facebook
favorite button
member since icon
Sinds juni 2024
Leraar sinds juni 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Ik geef les in jazzpiano aan leerlingen van alle niveaus, met een specialisatie in beginners en gevorderden
course price icon
Van 53 € /h
arrow icon
Mijn naam is Francisco. Met meer dan drie decennia muzikale ervaring ben ik een toegewijd pianist en synthesizer met diepe wortels in de jazz en een liefde voor de energie van popmuziek.

Mijn reis bracht mij naar het podium naast inspirerende muzikanten, waaronder drummer Lucas van Merwijk van Caribbean Postcard en het dynamische Marmoucha Orchestra.

Deze samenwerkingen blijven mijn geluid vormgeven en voeden mijn passie voor het maken en delen van muziek.

Mijn pianolessysteem

Piano-onderwijssysteem

1. Eerste beoordeling
Controleer het vaardigheidsniveau en stel doelen.

2. Lessen op maat
Maak een persoonlijk plan.

3. Basisprincipes
Basistechnieken en muziektheorie onderwijzen.

4. Jazzintroductie
Cover jazzrepertoire

5. Techniekoefening
Werk aan manieren van ontspanning

6. Liedselectie
Kies stukken die passen bij je vaardigheid

7. Voortgangscontroles
Evalueer en pas plannen regelmatig aan.

8. Levenslang leren
Stimuleer voortdurende verkenning van muziek.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
  • In de omgeving van Hoofddorp, Nederland
  • In de omgeving van Amstelveen, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • 1431 TL Aalsmeer, Nederland
Over
Hi! I’m Francisco, a passionate pianist and synthesist with over 30 years of experience exploring jazz and pop music. I love sharing my knowledge and helping students of all ages discover the joy of playing the piano. Whether you’re just starting out or looking to deepen your skills, my lessons are personalized, fun, and focused on building both confidence and creativity. Outside of teaching, I perform with talented musicians and enjoy bringing music to life on stage and in the studio. I can’t wait to help you find your own voice on the piano!
Opleiding
Municipal Institute of Culture and Fine Arts
Graduated in 1980
Degree: Piano Jazz Performance
Leservaring
Over 30 years as a performing pianist and synthesist in jazz and pop.

Performed with notable ensembles such as Lucas van Merwijk’s Caribbean Postcard and the Marmoucha Orchestra.

Released debut album Thankfulness (2016), available on all major streaming platforms.

Experienced piano teacher for students of all ages and skill levels.

Skilled in creating personalized lesson plans for jazz and pop piano.

Proficient in composing, arranging, improvisation, mixing, and mastering.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Op zoek naar educatieve, veelzijdige en leuke pianolessen? Zoek niet verder. Mijn naam is Áron en ik ben een 26-jarige uitvoerend kunstenaar en opvoeder uit Hongarije. Ik speel al meer dan 18 jaar piano en heb les gegeven aan studenten van alle leeftijden, van beginners tot gevorderde musici.

Wat kun je van me verwachten bij je pianoles?

Mijn hoofddoel, naast het aanleren van de techniek, theorie en repertoire, is om studenten te laten zien hoeveel plezier muziek kan brengen in hun leven en om hun eigen muzikale ideeën te laten uitdiepen. Je zult in staat zijn om het belang van muzikaliteit, artisticiteit, de rol van muziek in ons leven, de houding van spelen, luisteren, componeren en experimenteren met nieuwe geluiden te ontdekken.

STRUCTUUR PER NIVEAU

Beginner*
Ik heb mijn eigen technieken om kinderen te onderwijzen (veel kleuren, vormen, kinderliedjes), evenals volwassen beginners. Het belangrijkste in deze fase is om de student te laten genieten van het geluid van de piano en na een les tevreden en gemotiveerd te zijn. Samen zullen we werken aan een bepaald repertoire dat je zal helpen je techniek en hoorvaardigheid te verbeteren, je muzikale kennis en creativiteit te ontwikkelen.

Intermediate *
Met studenten van dit niveau zullen we meer werken aan het perfectioneren van de harmonie, techniek en transcriptie. Je leert hoe je een uitdagender repertoire moet improviseren dat de beoefening van zowel techniek als muziekanalyse vereist.

geavanceerde *
Afhankelijk van je doel, zal ik je helpen een bepaald deel van je pianospel te ontwikkelen. We gaan duiken in details van harmonie (jazzharmonie), improvisatievaardigheden, compositievaardigheden, podiumkunsten en meer.

* Klassen kunnen worden aangepast aan uw behoeften en specifieke interessegebieden, indien nodig.

