Privélessen
in Amsterdam
van46.00EUR/ u
Gitaar | Muziektheorie | Compositielessen in Amsterdam! =)
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een enthousiaste en gedreven gitarist afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Mijn professionele en academische muzikale leven heeft me geïnspireerd om mijn lesmethode op een leuke, interactieve en productieve manier te benaderen. Door mijn kennis van de gitaar/muziektheorie en interactieve tools hoop ik leerlingen van alle leeftijden, niveaus en genres te helpen en te inspireren. Ik geef les in verschillende stijlen en technieken op elektrische, akoestische en staalsnarige gitaar.Onderdelen van mijn onderwijsfilosofie bestaan uit;
▸ Het creëren van een individueel studietraject voor elke student/groep, op basis van de voorkeuren en behoeften van de student.
▸ Interactieve tools toepassen & studiemateriaal genereren zoals audio- & video-opname, diverse muzieknotaties en play-alongs.
▸ Een positieve relatie tot de gitaar en de taal van de muziek creëren door de natuurlijke nieuwsgierigheid van elk individu te ondersteunen en aan te passen.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik heb alle benodigde uitrusting en stel graag instrumenten voor beginners voor! =)Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Van Beuningenstraat, Amsterdam, Netherlands
Les via webcam








|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Akoestisch , Blues, Country & bluegrass, Electro & electronica, Elektrisch, Folk, Funk, Indie en alternatief, Jazz, Jazz manouche, Klassiek, Lied en overig, Pop, Punk, Ragga, Rap & hip hop, Rnb, Rock, Ska
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Spaans, Zweeds, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
" Amsterdamse gitarist; Gianfranco werd geboren in Valparaiso/Chili en groeide op in Zweden. Dit bood blootstelling en inspiratie uit een kleurrijk palet van culturele expressie. Gian begon op jonge leeftijd met het spelen van Latijns-Amerikaanse muziek en klassieke gitaar en al snel werd hij aangetrokken door jazz en andere geïmproviseerde muziek."Ik ben een enthousiaste en gedreven gitarist afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Mijn professionele en academische muzikale leven heeft me geïnspireerd om mijn lesmethode op een leuke, interactieve en productieve manier te benaderen. Door mijn kennis van de gitaar/muziektheorie en interactieve tools hoop ik leerlingen van alle leeftijden, niveaus en genres te helpen en te inspireren. Ik geef les in verschillende stijlen en technieken op elektrische, akoestische en staalsnarige gitaar.
Onderdelen van mijn onderwijsfilosofie bestaan uit;
▸ Het creëren van een individueel studietraject voor elke student/groep, op basis van de voorkeuren en behoeften van de student.
▸ Interactieve tools toepassen & studiemateriaal genereren zoals audio- & video-opname, diverse muzieknotaties en play-alongs.
▸ Een positieve relatie tot de gitaar en de taal van de muziek creëren door de natuurlijke nieuwsgierigheid van elk individu te ondersteunen en aan te passen.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Conservatorium Van Amsterdam (NL) - Diploma jazzgitaarKulturama (SWE) - Diploma studiomuzikant
Leeds College of Music (VK) - Jazzstudies
Taller De Musics Barcelona (ESP) - Jazzstudies
Jazzlinjen Vasaskolan (SWE) - Jazz middelbare school
Kulturskolan (ZWE) - Klassieke gitaar
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn carrière als fulltime gitarist en muzikant heeft me een breed scala aan verrijkende ervaringen over de hele wereld opgeleverd. Mijn belangrijkste studiegebied en ervaring omvat optreden, touren, opnemen en onderwijs. De afgelopen 20 jaar heb ik de kans gehad om te werken en te leren van een verscheidenheid aan creatieve professionals en projecten in de kunst, waaronder;Jazzclubs
Festival
Muzieklocaties
TV/RADIO
Opname studio's
Cruise schepen
Theaters
Hotels
Talen:
ZWEEDS - Inheems
SPAANS - Inheems
Engels - gevorderd
Nederlands - Nieuwe beginner
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Gian snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 46€Bij de leraar thuis
van 46€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2023
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 46€Bij de leraar thuis
van 46€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Amsterdam
Vergelijkbare lessen
Horim
Gitaarleraar, Jazz, Muziek, Jam, Leerstandaard.
Deze les gaat over het leren van de grondbeginselen van muziek door het leren van liedjes en onderwerpen die zullen worden besproken.
De onderwerpen die we in de lessen kunnen bespreken zijn
- Deuntjes leren (pop, folk en rock tot jazzstandaarden)
- Zichtmeting
- Theorie (harmonie, meter, tempo, vorm, toonsoort, toonladders)
- Improvisatie
- Oortraining (ontwikkelen om verschillende intervallen, toonladders, akkoordenschema's te herkennen en te kunnen zien zingen)
Op verzoek praten we ook over andere muzikale onderwerpen!
Chris
Songwriting: een schrijfroutine vastleggen of verfijnen
Ik help beginnende, gevorderde en gevorderde songwriters hun songwritingroutine vast te stellen en / of te verfijnen.
