facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2020
Leraar sinds november 2020
Pianoles voor alle leeftijden door Gediplomeerde Docent
course price icon
Van 120 € /h
arrow icon
Tanja is afgestudeerd aan het Conservatorium voor Docerend Musicus en tevens Uitvoerend Musicus (Solist) Klassiek Piano.

Pianoles voor beginners en bevorderden van alle leeftijden
- Alle leeftijden tussen 5 jaar en 80 jaar
- Klassiek en alle stijlen die je leuk vind
- Theorieles
- Mogelijkheid tot meedoen met Landelijke Graadexamens Piano

De pianolessen worden gegeven bij mij thuis in Alphen aan den Rijn, gegeven op een Yamaha vleugel aan kinderen en volwassenen in leeftijd variërend van 5 t/m 82 jaar. Dit doe ik al jarenlang met veel plezier!
Naast het aanleren van een goede pianotechniek besteed ik ook zeer veel aandacht aan ontwikkeling van muzikaliteit. Menigeen blijkt muzikaler te kunnen spelen dan zelf voor mogelijk gehouden!
Het notenschrift hoef je niet van te voren al te kennen, dit leer je eenvoudig tijdens de pianolessen, dus spelenderwijs. Tijdens de lessen leer ik je hóe je het beste kunt studeren, waardoor de vorderingen 3x sneller gaan.

De pianolessen worden aangepast aan het niveau en ambitie van de leerlingen. Mijn doelstelling in het algemeen om binnen een zo kort mogelijke tijd zo mogelijk er uit te halen. Uiteraard wordt het aan elke leerling afzonderlijk aangepast aan wensen en kunnen. Dit alles in een ontspannen, positieve sfeer met humor.
Vanaf elk niveau kun je instappen, vanaf absolute beginner tot zeer vergevorderde. Voorbereiding voor toelatingsexamen tot het Conservatorium behoort ook tot de mogelijkheden.

Voor beginners maak ik gebruik van Pianoles Methoden om een goede basis te creëren. Daarnaast en daarna doen we alles wat jij leuk vindt en geef ik altijd passend advies.

Voor sommige leerlingen kan het een extra motivatie en stimulans zijn om doelen te stellen binnen een bepaalde tijdsperiode. Tijdens de lessen kunnen we dan een plan van aanpak bespreken en naar dit doel toewerken.
Dit kan ook op een officiële manier middels landelijke Piano-Examens.
Deze worden georganiseerd door EPTA (European Piano Teachers Organisation).
Vanwege mijn lidmaatschap is het mogelijk voor leerlingen hieraan deel te nemen!

Door mijn lidmaatschap bij Epta Nederland (European Piano Teachers Association) blijf ik up-to-date van alle ontwikkelingen op gebied van pianolessen.

Graag tot ziens!
Extra informatie
De beschikbare tijden kunnen wijzigen, neem altijd contact met mij op om te kijken wat de actuele beschikbaarheid is.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Gravenstraat, Alphen aan den Rijn, Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Pianodocent ontvangt piano-leerlingen in Rotterdam / Ommoord. De tijdsduur is 30 minuten per les.. De lessen zijn degelijk opgebouwd, gebaseerd op de mogelijkheden van de leerling.

Noten lezen, akkoorden en pianotechniek horen tot de vaste oefenstof. Wanneer u nog geen noten kunt lezen, wordt u dit tijdens de eerste lessen aangeleerd. De pianolessen zijn gevarieerd van Klassiek tot Boogie & Blues.
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Over mezelf
Vanaf mijn zesde heb ik piano onderwijs gevolgd. Ik heb klassiek piano gestudeerd aan het Conservatorium van St. Petersburg en vervolgens klassieke zang aan het Conservatorium van Amsterdam.
Tegelijk met mijn zangcarrière begeleid ik diverse koren en zangers. Ik heb jarenlange ervaring met het geven van pianoles aan zowel kinderen als aan volwassenen, voor beginners en gevorderden.

Hoe geef ik pianoles
Tijdens de les krijgen mijn leerlingen de basis van pianotechniek, muziektheorie en een kennismaking met verschillende muziekstijlen. Ik geef veel aandacht aan houding, muzikaliteit en interpretatie. Door het leren van een goede techniek krijg je vanzelf inspiratie en plezier om de mooiste pianostukken te spelen. Je leert een eigen muzieksmaak te ontwikkelen. Tijdens de les spelen we o.a. gezellig samen duo’s voor ons plezier maar ook om te leren met iemand te musiceren.

