facebook
favorite button
member since icon
Sinds september 2026
Leraar sinds september 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Gitaarlessen voor alle leeftijden, van beginners tot gevorderden, jazz, klassiek en hedendaags.
course price icon
Van 72 € /h
arrow icon
Gitaarlessen met Elias (in persoon, online of een combinatie hiervan) worden afgestemd op jouw doelen, ervaring en muzikale interesses. Of je nu een complete beginner bent, na een pauze weer gitaar wilt spelen of je vaardigheden verder wilt ontwikkelen, de lessen zijn ontworpen om praktisch, plezierig en stimulerend te zijn.

We kunnen je techniek, noten lezen, akkoorden/harmonie, toonladders, repertoire, improvisatie, gehoortraining, muziektheorie en podiumvaardigheden ontwikkelen.

Ik verwelkom zowel leerlingen die hun vaardigheden en vrijheid op het instrument serieus willen ontwikkelen als leerlingen die vooral hun favoriete nummers willen leren spelen. Elke les wordt aangepast aan jouw niveau en tempo, met duidelijke begeleiding en haalbare doelen om je te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en gestaag vooruitgang te boeken. Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerdere, creatievere en onafhankelijke gitarist te worden, terwijl je vooral geniet van het leerproces.
Extra informatie
Je zou je eigen gitaar moeten hebben.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
I'm a professional guitarist and experienced music teacher specializing in classical and jazz guitar. I have a degree in Jazz Guitar Performance and around 17 years of experience teaching students of different ages and skill levels.

My lessons are tailored to each student's goals, whether you're a complete beginner, want to improve your technique and musicianship, learn your favorite songs, develop your jazz improvisation, or work towards a more advanced level of playing.

I aim to make lessons practical, enjoyable, and encouraging while building a strong foundation in technique, musical understanding, and confidence. I also have extensive experience performing classical, jazz, blues, and other styles, which allows me to bring a broad musical perspective to lessons.

Whether you're picking up the guitar for the first time or looking to take your playing further, I'd be happy to help you develop as a musician.
Opleiding
University of Southern Maine
Bachelor of Music, Jazz Studies Concentration — 2013

New England School of Communications
Associate Degree, Communications: Audio Engineering — 2008
Leservaring
17+ Years experience teaching guitar to students of all ages and skill levels

Degree in Jazz Guitar Performance

Professional guitarist with experience performing jazz, classical, blue and other contemporary styles for weddings, restaurants and other live events.

Specialized in classical guitar, jazz guitar, chord melody, improvisation and building strong fundamentals
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Akoestisch
Blues
Jazz
Klassiek
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) plaatsvinden, aangezien ik een prachtige vleugel tot mijn beschikking heb. Lessen in Utrecht (en omgeving), Houten, Vleuten, De Meern, Amsterdam en Rotterdam.
Voor jongeren, tieners en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.

Hallo allemaal!

Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.

Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb prijzen gewonnen bij wedstrijden en verschillende studiebeurzen.

Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
verified badge
Gebeurt het jou ook?

Je luistert naar de muziek en... Je kunt je aandacht gewoon niet afleiden van de lagere tonen, de basis van het nummer, The Bass.

Laat me je iets vertellen: als je dat doet, betekent het dat...


Je bent al aan het leren!


Of je nu luistert naar pop, rock, r'n'b, jazz, blues, noem maar op, de bas staat altijd klaar om te werken als de basis waarop de band kan voortbouwen.


Ik kan je nieuwsgierigheid begeleiden door de ontdekking van de verschillende bastechnieken, we kunnen samenwerken met behulp van de muziek van de artiesten die je graag bewandelt om onze weg te bewandelen in het rijk van de Lage Tonen.


Heb je niet altijd al die vrienden van je willen ontmoeten en de liedjes spelen waar je allemaal van houdt?

Die geweldige basriff van Muse, dat heerlijke nummer van Coldplay of de supercoole funky Bruno Mars.

Of misschien droom je van het warme, knuffelige geluid van de contrabas, spelend met de strijkstok en voel je de vibratie van het hout. Een beetje jazz spelen, samen met Miles Davis of Wayne Shorter.


