facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2024
Leraar sinds maart 2024
Ontdek de wereld van de klassieke gitaar: Privé gitaarlessen
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
Als ervaren muzikant en gitaarleerkracht breng ik jouw gitaarspel naar een nieuw level. Ben je een beginner, dan leer ik je alles van meet af aan. Heb je al wat ervaring, dan bouwen we verder op wat je al kan en bekijken we waar je groeimogelijkheden en interesses liggen.
Lessen mogelijk in omgeving Waregem-Deerlijk-Kuurne-Harelbeke-Kortrijk vanaf september 2025.

Persoonlijke begeleiding: Elke leerling krijgt les op zijn/haar tempo. We bouwen een band op met elkaar, het instrument en het repertoire.

Flexibiliteit: Plan je lessen op tijdstippen die voor jou het beste uitkomen.

Gepassioneerde docent: Ik ben een jonge doch reeds zeer ervaren gitarist met een grote passie voor het instrument en meer dan 10 jaar leservaring.

Klaar om te beginnen?
Neem vandaag nog contact op voor meer info over tarieven en verdere mogelijkheden. Samen zoeken we naar de meest optimale leservaring.
Extra informatie
Je hebt een eigen gitaar nodig voor de lessen
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Waregem, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Heerbaan, Harelbeke, België
Over
Als leerkracht zou ik mezelf in enkele kernwoorden als volgt omschrijven: empathisch, gedreven, ontspannen, precies en kritisch.
Mijn doel is om mijn leerlingen elke les opnieuw een beetje meer te inspireren, nieuwe dingen te tonen en hun mogelijkheden op het instrument te vergroten. Ik leer graag de leerlingen persoonlijk kennen zodat ik zo goed mogelijk met hen kan communiceren. Ik heb in verschillende muzikale contexten al veel ervaring opgedaan als muzikant en bezit hierdoor reeds een uitgebreide rugzak met 'tools' om met verschillende leerlingen aan de slag te gaan. Ik heb ervaring met het lesgeven aan het niveau van absolute beginners tot en met het (pre)conservatoriumniveau. Lessen moeten voor mij plezant zijn maar tegelijk ook productief. Daarom verwacht ik van mijn leerlingen dat ze ook naast de gitaarlessen tijd maken om te oefenen en bij te leren op basis van de tips en tools die ik hen tijdens de lessen bijbreng.
Opleiding
- Master classical guitar, LUCA School of Arts campus Lemmens Leuven (2016-2021)
- Educatieve master muziek, LUCA School of Arts campus Lemmens Leuven (2021-2022)
- Minor koordirectie, LUCA School of Arts campus Lemmens Leuven (2020-2022)
- Master classical guitar, Musikhochschule Lübeck (2023-2025)
Leservaring
Educatie:
- Muzikamp Oostmalle (2022-heden)
- HAP Harelbeke (2021-2023, 2025-heden)
- Privéleerling in Lübeck
- KADE Deinze (2022-2023)
- SAMWD Waregem (2022-2023)
- SAMW Tielt (2020-2021)
- JMA Wielsbeke (2015-2020)

Muzikale carrière:
Ik speelde als solist reeds verschillende concerten in onder meer België, Duitsland, Zwitserland, Slovenië. Ik speelde van 2013 tot 2022 in het gitaarensemble Alegria waarmee we in België, Nederland, Duitsland en Hongarije concerten speelden. In België speel ik in het duo BLIK samen met violiste Isaura Billiet waarbij we een qua stijl heel gevarieerd programma brengen. In Duitsland speel ik met het duo Zoque samen met fluitist Sebastian Moleno muziek uit Zuid-Amerika.
Ik ben ook als koorzanger zeer actief met vorige zomer een tournee door Duitsland, Nederland en Italie met het World Youth Choir en het BJO en enkele maanden geleden optredens in Japan onder andere op de wereldtentoonstelling in Osaka.
Als koordirigent was ik reeds aan de slag bij verschillende koren in de buurt van Waregem.

Leerkrachten en masterclasses:
In Leuven kreeg ik les van de Belgische Maestro Raphaella Smits. In Lübeck specialiseerde ik me verder bij de Finse Otto Tolonen.
Tijdens mijn studies kreeg ik de kans om masterclasses te volgen bij heel wat van de allergrootste gitaristen waaronder: Gerald Garcia, Giampaolo Bandini, Jorge Cardoso, Paolo Pegoraro, Lukasz Kuropaczewski, Nejc Kuhar, Margarita Escarpa, Sean Shibe, Rafael Aguirre,...
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Duits
Engels
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben de piano professor met meer dan 10 jaar ervaring, waaronder een alumnus van Queen Elisabeth Chapel, 3 Master Diplomas, docent van het Conservatorium van Milaan, winnaar van meer dan 20 internationale wedstrijden,...
Alle studenten krijgen individuele lessen op top Yamaha vleugelpiano's in het hartje van Gent in International Piano Academy Gent.