Met behulp van mijn eigen boek over het onderwerp (zonder extra kosten) en een verscheidenheid aan interessante opdrachten, werk ik met u samen om u de beste songwriter te maken die u maar kunt zijn!
Sommige basistheorieën en instrumentale vaardigheden zijn nodig, maar ik kan je ook helpen dit voor je te krijgen.
Eyal
Gitaar, basgitaar, piano, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorie
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten lesgegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie en een onderwijsdiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam) heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor iedere leerling afzonderlijk kan worden aangepast.
Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.
Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
Fiachra
Viool- of Altvioollessen voor alle leeftijden en niveaus
Groeten!
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb ook een diploma in muziekeducatie en uitvoering behaald aan de Royal Irish Academy of Music voordat ik naar Nederland kwam. Ik heb veel ervaring met lesgeven op scholen en privé, en ik vind het zo leuk om mensen les te geven en hen te helpen een instrument te leren.
Mijn belangrijkste doel als docent is om studenten te helpen hun passie en liefde voor muziek en het bespelen van een instrument te vinden. Ik ben ook erg praktisch in mijn benadering van lesgeven en probeer altijd dingen zo duidelijk mogelijk te maken voor elke student om te begrijpen. Ik heb veel ervaring met lesgeven aan mensen van alle leeftijden. Ik heb ook een goede kennis van individuele persoonlijkheden en temperament, wat me helpt om de les op jou persoonlijk af te stemmen.
Bij het lesgeven aan jonge kinderen merk ik dat het gebruik van verschillende spellen met en zonder het instrument veel helpt bij hun begrip en ontwikkeling. Dit sluit goed aan bij hun indrukwekkende vermogen om elke dag vele uren te spelen - iets waarvan ik denk dat het erg belangrijk is voor jonge kinderen om er het beste van te maken terwijl ze het hebben.
Mijn begrip van de lessen is dat elke student naar buiten moet komen met het beste gevoel om zijn spel te willen verbeteren, en ik probeer altijd elke student te motiveren op de manier die het beste voor hem of haar werkt. Ik sta ook erg open voor het gebruik van verschillende benaderingen wanneer het niet werkt voor de student, en ik sta erom bekend heel goed naar dit soort feedback te luisteren.
Ik ben flexibel met de muziekstijlen die ik doceer en heb ervaring in veel verschillende genres. Als je wat ideeën nodig hebt, kunnen we samen de muziek vinden die het beste bij je past.
De meeste studenten die beginnen, doen dat op de viool, en sommigen stappen later over op altviool. Sommige studenten die hun muzikale reis op de viool beginnen, gaan niet alleen altviool spelen, maar ook andere snaarinstrumenten zoals cello en contrabas als ze op enig moment weggroeien van de viool - dus als je in het begin voor viool kiest, krijg je zeker het meeste opties.
Gosse
Pianoles volgens het principe: de leukste en snelste weg naar Rome!
Wilt u (elektrische) piano, keyboard of synthesizer lessen? Dan bent u bij ons aan het goede adres!
Gosse (1989) geeft al meer dan 10 jaar lang pianoles en met trots kunnen wij u vermelden dat vrijwel alle leerlingen die beginnen met de lessen ook daadwerkelijk doorzetten. De lessen zijn voornamelijk gericht op plezier en ontwikkeling.
Hij weet uit eigen ervaring dat de belangrijkste ingrediënten om zo effectief mogelijk piano te leren spelen zijn:
1: Het plezier in het spelen
Het spelplezier wordt o.a. verhoogd door het leren spelen van nummers die de leerling als mooi of leuk ervaart en die de juiste mate van uitdaging met zich meebrengen. Gosse is voornamelijk gespecialiseerd in de stijlen Pop, Soul, R&b, Hip-Hop, Jazz, Funk, Bossa-nova, Latin en Licht-klassiek. Leer je favoriete nummers spelen!
2: Leren op de manier die het best past bij de leerling
Er zijn drie verschillende manieren waarop iemand piano kan leren spelen: bladmuziek, op gehoor en (de relatief nieuwe manier) door middel van software programma's als Synthesia. De juiste methode verschilt van persoon tot persoon.
3: Het kennen van de muziektheorie / shortcuts
De hierboven beschreven drie manieren waarop u piano kunt leren spelen helpen bij het indrukken van de juiste toetsen op het juiste moment. Maar het kan makkelijker. Namelijk door het kennen van de achterliggende muziektheorie en/of de shortcuts!
Gosse geeft ook les in muziekproductie (songwriting en produceren). Hij is het meest gespecialiseerd in het studioprogramma Logic Pro en Ableton. Daarnaast helpt hij vocalisten die zichzelf willen begeleiden op de piano.
Neem vrijblijvend contact op voor een proefles, voor een verder uitgewerkte versie van bovenstaande 3 punten of indien u meer wilt weten!
