstellingen van de student. Van lessen voor degenen die beginnen in de wereld van de drums tot speciale lessen ter versterking voor studenten die muziek studeren tot een gemiddelde graad.

Ik bied lessen aan huis aan, waarin ik de student voorbereid om zijn uitdagingen te overwinnen en hem help zijn droom te verwezenlijken om een geweldige muzikant te worden. De studenten die besluiten om te beginnen met spelen, leren hen van de meest elementaire (basistechniek, muzieklezen, theorie) tot meer geavanceerd materiaal zoals muzikaliteit, het leren van verschillende stijlen (jazz, rock, samba, funk, etc.), improvisatie en nog veel meer.

Lessen aangeboden in het Engels en Spaans

Academische opleiding:

- Associate Degree Conservatorium van Amsterdam, Muziekproductie
- Bachelordiploma Jazz aan CSMIB (Spanje)
- Hogere graad aan het Professioneel Conservatorium voor Muziek van Gijón
- Privélessen en masterclasses met drummers van wereldklasse zoals Jeff Prentice, Marc Miralta, Yoran Vroom, Jack Dejohnette, Jairo Ubiaño, Dani Dominguez en nog veel meer
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Een instrument dat muzikaliteit combineert met een sterke groove?
Een instrument dat vanaf de eerste beweging gemakkelijk te bespelen is?
Percussie is de vonk die je doet bewegen!
Ik ben Keith, een percussionist uit Hongkong, woonachtig in Amsterdam. Ik rond momenteel mijn master af aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb verschillende grote internationale wedstrijden gewonnen en heb ruime ervaring met optreden. Ik heb ook privéles gegeven en masterclasses gegeven om de volgende generatie percussionisten te inspireren.
Het mooiste aan percussionist zijn is dat je altijd en overal muziek kunt spelen en vinden! Of het nu een pauk of een kam is, je kunt zoveel verschillende geluiden en spannende ritmes produceren. Met één techniek kun je bijna alles spelen!
Als je een absolute beginner bent met muziek, is percussie een van de gemakkelijkste manieren om ermee te beginnen. Instrumenten klinken al goed wanneer je ze bespeelt. De lessen beginnen met het kennen van de puls en het ontwikkelen van je groove, tot het kennen van de noten en het ontwikkelen van basismuzikaliteit. Daarna verken je langzaam de uitgebreide klankwereld van percussie, beginnend met drums, mallets of andere objecten die je maar kunt bedenken!
Als u op zoek bent naar meer hulp om uit te blinken in uw vak, kan ik u met mijn professionele ervaring geweldige begeleiding en advies bieden, of het nu gaat om technische of artistieke aspecten, of zelfs podiumuitstraling en een gezonde mindset.
Mijn ultieme doel bij het lesgeven is om mijn leerlingen te motiveren om plezier en zelfvertrouwen te vinden in muziek. Ik bied je een duidelijke structuur zodat je beter begrijpt hoe je je doel kunt bereiken, en een ondersteunende leeromgeving zodat je je potentieel kunt ontdekken!
Hier zijn enkele vragen en antwoorden om meer over mij te weten te komen!

V: Welke andere instrumenten, behalve drums, kan ik leren bespelen met percussie?
A: Met een vergelijkbare techniek kun je mallets bespelen, zoals de marimba, die een warme, helende klank heeft, of orkestrale instrumenten zoals de triangel of de tamboerijn. En met het ritmische gevoel dat je hebt gekregen door het leren drummen, kun je letterlijk overal ter wereld groove spelen, of het nu Latijns-Amerikaans, Aziatisch of Midden-Oosters is! De mogelijkheden zijn eindeloos!

V: Wat vind je het belangrijkste in jouw les?
A: Oprechtheid en nieuwsgierigheid. Ik hoop dat we eerlijk kunnen communiceren en dat ik je elke les weer nieuwe inspiratie kan bieden.

V: Hoe zorgen jullie ervoor dat jullie lessen boeiend en leuk blijven?
A: Het begint allemaal met je eigen interesse en passie. Als je een specifiek genre of instrument leuk vindt, bouwen we van daaruit je muzikale gevoel op, zelfs als het death metal of jazz is. Ik bied je verschillende oefeningen en ideeën aan totdat je de vaardigheid beheerst.

V: Wat inspireert je om muzikant te worden?
A: Ik vind het gewoon leuk om op te treden!
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Hallo!
Mijn naam is Samuel en ik kom oorspronkelijk uit Duitsland. Momenteel studeer ik Jazztrombone aan het Conservatorium van Amsterdam. Als freelance muzikant heb ik het genoegen gehad om in verschillende muziekgenres op te treden, waaronder bigband, kleine combo's en sambamuziek.

