facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2021
Leraar sinds januari 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Creatieve en gestructureerde Spaanse lessen voor kinderen en volwassenen.
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Hola allemaal!
Ik ben altijd gepassioneerd geweest door kunst, cultuur, mensen en reizen, en door mijn communicatieve ervaringen in de interactie met verschillende mensen in verschillende talen over de hele wereld, heb ik de essentiële behoeften begrepen als het gaat om taalverwerving. Daarom is mijn methode een compilatie van het traditionele gebruik van boeken, teksten, audiobestanden en korte films, gecombineerd met PowerPoint-presentaties vol afbeeldingen, interactieve spellen en het nabootsen van situaties uit het echte leven waarin de leerlingen op natuurlijke wijze complexe grammatica leren. onderwerpen terwijl je plezier hebt. Ik creëer ook een specifieke relatie met elke leerling om te ontdekken welk type leerling de leerling is en om de klas af te stemmen op zijn/haar persoonlijkheid, behoeften en verwachtingen. De les kan in het Engels of Nederlands worden gegeven, maar ik streef er altijd naar om de student zoveel mogelijk kennis te laten maken met Spaans, zodat hij/zij sneller vooruitgang kan boeken.

Ik ben een native speaker Spaans met een bachelordiploma in sociale communicatie van de Pontificia Javeriana Universiteit in Bogota-Colombia, ELE Leraar Spaans gecertificeerd door Lola Martínez Cabrera Senior Professor van “Molinos de Viento” in Amsterdam en heb een postdoctorale graad als ELE docent Spaans van Universiteit van Barcelona en het Internationale Huis. Ik geef de afgelopen vijf jaar privélessen Spaans aan volwassenen. De afgelopen 10 jaar heb ik dagelijks te maken gehad met Spaans, Engels, Nederlands en Duits.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Oostenburgervoorstraat, Amsterdam, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hola allemaal!
Ik ben altijd gepassioneerd geweest door kunst, cultuur, mensen en reizen, en door mijn communicatieve ervaringen met verschillende mensen in verschillende talen over de hele wereld heb ik de essentiële behoeften begrepen als het gaat om taalverwerving. Daarom is mijn methode een compilatie van het traditionele gebruik van boeken, teksten, audio's en korte films, gecombineerd met powerpointpresentaties vol met afbeeldingen, interactieve games en het recreëren van situaties uit het echte leven waarin de studenten van nature complexe grammaticale onderwerpen leren terwijl ze pret. Ik creëer ook een specifieke relatie met elke student om het type leerling dat de student is te detecteren en de klas af te stemmen op zijn / haar persoonlijkheid, behoeften en verwachtingen. De les kan in het Engels of Nederlands worden gegeven, maar ik streef er altijd naar om de student zoveel mogelijk kennis te laten maken met het Spaans, zodat hij / zij sneller vooruitgang kan boeken.
Opleiding
Ik ben een native speaker Spaans met een bachelordiploma in sociale communicatie van de Pontificia Javeriana University in Bogota-Colombia en een ELE-docent Spaans, gecertificeerd door Lola Cabrera Senior Professor van "Molinos de Viento" in Amsterdam. Ik werk momenteel bij "Molinos de Viento" Spaans Cultureel Centrum en op school.
Leservaring
Ik leidde "SpaansCreativo" (Spaanse lessen voor kinderen) in 2018-19 en gaf de afgelopen vijf jaar privélessen Spaans aan volwassenen. De laatste 10 jaar heb ik dagelijks te maken met Spaans, Engels, Nederlands en Duits.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
School
Spaans voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
(De les is momenteel op pauze / pauzeren voor het bijwerken van de leermaterialen)

Ik kom oorspronkelijk uit Vietnam (geboren en getogen in Hanoi) en woon al twee jaar in het Verenigd Koninkrijk. Ik woon nu acht jaar in Amsterdam, Nederland. Momenteel werk ik fulltime bij een internationaal Nederlands bedrijf en is het bijles geven van Vietnamees mijn favoriete hobby!

In deze les maak je kennis met verschillende aspecten van het Vietnamese alfabet, grammatica en spelling. Aan het eind van elke les geef ik ook spreekoefeningen. Deze les is bedoeld voor degenen onder u die geïnteresseerd zijn in de Vietnamese taal en de Vietnamese cultuur.