Sandra
Muziekles: Gitaar, muzikale vorming en muziektheorie, koor, therapeutische muziekbeoefening of speciaal onderwijs
Ik vind het belangrijk om een goede muzikale basis aan te leren aangepast aan je behoeften en vaardigheden van de leerling. Ik ben gitaardocent en schoolmusicus dus je kunt van alles leren op muziekgebied. Klassiek gitaar, liedbegeleiding met zang erbij, zanggroepen voor volwassenen en kinderen etc. Ook leerlingen die speciale begeleiding nodig hebben of een beperking zijn zeer welkom. Plezier en vervulling in en door de muziek zijn de belangrijkste uitgangspunten. Les aan huis is ook mogelijk.
Sergio
Klarinetlessen voor alle niveaus en alle leeftijden - Online // Amsterdam
Hallo,
Mijn naam is Sergio, ik kom uit Spanje en vorig jaar heb ik mijn klarinet-master afgerond aan het Conservatorium van Amsterdam.
Wil je leren klarinet spelen? U bent bij ons aan het juiste adres!
Ik bied individuele lessen voor alle leeftijden en alle niveaus (van beginners tot voorbereiding op toelatingsexamens in het conservatorium). Ik kan naar jouw plaats gaan, of jij kunt naar de mijne komen.
Tegenwoordig kan het vanwege de Covid-19-situaties moeilijk zijn om het huis uit te gaan. Daarom bied ik ook online lessen aan: je hebt geen speciale apparatuur nodig, alleen een computer of een gsm en een internetaansluiting.
De lessen zijn gepersonaliseerd voor elke leerling, gericht op het ontwikkelen van zijn capaciteiten, terwijl hij op een leuke manier leert. De stijlen kunnen verschillen: klassieke muziek, klarinet in windband, klezme ...
Neem contact met mij op om vrijblijvend over uw interesses te praten!
Als je meer over mezelf wilt weten, kijk dan op mijn Apprentus-profiel!
Marieke
Muziekles die bij jou past! (Gitaar, piano en hobo)
Op zoek naar muziekles die bij jou past? Laten we die samen vorm geven! Ik vind het belangrijk aan te sluiten bij wat jij kan, leuk vindt en wil leren. We kunnen liedjes en muziekstijlen zoeken en aanpassen aan jouw niveau en wensen. Het spelen van muziek die je leuk vindt, maakt leren makkelijker en een stuk leuker.
Ik geef akoestische gitaar- en pianolessen. Gitaarles kan ook op een twaalfsnarige gitaar. Daarnaast geef ik ook hoboles. Sinds 4 jaar geef ik met veel plezier les in een huiselijke sfeer, namelijk in mijn eigen woonkamer! Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan mensen met een beperking.
Stuur me gerust een berichtje zodat we de opties kunnen bespreken. Ik kijk uit naar onze eerste les!
Jasper
Prive-gitaarlessen te Gentbrugge op persoonlijke maat
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.
Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.
Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 10 jaar ervaring als gitaarleerkracht.
Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.
Hopelijk tot snel!
Jasper
Alex
Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen.
Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen.
Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar.
Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren.
Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst).
In een lesles wordt de focus gelegd op:
• gitaarhouding, techniek en geluid
• timing en gevoel voor ritme
• tokkelen en grooven
• muzikale interpretatie
• muziektheorie
• improvisatie
• repertoire (op het verlanglijstje van de student)
Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching.
Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt.
Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden.
Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden.
Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien.
Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.
Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.
Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb dertien jaar leservaring in Nederland en België (privé en op muziekscholen: Hart Muziekschool in Haarlem en Vioolstudio 020! in Amsterdam).
In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
Deborah
Individuele muziek- en zanglessen voor kinderen van 4-12 jaar en muziektheorie. Individuele muziek- en zanglessen met theorie. Ook online.
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.
Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..
Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.
WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
Panagiotis
Gitaarlessen (elektrisch, akoestisch, klassiek), theorielessen
Mijn naam is Panagiotis en ik ben gitaarleraar/gitarist. Ik heb twee bachelors: Klassiek Gitaar (Philippos Nakas Conservatorium), Jazz&Pop Gitaar (HKU Utrechts Conservatorium). Ik geef al 14 jaar les op muziekscholen en geef individuele lessen. In 2017 ben ik naar Utrecht verhuisd om mijn studie jazzgitaar aan het Utrechts Conservatorium voort te zetten en de Nederlandse muziekscene te verkennen. Ik geef les in elektrische, akoestische, klassieke gitaar en muziektheorie. Naast de basistechniek en theoriekennis, die ik zeker aan elk van mijn studenten geef, bereid ik individueel hun studielijn voor, volgens hun smaak en capaciteiten. Mijn doel is om mijn studenten te helpen hun eigen muzikaliteit te vinden en hun innerlijke stem te onthullen door ze de meest geschikte tools te geven. Naast lesgeven heb ik twee bands waarmee ik veel concerten geef, op verschillende podia en festivals.
Aida
viool / altviool lessen met een professionele leraar voor alle leeftijden
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
Natalia
Muzieklessen / Pianolessen / Muziektheorie in Erpe-Mere (Burst)
Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften.
Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen.
Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt.
Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden.
Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen