facebook

Privélessen in Jette

Vind je perfecte leraar in Jette.
Leer met onze leraren bij u thuis of bij de leraar.

0 docenten in je verlanglijst
|
zoom in iconzoom out icon

88 leraren in Jette

Azdine

24€

60-min

/h

Hulp bij huiswerk voor de basisschool: Frans, Nederlands en wiskundeVertaal deze tekst met Google Translate.

Hulp bij huiswerk voor de basisschool: Frans, Nederlands en wiskundeVertaal deze tekst met Google Translate.

Hallo! Ik ben een serieuze en geduldige student en ik help graag jongere leerlingen vooruit. Ik bied huiswerkbegeleiding aan basisschoolleerlingen in Frans, Nederlands en wiskunde. Ik weet dat huiswerk snel een bron van stress kan worden, zowel voor kinderen als voor ouders. Mijn doel is simpel: de stof verduidelijken en het zelfvertrouwen van de leerling herstellen. Ik neem de tijd om elk concept stap voor stap uit te leggen, met eenvoudige woorden en concrete voorbeelden, totdat het kind het echt begrijpt en niet zomaar het antwoord overschrijft. In het Frans help ik met lezen, werkwoordvervoeging, spelling en grammatica. In het Nederlands werk ik aan woordenschat en de basisbeginselen, zodat leerlingen zonder angst voor fouten vooruitgang kunnen boeken. Bij wiskunde herhaal ik rekenen, tekstsommen en de tafels van vermenigvuldiging met oefeningen die zijn aangepast aan het niveau van elke leerling. Ik probeer een ontspannen en stimulerende sfeer te creëren, zodat het kind plezier beleeft aan het leren. Iedere leerling ontwikkelt zich in zijn of haar eigen tempo, en ik pas me daaraan aan. De sessies vinden plaats bij jou thuis of bij mij, in aanwezigheid van een ouder. Ik ben flexibel met de planning, vooral op woensdagmiddagen en in het weekend. Neem gerust contact met me op om dit verder te bespreken. Ik help uw kind graag om succes te behalen! 30 min: €10 45 min: €14 1 uur: €18 1 uur en 30 minuten: €26 2 uur: €34

play iconVideo

Jannes

verified teacher icon
4.9

28 reviews

(28)

40€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
1Leerlingen

Privévioolles (voor beginners of gemiddeld niveau)Vertaal deze tekst met Google Translate.

Privévioolles (voor beginners of gemiddeld niveau)Vertaal deze tekst met Google Translate.

De viool is een instrument dat rechtstreeks tot de verbeelding spreekt. Veel mensen dromen ervan om erop te spelen – of dat nu komt door klassieke muziek, filmmuziek, volksmuziek of simpelweg de schoonheid van de klank. Misschien ontdek je de viool voor het eerst, of misschien wil je het instrument weer oppakken na er in je kindertijd op gespeeld te hebben. Wat je uitgangspunt ook is, je bent van harte welkom om je muzikale reis met mij te beginnen of voort te zetten. Als conservatoriumgeschoold muzikant met leservaring op beginners- en gev Gevorderd niveau, begeleid ik studenten op een duidelijke, geduldige en ondersteunende manier door de basisprincipes van het vioolspelen. Samen werken we aan houding, strijkstoktechniek, intonatie, ritme, klankproductie, muzikaliteit en het ontwikkelen van zelfvertrouwen met het instrument. Voor mij gaat vioolspelen niet alleen over techniek, maar ook over expressie en het vinden van je eigen stem door middel van muziek. Iedere leerling heeft een andere persoonlijkheid, gevoeligheid en manier van leren, daarom pas ik elke les aan jouw individuele behoeften, doelen en tempo aan. Ik geloof dat muziek levendig, inspirerend en plezierig moet aanvoelen. Mijn lesstijl is positief, flexibel en stimulerend. Ik wil dat leerlingen zich op hun gemak voelen om te experimenteren, fouten te maken en geleidelijk een echte band op te bouwen met de viool en met muziek in het algemeen.

Video thumbnail
Play icon
Jannes's video

Boris

5.0

10 reviews

(10)

36€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
4Leerlingen

Cello, modern en historisch, voor jong en oud.Vertaal deze tekst met Google Translate.

Cello, modern en historisch, voor jong en oud.Vertaal deze tekst met Google Translate.

Lessen in moderne of historische muziek, met programma en repertoire, aangepast aan de doelen en het tempo van elke leerling, jong, wat ouder of volwassen is. De lessen zijn bedoeld als algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op hoger muziekonderwijs, als extra hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, als hobby, voor het bespelen van een amateurgroep, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten zoals concentratie, discipline, expressie, stijlkennis en kennis van muziekgeschiedenis. In mijn lessen maak ik vooral gebruik van oude, traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun effectiviteit in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de oude onderwijstraditie van improvisatie. Dit voegt niet alleen al vanaf het begin een creatief element toe, maar leert ook door middel van oefening de basisprincipes van harmonie. Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining). Engels, Nederlands, française, Deutsch. Ik geef al zo'n 20 jaar privéles in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten. Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.

play iconVideo

Bart

verified teacher icon
48€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
1Leerlingen

Creëer je 2d animatiefilm van A tot Z: synopsis - storyboarding - animatie - geluid - speciale effecten. (Specialiteit: anime/manga)Vertaal deze tekst met Google Translate.

