Horim
Gitaarleraar, Jazz, Muziek, Jam, Leerstandaard.Ik ben momenteel 3e jaars bachelor Jazz-gitaarstudent aan het Conservatorium Van Amsterdam. Mijn doel is om je te helpen dit instrument met plezier te leren en ook om te kunnen spelen zoals jij wilt klinken.
Hoe goed je ook bent, als je het instrument kunt bespelen, blijf je creatief!
De onderwerpen die we in de lessen kunnen bespreken zijn
- Tunes leren (Jazzstandaarden)
- Noten Lezen
- Theorie
- Improvisatie
- Oor training
Ik kan desgewenst ook een ander onderwerp geven!
Ik spreek Engels en Ik kan ook Nederlands!
Gosse
Pianoles volgens het principe: de leukste en snelste weg naar Rome.Wilt u (elektrische) piano, keyboard of synthesizer lessen? Dan bent u bij ons aan het goede adres!
Gosse (1989) geeft al meer dan 10 jaar lang pianoles en met trots kunnen wij u vermelden dat vrijwel alle leerlingen die beginnen met de lessen ook daadwerkelijk doorzetten. De lessen zijn voornamelijk gericht op plezier en ontwikkeling.
Hij weet uit eigen ervaring dat de belangrijkste ingrediënten om zo effectief mogelijk piano te leren spelen zijn:
1: Het plezier in het spelen
Het spelplezier wordt o.a. verhoogd door het leren spelen van nummers die de leerling als mooi of leuk ervaart en die de juiste mate van uitdaging met zich meebrengen. Gosse is voornamelijk gespecialiseerd in de stijlen Pop, Soul, R&b, Hip-Hop, Jazz, Funk, Bossa-nova, Latin en Licht-klassiek.
2: Leren op de manier die het best past bij de leerling
Er zijn drie verschillende manieren waarop iemand piano kan leren spelen: bladmuziek, op gehoor en (de relatief nieuwe manier) door middel van software programma's als Synthesia. De juiste methode verschilt van persoon tot persoon.
3: Het kennen van de muziektheorie / shortcuts
De hierboven beschreven drie manieren waarop u piano kunt leren spelen helpen bij het indrukken van de juiste toetsen op het juiste moment. Maar het kan makkelijker. Namelijk door het kennen van de achterliggende muziektheorie en/of de shortcuts!
Gosse geeft ook les in muziekproductie (songwriting en produceren). Hij is het meest gespecialiseerd in het studioprogramma Logic Pro en Ableton. Daarnaast helpt hij vocalisten die zichzelf willen begeleiden op de piano.
Neem vrijblijvend contact op voor een proefles of indien u meer wilt weten!
Wym
Muzieklessen, piano, keyboard, accordeon (beginners)Keyboardles, pianoles, orgelles, accordeonles (beginners), compositieles van een ervaren toetsenist en componist.
Dat kan allemaal bij Wym. Hij geeft al vijftien jaar les aan kinderen en volwassenen. Hij is verbonden aan Muziekonderwijs Middennederland in Amersfoort en geeft privéles, thuis in het centrum van Utrecht.
Ook komt hij eventueel naar u toe in De Bilt, Bilthoven, Breukelen, Bunnik, Culemborg, Houten, Leidsche Rijn, Maarssen, Nieuwegein, Odijk, Soest, IJsselstein, Vianen, Vleuten of elders in de omstreken van Utrecht.
Fran
PianolessenIk leer piano spelen voor beginners en volwassenen. Ik kan je lesgeven in notatie, akkoorden spelen, muziektheorie, pop, jazz, klassiek.
Ik heb ervaring met lesgeven door Skype.
Daniele
Saxofoon, muziektheorie en improvisatie - alle niveausDeze cursus is voor iedereen die geïnteresseerd is om de saxofoon op elk niveau te spelen, van beginners tot studenten die geïnteresseerd zijn in meer geavanceerde onderwerpen zoals improvisatie, zowel op onconventionele manieren als meer gebaseerd op de traditie van Jazz.
De cursus zal worden aangepast aan de doelen en het niveau van de leerlingen, met een veeleisende maar niet overweldigende aanpak. De frequentie kan ook worden geoptimaliseerd voor de behoeften van de leerling: wekelijks, tweewekelijks of maandelijks (niet minder).