Met bijna 20 jaar ervaring in de lage tonenwereld kan ik je begeleiden in de studie van elektrische bas en contrabas.
Ik ben een actieve performer en tourmuzikant, evenals een afgestudeerde bassist. (Conservatorium van Amsterdam)

Samen gaan we kijken wat het beste bij jou past.

Via de muziek waar je van houdt, vinden we het juiste pad om de wereld van de bas te ontdekken.


PS: (Alleen voor onbevreesden) Ik zal ook de geheime kunst leren van: “Fietsen terwijl je je bas draagt zonder gedood te worden”.
verified badge
In de les werken we aan zangtechnieken, het schrijven van composities, akkoordenschema's en -structuren, en het componeren van liedjes. Je kunt je eigen nummers meenemen om aan te werken, of we kunnen covers oefenen. Ik heb een masterdiploma behaald aan het Berklee Conservatorium of Music in Contemporary Performance met een specialisatie in productie, dus ik kan je ook helpen met het opnemen van je muziek.
verified badge
Mijn lesmethode is flexibel en altijd gericht op de behoefte van de leerling.

Naast de instrumenttechniek zou ik een diepgaande studie willen voorstellen in gehoortraining, theoriemuziek en repertoire. De les gaat over lesgeven door de leerling te betrekken bij een leuk en goed uitgestippeld pad, zonder de vreugde van het leren en het maken van muziek te vergeten.

Ik geef al bijna 10 jaar les in saxofoon, improvisatie, theoriemuziek en klarinet (voor beginners) voor alle leeftijden en niveaus en, afhankelijk van welk pad de student zoekt, zal ik de kennis met veel plezier delen en doorgeven Ik heb tijdens mijn onderwijs- en artistieke carrière verworven.
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Mijn naam is Jim, ik ben zanger en muzikant. Ik won in 2019 "The Voice of Holland"(RTL) , in 2021 studeerde ik af aan het conservatorium van Amsterdam en in 2022 won ik "Better than Ever"(RTL)

Ik heb mijn conservatorium opleiding afgerond in Jazz Zang aan het CvA, maar ik ben werkzaam geweest in veel andere Genres de laatste jaren, ook heb ik gitaar gestudeerd aan het Conservatorium en daar mijn propedeuse in gehaald, daarna ben ik overgestapt naar zang op het Conservatorium.

In de les focussen we op wat jij wilt. Ik kan je alles leren over zingen, over gitaar, maar ook over muziektheorie, Song-writing, en het spelen van andere instrumenten zoals basgitaar, piano en drums.
Ik geeft les aan iedereen, van beginners tot mensen die zich voor willen bereiden op het toelatingsexamen van het Conservatorium.
Het genre kies jij! Ik heb ervaring in vrijwel alle genres dus we kunnen focussen op de muziek die jij leuk vind.


Ik heb 12 jaar ervaring met optreden en heb onder anderen opgetreden met het Metropool Orkest, gespeeld op festivals als Concert at Sea en opgetreden in honderden theaters en podia over het land. Ook heb ik ervaring met het opnemen van albums en song-writing.

Ik geef les in mijn studio waar alle instrumenten aanwezig zijn en waar we als oefening ook dingen kunnen opnemen.
Afhankelijk van jou locatie geef ik ook les aan huis.

Vanaf 2024 ga ik beginnen met lesgeven, iets wat ik altijd leuk heb gevonden maar nooit fulltime heb kunnen doen. Het proces van leren heeft mij altijd geïntrigeerd en heb veel zin en energie om dit avontuur aan te gaan.

Misschien tot snel,

Jim


My name is Jim, I am a singer and musician. I won "The Voice of Holland"(RTL) in 2019, in 2021 I graduated from the Amsterdam Conservatory and in 2022 I won "Better than Ever"(RTL)

I completed my conservatory training in Jazz Singing at the CvA, but I have worked in many other genres in recent years. I also studied guitar at the Conservatory and obtained my propaedeutic diploma there, after which I switched to singing at the Conservatory.