Recentelijk opende de International Piano Academy Gent haar deuren. De prestigieuze muziekschool is er voor pianostudenten van alle leeftijden en alle niveaus, en om de leerlingen op een toegewijde en professionele manier de passie en kunde van het pianospelen over te brengen.De school wordt gekenmerkt door haar unieke en persoonlijke benadering naar de leerlingen toe.

Het is duidelijk dat je hier aan het juiste adres bent om alle kneepjes van het pianospelen te leren. Haal het maximale uit jezelf en kies voor de privé-pianolessen bij Anastasia in de International Piano Academy Gent.
verified badge
Ik ben Natalia, een Colombiaanse in Gent. Met amper 32 jaar op de teller heb ik al 20 jaar ervaring als pianolerares voor zowel kinderen als volwassenen. Via verschillende methodologieën breng ik mijn passie voor muziek en piano over op mijn leerlingen. De lessen zijn didactisch onderbouwd, op maat gemaakt en fun. Samen gaan we jouw talent verder ontwikkelen. Muziekstijl kies je zelf.

Beginner of gevorderde, jong geweld of op leeftijd, stap voor stap leer ik je de knepen van het vak. Heb je een piano in huis en zou je er graag het maximum uithalen? Laat het me weten en we doen het samen.

Muzikale groeten,
Natalia
verified badge
Als afgestudeerd muziekpedagoog pas ik mijn lessen aan op de behoeften en interesses van de leerling. Mijn doel is om een zo volledig mogelijke voorbereiding te geven op technisch en artistiek gebied, terwijl de les een positieve, creatieve en constructieve ervaring blijft voor alle studenten, van de jongste kinderen die nog niet hebben leren lezen tot meer volwassen mensen die op zoek zijn naar nieuwe uitdagingen.

Ik geef viool en altviool van beginner tot gevorderd niveau en piano voor beginners, waarbij ik mijn lessen integreer met stukjes muziektheorie om de studenten meer kennis en bewustzijn te geven.

Groepslessen voor twee of drie studenten zijn ook een optie.
verified badge
Het is mijn overtuiging dat meest plezier kan gehaald worden uit pianospelen wanneer je een stuk niet alleen kan reproduceren maar als je er ook mee kan gaan improviseren. Een klassiek stuk interpreteren en naspelen geeft een geweldige kick, maar anderzijds is het toch echt nuttig een dosis inzicht in harmonie aangereikt te krijgen om efficiënter van buiten te kunnen leren spelen, of om er een eigen variatie van te gaan maken. En dit kan mijns inziens best meteen aan het klavier gedoceerd worden voor de beginner of de gevorderde, bij om het even welk stuk je graag hoort, van welk genre dan ook. Ik leg er mij graag op toe me in dergelijk stuk te verdiepen en er wat muziektheorie en trucjes bij te brengen, die ik ontdekte in de jazz-wereld, verweven met de klassieke methode zoals de academie ze aanbiedt! Net in die combinatie van reproductie en improvisatie zit wat mij betreft de ultieme vrijheid voor de pianist(e)! Ik deed er zelf om eerlijk te zijn vele jaren over om vanalles te ontdekken en wil dit nu delen!
verified badge
Wil je graag beginnen aan een instrument maar beheers je de notenleer nog niet? Of volg je notenleer in een muziekschool maar kan je wat extra hulp gebruiken? Dan ben je bij mij aan het juiste adres! Ik geef notenleer voor beginners (of gevorderden die hun eigen cursus hebben). Dat doen we aan jouw tempo en aan de hand van jouw belangen. Ik kijk er naar uit je te mogen helpen. Tot snel!
verified badge
Wij zijn muziekcoaches te Kuurne met een passie voor elk aspect van muziek.
Je kan bij ons terecht als je graag persoonlijke en professionele begeleiding wenst in het aanleren van een instrument.
Vanaf 3 jaar kan je al bij ons les volgen, maar ook als je op pensioen gaat en een leuke hobby zoekt, ben je bij ons aan het juiste adres!
Bij ons kan je terecht om alle aspecten van de gitaar te ontdekken. Beginner en gevorderde, pop/rock/jazz/klassiek, vanaf 6 jaar.
We bieden zowel elektrische, akoestische, klassieke, basgitaar en ukelele aan.
Jij beslist zelf of je met noten leert spelen of tabs en akkoorden.
Vanaf 30min/week kan je op een paar lessen al bekende nummers meespelen!
verified badge
Hallo, wij kunnen het niet laten.
Wij zijn het orkest “EXODUS” en zijn spijtig genoeg (door ziekte) zonder basgitarist komen te staan.
“EXODUS” bestaat uit 4 gitaristen, drums, key-bord –hammondorgel.
Enkele jaren geleden zijn wij bij elkaar gekomen om, alleen nog voor de liefhebberij, wat goeie muziek te spelen.
Vroeger hebben wij vele artiesten- zangers begeleid, showprogramma’s helpen verzorgen , dansavonden opgeluisterd in binnen en buitenland, enz.
Wij zijn tussen de 60 – 70 jaar oud maar spelen alle soorten muziek (pop, lichte jazz, musette, wereldnummers al dan niet gezongen).
Wij hebben een vast repetitielokaal en hoeven niet telkens op te stellen en af te breken. De repetities gaan door om de twee weken – 3 uren - te Harelbeke.
Muzikale groetjes
verified badge
Pianoles met eventueel notenleer in combinatie. voor beginners. Ik studeer zelf klassieke piano aan het MUDA kunstsecundair te Evergem. Mijn notenleer is ook heel sterk. Ik geef notenleer in combinatie met piano en muziektheorie/muziekgeschiedenis.
verified badge
Wil je graag noten leren lezen of heb je extra ondersteuning nodig? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.
De lessen worden aangepast aan jouw niveau en aan wat jij wilt. Zo kan jij binnenkort helemaal mee met het partituren lezen.
De lessen duren een halfuur.
verified badge
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
verified badge
Ik bied privé-les viool aan in Gent en in De Pinte (Polderdreef), voor kinderen en volwassenen, met of zonder voorkennis van notenleer. De lessen zijn individueel of per 2, naargelang je zelf wilt.
We werken op muzikale eenheid, houding, intonatie, ...