Voor elk onderwerp wordt nieuwe woordenschat besproken. Mijn studieachtergrond ligt in Wiskunde en Statistiek, dus met de combinatie van talen kun je 'een beetje' redeneerlogica verwachten achter alle lessen die ik geef (wat volgens mij ook enige structuur aan de lessen geeft)!
verified badge
Hola amigos!

Ik ben een native speaker en gediplomeerd docent Spaans. Ik help je graag Spaans leren of verbeteren middels individuele lessen (ook aan kleine groepen).
Wil je Spaans leren voor een vakantie in een Spaanstalige land, werk, studie, of gewoon omdat je Spaans een mooie taal vindt: ik help je daar graag bij!!
De lessen worden op maat gemaakt op basis van jouw wensen, niveau en interesses.
In de lessen wordt gebruikt gemaakt van verschillende materialen als audiomaterialen, boeken, spelletjes, video's, (digitale) kranten, strips en zelfgemaakte materiaal.
verified badge
NEDERLANDS

Ben je net met het Italiaans begonnen? Of ben je al ervaren en wil je de taalproblemen? Of heb je een Italiaanse partner en wil je graag met hem/haar in het Italiaans kunnen praten? Of nog, heb je een officiële taaltentamen? Ik weet zeker dat ik de juiste leraar voor jou zal zijn.

ENGELS:

Begin je net met Italiaans en wil je het proces versnellen? Ben je al ervaren en wil je de taal nog beter onder de knie krijgen? Of heb je een Italiaanse partner en zou je die graag in hun taal willen spreken? Of moet u wellicht een officieel taalexamen afleggen? Ik weet zeker dat ik de juiste leraar voor je zal zijn.

LET OP: HET BOEKINGSSCHEMA WORDT NIET AANGEPAST. WE ZULLEN SAMEN DE TIJD VAN DE LESSEN ORGANISEREN VIA BERICHTEN.
verified badge
Engels is de Lingua Franca van tegenwordig. Het is een waardevolle vaardigheid om te bezitten, nuttig voor iedereen. Het is handig in de zich steeds ontwikkelende wereld waarin we leven en opent deuren naar veel plaatsen, ook in de geest. Bovendien verbetert tweetaligheid de cognitieve vaardigheden.

Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren en de taalbarrière wilt doorbreken of je je beter wilt voorbereiden op een Engels examen, ik kom je te hulp.

Ik ben een 3-jarige taalstudent, ik heb de C1 + niveaus in het Engels behaald. Ik heb 2 jaar ervaring in Londen, waar ik de RP (received pronunciation) heb geleerd en 3 jaar ervaring in de International Academia in Amsterdam. Mijn taalkundige achtergrond geeft me het vermogen om de geluiden en verschillende processen van de Engelse taal uit te leggen, vanuit een perspectief dat veel native-speakers niet kennen. Tijdens het lesgeven oefen ik de holistische benadering. Ik ben van mening dat taal bedoeld is voor mensen van elke leeftijd en opleiding, maar ik ben me ervan bewust dat iedereen een persoonlijke benadering verdient. Daarom bied ik de eerste kennismaking onbetaald aan, zodat we kennis kunnen maken en de verwachtingen van beide kanten kunnen bespreken.

In de lessen zal ik proberen om je zelfvertrouwen en kennis in het Engels te vergroten. We werken aan 4 niveaus: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Ik zal me concentreren op je sterke punten en je leren hoe je die in je voordeel kunt gebruiken bij het leren. We zullen uw potentieel benutten en samen de doelen bereiken die u voor uzelf heeft gesteld.
verified badge
Bent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!

Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:

• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.

Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.

Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.

Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
verified badge
Merhaba! Ik ben een enthousiaste leraar die Turks lesgeeft aan buitenlanders en kinderen wier moedertaal Turks is, maar dit moet verbeteren. Omdat ik ervaring heb met zowel tieners als volwassenen, ben ik gespecialiseerd in het geven van bijles Turks op basis van vier vaardigheden: luisteren, lezen, spreken en schrijven.

Ik plan mijn lessen op basis van de behoeften en doelstellingen van de leerling. In mijn lessen gebruik ik bij voorkeur verschillende lesboeken en authentieke bronnen (bijvoorbeeld online artikelen, kranten, tijdschriften).

Omdat ik in verschillende disciplines heb gestudeerd, zoals taalonderwijs, literatuur en communicatiewetenschappen, kan ik in elke les verschillende lesinhouden beloven om je enthousiast te houden tijdens je leerproces.