Les voor kinderen
Beginnende kinderen vanaf 6 jaar laat ik kennis maken met de piano door na te spelen en tegelijkertijd te zingen. Vervolgens stappen we snel over op pianoboeken zoals de Thompson methode. Je leert noten lezen, ritmes, de juiste pianoaanslag en houding zodat je snel je favoriete muziekstuk kunt spelen.
Wil je toelating doen voor het conservatorium of wil je in een band spelen? Ik kan je helpen bij het voorbereiden voor audities.

Les voor volwassenen
Gevorderde kinderen en volwassenen volgen een individueel programma afhankelijk van persoonlijke wensen en niveau. Plezier en geluk van muziek maken staan centraal.

Huisconcerten en podium leerling-concerten.
Tijdens de feestelijke concerten krijg jij de gelegenheid om voor anderen te spelen en verschillende muziek van andere leerlingen te horen.

Info
Lessen vinden plaats bij mij thuis in Leiden. Ik geef les in het Nederlands of Engels.
verified badge
Wilt u uw pianospel verbeteren en heeft u iemand nodig die u daarbij begeleidt?
Speelde je vroeger piano en wil je dat weer oppakken, of ben je autodidact?
Laten we samenwerken om u te helpen uw doelen SNELLER te bereiken, zonder stress en verwarring.

EEN PAAR WOORDEN OVER MIJ
Mijn naam is Gina, ik ben klassiek pianiste, pianodocent en muziektheoriedocent.
Ik help studenten van alle leeftijden om hun vaardigheden te ontwikkelen, hun ideale pianistische doelen te bereiken en zich daarbij goed over zichzelf te voelen.
Ik geef al meer dan 8 jaar professioneel les en gebruik een combinatie van moderne en traditionele methoden waarvan bewezen is dat ze werken voor iedereen die daadwerkelijk wil spelen.
Ik ben gespecialiseerd in het werken met beginners en gevorderden die hun hobby serieus nemen en er goed in willen worden.
Muziek draait om expressie en plezier. Met een bepaalde mate van toewijding en nieuwsgierigheid is niets onmogelijk.
Laten we kennismaken en een persoonlijk plan voor u maken!

PS. De lessen vinden plaats in een professionele studio in Rijswijk.

*Voor de studenten die de muziek willen begrijpen, geef ik ook les in muziektheorie als apart vak
Tot ziens!
verified badge
Dominyka is een professionele zang- en pianolerares die lesgeeft op haar muziekschool of bij de leerling thuis. Ze heeft ruim 8 jaar ervaring in het lesgeven. Dominyka gaf les aan meer dan 400 studenten van 4 tot 70+ jaar oud. Als docent gaat haar missie verder dan je leren zingen of spelen; ze wekt vertrouwen en moedigt individualiteit aan.

Belangrijk om te vermelden is dat ze als muzikante: zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont, ook een muziekschool viool heeft afgerond en muziek schrijft.
De afgelopen tien jaar studeerde zij af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Daarnaast - een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) afgerond.

Ik ben zeer communicatief en geduldig. Ik hoor van mijn studenten dat ze mijn lessen erg leuk vinden! En ik beloof je dat je op een boeiende en leuke manier veel zult leren!

Ik geloof dat elke leerling moet omarmen wat hij graag zou willen spelen, en ik zou overwegen om open te staan voor wat de leerling wil spelen. Ik kan mijn lesmethoden zeer goed aanpassen aan elk individu, omdat iedereen informatie anders verwerkt. Je kunt een geweldige tijd verwachten en elke les iets nieuws leren. Ik pas me snel aan en ben erg goed in wat ik doe. 🎶

👇

In mijn lessen:
✅ Je leert de noten lezen
✅Je leert de akkoordsymbolen lezen
✅ Je leert akkoordprogressies spelen
✅ Je leert melodieën met beide handen spelen
✅Je ontwikkelt het ritmegevoel
✅ Je leert hoe je je emoties kunt verbinden in je spel
✅ Je zult er zeker van zijn dat je zelfstandig kunt oefenen
✅Je leert hoe je de dynamiek kunt beheersen
✅Je mag jezelf begeleiden
✅ Je vergroot je geheugen
✅ Je beheerst de muzieknotatie vloeiend
✅Je leert improviseren
✅ Je voelt vrijheid tijdens het spelen