Ik heb een master diploma in viool en kamermuziek, en heb gereisd in centraal Europa om mij te bekwamen in folk en improvisatie.
message icon
Contacteer Kobe
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben de piano professor met meer dan 10 jaar ervaring, waaronder een alumnus van Queen Elisabeth Chapel, 3 Master Diplomas, docent van het Conservatorium van Milaan, winnaar van meer dan 20 internationale wedstrijden,...
Alle studenten krijgen individuele lessen op top Yamaha vleugelpiano's in het hartje van Gent in International Piano Academy Gent.

Recentelijk opende de International Piano Academy Gent haar deuren. De prestigieuze muziekschool is er voor pianostudenten van alle leeftijden en alle niveaus, en om de leerlingen op een toegewijde en professionele manier de passie en kunde van het pianospelen over te brengen.De school wordt gekenmerkt door haar unieke en persoonlijke benadering naar de leerlingen toe.

Het is duidelijk dat je hier aan het juiste adres bent om alle kneepjes van het pianospelen te leren. Haal het maximale uit jezelf en kies voor de privé-pianolessen bij Anastasia in de International Piano Academy Gent.
verified badge
Ik ben Natalia, een Colombiaanse in Gent. Met amper 32 jaar op de teller heb ik al 20 jaar ervaring als pianolerares voor zowel kinderen als volwassenen. Via verschillende methodologieën breng ik mijn passie voor muziek en piano over op mijn leerlingen. De lessen zijn didactisch onderbouwd, op maat gemaakt en fun. Samen gaan we jouw talent verder ontwikkelen. Muziekstijl kies je zelf.

Beginner of gevorderde, jong geweld of op leeftijd, stap voor stap leer ik je de knepen van het vak. Heb je een piano in huis en zou je er graag het maximum uithalen? Laat het me weten en we doen het samen.

Muzikale groeten,
Natalia
verified badge
Als afgestudeerd muziekpedagoog pas ik mijn lessen aan op de behoeften en interesses van de leerling. Mijn doel is om een zo volledig mogelijke voorbereiding te geven op technisch en artistiek gebied, terwijl de les een positieve, creatieve en constructieve ervaring blijft voor alle studenten, van de jongste kinderen die nog niet hebben leren lezen tot meer volwassen mensen die op zoek zijn naar nieuwe uitdagingen.