Ik hoop dat je enthousiast bent om samen muziek te ontdekken! :)
Voel je vrij om me te bereiken als je vragen hebt.
verified badge
Ik geef piano lessen voor 8 jaren. Ben heel enthusiast en passievol docent. Ik probeer verschillende methoden bij iedereen aan te passen die het meest geschikt is volgens vorige ervaringen, vaardigheden, interesse en behoeftes.

I give piano lessons for 8 years. As piano teacher, i am an enthusiast and passionate teacher. According to the needs, previous experiences, skills and own interest, i apply different kinds of methods with my students.
verified badge
Als ervaren docent besteed ik in mijn lessen speciale aandacht aan de behoeften van de leerling. Al het gegeven materiaal is gecontextualiseerd, zodat het leren van de saxofoon geen mechanische praktijk is, maar vooral een artistieke praktijk. De speciale aandacht die ik geef aan de manier waarop muziek leuk is, is een voordeel van mijn lessen!
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Ik kan verschillende onderwerpen binnen de muziektheorie onderwijzen, van het eerste tot het gevorderde niveau:
- Jazz en klassieke harmonie
- Improvisatie
- Regelen
- Samenstelling
- Pianobegeleiding
- Gehoortraining

Ik ben flexibel in het lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- Maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap.
- Werk met specifieke vragen en materiaal dat u zelf kiest.
- Bereid je voor op examens. Bijvoorbeeld het toelatingsexamen van het Conservatorium.

Als u vragen heeft, kunt u ze gerust aan mij stellen!
verified badge
Mijn naam is Zuzanna, ik ben een Poolse zangleraar, pianoleraar en muziektherapeut. Ik ben afgestudeerd aan de School voor Jazz en Populaire Muziek in Wroclaw (pianoklas) en de Academie voor Muziek in Katowice - afdeling Jazz en Populaire Muziek in de signeerklas. Ik ben afgestudeerd aan de Muziekacademie in Wroclaw, met als hoofdvak Muziektherapie.
Muziek is mijn passie. Meestal speel ik piano en zing ik tegelijkertijd.

Mijn belangrijkste doelen in de zanglessen zijn het ontwikkelen van een passie voor zingen en het gezond leren gebruiken van je stem.
De zanglessen omvatten:
- Interpretatie van het lied
- Articulatie- en intonatieoefeningen
- Ademhalingsoefeningen
- Technische oefeningen (stemproductie)
- Improvisatie
- Zingen met begeleiding
Als je het instrument bespeelt en zingt, kunnen we ons ook richten op hoe je het kunt combineren.

Ik bied pianolessen aan, afhankelijk van hun vaardigheden en behoeften:
- Aan mensen van alle leeftijden
- Voor beginners en gemiddelde gebruikers
- Klassieke muziek/jazzmuziek/popmuziek - akkoorden leren en op gehoor spelen
- Muziektheorie (notenleer, harmonie, akkoorden leren, gehoortraining, etc.)

Kindermuziek: De lessen zijn gericht op algemene muziek. We kunnen ons meer concentreren op zang, piano of muziektherapie. Het hangt af van uw behoeften.
De lessen omvatten muzikale spelletjes en oefeningen. Kinderen kunnen hun zang, ritmegevoel en auditieve vaardigheden ontwikkelen. Wij kunnen samen muziek maken!

Heb je interesse, neem dan gerust contact met mij op!
verified badge
Mijn lesmethode is flexibel en altijd gericht op de behoefte van de leerling.

Naast de instrumenttechniek zou ik een diepgaande studie willen voorstellen in gehoortraining, theoriemuziek en repertoire. De les gaat over lesgeven door de leerling te betrekken bij een leuk en goed uitgestippeld pad, zonder de vreugde van het leren en het maken van muziek te vergeten.

Ik geef al bijna 10 jaar les in saxofoon, improvisatie, theoriemuziek en klarinet (voor beginners) voor alle leeftijden en niveaus en, afhankelijk van welk pad de student zoekt, zal ik de kennis met veel plezier delen en doorgeven Ik heb tijdens mijn onderwijs- en artistieke carrière verworven.
verified badge
Lessen van beginners trompet niveau tot gevorderde techniek of vaardigheidsimprovisaties.

Gespecialiseerd in vroege jazz en bebop maar kan ook andere stijlen aanleren.

Vraag naar de beschikbaarheid om onze les in te plannen!

De lessen zijn in het Engels en Spaans.
verified badge
Mijn naam is Nikolina (Nika) en ik heb 14 jaar ervaring in klassieke muziek. Ik heb 10 jaar piano gestudeerd en 4 jaar solozang. Ik heb veel pianomasterclasses gevolgd en verschillende prijzen gewonnen op internationale concoursen in Kroatië. Ik geef pianolessen bij jou thuis, voor alle leeftijden, met een voorkeur voor Engelse communicatie. Een voorwaarde: een piano of synthesizer in huis hebben. Heb je nog nooit piano gespeeld? Geen probleem! Ik ben erg blij om mensen vanaf het begin les te geven en de lessen aan te passen aan elke individuele behoeften. Als je je pianovaardigheden wilt leren of verbeteren, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Ik zal het je leren zonder je natuurlijke toegang tot de muziek in de weg te staan.
Met als doel uw proces te helpen voeden
Wij nemen waar u zich bevindt.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Wit-Rusland en heb onlangs mijn masterdiploma klassieke cello en piano behaald. Ik ben 25 jaar oud, woon in Amsterdam en speel al sinds mijn achtste cello en piano.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef piano- en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een absolute beginner bent of al wat gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis (in het centrum van Amsterdam) of bij jou plaatsvinden. Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar om mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Hallo!
Mijn naam is Samuel en ik kom oorspronkelijk uit Duitsland. Momenteel studeer ik Jazztrombone aan het Conservatorium van Amsterdam. Als freelance muzikant heb ik het genoegen gehad om in verschillende muziekgenres op te treden, waaronder bigband, kleine combo's en sambamuziek.

Ik deel graag mijn kennis en liefde voor muziek met anderen. Ik bied gepersonaliseerde lessen in trombonetechniek, muziektheorie, zichtlezen en improvisatie. Of je nu een beginner bent die aan je muzikale reis wil beginnen of een gevorderde speler die je vaardigheden wil verfijnen, ik ben hier om je te helpen je doelen te bereiken. Laten we samen muziek maken!
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor iedereen die zijn of haar saxofoonspel wil ontwikkelen met goede begeleiding en ondersteuning.

In elke les leer je de basisprincipes van saxofoonspelen, inclusief de juiste techniek en houding. Ben je een gevorderde student, dan richten we ons op de specifieke gebieden die je wilt verbeteren – of het nu gaat om improvisatie, toon of geavanceerd repertoire.

De lessen worden afgestemd op jouw doelen. Het doel is dat je niet alleen leert en groeit als muzikant, maar ook geniet van het proces en echte resultaten ziet.
verified badge
Ben je geïnteresseerd in het leren bespelen van vibrafoon of piano, of wil je meer weten over muziektheorie en -compositie?

Mijn lessen bieden een diepgaande duik in essentiële vaardigheden voor een muzikant, variërend van de basisprincipes en concepten van muziektheorie/compositie, beheersing van het instrument tot concepten in jazzmuziek. Geschikt voor zowel beginners als ervaren spelers. Mijn ervaring als docent omvat het geven van bijvakken aan het Conservatorium van Amsterdam en privélessen. Als werkend muzikant treed ik op met diverse projecten in jazz en geïmproviseerde muziek en speel ik op festivals en podia in heel Europa.

We zullen het volgende behandelen:
- Instrumenttechniek
- improvisatie
- muziek theorie
- muziek lezen
- ritme en timing
- gehoortraining
- repertoire
- compositie
- creatief denken, bewustzijn en verantwoording

De lessen zijn zo opgezet dat ze zowel studenten helpen die op een informele manier willen spelen als studenten die professioneel jazzmuzikant willen worden.

Lesgeven in het Engels, binnenkort in het Nederlands!
message icon
Contacteer Francisco
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Op zoek naar educatieve, veelzijdige en leuke pianolessen? Zoek niet verder. Mijn naam is Áron en ik ben een 26-jarige uitvoerend kunstenaar en opvoeder uit Hongarije. Ik speel al meer dan 18 jaar piano en heb les gegeven aan studenten van alle leeftijden, van beginners tot gevorderde musici.

Wat kun je van me verwachten bij je pianoles?

Mijn hoofddoel, naast het aanleren van de techniek, theorie en repertoire, is om studenten te laten zien hoeveel plezier muziek kan brengen in hun leven en om hun eigen muzikale ideeën te laten uitdiepen. Je zult in staat zijn om het belang van muzikaliteit, artisticiteit, de rol van muziek in ons leven, de houding van spelen, luisteren, componeren en experimenteren met nieuwe geluiden te ontdekken.