Tot ziens !
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Jawa (1996) een Syrische ud-speler, zanger en componist.
Ik ben geboren in Aleppo en opgegroeid in Damascus, Syrië. Ik begon met muziek maken toen ik elf was. Ik koos de Oud als mijn instrument omdat mijn vader het thuis elke dag bespeelde toen ik jong was. Gaandeweg werd ik er verliefd op en nu voel ik een onbeperkt gevoel van vrijheid tijdens het spelen ervan. In 2021 afgestudeerd aan het Rotterdams Conservatorium.
verified badge
Speel de muziek die je leuk vindt!
Maak kennis met de schoonheid van klassieke muziek!
Neem deel aan het prachtige proces van het ontdekken van kunst!

- Lesgeven is een essentieel onderdeel van mijn muzikale leven geweest. Ik heb veel respect voor deze roeping en ben bereid mijn leerlingen met verantwoordelijkheid en enthousiasme te begeleiden! Ik heb les gegeven aan mensen in de leeftijd tussen de 5 en 75 jaar, mensen met allerlei niveaus en achtergronden. Ik ben bereid elke nieuwe situatie als een uitdaging te beschouwen.
verified badge
👋 Hallo! Ik ben Carlo, professioneel saxofonist, componist en bevoegd muziekdocent voor het openbaar onderwijs. Ik geef saxofoonlessen bij verschillende basisscholen in Zuid-Holland en werk daarnaast met kinderen, tieners en volwassenen – van beginners tot gevorderden.

🎵 Wat ik aanbied:

Saxofoonlessen (klassiek, jazz, improvisatie)
Compositie & muziektheorie
Gehoortraining
Voorbereiding op toelatingsexamens
Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw wensen

📘 Over de lessen:
Mijn lessen duren meestal tussen een half uur (voor jonge kinderen) en 1 tot 1,5 uur voor oudere of gevorderde leerlingen. Afhankelijk van het niveau behandelen we notenleer (solfège), muziektheorie, technische oefeningen, en het repertoire.

Dankzij mijn brede muzikale achtergrond pas ik mijn lessen volledig aan op de behoeften van elke leerling. Ik gebruik erkende lesmethoden zoals Kodály, Orff, en andere pedagogische benaderingen die creativiteit, luisteren en spel stimuleren – vooral effectief voor kinderen.

📍 Locatie: Den Haag (bij mij of bij jou thuis) of online
🗣️ Talen: Nederlands, Engels, Italiaans
🎓 Ervaring met jonge kinderen, scholieren en conservatoriumstudenten

Lessen zijn speels en interactief voor kinderen, en verdiepend voor gevorderden. Neem gerust contact op voor een proefles!

🔹 Diploma's en Opleidingen

Master Klassiek Saxofoon – Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg (2023)
Master Klassiek Saxofoon – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2020)
Pre-bachelor Cursussen Compositie – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2022)
Bevoegd Muziekdocent voor het Italiaanse Middelbaar Onderwijs – Florence (Italië) (2023)

Meer informatie over mij, mijn muziek en projecten is te vinden op mijn website:
🌐 www.carlorossimusic.com

✅ Bespaar tot 10% met een lessenpakket van 10 lessen – beschikbaar online, bij mij thuis of bij jou op locatie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

👋 Hello! My name is Carlo Rossi. I’m a professional saxophonist, composer and qualified music teacher based in The Hague. I teach saxophone at various elementary schools in South-Holland region and also work with children, teenagers, and adults—from beginners to advanced players.

Currently, I teach saxophone at some elementary schools, as well as private lessons in saxophone, composition, music theory, and ear training. My approach is creative, flexible and tailored to each student’s goals.

🎓 What I offer:

Saxophone lessons (classical, jazz, improvisation)
Composition & songwriting
Music theory & ear training
Audition and entrance exam preparation
Guidance for young learners, including primary school students

📘 Lesson structure:
My lessons generally last between 30 minutes (for young children) and 1 to 1.5 hours for older or more advanced students. Depending on the student’s level, lessons include solfeggio, music theory, technical exercises, and saxophone repertoire.

With my wide musical background, I design each lesson to meet the individual needs of the student. I apply established teaching methods such as Kodály, Orff, and others that encourage creativity, active listening, and playful learning — especially effective for younger students.