Ik geef viool en altviool van beginner tot gevorderd niveau en piano voor beginners, waarbij ik mijn lessen integreer met stukjes muziektheorie om de studenten meer kennis en bewustzijn te geven.

Groepslessen voor twee of drie studenten zijn ook een optie.
verified badge
Het is mijn overtuiging dat meest plezier kan gehaald worden uit pianospelen wanneer je een stuk niet alleen kan reproduceren maar als je er ook mee kan gaan improviseren. Een klassiek stuk interpreteren en naspelen geeft een geweldige kick, maar anderzijds is het toch echt nuttig een dosis inzicht in harmonie aangereikt te krijgen om efficiënter van buiten te kunnen leren spelen, of om er een eigen variatie van te gaan maken. En dit kan mijns inziens best meteen aan het klavier gedoceerd worden voor de beginner of de gevorderde, bij om het even welk stuk je graag hoort, van welk genre dan ook. Ik leg er mij graag op toe me in dergelijk stuk te verdiepen en er wat muziektheorie en trucjes bij te brengen, die ik ontdekte in de jazz-wereld, verweven met de klassieke methode zoals de academie ze aanbiedt! Net in die combinatie van reproductie en improvisatie zit wat mij betreft de ultieme vrijheid voor de pianist(e)! Ik deed er zelf om eerlijk te zijn vele jaren over om vanalles te ontdekken en wil dit nu delen!
verified badge
Wil je graag beginnen aan een instrument maar beheers je de notenleer nog niet? Of volg je notenleer in een muziekschool maar kan je wat extra hulp gebruiken? Dan ben je bij mij aan het juiste adres! Ik geef notenleer voor beginners (of gevorderden die hun eigen cursus hebben). Dat doen we aan jouw tempo en aan de hand van jouw belangen. Ik kijk er naar uit je te mogen helpen. Tot snel!
verified badge
Wij zijn muziekcoaches te Kuurne met een passie voor elk aspect van muziek.
Je kan bij ons terecht als je graag persoonlijke en professionele begeleiding wenst in het aanleren van een instrument.
Vanaf 3 jaar kan je al bij ons les volgen, maar ook als je op pensioen gaat en een leuke hobby zoekt, ben je bij ons aan het juiste adres!
Bij ons kan je terecht om alle aspecten van de gitaar te ontdekken. Beginner en gevorderde, pop/rock/jazz/klassiek, vanaf 6 jaar.
We bieden zowel elektrische, akoestische, klassieke, basgitaar en ukelele aan.
Jij beslist zelf of je met noten leert spelen of tabs en akkoorden.
Vanaf 30min/week kan je op een paar lessen al bekende nummers meespelen!
verified badge
Hallo, wij kunnen het niet laten.
Wij zijn het orkest “EXODUS” en zijn spijtig genoeg (door ziekte) zonder basgitarist komen te staan.
“EXODUS” bestaat uit 4 gitaristen, drums, key-bord –hammondorgel.
Enkele jaren geleden zijn wij bij elkaar gekomen om, alleen nog voor de liefhebberij, wat goeie muziek te spelen.
Vroeger hebben wij vele artiesten- zangers begeleid, showprogramma’s helpen verzorgen , dansavonden opgeluisterd in binnen en buitenland, enz.
Wij zijn tussen de 60 – 70 jaar oud maar spelen alle soorten muziek (pop, lichte jazz, musette, wereldnummers al dan niet gezongen).
Wij hebben een vast repetitielokaal en hoeven niet telkens op te stellen en af te breken. De repetities gaan door om de twee weken – 3 uren - te Harelbeke.
Muzikale groetjes
verified badge
Pianoles met eventueel notenleer in combinatie. voor beginners. Ik studeer zelf klassieke piano aan het MUDA kunstsecundair te Evergem. Mijn notenleer is ook heel sterk. Ik geef notenleer in combinatie met piano en muziektheorie/muziekgeschiedenis.
verified badge
Wil je graag noten leren lezen of heb je extra ondersteuning nodig? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.
De lessen worden aangepast aan jouw niveau en aan wat jij wilt. Zo kan jij binnenkort helemaal mee met het partituren lezen.
De lessen duren een halfuur.
verified badge
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
verified badge
Ik bied privé-les viool aan in Gent en in De Pinte (Polderdreef), voor kinderen en volwassenen, met of zonder voorkennis van notenleer. De lessen zijn individueel of per 2, naargelang je zelf wilt.
We werken op muzikale eenheid, houding, intonatie, ...

Ik heb een master diploma in viool en kamermuziek, en heb gereisd in centraal Europa om mij te bekwamen in folk en improvisatie.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Kobe