Kirsi-Marja
Doelgerichte trompet en algemene muzieklessen voor studenten in AmsterdamHeb je altijd al een instrument willen spelen dat extreem divers is en in veel verschillende muziekstijlen wordt gebruikt? Heb je een droom om trompet te leren spelen, maar heb je nooit geweten waar te gaan en waar te beginnen? Heb je in het verleden gespeeld en nu wil je het weer oppakken of doorgaan met leren met een leraar?
Uw situatie kan hierboven worden beschreven of iets anders zijn, het maakt niet uit. Ik bied hoogwaardige, studentgerichte trompetlessen met jarenlange onderwijservaring. Mijn doel is om je te helpen je doelen te bereiken met alles wat je met het instrument wilt leren, en je ook uitrusten met goede instrumenttechniek en algemene kennis van muziektheorie. Ik heb zowel klassieke als jazzmuziek gestudeerd en speelde ook pop, funk en andere muziekstijlen. Ik ben onlangs afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Naast trompet spelen ben ik ook een zanger en componist. Ik wil je graag leren wat ik weet van deze werkterreinen. Ik hoop je te zien tijdens mijn lessen!
Kirsi
Olivier
Elektronische Muziek Productie, Performance & Sound DesignMijn lessen zijn voor iedereen die zich wil verdiepen in elektronische muziek & sound design.
Als ervaren componist, producer en sound designer ben ik gespecialiseerd in het toepassen van mijn brede kennis en ervaring op het gebied van muziek & technologie. De meeste succesvolle elektronische muzikanten combineren verschillende vaardigheden, zoals het werken met muziekproductiesoftware- en hardware, het bespelen van een keyboard, opnemen en mixen, maar ook muziektheorie en compositietechnieken.
Omdat je als elektronisch muzikant ook vaak met verschillende instrumenten & andere klankbronnen te maken krijgt zijn mijn lessen ook zeer geschikt als je wil leren om je eigen klanken te ontwerpen, niet alleen om muziek te maken maar bijvoorbeeld ook als geluidseffecten voor filmpjes of games.
Net als in mijn eigen beroepspraktijk geef ik les in de verschillende aspecten van elektronische muziek productie:
- klankontwerp ('sound design'), zowel analoog als digitaal
- synthese
- compositie technieken
- software voor muziekproductie, zogenaamde 'DAW's' zoals Ableton Live
- hardware
- productie: opnemen en mixen van audio
- performance van elektronische muziek
Ook is het mogelijk meer te leren over (Westerse en niet-Westerse) muziektheorie en de geschiedenis van (elektronische) muziek.
Vanuit mijn achtergrond als sound designer voor games & film kan ook hier veel van mij kennis en ervaring in delen.
Mijn lessen worden in principe altijd aangepast aan de individuele behoefte, aanwezige kennis en vaardigheden van de leerling.
Voor de jongsten is mijn aanpak hen spelenderwijs kennis laten maken met muziek en technologie. Hiervoor gebruik ik mijn eigen collectie muziekinstrumenten die ik in de loop der jaren van over de hele wereld verzameld heb, en die ik koppel aan technologie.
Yves
Hulp nodig bij uw audio / muziek opnames en producties? Trainingssessies afgestemd op uw behoeften!Blijft u problemen tegenkomen wanneer u uw eigen muziek, podcast of andere audioproductie opneemt / produceert / mixt / beheert? Misschien weet u zelfs niet precies wat die verschillende stappen precies zijn!
Maak je geen zorgen, ik kan je helpen om je problemen een voor een op te lossen.
Ik bied geen cursus aan met een curriculum, maar in plaats daarvan bied ik gepersonaliseerde sessies aan waarin we focussen op wat JIJ niet wilt leren, wanneer JIJ er klaar voor bent om erover te leren.
Het maakt niet uit op welk niveau u momenteel werkt, ik weet zeker dat ik u kan helpen uw producties en workflow te verbeteren.
Ik ben een professionele live / opname / mix engineer, producer, componist en multi-instrumentalist.
Tatiana
Leren van MaxMSP / Ableton / muziekproductie / elektronische muziekDeze les is voor musici die geïnteresseerd zijn om hun werk met elektronica te ontwikkelen met behulp van de computer. Met de software Max / MSP of Ableton Live kan ik je de tools geven om je eigen elektronische tracks en effecten te programmeren voor live spelen of om ze te bewerken na het opnemen van je muziek.
Roeland
Gitaarles in pop/rock/blues voor beginners tot ongeveer 2 a 3 jaar ervaring.Gitaar spelen biedt gigantisch veel kanten en opties, je bent nooit uit geleerd. Ik geef les aan beginners, tot ongeveer 2 a 3 jaar ervaring. Je leert verschillende technieken, de meest gebruikte akkoorden, en ook toonladders. Verder leer je hoe je deze toepast in zowel het naspelen van nummers, als in eigen muziek componeren.
Ik zal mij vooral focussen wat de leerling graag leert, maar ook wat nodig is om constant progressie te maken in zijn/haar spel.
Elmar
Piano/keyboard-les voor beginners en gevorderden in omgeving BredaBeschrijving
Hou jij ontzettend van piano spelen en zou je hier graag nog meer mee willen doen. Dan ben je hier aan het juiste adres!
Lessen
In de lessen gaan we aan de slag met nummers die je zelf uitkiest. De lessen kunnen variëren van 30 minuten tot 1 uur, dit kan door jou zelf aangegeven worden.
Sinds de coronacrisis hebbben we ons goed laten adviseren over digitaal lessen en bieden we deze optie ook aan indien de leerling dit graag wilt. Dit valt ook te combineren met fysieke lessen.
Ik ben voornamelijk gespecialiseerd in popmuziek, covers, technieken, soleren, toonladders, akkoorden, dynamiek en performance.
Zitten er hier kernwoorden tussen waar jij graag aan zou willen werken, mag je me altijd een mail sturen via de site dan plannen we meteen een gratis proefles.
Voor meer informatie over mij en over de lessen etc. kan je terecht mijn website: http:tighteststudio.wixsite.com/muziekschoolelmar
Ook gespecialiseerd in Singer-songwriting
tighteststudio.wixsite.com/muziekschoolelmar/les
Renske
Zangles, (pop)pianoles, gitaarles (voor beginners) of dwarsfluitles (beginners en gevorderden) & muziektheorieBeste lezer,
Ik ben een (bijna) afgestudeerde docent muziek. Ik speel al 15 jaar dwarsfluit en op de opleiding heb ik mij verdiept in zang, *(pop)piano en gitaar. Ook kan ik je op weg helpen met muziektheorie. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen, jongeren en volwassenen. Ik ben erg vrolijk en behulpzaam en vind dat plezier centraal moet staan wanneer er muziek wordt gemaakt.
*Met (pop) piano bedoel ik pianoles aan de hand van akkoorden. Hiermee ben ik gevorderd. Klassieke piano is niet mijn vakgebied.
Groetjes,
Renske S
Yanate
Harples op maat! Voor zowel de beginner als de gevorderde, van klassiek tot pop!Op zoek naar een leerkracht harp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres! Ik geef zowel les aan de beginnende leerling als aan de gevorderde. (klepjesharp + pedaalharp) Zelf ben ik afgestudeerd als professioneel harpiste en daarboven heb ik een educatieve master behaald, aangezien lesgeven altijd al mijn passie is geweest. Mijn manier van lesgeven is sterk aangepast aan de wensen en het niveau van de leerling. Zelf betrek ik graag spelvormen in de les omdat uit mijn ervaring dit de jongere leerlingen erg helpt. Bij mij kan je terecht voor klassieke muziek, maar ook popmuziek, keltische/folk muziek, hedendaagse muziek en Spaanse muziek is mogelijk! Ook eigen nummers of covers maken op de harp samen met de leerling is mogelijk!
Lara
Zing vanuit je kot! Online zangles voor jong en oud op jouw eigen tempo (Klassiek en andere stijlen)Zing je graag en wil je jouw stem ontwikkelen? Zoek je naar een manier om er even tussenuit te zijn? Misschien heb je nu wel de tijd om eens een nieuwe hobby uit te proberen? Fijn, want zingen is ontzettend leuk en gezond!
Tijdens mijn online lessen gaan wij samen de mogelijkheden van jouw stem verkennen. Het ontwikkelen van een gezonde, natuurlijke stem en plezier staan centraal.
Daarom worden de lessen geheel aan jouw kwaliteiten, smaak en tempo aangepast. Samen werken we aan een stevige zangtechniek, ademhaling, articulatie, interpretatie, muzikaliteit en stemhygiëne. We exploreren het klassieke zangrepertoire en gaan op zoek naar muziek die bij jouw stem past. Ook kan eens een uitstapje naar andere genres gemaakt worden (jazz, pop, musical, …) Je leert je stem te gebruiken vanuit een klassieke benadering, maar met een goede zangtechniek kan je heel wat stijlen aan!
Waarom je op les zou komen:
- Je hebt altijd al eens willen leren zingen, met of zonder specifiek doel voor ogen
- Je bent nieuwsgierig naar de mogelijkheden om je stem (verder) te ontwikkelen
- Je bent op zoek naar een creatieve uitlaatklep
- Je hebt last van een vaak vermoeide spreekstem en wilt deze sterker maken
- Je zingt in een koor en je wilt aan je zangtechniek werken of je hebt wat extra hulp nodig bij het instuderen
- Je wil op een ontspannende manier je gedachten verzetten
- ...
Wat jouw motivatie ook mag zijn, je bent altijd welkom!
Ook samen (met je vriend(in), met de kids, ...) lessen volgen kan.
Zit je met vragen of twijfel je of zang iets voor jou is? Aarzel niet om contact met mij op te nemen!