Creëer je 2d animatiefilm van A tot Z: synopsis - storyboarding - animatie - geluid - speciale effecten. (Specialiteit: anime/manga)Vertaal deze tekst met Google Translate.

Tegenwoordig kun je van thuis uit een animatie van A tot Z maken zonder afhankelijk te zijn van anderen. Mijn methode is hierop gebaseerd en het werkt! De enige voorwaarden om mijn opleiding te volgen: onbevangenheid, supermotivatie en bereid zijn om urenlang zelfstandig achter je computer/tablet te tekenen. Mijn animatiestijl is “frame by frame”: dat wil zeggen dat alle karakteranimaties frame voor frame worden getekend. Als je van anime (Japanse tekenfilms) houdt, zoek dan niet verder: ik ben je man! Beginners zijn welkom, maar ook gevorderden die een alternatieve benadering van de animatiestudio's willen verkennen. (Freelancers, studenten die parallel hun passies een kans willen geven). Voor animatie begin ik bij voorkeur met lessen vanaf 12 jaar. (Voor jongeren die illustratie-lessen willen volgen is het bij mij mogelijk vanaf 7 jaar.) De bekeken leerblokken: - Initiatie (script schrijven / storyboarding / cinematics - voor gevorderden) - Creatie (invoegen van stem / muziek / achtergronden / animatie) - Afronding (post-compositing/audio en video fx) Momenteel kan ik enkel thuislessen aanbieden (Laeken/Brussel). Het goede nieuws is dat u niet hoeft te investeren in hardware. Ik heb alles in huis. Programma's: Clip Studio Paint, Photoshop, After Effects en Auditiion. (Mogelijkheid om Clip Studio te vervangen door Toon Boom Harmony, Adobe Animate of TV-Paint indien nodig) Persoonlijk denk ik dat het productiever is om minimaal 90 minuten per sessie te nemen, maar dat laat ik aan u over.

Video thumbnail
Play icon
Bart's video

Emanuel

verified teacher icon
5.0

2 reviews

(2)

48€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
1Leerlingen

Elektrische bas & contrabas lessen voor alle leeftijden & niveausVertaal deze tekst met Google Translate.

Elektrische bas & contrabas lessen voor alle leeftijden & niveausVertaal deze tekst met Google Translate.

Hallo allemaal! Ik ben Emanuel, een professionele bassist gevestigd in Brussel. Ik ben in 2020 afgestudeerd met een Masterdiploma in Jazz Contrabas en ben momenteel bezig met het afronden van een Masterdiploma in het lesgeven van muziek. Ik heb 8 jaar ervaring met lesgeven, zowel privé als op scholen. Ik geef les in zowel elektrische als akoestische bas en ben open en geïnteresseerd in alle muziekgenres. Mijn lessen staan open voor studenten van alle leeftijden en alle niveaus. Ik sta open voor iedereen die de bas wil leren kennen en de schoonheid van muziek wil delen. In de lessen kunnen we allerlei soorten muziek en allerlei speelgebieden verkennen. Hoe baslijnen spelen, je techniek verbeteren, solo's improviseren, tijdgevoel verbeteren, gehoortraining,... Al deze elementen kunnen gecombineerd worden om je een betere muzikant te maken. Mijn manier van lesgeven is voor elke leerling anders. Het is erg belangrijk voor mij om een student te kennen en te weten wat hij/zij wil bereiken om een specifiek programma voor hen te maken. Last but not least, mijn idee als leraar is om een vriendelijke omgeving te creëren. Plezier hebben is het belangrijkste om op een natuurlijke en effectieve manier te leren! Lessen in het Nederlands, Français of Engels!

VorigeResultaten aan het tonen 1 - 25 van 881 - 25 van 88Volgende

Onze leerlingen from Jette beoordelen hun leraren.

Om de kwaliteit van onze leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Jette om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.9 van 5 op basis van 135 beoordelingen.

“ Mijn lessen met Jannes zijn heel leuk en leerzaam! De inhoud van de lessen wordt samen bepaald en is gericht op de bewustwording van het lichaam in combinatie met het instrument en heeft als doel om zowel spelkwaliteit als -plezier te verhogen. Door oefeningen met- en zonder instrument leer je het lichaam beter kennen en leer je je lichaam en geest beter samenwerken om tot een betere klank te komen. Voor deze kennis en oefeningen heeft Jannes mij ook in contact gebracht met andere professoinals, hij doet dus zoveel als mogelijk om zijn leerlingen op maat te helpen! Ik heb gemerkt dat het beter leren bewegen de muziek meer tot haar recht laat komen dan veel repetitief oefenen. Mijn plezier in vioolspelen is hierdoor zeker teruggekeerd en verbeterd. Jannes is heel flexibel in plaats en tijd om les te geven. Ook tijdens de coronapandemie zijn onze lessen door kunnen gaan en daarnaast ondersteunt hij waar nodig (en gewenst) via tekst en geluidsopnamen op e-mail of Skype. Mentaal en fysiek kan ik deze lessen echt aanraden! ”

“ Aangename, rustige en professionele pianoleraar. Mijn dochter is heel tevreden. Ze voelde zich meteen op haar gemak, wat haar liefde voor de piano nog meer heeft gevoed. ”

“ Clément is een uitstekende docent, hij is zeer bekwaam, geduldig en heeft een ongelooflijk vermogen om de lesstof nauwkeurig uit te leggen. Ik beveel hem van harte aan. ”

Om de kwaliteit van onze leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Jette om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.9 van 5 op basis van 135 beoordelingen.

Kaart
Kaart