In class we focus on what you want. I can teach you everything about singing, guitar, but also about music theory, song-writing, and playing other instruments such as bass guitar, piano and drums.
I teach everyone, from beginners to people who want to prepare for the entrance exam to the Conservatory.
You choose the genre! I have experience in almost all genres so we can focus on the music you like.


I have 12 years of experience in performing and have performed with the Metropool Orchestra, played at festivals such as Concert at Sea and performed in hundreds of theaters and stages across the country. I also have experience with recording albums and songwriting.

I teach in my studio where all the instruments are present and where we can also make recordings as practice.
Depending on your location, I also teach at home.

From 2024 I will start teaching, something I have always enjoyed but have never been able to do full-time. The process of learning has always intrigued me and It gives me a lot of joy and energy to embark on this adventure.

maybe see you in class!

Jim

verified badge
In mijn lessen draait het om ontdekken, ontwikkelen en vooral plezier maken met muziek. Of je nu gitaar of bas speelt—beginner of gevorderd—ik help je om je eigen sound te vinden en je spel naar een hoger niveau te tillen.

We werken aan techniek, timing, gehoor, improvisatie en expressie, maar altijd op een manier die past bij jouw muzikale interesses. Wil je beter worden in groove, leren soleren, eigen nummers schrijven of je tracks opnemen in Logic Pro X? Het kan allemaal. Ik stem de les af op jouw doelen en geef je praktische tools die je meteen kunt toepassen.

Als actief muzikant (in drie bands), producer en afgestudeerde van het Conservatorium van Amsterdam, neem ik je mee in de wereld van de muziekpraktijk—van repetitieruimte tot studio en podium.

Mijn lessen zijn informeel, persoonlijk en motiverend. Je hoeft niet perfect te zijn—zolang je nieuwsgierig bent en zin hebt om te leren, gaan we samen mooie stappen zetten.
verified badge
Hey! Mijn naam is Daan en ik ben toetsenist, producer en songwriter en ik geef, met veel plezier, pianoles bij jou thuis in Amsterdam.

Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam pop department en ben daarnaast veel actief in bands (o.a. als toetsenist, zanger, gitarist, bassist en drummer) en als producer/songwriter in diverse genres.

Als leraar ben ik vooral bezig met wat de leerling graag wilt bereiken en wat er uit de leerling te halen valt. Wil je dat ene nieuwe liedje van Billie Eilish leren, of juist een gevorderd stuk van Stevie Wonder; ik kan je altijd verder helpen. Het fijne van muziek is dat je het op allerlei niveaus kunt aanleren en performen. Mijn taak is dan ook om het juiste niveau te vinden bij de juiste leerling, zodat er tegelijkertijd progressie gemaakt kan worden als dat er plezier is tijdens de lessen.

Hiernaast vind ik het belangrijk dat mijn leerlingen niet alleen piano spelen, maar ook de muziek begrijpen en een kennis opbouwen van de muziektheorie die achter de stukken zit. Dit heeft mij namelijk erg geholpen om snel grote stappen te maken als muzikant.

Ook kun je bij mij terecht als je zelf liedjes schrijft en misschien wel produceert die je naar een hoger niveau wilt tillen. Ik kan je allerlei tips geven om het beste uit die eigen composities te halen door mijn ervaring als songwriter/producer.

Ik hoop je snel te zien!
verified badge
Ben je geïnteresseerd in het leren bespelen van vibrafoon of piano, of wil je meer weten over muziektheorie en -compositie?

Mijn lessen bieden een diepgaande duik in essentiële vaardigheden voor een muzikant, variërend van de basisprincipes en concepten van muziektheorie/compositie, beheersing van het instrument tot concepten in jazzmuziek. Geschikt voor zowel beginners als ervaren spelers. Mijn ervaring als docent omvat het geven van bijvakken aan het Conservatorium van Amsterdam en privélessen. Als werkend muzikant treed ik op met diverse projecten in jazz en geïmproviseerde muziek en speel ik op festivals en podia in heel Europa.