Jasper
Muziek productie // Logic X pro // Electronisch/pop/rock/jazzAls bevlogen muzikant -beginnend of vertrouwd- loopt u hoogstwaarschijnlijk rond met een hoop ideeën en aspiraties, om deze gericht te kunnen uitvoeren moet er eerst een berg beklommen worden, een berg in de vorm van parate kennis en know-how. Mijn doelstelling is om jou alle tools aan te reiken en hierbij op weg te helpen, zij het als songwriter, gitarist of muziek producer (of net allemaal te samen). Ik speel reeds 17 jaar gitaar en schrijf al 13 jaar lang mijn eigen muziek, mijn bedoeling is dan ook om ik deze kennis zo goed als mogelijk met jullie te delen. De voorbije 10 jaar heb ik mij volledig toegespitst op muziek productie (electronisch/pop/rock/jazz) met behulp van Logic X pro (enkel voor Mac gebruikers). Dit omvat sonische compositie, sound design, opname technieken, structurering en mixing tot en met de afwerking van het idee. Eens je deze tips en tricks onder de knie hebt kan je zelf gretig beginnen componeren en je muziek tot een hoger niveau tillen.
Arnoult
Ableton and production skills. Get your ideas heard!Ableton is a tool.
Once you control it, you can turn any musical idea you have into reality. Pretty amazing right?
To give you an idea, here are just some topics I can teach you about:
- Working with audio- and MIDI-tracks
- Synthesis
- Creative sampling
- Arrangement
- Mixing and Mastering techniques
- Effects and processing
- Chords and Melodies etc.
Feel free to bring up whatever you'd like to know more about.
You choose what we'll talk about, of course!
Apart from the software, there are certain guidelines concerning the structure and elements of a song: the arrangement.
I can help you shape your raw idea into a complete song structure. All of this in a flexible and cooperative manner, where the creative vision of your music is key.
I graduated as Music Producer and Sound Engineer at dBs Berlin.
I played live shows at Tomorrowland, ADE etc. as LXNGTN.
Latest release on Spotify: LXNGTN meets Fares - Seasons EP.
I've been playing the piano for 20 years, took training in musical theory, play guitar and do composing and sound design work for the advertisement industry.
Mark
(Elektronische) Muziek produceren met FL Studio - Voor beginners en gevorderden!Altijd al willen leren muziek maken in FL Studio? Dan is deze les voor jou! Ik ben al jaren muziek aan het produceren met FL Studio en deel graag mijn kennis met mensen die dit ook willen leren. Of je nou beginner bent en graag wilt leren hoe je vanuit niks een nummer kan maken of al wat meer ervaren bent en je muziek graag naar een nieuw level wilt tillen, ik kan je daarbij helpen.
Ik ben gespecialiseerd in Electronic Dance Music (EDM), maar heb ook ervaring met veel andere genres.
Ik volg op dit moment zelf ook een cursus Professional Music Production, dus leer zelf ook elke week nieuwe dingen die ik weer kan meenemen in mijn eigen lessen.
Kim
Elektronische muziek leren in al zijn aspecten: advies op maatJe spendeert vaak tijd achter je computer, geluidsmodules, synths of midi-toestellen om stevige beats, een hypnotiserende groove, dromerige soundscapes of een meeslepend verhaal te creëren. Kortom, je bent gebeten door elektronische muziek. Je wilt je sound tot een hoger niveau tillen maar je blijft met vragen zitten rond bv. de kwaliteit van je sound, live optreden, synthezisers, muziektheorie, verhoging van luisteraars, akoestiek, over je software, etc... Je bent bij het juiste adres als je met dergelijke vragen zit. Ik wil jou graag verder helpen zodat jij sneller op weg bent om je muzikale doelen te bereiken en dit op een efficiënte en budgetvriendelijke manier.
Duygu
Zangles, techniek in Rotterdam!Turkse Muziek en meerDuygu is a singer, vocal coach, improviser and conductor came from Izmir\Turkey. After her study on Business and Economic Sciences, she enrolled at Ege University, State Turkish Music Conservatory ,the Department of Voice in Izmir and majored in Classical Turkish Music. While her study, she started to perform in Middle Eastern and European countries. Also she started to work as a vocal teacher at conservatory of Suleymaniah (Iraq) on vocals -Classical Turkish Music theory. She graduated with her MA studies at Codarts, University of Arts Rotterdam.After and during her study at Codarts , she started to work as a vocal coach- music teacher and conductor in various schools and choirs in Netherlands. She gave workshops on vocal technique and Classical Turkish Music -Maqam theory in Belgium and Netherlands.
Duygu performed in various international festivals and venues with multiple languages such as Armenian, Kurdish, Hebrew, Arabic such as the Utrecht Rasa ,Paradiso Amsterdam , Theather Dakota, Saad Abdullah Palace Conference hall( Iraq) , Ahmet Adnan Saygun Concert Hall (Turkey) , Izmir Ataturk Culture Centre (Turkey), Newlands Festival, Amsterdam Literature Festival, Zurich Festival ,The Kurdish Cultural Festival( Cologne), Anywhere the Wind Blows, North Sea Round town Festival, Operadagen Rotterdam.Also She participated with her quartet to the Nederlands Blazers Ensemble in Den Haag at Zuiderstrand Theater.
Awards
Solo singing performance Championship in Antalya - Turkey by Ministry of Culture
Solo singing performance Championship in Nevsehir- Turkey by Ministry of Culture
Solo singing performance second prize in Ankara- Turkey by Ministry of Culture