STRUCTUUR PER NIVEAU

Beginner*
Ik heb mijn eigen technieken om kinderen te onderwijzen (veel kleuren, vormen, kinderliedjes), evenals volwassen beginners. Het belangrijkste in deze fase is om de student te laten genieten van het geluid van de piano en na een les tevreden en gemotiveerd te zijn. Samen zullen we werken aan een bepaald repertoire dat je zal helpen je techniek en hoorvaardigheid te verbeteren, je muzikale kennis en creativiteit te ontwikkelen.

Intermediate *
Met studenten van dit niveau zullen we meer werken aan het perfectioneren van de harmonie, techniek en transcriptie. Je leert hoe je een uitdagender repertoire moet improviseren dat de beoefening van zowel techniek als muziekanalyse vereist.

geavanceerde *
Afhankelijk van je doel, zal ik je helpen een bepaald deel van je pianospel te ontwikkelen. We gaan duiken in details van harmonie (jazzharmonie), improvisatievaardigheden, compositievaardigheden, podiumkunsten en meer.

* Klassen kunnen worden aangepast aan uw behoeften en specifieke interessegebieden, indien nodig.

Ik hoop dat je enthousiast bent om samen muziek te ontdekken! :)
Voel je vrij om me te bereiken als je vragen hebt.
verified badge
Ik geef piano lessen voor 8 jaren. Ben heel enthusiast en passievol docent. Ik probeer verschillende methoden bij iedereen aan te passen die het meest geschikt is volgens vorige ervaringen, vaardigheden, interesse en behoeftes.

I give piano lessons for 8 years. As piano teacher, i am an enthusiast and passionate teacher. According to the needs, previous experiences, skills and own interest, i apply different kinds of methods with my students.
verified badge
Als ervaren docent besteed ik in mijn lessen speciale aandacht aan de behoeften van de leerling. Al het gegeven materiaal is gecontextualiseerd, zodat het leren van de saxofoon geen mechanische praktijk is, maar vooral een artistieke praktijk. De speciale aandacht die ik geef aan de manier waarop muziek leuk is, is een voordeel van mijn lessen!
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Ik kan verschillende onderwerpen binnen de muziektheorie onderwijzen, van het eerste tot het gevorderde niveau:
- Jazz en klassieke harmonie
- Improvisatie
- Regelen
- Samenstelling
- Pianobegeleiding
- Gehoortraining

Ik ben flexibel in het lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- Maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap.
- Werk met specifieke vragen en materiaal dat u zelf kiest.
- Bereid je voor op examens. Bijvoorbeeld het toelatingsexamen van het Conservatorium.

Als u vragen heeft, kunt u ze gerust aan mij stellen!
verified badge
Mijn naam is Zuzanna, ik ben een Poolse zangleraar, pianoleraar en muziektherapeut. Ik ben afgestudeerd aan de School voor Jazz en Populaire Muziek in Wroclaw (pianoklas) en de Academie voor Muziek in Katowice - afdeling Jazz en Populaire Muziek in de signeerklas. Ik ben afgestudeerd aan de Muziekacademie in Wroclaw, met als hoofdvak Muziektherapie.
Muziek is mijn passie. Meestal speel ik piano en zing ik tegelijkertijd.

Mijn belangrijkste doelen in de zanglessen zijn het ontwikkelen van een passie voor zingen en het gezond leren gebruiken van je stem.
De zanglessen omvatten:
- Interpretatie van het lied
- Articulatie- en intonatieoefeningen
- Ademhalingsoefeningen
- Technische oefeningen (stemproductie)
- Improvisatie
- Zingen met begeleiding
Als je het instrument bespeelt en zingt, kunnen we ons ook richten op hoe je het kunt combineren.

Ik bied pianolessen aan, afhankelijk van hun vaardigheden en behoeften:
- Aan mensen van alle leeftijden
- Voor beginners en gemiddelde gebruikers
- Klassieke muziek/jazzmuziek/popmuziek - akkoorden leren en op gehoor spelen
- Muziektheorie (notenleer, harmonie, akkoorden leren, gehoortraining, etc.)

Kindermuziek: De lessen zijn gericht op algemene muziek. We kunnen ons meer concentreren op zang, piano of muziektherapie. Het hangt af van uw behoeften.
De lessen omvatten muzikale spelletjes en oefeningen. Kinderen kunnen hun zang, ritmegevoel en auditieve vaardigheden ontwikkelen. Wij kunnen samen muziek maken!

Heb je interesse, neem dan gerust contact met mij op!
verified badge
Mijn lesmethode is flexibel en altijd gericht op de behoefte van de leerling.