We zullen het volgende behandelen:
- Instrumenttechniek
- improvisatie
- muziek theorie
- muziek lezen
- ritme en timing
- gehoortraining
- repertoire
- compositie
- creatief denken, bewustzijn en verantwoording

De lessen zijn zo opgezet dat ze zowel studenten helpen die op een informele manier willen spelen als studenten die professioneel jazzmuzikant willen worden.

Lesgeven in het Engels, binnenkort in het Nederlands!
verified badge
Het aanleren van nummers die je niet echt leuk vindt, is voor mij een no-go. Ik help je uitzoeken welke 'klassiekers' er zijn om op te oefenen en ik geef advies over techniek, timing, enzovoort. En als je echt nieuwsgierig bent, kan ik je ook wat muziektheorie bijbrengen. Mijn doel is om je aan het spelen te krijgen. Als je je verveelt, pak dan je gitaar, niet je telefoon!
verified badge
Ik geef celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus: van absolute beginners tot diegenen die zich voorbereiden op audities voor het conservatorium. Mijn doel is om stap voor stap je techniek en muzikaliteit op te bouwen, zodat je altijd uitgedaagd wordt, maar nooit overweldigd raakt.

Een typische les bestaat uit een mix van techniek (houding, strijkstokbeheersing, toonvorming), repertoire dat is afgestemd op jouw niveau en smaak, en – als je dat wilt – muziektheorie en noten lezen. Ik stel tijdens elke les duidelijke doelen voor de korte termijn met je vast en bespreek regelmatig je voortgang, zodat je altijd weet waar je naartoe werkt en waarom.

Ik heb ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD, en ik pas mijn tempo en uitleg aan zodat de lessen duidelijk en prettig blijven in plaats van stressvol. Ben je een absolute beginner? Geen zorgen – ik heb lesgegeven aan mensen die nog nooit een cello hebben vastgehouden, en we beginnen precies waar jij bent.

Even iets over mijn achtergrond: ik heb een master in muziek behaald aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik studeerde bij Ella van Poucke, en ik ben cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium en de Universiteit van Thessaloniki. Met mijn kwartet won ik de eerste prijs en de prijs van de jonge jury tijdens het Storioni Festival Competition 2026, en ik heb opgetreden in zalen zoals het Concertgebouw Amsterdam, het Muziekgebouw Amsterdam en het Muziekgebouw Eindhoven.

De lessen kunnen in het Engels, Nederlands, Duits of Grieks worden gegeven, in Amsterdam of online. Neem contact met me op en vertel me iets over je doelen – dan stem ik onze eerste les daarop af.

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Ik ben een prijswinnende componist met een masterdiploma compositie van het Conservatorium van Amsterdam en ervaring als concertpianist, orkestspeler en begeleider. Momenteel heb ik een aantal plaatsen vrij voor nieuwe studenten.

Pianolessen (van beginner tot gevorderd)
Gepersonaliseerde lessen, aangepast aan de doelen en muzikale achtergrond van elke student.
Klassiek en hedendaags repertoire (inclusief pop), techniek, interpretatie en bladmuziek lezen.
Geïntegreerde muziektheorie en gehoortraining om het muzikale begrip te versterken.
Meestal vinden de lessen plaats bij de student thuis.
Lesduur: 30, 45 of 60 minuten — langere sessies zijn beschikbaar voor gevorderde studenten.

Compositie & Creatieve Coaching
Voor beginnende componisten en gevorderde muzikanten:
Begeleiding bij hedendaagse instrumentale en elektronische compositie, creatieve processen en artistieke begeleiding.
Ondersteuning bij notatie, partituurpresentatie en projectvoorbereiding.
Coaching in productie, elektronische creatie en mixage.
Ook compositielessen zijn online via webcam beschikbaar.

Als je op zoek bent naar een gestructureerde, inspirerende en flexibele muzikale training, neem dan gerust contact met mij op. Ik help je graag om te groeien als muzikant en maker.
verified badge
Wat kun je verwachten?
- Voor beginners: Noten lezen, ritmegevoel en een speelse kennismaking met de piano.
-Voor gevorderden: Interpretatie, expressie, uitbreiding van repertoire en podiumvoorbereiding.
- Voor kinderen: Spelenderwijs leren, met veel ruimte voor eigen inbreng en verbeelding.