📍 Location: The Hague (my place, your place, or online)
🗣️ Languages: Dutch, English, Italian
🎓 Experienced with children, school students, and professionals

🔹 Degrees & Education

Master’s in Classical Saxophone – Fontys Academy of the Arts, Tilburg (2023)
Master’s in Classical Saxophone – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2020)
Pre-Bachelor’s Courses in Composition – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2022)
Qualified Music Teacher for Italian Middle Schools – Florence (IT) (2023)

Lessons are creative, flexible and always adapted to the student’s goals.
verified badge
Didier is een ervaren piano leraar die je kan helpen je vaardigheden rond toetsinstrumenten te verscherpen, niet alleen in het praktische en lichamelijke, maar zeker ook in de theoretische en muzikale kennis.

Of je nu alles op gehoor speelt of van bladmuziek. Of je nu beginner bent, of al meer dan 10 jaar speelt.

Daarnaast is Didier gespecialiseerd in samenzang, speech-level singing, en is hij gediplomeerd koordirigent. Hij helpt je graag je stem en performance te ontwikkelen onder het motto 'Consistency is Key'.
verified badge
Hoi!

Mijn naam is Héloïse, een Franse celliste en zangeres. Ik woon al twee jaar in Nederland. In juni heb ik mijn studie aan het Conservatorium van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht afgerond en ben nu beroepsmusicus en onder andere docent cello bij het Lindenberg Centrum in Nijmegen.

Nadat ik twee jaar lang muziektheorie gaf aan een Frans conservatorium, besefte ik hoe belangrijk lesgeven voor mij is en hoe het mij helpt groeien als muzikant. Ik pas mij graag aan de leerling aan en probeer voor elke onderwijssituatie een oplossing te vinden.
Ik kan alle niveaus cello en zang lesgeven, en alle leeftijden. Ik kan ook muziektheorielessen geven.
De lessen kunnen bij mij thuis in Den Haag plaatsvinden of online, of bij de student thuis, in het Engels of Frans.

Dankjewel!
verified badge
Ik heb mijn vijfjarige conservatoriumopleiding afgerond aan de afdeling Compositie. Gedurende deze tijd heb ik een uitgebreide training in harmonie, compositie en piano gevolgd. Momenteel volg ik mijn masteropleiding aan Codarts Rotterdam. Ik geef piano- en solfègelessen voor alle niveaus, van beginner tot gevorderd. Daarnaast geef ik klassieke harmonie- en compositietraining om je te helpen je eigen stukken te creëren. Daarnaast bied ik solfège- en gehoortraining aan, afgestemd op de eisen van het conservatorium waar je naartoe wilt.
verified badge
Bij deze pianolessen draait alles om plezier beleven aan muziek en je op je gemak voelen achter de piano. Of je nu een absolute beginner bent of al een beetje speelt, we werken in jouw tempo en richten ons op het ontwikkelen van goede gewoonten, een solide techniek en zelfvertrouwen.

We behandelen noten lezen, ritme en coördinatie, maar altijd op een leuke, ontspannen manier. Je kunt muziek spelen die je leuk vindt, je creativiteit ontdekken en echt plezier hebben tijdens het leren.

Het doel is simpel: ervoor zorgen dat je je prettig voelt bij het pianospelen en geniet van het muziekmaakproces.
verified badge
Ik geef gepersonaliseerde cellolessen aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginner bent die het instrument ontdekt of een gevorderde leerling die zijn of haar techniek wil verfijnen, ik pas elke les aan jouw doelen en tempo aan. Ik kom bij leerlingen thuis om comfortabele en gemakkelijke lessen aan huis te geven, waarbij de focus ligt op een solide techniek, muzikale expressie en plezier in het bespelen van de cello.
message icon
Contacteer Tanja
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Pianodocent ontvangt piano-leerlingen in Rotterdam / Ommoord. De tijdsduur is 30 minuten per les.. De lessen zijn degelijk opgebouwd, gebaseerd op de mogelijkheden van de leerling.

Noten lezen, akkoorden en pianotechniek horen tot de vaste oefenstof. Wanneer u nog geen noten kunt lezen, wordt u dit tijdens de eerste lessen aangeleerd. De pianolessen zijn gevarieerd van Klassiek tot Boogie & Blues.
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Over mezelf
Vanaf mijn zesde heb ik piano onderwijs gevolgd. Ik heb klassiek piano gestudeerd aan het Conservatorium van St. Petersburg en vervolgens klassieke zang aan het Conservatorium van Amsterdam.
Tegelijk met mijn zangcarrière begeleid ik diverse koren en zangers. Ik heb jarenlange ervaring met het geven van pianoles aan zowel kinderen als aan volwassenen, voor beginners en gevorderden.