Ik deel graag mijn kennis en liefde voor muziek met anderen. Ik bied gepersonaliseerde lessen in trombonetechniek, muziektheorie, zichtlezen en improvisatie. Of je nu een beginner bent die aan je muzikale reis wil beginnen of een gevorderde speler die je vaardigheden wil verfijnen, ik ben hier om je te helpen je doelen te bereiken. Laten we samen muziek maken!
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
In deze lessen duiken we in harmonie, melodie, componeren en opnemen in Logic Pro X of Ableton Live. We kunnen composities maken met behulp van traditionele technieken of tools zoals MuseScore of een DAW (Digital Audio Workstation) om onze stukken te creëren.
verified badge
Tijdens mijn lessen kunnen we werken aan verschillende stijlen, van pop en jazz tot klassiek. We werken aan het opbouwen van techniek, noten lezen, spelen met akkoordsymbolen, improviseren en spelen op gehoor. Het plezier van pianospelen en samen muziek maken staan centraal in mijn lessen. We kunnen samen de doelen bepalen en de lessen worden altijd individueel afgestemd op het niveau van de leerling. Ik geef voornamelijk les aan volwassenen en tieners (vanaf ongeveer 15 jaar). Alle niveaus zijn welkom, van absolute beginners tot gevorderden!

Naast pianolessen geef ik ook lessen in muziekcompositie en -theorie.

Ik heb bijna 10 jaar ervaring als docent en een masterdiploma in jazzpianospel van het Conservatorium van Amsterdam.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
message icon
Contacteer Noah
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Wij gaan uit van waar je staat en wat je wilt bereiken. Bijvoorbeeld:

Fingerpicken
Solo leren spelen
Jezelf begeleiden
Liedjes schrijven

Het maakt niet uit hoe goed he ben - iemand kan leren. De beste tijd was gisteren, en de tweede beste tijd is nu :).

Wij doe altijd een beetje gehoortraining en een beetje theorie. Het is belangrijk om verstaan niet alleen wat and hoe, maar ook warom!

Eén les: wij gaan vanaf waar u nu bent, en ik help u vooruit.

5 of 10 lessenbundel: Ik maak een gedetailleerd plan voor je en we sluiten de lessen af met een diploom en iets feestelijk! Ik zal je helpen je vaardigheden te verbeteren en te verbreden, in de stijl van jouw voorkeur, maar ook gehoortraining en theorie. We bouwen samen aan een duurzame oefenroutine en je krijgt toegang tot een bibliotheek met oefenplay-alongs en handleidingen, waarmee je als muzikant een stevig platform kunt opbouwen!
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Drum- en percussielessen met verschillende methodologieën, afhankelijk van de doelstellingen van de student. Van lessen voor degenen die beginnen in de wereld van de drums tot speciale lessen ter versterking voor studenten die muziek studeren tot een gemiddelde graad.

Ik bied lessen aan huis aan, waarin ik de student voorbereid om zijn uitdagingen te overwinnen en hem help zijn droom te verwezenlijken om een geweldige muzikant te worden. De studenten die besluiten om te beginnen met spelen, leren hen van de meest elementaire (basistechniek, muzieklezen, theorie) tot meer geavanceerd materiaal zoals muzikaliteit, het leren van verschillende stijlen (jazz, rock, samba, funk, etc.), improvisatie en nog veel meer.

Lessen aangeboden in het Engels en Spaans

Academische opleiding:

- Associate Degree Conservatorium van Amsterdam, Muziekproductie
- Bachelordiploma Jazz aan CSMIB (Spanje)
- Hogere graad aan het Professioneel Conservatorium voor Muziek van Gijón
- Privélessen en masterclasses met drummers van wereldklasse zoals Jeff Prentice, Marc Miralta, Yoran Vroom, Jack Dejohnette, Jairo Ubiaño, Dani Dominguez en nog veel meer
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Een instrument dat muzikaliteit combineert met een sterke groove?
Een instrument dat vanaf de eerste beweging gemakkelijk te bespelen is?
Percussie is de vonk die je doet bewegen!
Ik ben Keith, een percussionist uit Hongkong, woonachtig in Amsterdam. Ik rond momenteel mijn master af aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb verschillende grote internationale wedstrijden gewonnen en heb ruime ervaring met optreden. Ik heb ook privéles gegeven en masterclasses gegeven om de volgende generatie percussionisten te inspireren.
Het mooiste aan percussionist zijn is dat je altijd en overal muziek kunt spelen en vinden! Of het nu een pauk of een kam is, je kunt zoveel verschillende geluiden en spannende ritmes produceren. Met één techniek kun je bijna alles spelen!
Als je een absolute beginner bent met muziek, is percussie een van de gemakkelijkste manieren om ermee te beginnen. Instrumenten klinken al goed wanneer je ze bespeelt. De lessen beginnen met het kennen van de puls en het ontwikkelen van je groove, tot het kennen van de noten en het ontwikkelen van basismuzikaliteit. Daarna verken je langzaam de uitgebreide klankwereld van percussie, beginnend met drums, mallets of andere objecten die je maar kunt bedenken!
Als u op zoek bent naar meer hulp om uit te blinken in uw vak, kan ik u met mijn professionele ervaring geweldige begeleiding en advies bieden, of het nu gaat om technische of artistieke aspecten, of zelfs podiumuitstraling en een gezonde mindset.
Mijn ultieme doel bij het lesgeven is om mijn leerlingen te motiveren om plezier en zelfvertrouwen te vinden in muziek. Ik bied je een duidelijke structuur zodat je beter begrijpt hoe je je doel kunt bereiken, en een ondersteunende leeromgeving zodat je je potentieel kunt ontdekken!
Hier zijn enkele vragen en antwoorden om meer over mij te weten te komen!

V: Welke andere instrumenten, behalve drums, kan ik leren bespelen met percussie?
A: Met een vergelijkbare techniek kun je mallets bespelen, zoals de marimba, die een warme, helende klank heeft, of orkestrale instrumenten zoals de triangel of de tamboerijn. En met het ritmische gevoel dat je hebt gekregen door het leren drummen, kun je letterlijk overal ter wereld groove spelen, of het nu Latijns-Amerikaans, Aziatisch of Midden-Oosters is! De mogelijkheden zijn eindeloos!

V: Wat vind je het belangrijkste in jouw les?
A: Oprechtheid en nieuwsgierigheid. Ik hoop dat we eerlijk kunnen communiceren en dat ik je elke les weer nieuwe inspiratie kan bieden.

V: Hoe zorgen jullie ervoor dat jullie lessen boeiend en leuk blijven?
A: Het begint allemaal met je eigen interesse en passie. Als je een specifiek genre of instrument leuk vindt, bouwen we van daaruit je muzikale gevoel op, zelfs als het death metal of jazz is. Ik bied je verschillende oefeningen en ideeën aan totdat je de vaardigheid beheerst.

V: Wat inspireert je om muzikant te worden?
A: Ik vind het gewoon leuk om op te treden!
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Hallo!
Mijn naam is Samuel en ik kom oorspronkelijk uit Duitsland. Momenteel studeer ik Jazztrombone aan het Conservatorium van Amsterdam. Als freelance muzikant heb ik het genoegen gehad om in verschillende muziekgenres op te treden, waaronder bigband, kleine combo's en sambamuziek.

Ik deel graag mijn kennis en liefde voor muziek met anderen. Ik bied gepersonaliseerde lessen in trombonetechniek, muziektheorie, zichtlezen en improvisatie. Of je nu een beginner bent die aan je muzikale reis wil beginnen of een gevorderde speler die je vaardigheden wil verfijnen, ik ben hier om je te helpen je doelen te bereiken. Laten we samen muziek maken!
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
In deze lessen duiken we in harmonie, melodie, componeren en opnemen in Logic Pro X of Ableton Live. We kunnen composities maken met behulp van traditionele technieken of tools zoals MuseScore of een DAW (Digital Audio Workstation) om onze stukken te creëren.
verified badge
Tijdens mijn lessen kunnen we werken aan verschillende stijlen, van pop en jazz tot klassiek. We werken aan het opbouwen van techniek, noten lezen, spelen met akkoordsymbolen, improviseren en spelen op gehoor. Het plezier van pianospelen en samen muziek maken staan centraal in mijn lessen. We kunnen samen de doelen bepalen en de lessen worden altijd individueel afgestemd op het niveau van de leerling. Ik geef voornamelijk les aan volwassenen en tieners (vanaf ongeveer 15 jaar). Alle niveaus zijn welkom, van absolute beginners tot gevorderden!

Naast pianolessen geef ik ook lessen in muziekcompositie en -theorie.

Ik heb bijna 10 jaar ervaring als docent en een masterdiploma in jazzpianospel van het Conservatorium van Amsterdam.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Noah