Muziek is meer dan alleen de juiste noten; het is een taal, een emotie en een manier om jezelf te uiten. Of je nu een hyperactief kind bent dat rust vindt achter de toetsen, een volwassene die eindelijk dat ene Chopin-stuk wil leren, of een tiener die de nieuwste pophit wil spelen: mijn lessen zijn voor jou.

Ik ben Catherine, een klassiek geschoolde pianiste met een breed repertoire van meer dan 50 stukken, variërend van Chopin en Rachmaninoff tot filmmuziek en hedendaagse pop. Mijn kracht ligt in het overbrengen van de EMOTIE van muziek, niet alleen de techniek.

In een wereld met steeds meer neurodivergente kinderen - kinderen die anders denken en voelen - geloof ik dat het cruciaal is om ze op hun eigen manier te bereiken. Muziek kan hun creativiteit prikkelen en ze laten voelen dat ze zelf keuzes kunnen maken. Of je nu komt voor de rust, de uitdaging of de passie: ik stem de les af op jouw behoefte.
message icon
Contacteer Elias
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) plaatsvinden, aangezien ik een prachtige vleugel tot mijn beschikking heb. Lessen in Utrecht (en omgeving), Houten, Vleuten, De Meern, Amsterdam en Rotterdam.
Voor jongeren, tieners en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.

Hallo allemaal!

Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.

Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb prijzen gewonnen bij wedstrijden en verschillende studiebeurzen.

Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
verified badge
Gebeurt het jou ook?

Je luistert naar de muziek en... Je kunt je aandacht gewoon niet afleiden van de lagere tonen, de basis van het nummer, The Bass.

Laat me je iets vertellen: als je dat doet, betekent het dat...


Je bent al aan het leren!


Of je nu luistert naar pop, rock, r'n'b, jazz, blues, noem maar op, de bas staat altijd klaar om te werken als de basis waarop de band kan voortbouwen.


Ik kan je nieuwsgierigheid begeleiden door de ontdekking van de verschillende bastechnieken, we kunnen samenwerken met behulp van de muziek van de artiesten die je graag bewandelt om onze weg te bewandelen in het rijk van de Lage Tonen.


Heb je niet altijd al die vrienden van je willen ontmoeten en de liedjes spelen waar je allemaal van houdt?

Die geweldige basriff van Muse, dat heerlijke nummer van Coldplay of de supercoole funky Bruno Mars.

Of misschien droom je van het warme, knuffelige geluid van de contrabas, spelend met de strijkstok en voel je de vibratie van het hout. Een beetje jazz spelen, samen met Miles Davis of Wayne Shorter.


Met bijna 20 jaar ervaring in de lage tonenwereld kan ik je begeleiden in de studie van elektrische bas en contrabas.
Ik ben een actieve performer en tourmuzikant, evenals een afgestudeerde bassist. (Conservatorium van Amsterdam)

Samen gaan we kijken wat het beste bij jou past.

Via de muziek waar je van houdt, vinden we het juiste pad om de wereld van de bas te ontdekken.


PS: (Alleen voor onbevreesden) Ik zal ook de geheime kunst leren van: “Fietsen terwijl je je bas draagt zonder gedood te worden”.
verified badge
In de les werken we aan zangtechnieken, het schrijven van composities, akkoordenschema's en -structuren, en het componeren van liedjes. Je kunt je eigen nummers meenemen om aan te werken, of we kunnen covers oefenen. Ik heb een masterdiploma behaald aan het Berklee Conservatorium of Music in Contemporary Performance met een specialisatie in productie, dus ik kan je ook helpen met het opnemen van je muziek.
verified badge
Mijn lesmethode is flexibel en altijd gericht op de behoefte van de leerling.