Ik geloof dat het belangrijkste doel van een mentor uiteindelijk moet zijn om de leerling zijn eigen leraar te laten worden en een empatisch tweerichtingsleerproces op te zetten.
Dimitar
Online klassieke pianolessen voor ambitieuze studentenIk ben een Bulgaarse concertpianist en leerkracht die momenteel in Nederland woont. Ik heb mijn Bachelor in Klassiek Piano ontvangen aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen en mijn Masters in Klassiek Piano aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik ben gespecialiseerd in studenten die ambitieus zijn en op zoek zijn naar lessen van de beste kwaliteit. Ik leer studenten om het meeste uit hun oefeningen te halen, podiumhindernis en belangrijke muzikale kennis te overwinnen, zoals hoe je woorden kunt opzeggen en studenten kunt helpen problemen op te lossen zoals hoe je een passage sneller kunt spelen of waarom een bepaalde passage niet werkt. Ik evalueer ook video's die je naar mij hebt gestuurd, bijvoorbeeld een recensie van je training of een beoordeling van je prestaties.
Michiel
Online gitaar en piano lessen, in diverse stijlen en voor alle niveaus.Ik geef akoestisch en klassiek gitaarles op elk niveau en in de meeste stijlen. Op de piano geef ik les aan beginners en gemiddeld gevorderden. Ik heb een ruime ervaring op diverse muziekscholen in Zuid Holland, als privéleraar bij leerlingen thuis en in mijn eigen studio.
Momenteel geef ik online les vanuit het buitenland met Skype of met Facetime voor de iPad, iMac of iPad gebruikers.
Online lessen zijn eigenlijk net als gewone lessen, maar je kan lekker thuis blijven en op je eigen instrument spelen.
Alle muziek die je nodig hebt is gratis te downloaden op een link die je krijgt als je les neemt.
Ik ben flexibel met lestijden, verschuiven is meestal wel mogelijk.
Door het tijdsverschil zijn de llessen in de ochtend Nederlandse tijd. Tot maximaal ongeveer 14.00.
Ik heb gitaar gestudeerd aan het Tilburgs Conservatorium en later piano tijdens mijn dirigenten opleiding bij het SNK.
Tevens heb ik een brede ervaring bij zowel basisscholen als in het voortgezet onderwijs als vakleerkracht muziek en muziek docent.
Patricia
Vioollessen, pianolessen en klavecimbellessenWil je de viool, piano of klavecimbel spelen?
Ik ben een professionele klavecinist, concertuitvoerder en docent in Den Haag die tijdens de studies aan een conservatorium en vele muziekscholen werkte.
We kunnen een flexibel schema maken, afhankelijk van uw plannen.
Denys
Trompet Lessen Amsterdam. Klassiek / Jazz / Barok / MuziektheorieIk ben een professionele trompettist en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb 17 jaar ervaring in het bespelen van trompet en 7 jaar onderwijservaring.
Eerst en vooral wil ik tijdens onze lessen je helpen om je doelen en ambities in de muziek te bereiken. Daarop zal ik mijn best doen om het meest effectieve programma voor je te maken. Ook zullen de meeste van mijn lessen aspecten bevatten van de basistrompetstechnieken, ontwikkeling van de jazz-improvisatievaardigheden of klassieke solostukken en basistheorie.
Behalve met het voldoende aantal studenten.
Als u vragen heeft, aarzel dan niet om het te vragen.
Matthias
Privé pianolessen voor alle leeftijden & niveaus Mijn naam is Matthias en geef privé pianolessen aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Bent u een enthousiaste beginner of wil u na enige tijd de draad weer oppikken? Contacteer me gerust voor meer informatie.
Kleuters vanaf 4 jaar oud kunnen bij mij hun eerste stappen zetten in de wereld van de piano. Ook zijn jong volwassenen en volwassenen zeer welkom!
De pianoles gaat door bij mij thuis in Beerzel, bij u thuis in regio Beerzel of online via Zoom of Skype. Door de COVID-19 is online pianoles volgen populair geworden, hoewel het zonder probleem ook bij me thuis kan. Ik woon op korte afstand van Putte, Berlaar, Heist-op-den-Berg, Bonheiden, Sint-Katelijne-Waver, Lier en Mechelen.
Tijdens de lessen zal ik rekening houden met specifieke wensen, zoals bv. voorkeur aan klassieke of populaire muziek. Ik gebruik een pianomethode die afgestemd is op uw eigen leeftijd. Voorkennis van muziek is niet nodig.