Hoe geef ik pianoles
Tijdens de les krijgen mijn leerlingen de basis van pianotechniek, muziektheorie en een kennismaking met verschillende muziekstijlen. Ik geef veel aandacht aan houding, muzikaliteit en interpretatie. Door het leren van een goede techniek krijg je vanzelf inspiratie en plezier om de mooiste pianostukken te spelen. Je leert een eigen muzieksmaak te ontwikkelen. Tijdens de les spelen we o.a. gezellig samen duo’s voor ons plezier maar ook om te leren met iemand te musiceren.

Les voor kinderen
Beginnende kinderen vanaf 6 jaar laat ik kennis maken met de piano door na te spelen en tegelijkertijd te zingen. Vervolgens stappen we snel over op pianoboeken zoals de Thompson methode. Je leert noten lezen, ritmes, de juiste pianoaanslag en houding zodat je snel je favoriete muziekstuk kunt spelen.
Wil je toelating doen voor het conservatorium of wil je in een band spelen? Ik kan je helpen bij het voorbereiden voor audities.

Les voor volwassenen
Gevorderde kinderen en volwassenen volgen een individueel programma afhankelijk van persoonlijke wensen en niveau. Plezier en geluk van muziek maken staan centraal.

Huisconcerten en podium leerling-concerten.
Tijdens de feestelijke concerten krijg jij de gelegenheid om voor anderen te spelen en verschillende muziek van andere leerlingen te horen.

Info
Lessen vinden plaats bij mij thuis in Leiden. Ik geef les in het Nederlands of Engels.
verified badge
Wilt u uw pianospel verbeteren en heeft u iemand nodig die u daarbij begeleidt?
Speelde je vroeger piano en wil je dat weer oppakken, of ben je autodidact?
Laten we samenwerken om u te helpen uw doelen SNELLER te bereiken, zonder stress en verwarring.

EEN PAAR WOORDEN OVER MIJ
Mijn naam is Gina, ik ben klassiek pianiste, pianodocent en muziektheoriedocent.
Ik help studenten van alle leeftijden om hun vaardigheden te ontwikkelen, hun ideale pianistische doelen te bereiken en zich daarbij goed over zichzelf te voelen.
Ik geef al meer dan 8 jaar professioneel les en gebruik een combinatie van moderne en traditionele methoden waarvan bewezen is dat ze werken voor iedereen die daadwerkelijk wil spelen.
Ik ben gespecialiseerd in het werken met beginners en gevorderden die hun hobby serieus nemen en er goed in willen worden.
Muziek draait om expressie en plezier. Met een bepaalde mate van toewijding en nieuwsgierigheid is niets onmogelijk.
Laten we kennismaken en een persoonlijk plan voor u maken!

PS. De lessen vinden plaats in een professionele studio in Rijswijk.

*Voor de studenten die de muziek willen begrijpen, geef ik ook les in muziektheorie als apart vak
Tot ziens!
verified badge
Dominyka is een professionele zang- en pianolerares die lesgeeft op haar muziekschool of bij de leerling thuis. Ze heeft ruim 8 jaar ervaring in het lesgeven. Dominyka gaf les aan meer dan 400 studenten van 4 tot 70+ jaar oud. Als docent gaat haar missie verder dan je leren zingen of spelen; ze wekt vertrouwen en moedigt individualiteit aan.

Belangrijk om te vermelden is dat ze als muzikante: zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont, ook een muziekschool viool heeft afgerond en muziek schrijft.
De afgelopen tien jaar studeerde zij af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Daarnaast - een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) afgerond.

Ik ben zeer communicatief en geduldig. Ik hoor van mijn studenten dat ze mijn lessen erg leuk vinden! En ik beloof je dat je op een boeiende en leuke manier veel zult leren!