Naast de instrumenttechniek zou ik een diepgaande studie willen voorstellen in gehoortraining, theoriemuziek en repertoire. De les gaat over lesgeven door de leerling te betrekken bij een leuk en goed uitgestippeld pad, zonder de vreugde van het leren en het maken van muziek te vergeten.

Ik geef al bijna 10 jaar les in saxofoon, improvisatie, theoriemuziek en klarinet (voor beginners) voor alle leeftijden en niveaus en, afhankelijk van welk pad de student zoekt, zal ik de kennis met veel plezier delen en doorgeven Ik heb tijdens mijn onderwijs- en artistieke carrière verworven.
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Mijn naam is Jim, ik ben zanger en muzikant. Ik won in 2019 "The Voice of Holland"(RTL) , in 2021 studeerde ik af aan het conservatorium van Amsterdam en in 2022 won ik "Better than Ever"(RTL)

Ik heb mijn conservatorium opleiding afgerond in Jazz Zang aan het CvA, maar ik ben werkzaam geweest in veel andere Genres de laatste jaren, ook heb ik gitaar gestudeerd aan het Conservatorium en daar mijn propedeuse in gehaald, daarna ben ik overgestapt naar zang op het Conservatorium.

In de les focussen we op wat jij wilt. Ik kan je alles leren over zingen, over gitaar, maar ook over muziektheorie, Song-writing, en het spelen van andere instrumenten zoals basgitaar, piano en drums.
Ik geeft les aan iedereen, van beginners tot mensen die zich voor willen bereiden op het toelatingsexamen van het Conservatorium.
Het genre kies jij! Ik heb ervaring in vrijwel alle genres dus we kunnen focussen op de muziek die jij leuk vind.


Ik heb 12 jaar ervaring met optreden en heb onder anderen opgetreden met het Metropool Orkest, gespeeld op festivals als Concert at Sea en opgetreden in honderden theaters en podia over het land. Ook heb ik ervaring met het opnemen van albums en song-writing.

Ik geef les in mijn studio waar alle instrumenten aanwezig zijn en waar we als oefening ook dingen kunnen opnemen.
Afhankelijk van jou locatie geef ik ook les aan huis.

Vanaf 2024 ga ik beginnen met lesgeven, iets wat ik altijd leuk heb gevonden maar nooit fulltime heb kunnen doen. Het proces van leren heeft mij altijd geïntrigeerd en heb veel zin en energie om dit avontuur aan te gaan.

Misschien tot snel,

Jim


My name is Jim, I am a singer and musician. I won "The Voice of Holland"(RTL) in 2019, in 2021 I graduated from the Amsterdam Conservatory and in 2022 I won "Better than Ever"(RTL)

I completed my conservatory training in Jazz Singing at the CvA, but I have worked in many other genres in recent years. I also studied guitar at the Conservatory and obtained my propaedeutic diploma there, after which I switched to singing at the Conservatory.

In class we focus on what you want. I can teach you everything about singing, guitar, but also about music theory, song-writing, and playing other instruments such as bass guitar, piano and drums.
I teach everyone, from beginners to people who want to prepare for the entrance exam to the Conservatory.
You choose the genre! I have experience in almost all genres so we can focus on the music you like.


I have 12 years of experience in performing and have performed with the Metropool Orchestra, played at festivals such as Concert at Sea and performed in hundreds of theaters and stages across the country. I also have experience with recording albums and songwriting.

I teach in my studio where all the instruments are present and where we can also make recordings as practice.
Depending on your location, I also teach at home.

From 2024 I will start teaching, something I have always enjoyed but have never been able to do full-time. The process of learning has always intrigued me and It gives me a lot of joy and energy to embark on this adventure.

maybe see you in class!

Jim

verified badge
In mijn lessen draait het om ontdekken, ontwikkelen en vooral plezier maken met muziek. Of je nu gitaar of bas speelt—beginner of gevorderd—ik help je om je eigen sound te vinden en je spel naar een hoger niveau te tillen.

