facebook
Karel
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van36.00EUR/ h

Leer piano spelen op de manier die zowel klassiek als jazz respecteert.

Het is mijn overtuiging dat meest plezier kan gehaald worden uit pianospelen wanneer je een stuk niet alleen kan reproduceren maar als je er ook mee kan gaan improviseren. Een klassiek stuk interpreteren en naspelen geeft een geweldige kick, maar anderzijds is het toch echt nuttig een dosis inzicht in harmonie aangereikt te krijgen om efficiënter van buiten te kunnen leren spelen, of om er een eigen variatie van te gaan maken. En dit kan mijns inziens best meteen aan het klavier gedoceerd worden voor de beginner of de gevorderde, bij om het even welk stuk je graag hoort, van welk genre dan ook. Ik leg er mij graag op toe me in dergelijk stuk te verdiepen en er wat muziektheorie en trucjes bij te brengen, die ik ontdekte in de jazz-wereld, verweven met de klassieke methode zoals de academie ze aanbiedt! Net in die combinatie van reproductie en improvisatie zit wat mij betreft de ultieme vrijheid voor de pianist(e)! Ik deed er zelf om eerlijk te zijn vele jaren over om vanalles te ontdekken en wil dit nu delen!

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Weststraat, Aalter, België
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Aalter, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Intussen pakweg 15 jaar geledenigde ik de academie met een goed, doch gemengd gevoel. Ik kon na lang oefenen enkele moeilijkere eerlijk stukken naspelen, maar wist gezegd niet altijd waarom ik zou verder oefenen. Ik bleef wat spelen nadien en zoeken: mijn interesse ging gaandeweg naar componisten zoals Mussorgsky, Scriabin, ... Waarom was me toen niet duidelijk. Ik begon dan op dag meer naar jazz te luisteren en wou het ook naspelen. Het voelde zelfs als compleet opnieuw beginnen Alweer een lange weg te gaan. Echter, nooit was mijn groter interesse dan nu in piano en muziek in het algemeen. Oorzaak daarvan was het mezelf verdiepen in harmonieleer, akkoordenleer, soorten toonladders, de jazz-aanpak van piano spelen die toch wat complementair staat op de klassieke aanpak staat zoals de academie ze me leerde. Beter weten wat je speelt, snappen waarom je iets mooi vindt, makkelijk korte zaken van buiten leren en improviseren plots haalbaar zien zijn er het dankbare resultaat van voor mij persoonlijk. Dit wil ik delen.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Burgerlijk ingenieur machinebouw
Optie mechanische constructie

Er ontbreken nog 82 tekens voor dit veld bij aanvang van deze zin, daarom wat vulling zodat ik mijn account kan opslaan.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Jarenlange opvulling van vrije tijd, in bandjes gespeeld, occasionele plechtigheden, kortom pianoliefhebber! Ambassadeur van de mooiste hobby!

Beoordelingen (4)

Heel aangename en leerrijke les.
Leraar pikt in op je persoonlijke wensen wat je exact wil leren en doet hierbij zeer goede voorbereidingen, hij legt ook alles op een gestructureerde- en verstaanbare manier uit.
.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
het 1ste kontakt verliep vlot en geeft mij de moed om door te zetten.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Karel snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  
11
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 11:00
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  Dinsdag om 14:00
  
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 48€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2021
  • 2 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  
11
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 11:00
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  Dinsdag om 14:00
  
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 48€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Lydia
Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