Als u met mij Turks wilt leren, neem dan contact met mij op!

Ik hoop snel van u te horen!



verified badge
Hallo, mijn naam is Vanessa en ik ben geboren en opgegroeid in Colombia!
Ik woon en werk in Amsterdam. Ik bied persoonlijke begeleiding aan bij het opstellen van een Spaanse thesis of casestudy. Alsook het aanbieden van privélessen Spaans voor alle nivo's en leeftijden.
Privé-, groeps-, online-, thuis- en zakelijke lessen zijn mogelijk.
Ik zorg voor interactieve lessen, met een persoonlijke aanpak op maat.
Mijn bedoeling is om de student aan te moedigen , te motiveren en ondersteuning te beiden.
Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.

Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Ik ben een huidige wiskundestudent aan de VU Amsterdam en bied mijn expertise aan in verschillende vakken, waaronder wiskunde, scheikunde, natuurkunde, Spaans (mijn moedertaal), Engels en Frans. Ik bied gepersonaliseerde begeleidingsdiensten die persoonlijk bij u thuis of via online sessies kunnen worden gegeven, afhankelijk van uw voorkeuren.

Mijn benadering van lesgeven is zeer flexibel, afgestemd op individuele voorkeuren en leerstijlen. Mijn doel is om een diep en alomvattend begrip te kweken van de onderwerpen waarin we ons verdiepen. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende en vertrouwende leeromgeving, waar jouw comfort een topprioriteit is.

Met een achtergrond als privéleraar gedurende de afgelopen zes jaar, waarbij ik bij een bureau in Brussel werkte, heb ik mijn vaardigheden op het gebied van geduld en consistentie aangescherpt. Ik ben toegewijd om anderen te helpen slagen en streef er altijd naar om verschillende perspectieven te begrijpen om de meest effectieve oplossingen voor alle betrokkenen te vinden. Regelmatige monitoring en follow-up zijn essentieel voor het handhaven van een consistent leertempo en het optimaliseren van de kennisverwerving.

Neem gerust contact op!
verified badge
Hallo,
Spaans en Frans zijn mijn moedertalen. Ik geef al jaren les in mijn vrije tijd, 's avonds of in het weekend. Ik vind het gewoon leuk om te doen en ik hou ervan om mensen van alle leeftijden te helpen beginnen met spreken of een goed niveau te bereiken. Ik gebruik grammaticaboeken maar ook online oefeningen of papierspelletjes, afhankelijk van de behoeften en het profiel van de leerling.
verified badge
Native Spaanse lessen uit Spanje – je leert gemakkelijk Spaans op een prettige manier in jouw tempo en behoeften, van beginners tot gevorderden. Het is ook mogelijk om online lessen perfect Spaans in gesprek te geven in wat jij nodig hebt en wilt.
Ik kan ook helpen met Spaans en Latijn
verified badge
Bienvenidos! Mijn lessen zijn leuk, interactief en gericht op het ontwikkelen van spreek en luistervaardigheden. We zullen samen spelletjes spelen en creative activiteiten doen om de taal om een speelse manier te leren. Ik kijk ernaar uit om samen met jullie te leren!


Ik ben in Nederland geboren, en opgegroeid in Spanje. Ik spreek vloeiend Spaans, Engels en Nederlands.
Na 25 jaar heb ik besloten om terug naar Amsterdam te verhuizen.
verified badge
Ik kom uit Bilbao, Spanje. En daar opgegroeid. Daarna in Nederland een HBO opleiding afgerond voor Tolk en Vertaler. Gewerkt voor de SVB, de Spaanse Ambassade en het Ministerie van Buitenlandse Zaken, de HBO opleiding Vertol en veel priveles gegeven. Ik gebruik geen vaste methode, maar mijn lessen zijn op maat. de lessen worden volledig afgestemd op uw leerstijl, de ritme en de persoonlijke doelen van de student.
message icon
Contacteer Vivian
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
(De les is momenteel op pauze / pauzeren voor het bijwerken van de leermaterialen)

Ik kom oorspronkelijk uit Vietnam (geboren en getogen in Hanoi) en woon al twee jaar in het Verenigd Koninkrijk. Ik woon nu acht jaar in Amsterdam, Nederland. Momenteel werk ik fulltime bij een internationaal Nederlands bedrijf en is het bijles geven van Vietnamees mijn favoriete hobby!