Eveneens kan ik helpen bij voorbereidingen tot toelatingsproeven aan conservatoria en muziekhogescholen.
Als pianist ben ik reeds meer dan 16 jaar actief. Ik ben in 2018 afgestudeerd als Master in de muziek aan ‘LUCA School of Arts’ te Leuven en van 2018-2019 studeerde ik verder aan de ‘Universität für Musik und Darstellende Kunst’ te Wenen.
Freek
Viool -& Pianolessen, coaching ensembles (aan huis of online)Individuele instrumentcoaching viool of piano
Heeft u in deze Coronatijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!
- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen momenteel via skype, later ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.
Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
Pablo
Piano- en zanglessen: Jazz / Pop / Funk / Latin / theorie / improvisatie / compositie / gehoortraining en meerEen van de grootste uitdagingen bij het leren zingen of bespelen van een instrument is dat we onszelf en onze muzikale paden te serieus nemen. Vaak slagen we er niet in om een kinderlijke energie in onze studies op te nemen. Meestal worden we verdrietig en overdreven zelfkritisch als de dingen niet lopen zoals we willen. Soms vermijden we gewoon het oefenen. Zelden bereiken we "flow" - een totale, heldere onderdompeling in het moment. We vergeten gewoon te accepteren. Zodra we onszelf toestaan om van de ervaring te genieten, ongeacht de uitkomst, dan, en alleen dan, kunnen we al onze verzamelde theoretische kennis authentiek in praktijk brengen.
Zicht lezen en muziektheorie zijn nuttige vaardigheden, maar nog belangrijker is de vaardigheid om je over te geven en je instrument op een holistische manier te leren. Op deze manier zullen die zeldzame momenten van flow steeds vaker komen.
Ik bied zang- en pianolessen aan voor alle niveaus en alle leeftijden. Ik hou van wat ik doe en wil mijn passie voor muziek graag delen met mijn studenten. Ik zal mijn manier van lesgeven aanpassen aan een meer praktische, theoretische, speelse of technische manier, afhankelijk van uw doelen en behoeften. Ik bied veel kennis van theorie / compositie / improvisatie / gehoortraining om je te helpen bij je muzikale reis. Ik kan ook zangers helpen die willen leren zichzelf te begeleiden in verschillende muziekstijlen of zangers die willen leren improviseren en de vaardigheden van een instrumentalist willen introduceren om hun leerproces te versnellen.
Ik zit momenteel in mijn laatste semester van studies voor Jazz Vocal Performance aan de Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien. Sinds mijn vijfde zing en speel ik piano. In het afgelopen decennium heb ik in verschillende bands van diverse muzikale genres gespeeld (traditionele jazz, salsa, bossa nova / samba en meer). Het belangrijkste dat ik van mijn muzikale reis heb geleerd, is dat het een continu leerproces is met zijn toppen en dalen. Leer al je gevoelens te omarmen en vooral: houd het speels!
Sara
Pianoles, muziekteorie, vioolles, muziek samen maken. Voor iedereenLieve student,
Ik ben een piano leraar al 2 jaar. Drie jaar geleden heb ik mijn Bachelor degree in het Koninklijk Conservatorium in Den Haag gedaan. In mijn praktijk heb ik met verschillende leeftijden gewerkt, van 6 tot 73. Twee keer per jaar organiseer ik een concert voor mijn studenten.
Ik hou en geniet enorm van lesgeven en ontwikkelen samen met mijn leerlingen!
Voor kinderen werk ik met de volgende boeken:
1. Piano Adventures door Nancy en Randall Faber
2. Hal Leonard piano boeken door Barbara Kreader, Fred Kern
Voor volwassenen werk ik met de volgende boeken:
1. Alfred's Basic Adult All-in-one course.
2. Adult Piano Adventure All-in-one course.
Ik ben opgewonden om samen te werken!
Guus
Basgitaarles in Amsterdam en Online in alle stijlenBasgitaarles in Amsterdam of Online! Tijdens de lessen is er speciaal aandacht voor timing, samenspel en techniek. Er komen veel verschillende muziekstijlen aan bod en ook gehoorstraining en muziektheorie worden behandeld, en uiteraard is er ruimte voor je eigen vragen. Lessen voor alle leeftijden vanaf 5 jaar, voor beginners maar ook voor gevorderden of volwassenen die op latere leeftijd willen beginnen met die fantastische instrument.