Richard
Prive gitaarles voor iedereen, op maat van de student
Hey! Mijn naam is Richard Billen en ik geef gitaarles/ muziektheorie aan iedereen die het nodig heeft! Voor gitaar is het belangrijk dat je in een aangename omgeving jezelf kan verbeteren op een leuke manier waar jouw interesses centraal staan. Wil je je verdiepen in een bepaalde stijl? Wil je een eigen sound creëren op je gitaar aan de hand van amps, pedalen, ...? Daar kan ik je allemaal mee verderhelpen! Een kennis van notenleer of muziektheorie is niet vereist, we kunnen dit wel altijd in de les behandelen indien je dit wilt, maar dat is zeker niet verplicht ;) Zelf ben ik student aan het conservatorium te Gent en speel ik al gitaar sinds mijn 9 jaar. Sinds enkele jaren speel ik in professionele bands waarmee ik onderandere bijvoorbeeld op suikerrock heb kunnen spelen. Naast mijn werk in bands ben ik beschikbaar als sessiemuzikant, bands kunnen me dus vragen om mee te spelen voor een of meerdere optredens. Meestal is dit last minute waardoor mijn kunsten als zichtlezer zeer goed zijn, bovendien zorgt dit ervoor dat ik thuis ben van alle stijlen. De lessen zouden doorgaan bij mij thuis te Mol of via webcam. Uitzonderlijk kunnen we een andere locatie afspreken. Laat me zeker iets weten als je nog vragen hebt, dan antwoord ik zo snel mogelijk. tot snel! Richard P.S.: mijn opgegeven uren zijn een richtlijn, als dit niet uitkomt kan je zeker sturen en dan proberen we iets te regelen:)

Laura
Cellolessen voor iedereen! Leer cello spelen of verbeter je muzikale vaardigheden!
Hallo, ik ben Laura, ik ben celliste en ik deel mijn muzikale kennis graag met andere mensen. Ik heb ervaring met leerlingen van alle leeftijden en ik geloof dat er geen juiste leeftijd is om te beginnen met het leren bespelen van een instrument. Ik pas mijn lessen aan de doelstellingen en smaak van elke leerling aan. We kunnen klassieke muziek leren, maar ook andere stijlen zoals pop. Ik bied ook lessen aan gericht op muziektheorie als dat is wat je zoekt! Als je cello wilt leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, aarzel dan niet om mij te schrijven!

Richard
Pianolessen voor iedereen door concertpianist en docent met 25 jaar meesterlijke en internationale ervaring
Hallo, welkom op mijn profiel! Mijn naam is Richard, leuk je te ontmoeten! Ik ben een Nederlandse pianodocent en concertpianist met 25 jaar ervaring. Als pianoleraar heb ik ruime ervaring met leerlingen van alle leeftijden en niveaus, evenals met verschillende muziekstijlen. Ik heb een masterdiploma in de muziek, zowel in pianospel als in pianoles. De afgelopen 25 jaar heb ik pianoles gegeven (zowel individueel als in groepsverband) aan verschillende muziekscholen in Nederland, en daarnaast privélessen in verschillende Europese landen en de VS. Ik ben beschikbaar voor pianolessen bij u thuis of in mijn studio, maar ik kan ook online lesgeven (via Zoom), als u dat liever heeft. Ik spreek vloeiend Engels, Spaans, Duits, Nederlands en basis Italiaans, dus ik kan in al deze talen lesgeven. Als concertpianist heb ik als solist talloze concertreizen gemaakt en met gerenommeerde orkesten gespeeld in verschillende landen, waaronder Duitsland, Frankrijk, Nederland, Groot-Brittannië en de Verenigde Arabische Emiraten. Daarnaast won ik prijzen bij diverse prestigieuze pianoconcoursen, maakte ik diverse tv-, radio- en albumopnames en volgde ik masterclasses bij wereldberoemde pianisten zoals de meesterpianisten Murray Perahia, Jacques Rouvier, Emanual Ax en Igor Roma. Mijn pianolessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveaus, die graag hun pianospel willen leren of verbeteren. Hoewel mijn achtergrond klassiek repertoire is, heb ik ook ervaring met het lesgeven in onder meer populaire muziek en filmmuziek. Ik hou van alle soorten muziek en ik sta er zeker voor open om je te leren hoe je je favoriete nummers kunt spelen. Mijn lessen bestaan onder andere uit het leren en verbeteren van pianotechnieken, het lezen van bladmuziek (als je die nog niet beheerst), spelen op gehoor, muziektheorie, het ontwikkelen van muzikaliteit en het stimuleren van plezier in het bespelen van dit prachtige instrument. Neem gerust contact met mij op als u een les wilt inplannen of als u vragen of twijfels heeft. Ik kijk er naar uit van u te horen!

Jun
Reguliere pianolessen te moeilijk? Probeer dan pianoles bij mij!
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek). Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen. Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel? We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat. Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.