Ik geloof dat elke leerling moet omarmen wat hij graag zou willen spelen, en ik zou overwegen om open te staan voor wat de leerling wil spelen. Ik kan mijn lesmethoden zeer goed aanpassen aan elk individu, omdat iedereen informatie anders verwerkt. Je kunt een geweldige tijd verwachten en elke les iets nieuws leren. Ik pas me snel aan en ben erg goed in wat ik doe. 🎶

👇

In mijn lessen:
✅ Je leert de noten lezen
✅Je leert de akkoordsymbolen lezen
✅ Je leert akkoordprogressies spelen
✅ Je leert melodieën met beide handen spelen
✅Je ontwikkelt het ritmegevoel
✅ Je leert hoe je je emoties kunt verbinden in je spel
✅ Je zult er zeker van zijn dat je zelfstandig kunt oefenen
✅Je leert hoe je de dynamiek kunt beheersen
✅Je mag jezelf begeleiden
✅ Je vergroot je geheugen
✅ Je beheerst de muzieknotatie vloeiend
✅Je leert improviseren
✅ Je voelt vrijheid tijdens het spelen

Tot ziens !
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Jawa (1996) een Syrische ud-speler, zanger en componist.
Ik ben geboren in Aleppo en opgegroeid in Damascus, Syrië. Ik begon met muziek maken toen ik elf was. Ik koos de Oud als mijn instrument omdat mijn vader het thuis elke dag bespeelde toen ik jong was. Gaandeweg werd ik er verliefd op en nu voel ik een onbeperkt gevoel van vrijheid tijdens het spelen ervan. In 2021 afgestudeerd aan het Rotterdams Conservatorium.
verified badge
Speel de muziek die je leuk vindt!
Maak kennis met de schoonheid van klassieke muziek!
Neem deel aan het prachtige proces van het ontdekken van kunst!

- Lesgeven is een essentieel onderdeel van mijn muzikale leven geweest. Ik heb veel respect voor deze roeping en ben bereid mijn leerlingen met verantwoordelijkheid en enthousiasme te begeleiden! Ik heb les gegeven aan mensen in de leeftijd tussen de 5 en 75 jaar, mensen met allerlei niveaus en achtergronden. Ik ben bereid elke nieuwe situatie als een uitdaging te beschouwen.
verified badge
👋 Hallo! Ik ben Carlo, professioneel saxofonist, componist en bevoegd muziekdocent voor het openbaar onderwijs. Ik geef saxofoonlessen bij verschillende basisscholen in Zuid-Holland en werk daarnaast met kinderen, tieners en volwassenen – van beginners tot gevorderden.

🎵 Wat ik aanbied:

Saxofoonlessen (klassiek, jazz, improvisatie)
Compositie & muziektheorie
Gehoortraining
Voorbereiding op toelatingsexamens
Persoonlijke begeleiding, afgestemd op jouw wensen

📘 Over de lessen:
Mijn lessen duren meestal tussen een half uur (voor jonge kinderen) en 1 tot 1,5 uur voor oudere of gevorderde leerlingen. Afhankelijk van het niveau behandelen we notenleer (solfège), muziektheorie, technische oefeningen, en het repertoire.

Dankzij mijn brede muzikale achtergrond pas ik mijn lessen volledig aan op de behoeften van elke leerling. Ik gebruik erkende lesmethoden zoals Kodály, Orff, en andere pedagogische benaderingen die creativiteit, luisteren en spel stimuleren – vooral effectief voor kinderen.

📍 Locatie: Den Haag (bij mij of bij jou thuis) of online
🗣️ Talen: Nederlands, Engels, Italiaans
🎓 Ervaring met jonge kinderen, scholieren en conservatoriumstudenten

Lessen zijn speels en interactief voor kinderen, en verdiepend voor gevorderden. Neem gerust contact op voor een proefles!

🔹 Diploma's en Opleidingen

Master Klassiek Saxofoon – Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg (2023)
Master Klassiek Saxofoon – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2020)
Pre-bachelor Cursussen Compositie – Conservatorio L. Cherubini, Florence (Italië) (2022)
Bevoegd Muziekdocent voor het Italiaanse Middelbaar Onderwijs – Florence (Italië) (2023)

Meer informatie over mij, mijn muziek en projecten is te vinden op mijn website:
🌐 www.carlorossimusic.com

✅ Bespaar tot 10% met een lessenpakket van 10 lessen – beschikbaar online, bij mij thuis of bij jou op locatie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

👋 Hello! My name is Carlo Rossi. I’m a professional saxophonist, composer and qualified music teacher based in The Hague. I teach saxophone at various elementary schools in South-Holland region and also work with children, teenagers, and adults—from beginners to advanced players.

Currently, I teach saxophone at some elementary schools, as well as private lessons in saxophone, composition, music theory, and ear training. My approach is creative, flexible and tailored to each student’s goals.