Naast de instrumenttechniek zou ik een diepgaande studie willen voorstellen in gehoortraining, theoriemuziek en repertoire. De les gaat over lesgeven door de leerling te betrekken bij een leuk en goed uitgestippeld pad, zonder de vreugde van het leren en het maken van muziek te vergeten.

Ik geef al bijna 10 jaar les in saxofoon, improvisatie, theoriemuziek en klarinet (voor beginners) voor alle leeftijden en niveaus en, afhankelijk van welk pad de student zoekt, zal ik de kennis met veel plezier delen en doorgeven Ik heb tijdens mijn onderwijs- en artistieke carrière verworven.
verified badge
Lessen van beginners trompet niveau tot gevorderde techniek of vaardigheidsimprovisaties.

Gespecialiseerd in vroege jazz en bebop maar kan ook andere stijlen aanleren.

Vraag naar de beschikbaarheid om onze les in te plannen!

De lessen zijn in het Engels en Spaans.
verified badge
Mijn naam is Nikolina (Nika) en ik heb 14 jaar ervaring in klassieke muziek. Ik heb 10 jaar piano gestudeerd en 4 jaar solozang. Ik heb veel pianomasterclasses gevolgd en verschillende prijzen gewonnen op internationale concoursen in Kroatië. Ik geef pianolessen bij jou thuis, voor alle leeftijden, met een voorkeur voor Engelse communicatie. Een voorwaarde: een piano of synthesizer in huis hebben. Heb je nog nooit piano gespeeld? Geen probleem! Ik ben erg blij om mensen vanaf het begin les te geven en de lessen aan te passen aan elke individuele behoeften. Als je je pianovaardigheden wilt leren of verbeteren, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Ik zal het je leren zonder je natuurlijke toegang tot de muziek in de weg te staan.
Met als doel uw proces te helpen voeden
Wij nemen waar u zich bevindt.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Wit-Rusland en heb onlangs mijn masterdiploma klassieke cello en piano behaald. Ik ben 25 jaar oud, woon in Amsterdam en speel al sinds mijn achtste cello en piano.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef piano- en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een absolute beginner bent of al wat gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis (in het centrum van Amsterdam) of bij jou plaatsvinden. Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar om mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Hallo!
Mijn naam is Samuel en ik kom oorspronkelijk uit Duitsland. Momenteel studeer ik Jazztrombone aan het Conservatorium van Amsterdam. Als freelance muzikant heb ik het genoegen gehad om in verschillende muziekgenres op te treden, waaronder bigband, kleine combo's en sambamuziek.

Ik deel graag mijn kennis en liefde voor muziek met anderen. Ik bied gepersonaliseerde lessen in trombonetechniek, muziektheorie, zichtlezen en improvisatie. Of je nu een beginner bent die aan je muzikale reis wil beginnen of een gevorderde speler die je vaardigheden wil verfijnen, ik ben hier om je te helpen je doelen te bereiken. Laten we samen muziek maken!
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor iedereen die zijn of haar saxofoonspel wil ontwikkelen met goede begeleiding en ondersteuning.

In elke les leer je de basisprincipes van saxofoonspelen, inclusief de juiste techniek en houding. Ben je een gevorderde student, dan richten we ons op de specifieke gebieden die je wilt verbeteren – of het nu gaat om improvisatie, toon of geavanceerd repertoire.

De lessen worden afgestemd op jouw doelen. Het doel is dat je niet alleen leert en groeit als muzikant, maar ook geniet van het proces en echte resultaten ziet.
verified badge
Ben je geïnteresseerd in het leren bespelen van vibrafoon of piano, of wil je meer weten over muziektheorie en -compositie?

Mijn lessen bieden een diepgaande duik in essentiële vaardigheden voor een muzikant, variërend van de basisprincipes en concepten van muziektheorie/compositie, beheersing van het instrument tot concepten in jazzmuziek. Geschikt voor zowel beginners als ervaren spelers. Mijn ervaring als docent omvat het geven van bijvakken aan het Conservatorium van Amsterdam en privélessen. Als werkend muzikant treed ik op met diverse projecten in jazz en geïmproviseerde muziek en speel ik op festivals en podia in heel Europa.

We zullen het volgende behandelen:
- Instrumenttechniek
- improvisatie
- muziek theorie
- muziek lezen
- ritme en timing
- gehoortraining
- repertoire
- compositie
- creatief denken, bewustzijn en verantwoording

De lessen zijn zo opgezet dat ze zowel studenten helpen die op een informele manier willen spelen als studenten die professioneel jazzmuzikant willen worden.

Lesgeven in het Engels, binnenkort in het Nederlands!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Francisco