In deze les maak je kennis met verschillende aspecten van het Vietnamese alfabet, grammatica en spelling. Aan het eind van elke les geef ik ook spreekoefeningen. Deze les is bedoeld voor degenen onder u die geïnteresseerd zijn in de Vietnamese taal en de Vietnamese cultuur.

Voor elk onderwerp wordt nieuwe woordenschat besproken. Mijn studieachtergrond ligt in Wiskunde en Statistiek, dus met de combinatie van talen kun je 'een beetje' redeneerlogica verwachten achter alle lessen die ik geef (wat volgens mij ook enige structuur aan de lessen geeft)!
verified badge
Hola amigos!

Ik ben een native speaker en gediplomeerd docent Spaans. Ik help je graag Spaans leren of verbeteren middels individuele lessen (ook aan kleine groepen).
Wil je Spaans leren voor een vakantie in een Spaanstalige land, werk, studie, of gewoon omdat je Spaans een mooie taal vindt: ik help je daar graag bij!!
De lessen worden op maat gemaakt op basis van jouw wensen, niveau en interesses.
In de lessen wordt gebruikt gemaakt van verschillende materialen als audiomaterialen, boeken, spelletjes, video's, (digitale) kranten, strips en zelfgemaakte materiaal.
verified badge
NEDERLANDS

Ben je net met het Italiaans begonnen? Of ben je al ervaren en wil je de taalproblemen? Of heb je een Italiaanse partner en wil je graag met hem/haar in het Italiaans kunnen praten? Of nog, heb je een officiële taaltentamen? Ik weet zeker dat ik de juiste leraar voor jou zal zijn.

ENGELS:

Begin je net met Italiaans en wil je het proces versnellen? Ben je al ervaren en wil je de taal nog beter onder de knie krijgen? Of heb je een Italiaanse partner en zou je die graag in hun taal willen spreken? Of moet u wellicht een officieel taalexamen afleggen? Ik weet zeker dat ik de juiste leraar voor je zal zijn.

LET OP: HET BOEKINGSSCHEMA WORDT NIET AANGEPAST. WE ZULLEN SAMEN DE TIJD VAN DE LESSEN ORGANISEREN VIA BERICHTEN.
verified badge
Engels is de Lingua Franca van tegenwordig. Het is een waardevolle vaardigheid om te bezitten, nuttig voor iedereen. Het is handig in de zich steeds ontwikkelende wereld waarin we leven en opent deuren naar veel plaatsen, ook in de geest. Bovendien verbetert tweetaligheid de cognitieve vaardigheden.

Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren en de taalbarrière wilt doorbreken of je je beter wilt voorbereiden op een Engels examen, ik kom je te hulp.

Ik ben een 3-jarige taalstudent, ik heb de C1 + niveaus in het Engels behaald. Ik heb 2 jaar ervaring in Londen, waar ik de RP (received pronunciation) heb geleerd en 3 jaar ervaring in de International Academia in Amsterdam. Mijn taalkundige achtergrond geeft me het vermogen om de geluiden en verschillende processen van de Engelse taal uit te leggen, vanuit een perspectief dat veel native-speakers niet kennen. Tijdens het lesgeven oefen ik de holistische benadering. Ik ben van mening dat taal bedoeld is voor mensen van elke leeftijd en opleiding, maar ik ben me ervan bewust dat iedereen een persoonlijke benadering verdient. Daarom bied ik de eerste kennismaking onbetaald aan, zodat we kennis kunnen maken en de verwachtingen van beide kanten kunnen bespreken.

In de lessen zal ik proberen om je zelfvertrouwen en kennis in het Engels te vergroten. We werken aan 4 niveaus: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Ik zal me concentreren op je sterke punten en je leren hoe je die in je voordeel kunt gebruiken bij het leren. We zullen uw potentieel benutten en samen de doelen bereiken die u voor uzelf heeft gesteld.
verified badge
Bent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!

Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:

• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.

Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.

Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.

Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
verified badge
Merhaba! Ik ben een enthousiaste leraar die Turks lesgeeft aan buitenlanders en kinderen wier moedertaal Turks is, maar dit moet verbeteren. Omdat ik ervaring heb met zowel tieners als volwassenen, ben ik gespecialiseerd in het geven van bijles Turks op basis van vier vaardigheden: luisteren, lezen, spreken en schrijven.