🎓 What I offer:

Saxophone lessons (classical, jazz, improvisation)
Composition & songwriting
Music theory & ear training
Audition and entrance exam preparation
Guidance for young learners, including primary school students

📘 Lesson structure:
My lessons generally last between 30 minutes (for young children) and 1 to 1.5 hours for older or more advanced students. Depending on the student’s level, lessons include solfeggio, music theory, technical exercises, and saxophone repertoire.

With my wide musical background, I design each lesson to meet the individual needs of the student. I apply established teaching methods such as Kodály, Orff, and others that encourage creativity, active listening, and playful learning — especially effective for younger students.

📍 Location: The Hague (my place, your place, or online)
🗣️ Languages: Dutch, English, Italian
🎓 Experienced with children, school students, and professionals

🔹 Degrees & Education

Master’s in Classical Saxophone – Fontys Academy of the Arts, Tilburg (2023)
Master’s in Classical Saxophone – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2020)
Pre-Bachelor’s Courses in Composition – Conservatorio L. Cherubini, Florence (IT) (2022)
Qualified Music Teacher for Italian Middle Schools – Florence (IT) (2023)

Lessons are creative, flexible and always adapted to the student’s goals.
verified badge
Didier is een ervaren piano leraar die je kan helpen je vaardigheden rond toetsinstrumenten te verscherpen, niet alleen in het praktische en lichamelijke, maar zeker ook in de theoretische en muzikale kennis.

Of je nu alles op gehoor speelt of van bladmuziek. Of je nu beginner bent, of al meer dan 10 jaar speelt.

Daarnaast is Didier gespecialiseerd in samenzang, speech-level singing, en is hij gediplomeerd koordirigent. Hij helpt je graag je stem en performance te ontwikkelen onder het motto 'Consistency is Key'.
verified badge
Hoi!

Mijn naam is Héloïse, een Franse celliste en zangeres. Ik woon al twee jaar in Nederland. In juni heb ik mijn studie aan het Conservatorium van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht afgerond en ben nu beroepsmusicus en onder andere docent cello bij het Lindenberg Centrum in Nijmegen.

Nadat ik twee jaar lang muziektheorie gaf aan een Frans conservatorium, besefte ik hoe belangrijk lesgeven voor mij is en hoe het mij helpt groeien als muzikant. Ik pas mij graag aan de leerling aan en probeer voor elke onderwijssituatie een oplossing te vinden.
Ik kan alle niveaus cello en zang lesgeven, en alle leeftijden. Ik kan ook muziektheorielessen geven.
De lessen kunnen bij mij thuis in Den Haag plaatsvinden of online, of bij de student thuis, in het Engels of Frans.

Dankjewel!
verified badge
Ik heb mijn vijfjarige conservatoriumopleiding afgerond aan de afdeling Compositie. Gedurende deze tijd heb ik een uitgebreide training in harmonie, compositie en piano gevolgd. Momenteel volg ik mijn masteropleiding aan Codarts Rotterdam. Ik geef piano- en solfègelessen voor alle niveaus, van beginner tot gevorderd. Daarnaast geef ik klassieke harmonie- en compositietraining om je te helpen je eigen stukken te creëren. Daarnaast bied ik solfège- en gehoortraining aan, afgestemd op de eisen van het conservatorium waar je naartoe wilt.
verified badge
Bij deze pianolessen draait alles om plezier beleven aan muziek en je op je gemak voelen achter de piano. Of je nu een absolute beginner bent of al een beetje speelt, we werken in jouw tempo en richten ons op het ontwikkelen van goede gewoonten, een solide techniek en zelfvertrouwen.

We behandelen noten lezen, ritme en coördinatie, maar altijd op een leuke, ontspannen manier. Je kunt muziek spelen die je leuk vindt, je creativiteit ontdekken en echt plezier hebben tijdens het leren.

Het doel is simpel: ervoor zorgen dat je je prettig voelt bij het pianospelen en geniet van het muziekmaakproces.
verified badge
Ik geef gepersonaliseerde cellolessen aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginner bent die het instrument ontdekt of een gevorderde leerling die zijn of haar techniek wil verfijnen, ik pas elke les aan jouw doelen en tempo aan. Ik kom bij leerlingen thuis om comfortabele en gemakkelijke lessen aan huis te geven, waarbij de focus ligt op een solide techniek, muzikale expressie en plezier in het bespelen van de cello.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Tanja