facebook
favorite button
1/5
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2019
Leraar sinds september 2019
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Viool, altviool en muziektheorie lessen in EN, FR, DE, IT, NL
course price icon
Van 60 € /h
arrow icon
Als afgestudeerd muziekpedagoog pas ik mijn lessen aan op de behoeften en interesses van de leerling. Mijn doel is om een zo volledig mogelijke voorbereiding te geven op technisch en artistiek gebied, terwijl de les een positieve, creatieve en constructieve ervaring blijft voor alle studenten, van de jongste kinderen die nog niet hebben leren lezen tot meer volwassen mensen die op zoek zijn naar nieuwe uitdagingen.

Ik geef viool en altviool van beginner tot gevorderd niveau en piano voor beginners, waarbij ik mijn lessen integreer met stukjes muziektheorie om de studenten meer kennis en bewustzijn te geven.

Groepslessen voor twee of drie studenten zijn ook een optie.
Extra informatie
Het is niet nodig om partituren te kopen, tenzij je dat wilt. Ik zorg voor al het benodigde materiaal in digitaal formaat, dat je gemakkelijk thuis kunt printen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Ronse, België
  • In de omgeving van Kortrijk, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Zuidstraat, Ronse, Belgium
location type icon
Online vanuit België
Over
Niemand is hetzelfde, daarom zijn mijn lessen volledig aangepast aan de behoeften, interesses en verzoeken van de studenten. De aard en de hoeveelheid werk zullen aan het begin en tijdens de lesperiode met de leerlingen/ouders worden besproken om het beste uit de lessen te halen, maar zonder overweldigd te worden. Het is voor mij cruciaal om een prettige en vriendelijke sfeer te behouden tijdens mijn lessen.
Ik hou van organisatie en efficiëntie. Het huiswerk dat ik opdraag wordt grondig op papier uitgelegd om te voorkomen dat ik het vergeet of verkeerd begrijp. Bij jonge kinderen kan ik ervoor zorgen dat ook de ouders de methode begrijpen, zodat ze thuis toezicht kunnen houden op hun kinderen.
Zelfs wanneer een korte pauze van een paar minuten nodig is, doe ik wat meer ontspannende maar toch leerzame activiteiten om geen tijd te verspillen.
Als ik les geef aan minderjarigen, communiceer ik meestal rechtstreeks met de ouders of, in het geval dat de student zowel een mobiele telefoon gebruikt, stuur ik dubbele berichten naar zowel de student als de ouders.
Mijn schema kan flexibel zijn indien nodig en indien voldoende van tevoren gecommuniceerd, maar ik kan de les misschien niet verlengen als de student te laat is en in dat geval zou ik verwachten dat ik voor de volledige les wordt betaald.
Ik ben beschikbaar voor het beantwoorden van enkele kleine vragen over het huiswerk tussen de ene les en de volgende, omdat ik denk dat dit een grote hulp kan zijn voor mijn leerlingen in geval van twijfel.
Opleiding
Ik ben afgestudeerd in de pedagogie van de viool en behaalde mijn eerste artistieke graad in 2016 aan het Kärntner Landeskonservatorium in Klagenfurt (AT), waar ik in 2013 met mijn studie begon. Tijdens deze periode van drie jaar volgde ik, naast verschillende andere vakken, wekelijkse lessen, pedagogiek lessen en stage voor zowel viool als altviool.
Sinds 2014 ben ik ook barokvioollessen en masterclasses gaan volgen en in februari 2019 ben ik aangenomen voor een Master voor barokviool.
In september 2016 ben ik naar België verhuisd om Specialized Master studies voor viool te volgen aan het IMEP in Namen, waar ik uiteindelijk afstudeerde, om mijn artistieke vaardigheden te ontwikkelen.
In september 2023 voltooide ik mijn masterstudie altviool aan LUCA Lemmensinstituut Leuven.
Zoals voor veel muzikanten maakte de studie piano deel uit van mijn opleiding en ik bestudeer het al sinds ik 11 jaar oud was.
Leservaring
Ik geef sinds 2011 les als privéleraar voor zowel jonge als volwassen studenten. In 2013 ben ik begonnen met mijn studie en stage en in 2016 heb ik mijn diploma Muziekpedagoog behaald. Sindsdien heb ik me verder gespecialiseerd in viool en altviool en werk ik als viool-, altviool- en pianoleraar in verschillende muziekscholen tussen België en Italië.
Graden:
- IGP-diploma voor viool bij Kärntner Landeskonservatorium
- Master in viool aan IMEP in Namen
- Master in barokviool aan het Conservatorium "F. Venezze" in Rovigo
- Master altviool aan LUCA Lemmens in Leuven
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Frans
Duits
Italiaans
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Als gediplomeerd muziekpedagoog pas ik mijn lessen aan aan de noden en interesses van de leerling. Mijn doel is om een zo volledig mogelijke voorbereiding te geven op technisch en artistiek gebied en tegelijkertijd de les een positieve, creatieve en constructieve ervaring te geven voor alle leerlingen, van de jongste kinderen die nog niet hebben leren lezen tot meer volwassen mensen die op zoek zijn naar nieuwe uitdagingen.

Ik ben gespecialiseerd in pianoles voor beginners, waarbij ik mijn lessen integreer met stukjes muziektheorie om de studenten meer kennis en bewustzijn bij te brengen.

Groepslessen voor twee of drie studenten zijn ook een optie.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laurens
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
message icon
Contacteer Silvia
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laurens
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Silvia