We werken aan techniek, timing, gehoor, improvisatie en expressie, maar altijd op een manier die past bij jouw muzikale interesses. Wil je beter worden in groove, leren soleren, eigen nummers schrijven of je tracks opnemen in Logic Pro X? Het kan allemaal. Ik stem de les af op jouw doelen en geef je praktische tools die je meteen kunt toepassen.

Als actief muzikant (in drie bands), producer en afgestudeerde van het Conservatorium van Amsterdam, neem ik je mee in de wereld van de muziekpraktijk—van repetitieruimte tot studio en podium.

Mijn lessen zijn informeel, persoonlijk en motiverend. Je hoeft niet perfect te zijn—zolang je nieuwsgierig bent en zin hebt om te leren, gaan we samen mooie stappen zetten.
verified badge
Hey! Mijn naam is Daan en ik ben toetsenist, producer en songwriter en ik geef, met veel plezier, pianoles bij jou thuis in Amsterdam.

Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam pop department en ben daarnaast veel actief in bands (o.a. als toetsenist, zanger, gitarist, bassist en drummer) en als producer/songwriter in diverse genres.

Als leraar ben ik vooral bezig met wat de leerling graag wilt bereiken en wat er uit de leerling te halen valt. Wil je dat ene nieuwe liedje van Billie Eilish leren, of juist een gevorderd stuk van Stevie Wonder; ik kan je altijd verder helpen. Het fijne van muziek is dat je het op allerlei niveaus kunt aanleren en performen. Mijn taak is dan ook om het juiste niveau te vinden bij de juiste leerling, zodat er tegelijkertijd progressie gemaakt kan worden als dat er plezier is tijdens de lessen.

Hiernaast vind ik het belangrijk dat mijn leerlingen niet alleen piano spelen, maar ook de muziek begrijpen en een kennis opbouwen van de muziektheorie die achter de stukken zit. Dit heeft mij namelijk erg geholpen om snel grote stappen te maken als muzikant.

Ook kun je bij mij terecht als je zelf liedjes schrijft en misschien wel produceert die je naar een hoger niveau wilt tillen. Ik kan je allerlei tips geven om het beste uit die eigen composities te halen door mijn ervaring als songwriter/producer.

Ik hoop je snel te zien!
verified badge
Ben je geïnteresseerd in het leren bespelen van vibrafoon of piano, of wil je meer weten over muziektheorie en -compositie?

Mijn lessen bieden een diepgaande duik in essentiële vaardigheden voor een muzikant, variërend van de basisprincipes en concepten van muziektheorie/compositie, beheersing van het instrument tot concepten in jazzmuziek. Geschikt voor zowel beginners als ervaren spelers. Mijn ervaring als docent omvat het geven van bijvakken aan het Conservatorium van Amsterdam en privélessen. Als werkend muzikant treed ik op met diverse projecten in jazz en geïmproviseerde muziek en speel ik op festivals en podia in heel Europa.

We zullen het volgende behandelen:
- Instrumenttechniek
- improvisatie
- muziek theorie
- muziek lezen
- ritme en timing
- gehoortraining
- repertoire
- compositie
- creatief denken, bewustzijn en verantwoording

De lessen zijn zo opgezet dat ze zowel studenten helpen die op een informele manier willen spelen als studenten die professioneel jazzmuzikant willen worden.

Lesgeven in het Engels, binnenkort in het Nederlands!
verified badge
Het aanleren van nummers die je niet echt leuk vindt, is voor mij een no-go. Ik help je uitzoeken welke 'klassiekers' er zijn om op te oefenen en ik geef advies over techniek, timing, enzovoort. En als je echt nieuwsgierig bent, kan ik je ook wat muziektheorie bijbrengen. Mijn doel is om je aan het spelen te krijgen. Als je je verveelt, pak dan je gitaar, niet je telefoon!
verified badge
Ik geef celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus: van absolute beginners tot diegenen die zich voorbereiden op audities voor het conservatorium. Mijn doel is om stap voor stap je techniek en muzikaliteit op te bouwen, zodat je altijd uitgedaagd wordt, maar nooit overweldigd raakt.