Gwinny
Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderden
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

Idris
Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveau
Leren drummen? Easy as 1,2,3. Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen. Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u. Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat). Bij vragen stuur gerust een berichtje :)

Alex
Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen. Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen. Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar. Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren. Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst). In een lesles wordt de focus gelegd op: • gitaarhouding, techniek en geluid • timing en gevoel voor ritme • tokkelen en grooven • muzikale interpretatie • muziektheorie • improvisatie • repertoire (op het verlanglijstje van de student) Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching. Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt. Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden. Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden. Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien. Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.

Abhin
Muzieklessen (piano, compositie, muziekproductie en meer)
Als je je muziek naar een hoger niveau wilt tillen, geef ik lessen in piano (jazz, klassiek, pop en meer!), muziektheorie, gehoortraining, compositie, improvisatie en muziekproductie. Mijn aanpak is om mijn lesprogramma af te stemmen op wat de leerling wil en nodig heeft, en mijn methode aan te passen aan wat het beste werkt voor de leerling, of die nu de voorkeur geeft aan een gestructureerde aanpak of een meer open en vrije aanpak. Als dit je aanspreekt, neem dan gerust contact met me op!

Yehorii
Tenor- en altsaxofoonlessen voor alle niveaus in Amsterdam
Deze cursus is bedoeld voor iedereen die zijn of haar saxofoonspel wil ontwikkelen met goede begeleiding en ondersteuning. In elke les leer je de basisprincipes van saxofoonspelen, inclusief de juiste techniek en houding. Ben je een gevorderde student, dan richten we ons op de specifieke gebieden die je wilt verbeteren – of het nu gaat om improvisatie, toon of geavanceerd repertoire. De lessen worden afgestemd op jouw doelen. Het doel is dat je niet alleen leert en groeit als muzikant, maar ook geniet van het proces en echte resultaten ziet.

Ine
Privélessen voor viool, piano en notenleer op maat.
Ben je op zoek naar persoonlijke muzieklessen op maat? Of je nu je eerste stappen zet in de muziekwereld of al enige ervaring hebt: ik help je graag verder met privélessen viool, piano en notenleer. Ik ben Ine, een professioneel opgeleide violiste, afgestudeerd aan het conservatorium. Daarnaast ben ik leerkracht notenleer aan de academie. In mijn lessen staat speelplezier centraal. Tegelijkertijd werk je aan een stevige basis in techniek, klank en muzikale expressie. Samen bepalen we het tempo en de inhoud van de lessen, afgestemd op jouw niveau, leerstijl en muzikale voorkeuren. Wil je graag klassieke werken spelen, moderne muziek verkennen, of gewoon de noten leren lezen? Alles is mogelijk. Je kan er ook voor kiezen om verschillende vakken te combineren in één lesmoment – bijvoorbeeld 30 minuten viool en 30 minuten piano, of 30 minuten piano en 30 minuten notenleer.

Liliana
Leer fluit spelen! Beginner of gevorderd. Iedereen is welkom.
Leer fluit spelen, op jouw manier! Elke student is uniek, en jouw lessen zouden dat ook moeten zijn! Ik maak gepersonaliseerde cursussen die zijn afgestemd op jouw doelen, of je nu een beginner bent, een terugkerende speler, of je voorbereidt op examens en audities. ✨ Nieuw op de fluit? We beginnen helemaal bij het begin met duidelijke, zachte begeleiding. 🎵 Kom je terug na jaren afwezigheid? Pak de draad weer op waar je gebleven was, of het nu 5, 10 of 20 jaar geleden is, ik help je om je liefde voor het spelen te herontdekken. 🏆 Voorbereiden op examens of audities? Met 32 jaar ervaring in lesgeven en een achtergrond als jurylid, kan ik je helpen om optimaal te presteren. Ik hou van wat ik doe en help je graag op je muzikale reis!

Natalia
Componeren/ Song writer/ Muziekschrijven / Optreden
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver. ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek. Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes. Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...

Rita
Creatieve basgitaarlessen waar de liedjes centraal staan
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character. We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender! Onze belangrijkste thema's: - techniek en overzicht van de bas (waar?) - algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?) - creatieve improvisatie en compositie (wat?) - ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?) Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.