Ik plan mijn lessen op basis van de behoeften en doelstellingen van de leerling. In mijn lessen gebruik ik bij voorkeur verschillende lesboeken en authentieke bronnen (bijvoorbeeld online artikelen, kranten, tijdschriften).

Omdat ik in verschillende disciplines heb gestudeerd, zoals taalonderwijs, literatuur en communicatiewetenschappen, kan ik in elke les verschillende lesinhouden beloven om je enthousiast te houden tijdens je leerproces.

Als u met mij Turks wilt leren, neem dan contact met mij op!

Ik hoop snel van u te horen!



verified badge
Hallo, mijn naam is Vanessa en ik ben geboren en opgegroeid in Colombia!
Ik woon en werk in Amsterdam. Ik bied persoonlijke begeleiding aan bij het opstellen van een Spaanse thesis of casestudy. Alsook het aanbieden van privélessen Spaans voor alle nivo's en leeftijden.
Privé-, groeps-, online-, thuis- en zakelijke lessen zijn mogelijk.
Ik zorg voor interactieve lessen, met een persoonlijke aanpak op maat.
Mijn bedoeling is om de student aan te moedigen , te motiveren en ondersteuning te beiden.
Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.

Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Ik ben een huidige wiskundestudent aan de VU Amsterdam en bied mijn expertise aan in verschillende vakken, waaronder wiskunde, scheikunde, natuurkunde, Spaans (mijn moedertaal), Engels en Frans. Ik bied gepersonaliseerde begeleidingsdiensten die persoonlijk bij u thuis of via online sessies kunnen worden gegeven, afhankelijk van uw voorkeuren.

Mijn benadering van lesgeven is zeer flexibel, afgestemd op individuele voorkeuren en leerstijlen. Mijn doel is om een diep en alomvattend begrip te kweken van de onderwerpen waarin we ons verdiepen. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende en vertrouwende leeromgeving, waar jouw comfort een topprioriteit is.

Met een achtergrond als privéleraar gedurende de afgelopen zes jaar, waarbij ik bij een bureau in Brussel werkte, heb ik mijn vaardigheden op het gebied van geduld en consistentie aangescherpt. Ik ben toegewijd om anderen te helpen slagen en streef er altijd naar om verschillende perspectieven te begrijpen om de meest effectieve oplossingen voor alle betrokkenen te vinden. Regelmatige monitoring en follow-up zijn essentieel voor het handhaven van een consistent leertempo en het optimaliseren van de kennisverwerving.

Neem gerust contact op!
verified badge
Hallo,
Spaans en Frans zijn mijn moedertalen. Ik geef al jaren les in mijn vrije tijd, 's avonds of in het weekend. Ik vind het gewoon leuk om te doen en ik hou ervan om mensen van alle leeftijden te helpen beginnen met spreken of een goed niveau te bereiken. Ik gebruik grammaticaboeken maar ook online oefeningen of papierspelletjes, afhankelijk van de behoeften en het profiel van de leerling.
verified badge
Native Spaanse lessen uit Spanje – je leert gemakkelijk Spaans op een prettige manier in jouw tempo en behoeften, van beginners tot gevorderden. Het is ook mogelijk om online lessen perfect Spaans in gesprek te geven in wat jij nodig hebt en wilt.
Ik kan ook helpen met Spaans en Latijn
verified badge
Bienvenidos! Mijn lessen zijn leuk, interactief en gericht op het ontwikkelen van spreek en luistervaardigheden. We zullen samen spelletjes spelen en creative activiteiten doen om de taal om een speelse manier te leren. Ik kijk ernaar uit om samen met jullie te leren!


Ik ben in Nederland geboren, en opgegroeid in Spanje. Ik spreek vloeiend Spaans, Engels en Nederlands.
Na 25 jaar heb ik besloten om terug naar Amsterdam te verhuizen.
verified badge
Ik kom uit Bilbao, Spanje. En daar opgegroeid. Daarna in Nederland een HBO opleiding afgerond voor Tolk en Vertaler. Gewerkt voor de SVB, de Spaanse Ambassade en het Ministerie van Buitenlandse Zaken, de HBO opleiding Vertol en veel priveles gegeven. Ik gebruik geen vaste methode, maar mijn lessen zijn op maat. de lessen worden volledig afgestemd op uw leerstijl, de ritme en de persoonlijke doelen van de student.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Vivian