Een typische les bestaat uit een mix van techniek (houding, strijkstokbeheersing, toonvorming), repertoire dat is afgestemd op jouw niveau en smaak, en – als je dat wilt – muziektheorie en noten lezen. Ik stel tijdens elke les duidelijke doelen voor de korte termijn met je vast en bespreek regelmatig je voortgang, zodat je altijd weet waar je naartoe werkt en waarom.

Ik heb ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD, en ik pas mijn tempo en uitleg aan zodat de lessen duidelijk en prettig blijven in plaats van stressvol. Ben je een absolute beginner? Geen zorgen – ik heb lesgegeven aan mensen die nog nooit een cello hebben vastgehouden, en we beginnen precies waar jij bent.

Even iets over mijn achtergrond: ik heb een master in muziek behaald aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik studeerde bij Ella van Poucke, en ik ben cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium en de Universiteit van Thessaloniki. Met mijn kwartet won ik de eerste prijs en de prijs van de jonge jury tijdens het Storioni Festival Competition 2026, en ik heb opgetreden in zalen zoals het Concertgebouw Amsterdam, het Muziekgebouw Amsterdam en het Muziekgebouw Eindhoven.

De lessen kunnen in het Engels, Nederlands, Duits of Grieks worden gegeven, in Amsterdam of online. Neem contact met me op en vertel me iets over je doelen – dan stem ik onze eerste les daarop af.

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Ik ben een prijswinnende componist met een masterdiploma compositie van het Conservatorium van Amsterdam en ervaring als concertpianist, orkestspeler en begeleider. Momenteel heb ik een aantal plaatsen vrij voor nieuwe studenten.

Pianolessen (van beginner tot gevorderd)
Gepersonaliseerde lessen, aangepast aan de doelen en muzikale achtergrond van elke student.
Klassiek en hedendaags repertoire (inclusief pop), techniek, interpretatie en bladmuziek lezen.
Geïntegreerde muziektheorie en gehoortraining om het muzikale begrip te versterken.
Meestal vinden de lessen plaats bij de student thuis.
Lesduur: 30, 45 of 60 minuten — langere sessies zijn beschikbaar voor gevorderde studenten.

Compositie & Creatieve Coaching
Voor beginnende componisten en gevorderde muzikanten:
Begeleiding bij hedendaagse instrumentale en elektronische compositie, creatieve processen en artistieke begeleiding.
Ondersteuning bij notatie, partituurpresentatie en projectvoorbereiding.
Coaching in productie, elektronische creatie en mixage.
Ook compositielessen zijn online via webcam beschikbaar.

Als je op zoek bent naar een gestructureerde, inspirerende en flexibele muzikale training, neem dan gerust contact met mij op. Ik help je graag om te groeien als muzikant en maker.
verified badge
Wat kun je verwachten?
- Voor beginners: Noten lezen, ritmegevoel en een speelse kennismaking met de piano.
-Voor gevorderden: Interpretatie, expressie, uitbreiding van repertoire en podiumvoorbereiding.
- Voor kinderen: Spelenderwijs leren, met veel ruimte voor eigen inbreng en verbeelding.

Muziek is meer dan alleen de juiste noten; het is een taal, een emotie en een manier om jezelf te uiten. Of je nu een hyperactief kind bent dat rust vindt achter de toetsen, een volwassene die eindelijk dat ene Chopin-stuk wil leren, of een tiener die de nieuwste pophit wil spelen: mijn lessen zijn voor jou.

Ik ben Catherine, een klassiek geschoolde pianiste met een breed repertoire van meer dan 50 stukken, variërend van Chopin en Rachmaninoff tot filmmuziek en hedendaagse pop. Mijn kracht ligt in het overbrengen van de EMOTIE van muziek, niet alleen de techniek.

In een wereld met steeds meer neurodivergente kinderen - kinderen die anders denken en voelen - geloof ik dat het cruciaal is om ze op hun eigen manier te bereiken. Muziek kan hun creativiteit prikkelen en ze laten voelen dat ze zelf keuzes kunnen maken. Of je nu komt voor de rust, de uitdaging of de passie: ik stem de les af op jouw behoefte.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Elias